Granada CF

0

Valencia CF

1

• KONIEC! Rzutem na taśmę wygrywa Valencia. Przewrotnie mówiąc to historia i to już przed spotkaniem wytypowała wynik tej rywalizacji. Na pięć ostatnich spotkań pomiędzy Granadą a Valencią, w aż czterech triumfowała ekipa "Nietoperzy". Za każdym razem tylko 1:0. Za uwagę dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

• Ładną akcję lewą stroną przeprowadził Canales i wyłożył piłkę do Jonas'a. Ten nie miał problemów i wpakował futbolówkę z najbliższej odległości do bramki.

• Mamy bramkę!! Goście zdobywają trzy punkty! Na listę strzelców wpisał się Jonas!

• W drugim meczu rozgrywanym równolegle więcej emocji i przede wszystkim więcej goli. Sevilla prowadzi z Vallecano 3:1.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Coraz mniej czasu mają obie ekipy na zmianę rezultatu. Wynik próbował zmienić strzałem głową Feghouli, ale bezskutecznie.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Pereirę wchodzi Alvaro Garcia.

• Jeżeli mecz skończy się remisem to Granada zdobędzie pierwszy punkt w tym sezonie na własnym terenie. Gra na Estadio Nuevo Los Carmenes jak do tej pory nie była atutem gospodarzy.

• Schodzi Buonanotte, w jego miesjce Oghalo.

• Kolejna zmiana. Schodzi Cartabia, za niego Feghouli.

• Kontuzjowany Postinga opuszcza boisko, w jego miejsce Canales.

• Brahimi, kolejna indywidualna akcja tym razem zakończona strzałem. Bez problemów broni Alves, który w tej sytuacji zachował się jak bramkarz hokeja i "parkanami" obronił uderzenie piłkarza Granady.

• 20 minut do końca. Nic nie wskazuje na to, że zobaczymy dziś bramki. Obym się mylił.

• Lucas Alcaraz decyduje się na zmianę. Na boisku pojawił się Riki, zmienił El-Arabiego.

• Pierwsza zmiana w Valencii. Za Pabona Bernat.

• Strzał Guardado z dystansu do boku piąstkuje bramkarz gospodarzy.

• Norma wyrobiona. Szósta kartka w tym spotkaniu. "Szczęśliwym" wybranym został Angulo.

• W końcu do interwencji zmuszony Diego Alves. Bramkarza strzałem z ostrego kąta próbował zaskoczyć jeden z zawodników Granady. Skuteczna interwencja golkipera dała jednak gospodarzom rzut rożny.

• Piąta żółta kartka. Michael Pereira tym razem napomniany.

• Postiga zablokowany przez Diakhate. Skończyło się na strachu, choć coraz większa nerwowość w szeregach obronnych Granady.

• Brahimi w ładnej indywidualnej akcji. Niestety dla niego boisko okazało się za małe i opuścił plac gry razem z futbolówką. Od bramki Alves.

• Uderzenie z dystansu Recio - próba piłkarza Granady nie wymaga jednak komentarza.

• Druga połowa wystartowała, a w raz z nią nadzieje na lepsze drugie 45 minut

• Klasyk mówi, ze drugie połowy są znacznie lepsze. Oby porzekadło sprawdziło się i w tym przypadku.

• Koniec pierwszej połowy spotkania! Sędzia nie doliczył do niej (na szczęście?) ani minuty. Rozstajemy się z Państwem na chwilę, proszę pozostać z nami.

• Fantastyczny jest ten skrzydłowy. Szybki ruchliwy, a przede wszystkim wykazuje chęci do gry. Może reszta weźmie z niego przykład? Przydałoby się, atrakcyjność na pewno weszłaby na wyższy poziom.

• Bardzo aktywny Buonanotte zatrzymany po raz kolejny faulem. Rzut wolny podyktowany na Argentyńczyku nie przyniósł jednak większego zagrożenia. Bez problemów piłkę wypiąstkować Alves.

• Strach przed stratą gola zaczyna przysłaniać wszystko. Obie ekipy schowane za podwójną gardą.

• Próba wymuszenia faulu przez Buonanotte. Duża, wyjątkowa, łaskawość arbitra. Za nurkowanie należała się żółta kartka. Dla Diego oznaczałoby to wcześniejsze zakończenie spotkania.

• Kolejny faul w środku pola. Ostro potraktował rywala Victor Ruiz.

• Rozkręca się nam Pan Teixeira Vitienes. Kolejna kartka! Allan Nyom napomniany przez arbitra.

• Diego Buonanotte za pyskówkę ukarany "żółtkiem".

• Niezłe dośrodkowanie próbował zamykać Murillo - bezskutecznie.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Jonas.

• Bardzo ładnie pozycję do strzału wypracował sobie Brahimi. Uderzenie Francuza przemknęło jednak koło bramki Alvesa.

• Strzał Pabona zablokowany przez jednego z obrońców. Rzut rożny dla gości.

• Faul taktyczny w wykonaniu Fuego. Sędzia nie miał wątpliwości i wlepił piłkarzowi Valencii żółtą kartkę.

• Zespół gospodarzy próbuje grać piłką, szybko kombinacyjnie. Wygląda to całkiem dobrze.

• Mocny, ale bardzo niecelny strzał Pereiry. Brawa dla piłkarza Granady tylko na pomysł.

• Granada próbuje budować atak pozycyjny, jednak im bliżej bramki Valencii tym trudniej rozgrywa się piłkę gospodarzom.

• Bliźniaczo-podobna akcja Granady. Druga dokładna wrzutka z prawej strony zakończona strzałem głową. Tym razem próbował Diego Buonanotte (prawdopodobnie najniższy piłkarz na boisku), ale jego uderzenie w znacznej odległości minęło bramkę gości.

• Pierwsza akcja gospodarzy, jednak strzał El-Arabiego głową z 11 metrów nie sprawił żadnych problemów Diego Alvesowi.

• Spokojny początek spotkania, lekka przewaga gości jednak bez większego zagrożenia bramki Roberto.

• Widowisko na Estadio Nuevo Los Carmenes czas zacząć! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Rezerwowi Valencii: Jaume, Romeu, Feghouli, Bernat, Parejo, Canales, Michel

• Rezerwowi Granady: Karnezis, Rico, Yebda, Coeff, Garcia, Ighalo, Riki

• Arbitrem dzisiejszego meczu jest Fernando Teixeira Vitienes. Hiszpański sędzia to typ skrupulatnego rozjemcy, który lubi "nagradzać" przewinienia piłkarzy żółtymi kartkami. W ostatnich swoich czterech meczach pokazał ich, aż 24.

• Do pierwszego gwizdka sędziego jeszcze niespełna pół godziny, więc warto w tym momencie zapoznać się z zapowiedzią tego meczu

• Wieczór z Primera Division czas zacząć. Dzisiejsze zmagania w Hiszpanii zaczynamy na Estadio Nuevo Los Carmenes, gdzie miejscowa Granada podejmować będzie Valencię.