Granada CF

1

Sevilla FC

2

• Ciekawe widowisko sprezentowali nam w niedzielny wieczór na Nuevo Los Cármenes piłkarze z Andaluzji. Są bramki, było sporo strzałów, a golkiperzy mięli ręce pełne roboty. Górą Sevilla

• Sędzia kończy mecz! Choć Granada zasłużyła co prawda przynajmniej na remis, to jednak zawodnicy gospodarzy opuszczają boisko jako przegrani

• Niewiarygodną sytuacje zmarnował Bacca!! Kolumbijczyk będąc oko w oko z Roberto strzelił nad bramką! Wściekły Umai Emery prawie wbiegł na boisko.

• Sędzia dolicza aż pięć minut!

• Roberto daje jeszcze nadzieje Granadzie. W genialny sposób broni strzały gości, którzy w przewadze, swobodnie przebywali w polu karnym gospodarzy

• Gracz ofensywny wchodzi za obrońcę. Ighalo, zastępując Diakhate melduje się na boisku

• Zaraz po wejściu na boisko Odion Ighalo zapisał się w protokole. Dostał od sędziego żółtą kartkę

• Beto ze swojego pola karnego kopnął piłkę na połowę rywali, a tam Gameiro wykorzystał złe ustawienie obrońców oraz bramkarza gospodarzy, i mierzonym strzałem tuż przy słupku zdobył bramkę. Asystę zanotował Carlos Bacca

• GOL! GOL! GOL!!!!!! KEVIN GAMEIRO DAJE PROWADZENIE SEVILLI

• Za "symulkę" Buonanotte dostał żółtą kartkę

• Granada mogła objąć prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło jednak do obrońców Sevilli, a ogromne zamieszanie w polu karnym skończyło się rzutem wolnym dla gości. Buonanotte próbował wymusić jedenastke

• Recio poza boiskiem. Zmienił go Buonanotte

• Brahimi jest w gazie. Przedryblował trzech rywali i został sfaulowany. Figueiras otrzymał żółtko

• Silne uderzenie Mbii z dystansu. Kameruńczyk z ponad trzydziestu metrów próbował pokonać Roberto. Chybił nieznacznie

• Iborra schodzi z boiska. Wchodzi Gameiro

• Yebda sfaulował Rakitića. Algierczyk otrzymał żółtą kartkę.

• Ależ sytuacja! Piti okiwał czwórkę rywali Sevilli. Skrzydłowy Granady będąc sam na sam z Beto posłał piłkę wysoko, wysoko nad bramką. Gol, byłby ozdobą meczu.

• Rakitic nareszcie udanie dośrodkował. Centra z rzutu rożnego Chorwata trafiła na głowę Mbii. Kameruńczyk nieznacznie się pomylił

• Bacca wywalczył rzut rożny. Roberto z problemami wybił piłkę poza bramkę

• Okres błędów Granady. Najpierw Recio nie opanował prostej do przyjęcia piłki, potem w ślady kompana z drużyny poszdł Roberto. Bramkarz wybił piłkę poza boisko

• Chorwat Rakitic ukarany żółtą kartką za zagranie ręką

• Jose Antonio Reyes schodzi z boiska. Prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu. Były zawodnik Arsenalu Londyn długo celebruje zejście, co spowodowało głośne gwizdy kibiców Granady. Na placu gry zameldował się Jorge Coke

• Mbia powrócił na boisku. Kameruńczyk biega już bardzo sprawnie

• Kolejna wspaniała parada Beto. Z dystansu uderzał Yebda, a Portugalczyk efektownym piąstkowaniem posłał piłkę w kierunku linii bocznej

• Mbia długo leżał na boisku. Medycy opatrywali piłkarza na murawie. Kameruńczyk kulejąc musiał opuścić boisku. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie mógł kontynuować gre

• Chorwat dobrze dośrodkował piłkę, jednak jego partner z zespołu głową uderzył nad bramką

• Diakhate sfaulował Bacce przed polem karnym. Do piłki podchodzi Rakitic. Może być groźnie

• Rozpoczęła się druga połowa. Granada szybko przesunęła grę pod bramkę Beto

• Prowadzenie drużyna gości zawdzięcza zdecydowanie dobrej postawie swojego bramkarza. Beto kilka razy ofiarnie ratował Sevillę przed utratą bramki. W zespole gospodarzy wyróżnia się Brahimi. Lewoskrzydłowy jest aktywny i stwarza sporo problemów defensorom Sevilli.

• Zakończyła się właśnie pierwsza połowa ciekawego jak dotychczas meczu. Sevilla prowadzi 1-0

• Sevilla mogła podwyższyć prowadzenie. Ivan Rakitic po ładnej zespołowej akcji gości uderzał jednak obok bramki. Strzał z piętnastego metra o centymetry minął słupek

• Beto ponownie na wysokości zadania. Portugalski bramkarz Sevilli wybił strzał El-Arabiego za linię końcową. Rzut rożny nie sprawił jednak defensywie gości żadnych problemów

• Brahimi jest dziś czołową postacią gospodarzy. Lewa strona Granady jest bardzo aktywna. Francuz minął jednego rywala, jednak w okolicach pola karnego stracił piłkę

• Bardzo groźne są dziś rzuty rożne Granady. Uderzenie Yebdy minęło jednak słupek bramki

• Brahimi świetnie przedryblował dwójkę rywali. Pomknął lewą stroną i oddał strzał na bramkę. Beto najpierw wybił przed siebie, by potem cudownie obronić dobitkę Pitiego

• Dobre prostopadłe podanie Rakitica. Chorwat idealnie zagrał do Jairo. Hiszpan wdał się w niepotrzebny drybling w polu karnym i stracił futbolówkę

• Rzut rożny dla Granady. Piłka została wycofana przed pole karne, skąd idealna centra trafiła na głowę El-Arabiego i wpadła do bramki. Napastnik był jednak na minimalnym spalonym!

• Jest to druga tego typu strata bramkarza Sevilli. Podobną zanotował w meczu z Celtą Vigo. Wtedy, złe wybicie skończyło się bramką

• Beto fatalnie podał prosto pod nogi Piti. Ten jednak stracił piłkę w polu karnym. Skrzydłowy Granady próbował wymusić rzut karny

• Bacca skopiował sytuacje bramkową. Tym razem jednak jego strzał prosto w Roberto

• Dobry okres gry Granady. Gospodarze jednak nie oddają strzału na bramkę

• Taktyczny faul Stephana Mbii. Zawodnik Sevilli trzymał za koszulkę rywala

• Zółta kartka dla Daniela Carrico

• Bacca przejął piłkę przed polem karnym. Defensorzy Granady nie zaatakowali Kolumbijczyka, pilnując go na radar, co skrzętnie wykorzystał Bacca strzałem z zewnętrznej części stopy na dwudziestym metrze. Roberto mógł zachować się znacznie lepiej.

• CARLOS BACCAAA!!!!! KOLUMBIJCZYK STRZAŁEM Z DYSTANSU POKONAŁ ROBERTO

• Kolejna ładna akcja Brahimiego. Podał do El-Arabiego, ten odegrał ponownie do Francuza, jednak na tyle niedokładnie, że futbolówka wypadła za linię końcową boiska

• Bacca przed polem karnym Granady. Szukał miejsca do oddania strzału, w wyniku czego stracił piłkę

• Strata Murillo w polu karnym. Nie po pisał się również Roberto, który źle podawał do swojego obrońcy. Sędzia doszukał się jednak faulu Bacci na obrońcy Granady