Granada CF

1

Real Sociedad

1

• Koniec meczu! Granada remisuje z Realem Sociedad 1:1 i notuje kolejne 14. spotkanie bez zwycięstwa w La Liga. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Kontuzjowany Carlos Vela zostaje zmieniony przez Agirretxe.

• Jeszcze groźna akcja Granady. Popędził lewym skrzydłem Sissoko, ale nie potrafił celnie dograć w pole karne.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Zmiana w Realu Sociedad. Yuri za Canalesa.

• Piti! Były gracz Rayo już otrzymał szansę z rzutu wolnego, ale uderzył nieznacznie obok bramki Rullego!

• Zmiana w Granadzie. Z boiska schodzi Javi Marquez, a pojawia się na nim Piti.

• Uderzenie głową Babina poszybowało nad poprzeczką bramki Rullego!

• Po centrze Javiego Marqueza Ansotegi wybił piłkę na rzut rożny.

• Kolejny raz pozycja spalona. Tym razem nie popisał się Carlos Vela.

• Pardo z rzutu wolnego dośrodkował na głowę Inigo Martineza, ale ten uderzył lekko i ponad bramką Oiera.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fran Rico uderzeniem w sam środek bramki doprowadza do remisu!

• Rzut karny dla Granady! Nyom był faulowany w polu karnym przez Rubena Pardo!

• Success wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale raz jeszcze był na spalonym. Kwadrans do końca.

• Coraz mniej czasu zostaje gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Z kolei niemal pewne jest przedłużenie ich ligowej serii bez zwycięstwa do 14 spotkań.

• Żółta kartka dla Inigo Martineza.

• Zmiana w Realu Sociedad. Schodzi Castro, wchodzi Finnbogason.

• Nyom! Strzał z dystansu obrońcy Granady trafia w słupek bramki Basków!

• Bardzo aktywny od wejścia na boisko Lass zdobywa jeszcze jeden korner.

• Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Rullego.

• Sam na sam z Oierem wyszedł teraz Vela, ale i on znalazł się na pozycji spalonej.

• Na spalonym został złapany Success.

• Uderzenie z dystansu Rubena Pardo odbite od obrońcy wychodzi na korner.

• W odpowiedzi Oier spokojnie poradził sobie z uderzeniem z dystansu Veli.

• I już Success próbował szczęścia z dystansu, ale jego próbę dobrze broni Rulli.

• Ogromnymi gwizdami jest żegnany El Arabi, a w jego miejsce wchodzi Success.

• Rzut rożny dla Granady. Piłka trafiła w pole karne do osamotnionego Iturry, ale ten był na spalonym.

• El Arabi znalazł się teraz na spalonym.

• El Arabi doszedł teraz do dośrodkowania z lewego skrzydła Sissoko, ale głową uderzył wysoko ponad poprzeczką.

• Po chwili w polu karnym wyłożył się El Arabi, ale sędzia ponownie nie użył gwizdka.

• W indywidualnej akcji Bangoura przewrócił się w polu karnym w starciu z De la Bellą, ale to wyglądało raczej jak próba wymuszenia rzutu karnego.

• Nieco ponad 14 tysięcy dzisiaj przyszło na Los Carmenes.

• El Arabi dostał bezpańską piłkę na skraju pola karnego, jednak uderzył wysoko ponad bramką Rullego.

• Wznawiamy grę!

• Zmiana w przerwie w Granadzie. Riki za Foulquiera.

• Koniec pierwszej połowy! Dość wyrównany mecz na Los Carmenes, jednak Real Sociedad prowadzi 1:0 po rzucie karnym wykorzystanym przez Carlosa Velę. Granada w drugiej połowie musi zareagować, bo inaczej jej sytuacja w tabeli będzie wyglądać jeszcze gorzej.

• Po centrze Rico z rzutu wolnego do strzału głową doszedł El Arabi, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Było groźnie! Centrostrzał Frana Rico z rzutu wolnego przenosi nad poprzeczką Rulli!

• Błyskawiczna kontra Granady! Sissoko szukał w polu karnym El Arabiego, ale ten został uprzedzony i jest tylko rzut rożny!

• Po rzucie rożnym dla Granady gospodarze domagali się odgwizdania zagrania ręką Rubena Pardo, jednak w tej sytuacji o rzucie karnym nie było mowy.

• Odpowiedź Lassa Bangoury! Płaski strzał skrzydłowego Granady z dystansu minimalnie minął bramkę Rullego!

• Po rzucie rożnym dla Sociedad do strzału głową ponownie doszedł Inigo Martinez, ale z bardzo ostrego kąta uderzył w boczną siatkę!

• Znowu było groźnie! Sissoko omal nie zapakował teraz efektownego samobója, jednak piłka trafiła tylko w boczną siatkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Carlos Vela bez żadnego trudu pokonuje Oiera!

• Żółta kartka dla Babina.

• Rzut karny dla Realu Sociedad!!! Zdaniem sędziego Babin przytrzymywał w szesnastce Sergio Canalesa!

• Oier! Rzut rożny dla Realu Sociedad, Vela doskonale dośrodkowuje na głowę Inigo Martineza, ale jego precyzyjny strzał kapitalnie broni Olazabal!

• Granada stara się atakować bramkę przeciwnika, ale jej próby na razie są bardzo mizerne.

• Żółta kartka również dla El Arabiego.

• Żółta kartka dla Carlesa Veli za trafienie łokciem Frana Rico.

• Po rzucie rożnym było blisko gola dla Granady, jednak Babin nie sięgnął piłki metr przed bramką Rullego!

• Słaby strzał z dystansu Carlosa Veli pewnie broni Oier.

• Próbowali się gospodarze przedrzeć lewym skrzydłem w pole karne Realu Sociedad, ale akcja kończy się rzutem rożnym.

• Uderzenie z dystansu bardzo aktywnego Canalesa poszybowało teraz wysoko nad poprzeczką bramki przeciwnika!

• Ależ szansa! Po centrze Rubena Pardo piłka trafiła na nogę Xabiego Prieto metr przed bramką Oiera! Bask uderzył jednak niecelnie!

• Canales na lewym skrzydle poradził sobie z Franem Rico i został sfaulowany przez gracza Granady. Groźny rzut wolny dla gości.

• Po rzucie rożnym Ruben Pardo dośrodkowuje prosto w ręce Oiera.

• Wreszcie jakaś kontra gości. Długa piłka w pole karne do Canalesa, ten pod naciskiem obrońców strzela płasko z ostrego kąta i Oier odbija piłkę na rzut rożny!

• Spokojne tempo tego spotkania, bardzo spokojnie także na trybunach, choć kibice gospodarzy zagrzewają swój zespół do gry.

• Ładna akcja lewym skrzydłem Lassa Bangoury przynosi Granadzie kolejny rzut rożny.

• Goście na razie mają problem z wyjściem z własnej połowy.

• Aktywnie od pierwszych minut gospodarze. Strzał z dystansu Sissoko wyraźnie mija bramkę Rullego.

• Rzut rożny dla Granady. Dośrodkowana piłka przez Rico dociera na skraj pola karnego, gdzie zablokowany strzał oddaje Sissoko.

• Zaczynamy mecz!

• Sędzią spotkania będzie pan Juan Martinez Munuera.

• Rezerwowi Realu Sociedad: Enaut Zubikarai, Pablo Hervias, Imanol Agirretxe, Alfred Finnbogason, Jon Gaztanaga, Yuri Berchiche, Mikel Gonzalez.

• Ławka rezerwowych Granady: Roberto, Hector Yuste, Isaac Success, Riki, Piti, Marcelo Djalo, Alfredo Ortuno.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Real Sociedad, który zdążył już zmienić swojego trenera, gdy Jagobę Arrasate zastąpił David Moyes, również zawodzi i z 18 punktami jest dopiero trzynasty. Txuri-Urdin to jednak prawdziwy pogromca wielkich La Liga. Na Estadio Anoeta Baskowie pokonali całą wielką trójkę - Real Madryt (4:2), Atletico (2:1), a ostatnio również Barcelonę (1:0). Może to ostatnie zwycięstwo okaże się punktem zwrotnym dla tego zespołu w tym sezonie i Real Sociedad od dzisiaj zacznie wygrywać także z pozostałymi rywalami na krajowym podwórku?

• W oczekiwaniu na prawdziwy szlagier tej kolejki, w którym Barcelona zmierzy się z Atletico Madryt, proponujemy relację z ciekawego meczu dwóch drużyn, które nie są w najwyższej dyspozycji. Gospodarze, Granada, na ligowe zwycięstwo czeka już od 13 ligowych spotkań, przez co zespół mającego coraz słabszą pozycję trenera Joaquina Caparrosa z ledwie 13 punktami w dorobku zajmuje przedostatnie 19. miejsce.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 18. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Realem Sociedad.