Granada CF

0

Real Madryt

1

• Real, podobnie jak Barcelona, miał w Andaluzji bardzo ciężką przeprawę i odniósł minimalne zwycięstwo. Królewscy nie przekonują na początku sezonu, jednak mają na swoim koncie komplet sześciu punktów, i to się teraz liczy. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn. Zapraszam na kolejne relacje na żywo na portalu Ekstraklasa.net!

• Nie będzie niespodzianki! Koniec spotkania!

• Zamieszanie pod bramką Realu, piłka co chwilę wraca w szesnastkę Królewskich!

• Pepe ratuje Real! Piti zakręcił rywalem w polu karnym, zagrał przed bramkę, gdzie Rikiego uprzedził Portugalczyk!

• 3 minuty doliczone przez Estradę Fernandeza do tego spotkania.

• Indywidualna szarża Ronaldo, ścięcie z piłką do środka i uderzenie w boczną siatkę!

• Carvajal za Di Marię. Ostatnia zmiana w Realu.

• Kontra Realu, uderzenie z dystansu Benzemy zablokowane i rzut rożny.

• Napomnienie także dla Mainza za faul na Ronaldo.

• Buonanotte w polu karnym przewrócił się w starciu z Casemiro. Faulu nie było, a Brahimi dostaje kartkę za protesty.

• Końcówka odbywa się na stojąco. Real spokojnie rozgrywa piłkę, Granada jest bezradna w ataku, a i gospodarzom wydaje się brakować już sił.

• Bomba Ronaldo zza pola karnego - odbija futbolówkę Roberto!

• Cristiano strzela z wolnego, jednak po raz kolejny prosto w mur.

• Iturra fauluje Ronaldo 25 metrów od swojej bramki. Żółta kartka.

• Ronaldo wreszcie poradził sobie z Nyomem, uderzył z kilkunastu metrów, jednak dobrze broni Roberto.

• Dani Benitez opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Buonanotte.

• Piti uderza z dystansu, ale pewnie łapie piłkę Lopez.

• Modric minął dwóch rywali, ale zatrzymał się w szesnastce na Diakhate. Tylko czy nie za agresywnie zaatakował Chorwata w polu karnym zawodnik gospodarzy?

• Ronaldo znowu zatrzymany przez Nyoma. Portugalczyk może się dzisiaj nabawić kompleksów.

• Yebda opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Fran Rico.

• Benzema rozegrał dwójkową akcję z Ronaldo, wpadł w pole karne i strzelił obok bramki!

• Wściekły Ozil ominął wysuniętą rękę Ancelottiego i poszedł prosto do szatni. Włoski szkoleniowiec ma kolejny problem.

• Druga zmiana w Realu. Casemiro za Ozila.

• Real przycisnął gospodarzy, których obrona spisuje się do tej pory przyzwoicie.

• Dobre piąstkowanie Roberto po dośrodkowaniu Isco, jeszcze strzał z powietrza Modricia, ale piłka mija bramkę rywala.

• Słupek! Isco zabawił się na lewej stronie z Iturrą, wpadł w pole karne i uderzył w słupek bramki Roberto!

• Nacho wchodzi w miejsce Marcelo. Ciekawa zmiana, nie wygląda, żeby Brazylijczyk był kontuzjowany.

• Na ofsajdzie Benzema.

• Uderzenie zza pola karnego Ronaldo zablokowane, a kontra gospodarzy kończy się zanim na dobre się rozpoczęła.

• Złe wyjście z bramki Lopeza, piłka trafia na nogę Rikiego, a ten posyła ją z kilkunastu metrów nad poprzeczką!

• Uderzenie z dystansu Nyoma skutecznie blokuje Arbeloa, kolejny korner.

• Dobry rajd Rikiego na skrzydle i rzut rożny dla Granady.

• Źółta kartka dla Pitiego, ale ciężko dokładnie powiedzieć, za co.

• Na spalonym złapany Arbeloa.

• Roberto miał ogromne problemy z obroną strzału Ramosa, ale ostatecznie wszystko ułożyło się po jego myśli!

• Cristiano Ronaldo nie jest w stanie dzisiaj ograć Nyoma, ale znowu wywalczył rzut rożny.

• Brahimi próbował indywidualnej akcji w polu karnym, ale został zablokowany przez Ramosa.

• Po centrze Ozila to właśnie Portugalczyk doszedł do strzału lewą nogą, jednak po raz kolejny w tym meczu skiksował.

• Cristiano Ronaldo wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

• Obaj za chwilę wrócą na murawę.

• Zderzenie głowami Rikiego z Sergio Ramosem. Potrzebna pomoc medyczna.

• Marcelo swoim strzałem z dystansu postraszył co najwyżej latające w pobliżu stadionu gołębie.

• Wznawiamy pojedynek na Estadio Los Carmenes!

• Jedna zmiana w Granadzie. Riki za El Arabiego.

• Wracamy na murawę. Obie drużyny już się na niej zameldowały.

• To spotkanie jest bardzo podobne do wczorajszego starcia Barcelony z Malagą. Goście skromnie prowadzą, ale rozgrywają bardzo wolno, czytelnie piłkę, przez co nie tworzą sobie wielu sytuacji. Granada, podobnie jak Malaga, jest z kolei prawie bezradna w ofensywie. Zobaczymy, czy to wszystko zmieni się po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Real prowadzi w Granadzie 1:0 po golu Benzemy.

• Ozil dobrze dośrodkował na głowę Ramosa, jednak strzał obrońcy Realu był w sam środek bramki i wprost w ręce Roberto.

• Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Brahimi nie był w stanie minąć Marcelo. Od bramki zacznie Diego Lopez.

• Real długo i bezowocnie rozgrywa piłkę na połowie rywala.

• Granada - Real Madryt

• Ronaldo posyła 'farfocla' w mur gospodarzy. Fatalny strzał byłego gracza Manchesteru United.

• Rzut wolny dla Realu z 35 metrów. Wyzwanie dla Cristiano Ronaldo.

• Kartka dla kolejnego obrońcy Realu. Marcelo ogląda 'żółtko' za faul taktyczny na Brahimim.

• Kolejny koszmarnie rozegrany stały fragment gry przez Granadę. Aż oczy bolą, gdy się ogląda tak słabiutkie zagrania, jak to Beniteza przed chwilą.

• Pepe bezceremonialnie skasował akcję Pitiego faulem. Żółta kartka dla Portugalczyka.

• Marcelo na spalonym.

• Nie jest to jakiś porywający mecz. Real nie gra wielkiej piłki, spokojnie prowadzi grę, a Granada póki co niewiele jest w stanie zdziałać w ofensywie.

• Kombinacyjna akcja Granady. Brahimi ładnie rozegrał piłkę z El Arabim, wyłożył ją przed bramkę, ale tam nie było nikogo z gospodarzy!

• Nie trafił głową czysto w piłkę Cristiano Ronaldo i nie był w stanie celnie uderzyć na bramkę Roberto.

• Di Maria wywalczył rzut rożny dla Realu.

• Długie podanie w pole karne do Benzemy, ale Roberto okazał się szybszy od Francuza.

• Dani Benitez uderza celnie, ale niegroźnie dla Diego Lopeza. Bramkarz Realu nie mógł się pomylić.

• Rzut wolny dla Granady. Około 25 metrów do bramki Realu.

• Dobra akcja Realu, Arbeloa zagrywa w pole karne, piłkę przepuszcza Benzema, a przed bramką fatalnie kiksuje Cristiano Ronaldo!

• Faul Ramosa w środku pola na Pitim. Nie zgadza się z tą decyzją arbitra reprezentant Hiszpanii.

• Dośrodkowanie Arbeloi spod linii końcowej zablokowane przez defensywę Granady.

• Szybki atak Realu, podanie w szesnastkę do Benzemy, a Francuz przegrywa pojedynek biegowy z Mainzem.

• Pogubiła się obrona Realu, do świetnej sytuacji doszedł El Arabi, ale uderzył wprost w Diego Lopeza!!!

• Teraz wszystko w porządku, Ozil wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale z ostrego kąta nie potrafił go pokonać!

• Już wszystko jasne. Di Maria nie zatrzymał piłki, ta wciąż była w ruchu w momencie rozpoczęcia gry po rzucie wolnym, a to jest niezgodne z przepisami.

• Długa piłka do Ozila i ten trafia do siatki, jednak sędzia nakazuje jeszcze raz rozegrać rzut wolny Angelowi Di Marii. Dziwna sytuacja.

• Rzut rożny dla Granady. Płaskie niedokładne dośrodkowanie Beniteza i strata.

• El Arabi z prawej strony szukał w polu karnym Pitiego, jednak Ramos nie popełnia błędu i przerywa to zagranie.

• GOOOOOOOOLLLL! Real na prowadzeniu! Idealna piłka w pole karne do Ronaldo, ten źle ją sobie przyjmuje, ale tym samym szczęśliwie asystuje Benzemie! Francuz nie daje szans Roberto! 1:0!

• I kolejna dobra interwencja bramkarza Granady, który skutecznie piąstkował piłkę po rzucie rożnym.

• Centra lewą nogą Di Marii, a Roberto odbija końcami palców na rzut rożny.

• Di Maria zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył w sam środek bramki. Roberto pewnie łapie piłkę.

• Ciekawe, jak poradzi sobie Real w środku pola, gdzie Królewscy grają bez defensywnego pomocnika. Czy Granada wykorzysta absencję Khediry?

• Znakomita akcja Realu! Di Maria w pole karne zagrywa do wychodzącego Benzemy, a Francuz w pojedynku z Roberto uderza obok bramki!

• Pierwsza akcja w tym meczu i rzut rożny dla Granady.

• Zaczynamy!!! Real gra dzisiaj w niebieskich strojach!

• Obie drużyny już na boisku, za chwilę gramy.

• Rezerwowi Granady: Karnezis, Murillo, Fran Rico, Fatau, Buonanotte, Riki, A. Garcia

• Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Carvajal, Morata, Jese, Casemiro, Kaka, Nacho

• Obok prezentujemy składy obu drużyn. Na uwagę zasługuje z pewnością obecność Diego Lopeza w bramce Realu, który być może już na stałe wygryzł ze składu Ikera Casillasa.

• Obie drużyny w pierwszej kolejce wygrały swoje mecze. Real po ciężkim boju ograł na Santiago Bernabeu Betis Sewilla 2:1, a Granada pokonała w takim samym stosunku Osasunę w Pampelunie.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo ze spotkania drugiej kolejki La Liga pomiędzy Granadą a Realem Madryt!