Levante UD

2

Real Madryt

3

• Dwa gole w doliczonym czasie gry słabych w tym meczu Królewskich daje im jednak trzy punkty. Po słabiutkim pierwszej połowie, druga rozpaliła wszystkich do czerwoności! Gdy wyglądało, że Levante zdobędzie trzy punkty, Real zdołał dwukrotnie pokonać Navasa i sięgnąć po komplet punktów! To tyle na dziś! Za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Real zwycięża Levante po niesamowitej końcówce!

• Żółta kartka dla Portugalczyka za zdjęcie koszulki

• Niesamowite! Ronaldo z narożnika pola karnego uderza po rykoszecie i piłka od słupka trafia do siatki! Co za szczęście Realu!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Cristiano Ronaldo! Co za mecz!

• Potężny strzał z dystansu Marcelo, ale w środek bramki i Navas odbija piłkę!

• Próba akcji gospodarzy zupełnie nieudana. Nie porozumieli się ofensywni gracze Levante.

• Koszmarna centra Jese Rodrigueza wylatuje poza plac gry.

• Levante całym zespołem na własnej połowie.

• Cztery minuty - tyle jeszcze pogramy w tym spotkaniu.

• Hiszpan świetnie zachował się w polu karnym po podaniu Ronaldo i płaskim strzałem pokonał Navasa! Co za końcówka tego meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!!! Alvaro Morata!!!

• Ruben Garcia opuszcza plac gry, a w jego miejsce Sergio Pinto. Ostatnia zmiana w Levante.

• Lekka wrzutka Di Marii pada łupem Keylora Navasa.

• Marokańczyk zabawił się z Sergio Ramosa w polu karnym i gdy wyglądało, że zmarnował groźną akcję, posłał nieoczekiwany strzał nie do obrony dla Lopeza! Levante prowadzi z Realem!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Nabil El Zhar!!!

• Dośrodkowanie Jese Rodrigueza łapie Navas.

• Przerwa w grze, leży na murawie Diop po tym, jak sam bardzo twardo zaatakował Benzemę.

• Ronaldo z rzutu wolnego uderza prosto w mur Levante.

• Żółta kartka dla Pedro Lopeza za zbyt impulsywne protesty.

• Jese za beznadziejnego Benzemę. Carlo Ancelotti wciąż ma dużo cierpliwości do Francuza.

• Opuszcza plac gry Baba Diawara, a w jego miejsce wchodzi David Barral.

• Jeszcze raz doszedł do górnej piłki Ramos, ale tym razem uderzył niecelnie! Hiszpan jest najgroźniejszym zawodnikiem Realu w tym meczu.

• Faul w ataku Benzemy, który ściągnął za koszulkę Pedro Lopeza.

• Co za okazja dla Realu! Benzema zza pola karnego sprawił sporo problemów Navasowi, do piłki dopadł Morata i wyłożył ją Marcelo, który uderzył wysoko w trybuny!

• Zmiana także w Realu. Kolejny słaby występ Isco, a w jego miejsce wchodzi Alvaro Morata.

• Zmiana w Levante. W miejsce Xumetry wchodzi El Zhar. Dobry występ skrzydłowego Levante.

• Nieudany strzał z dystansu Xumetry, który wcześniej popisał się niezłą akcją indywidualną.

• Di Maria dostał niezłe podanie w pole karne, ale kiepsko sobie wyłożył piłkę do strzału i uderzył tylko w boczną siatkę.

• Znowu do piłki dopadł Sergio Ramos, ale tym razem trafił w... Benzemę, a w dodatku Francuz był na spalonym.

• Ronaldo ponownie zablokowany i jest kolejny rzut rożny.

• Dośrodkowanie Di Marii dociera na długi słupek, gdzie błąd popełnił Xumetra, a Ramos nogą umieszcza piłkę w siatce! Remis w Walencji!

• GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Sergio Ramos!

• Isco uderza z 16 metrów, ale zostaje zablokowany. Po chwili to samo spotyka Cristiano Ronaldo, ale jest korner dla gości.

• Marcelo zmienia Coentrao.

• Kapitalna kontra Levante! Xumetra przebiega kilkadziesiąt metrów, zagrywa w tempo nad defensywą Realu do Baby, a ten uderza z pierwszej piłki nie do obrony dla Lopeza!!! Levante prowadzi 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Baba!!!

• Na spalonym Ronaldo.

• 24.102 widzów jest na tym meczu.

• Słupek! Isco nie był w stanie przedrzeć się przez obrońcę Levante, ale po chwili gospodarze na zbyt wiele pozwolili Ronaldo, a ten uderzył w słupek bramki Navasa!

• Żółta kartka dla Arbeloi za taktyczne przewinienie na Juanfranie.

• Niewiele zabrakło! Xumetra dośrodkowuje piłkę w pole karne, fatalne wyjście Lopeza, jednak Rodas głową uderza ją ponad bramką!

• Diop dobrze uderza z dystansu, ale Lopez przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Diego Lopez wychodzi z bramki i zatrzymuje Babę po błędzie defensywy Królewskich.

• Wracamy do gry i zaczynamy drugą połowę!

• Bardzo słaby mecz Realu, który nie jest w stanie stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji bramkowej. Levante robi co może, a że niewiele może, to mamy na Ciutat de Valencia kiepskie widowisko do tej pory.

• Koniec pierwszej połowie. Do przerwy w Walencji mamy bezbramkowy remis.

• Dośrodkowanie Ivanschitza łapie bramkarz Realu.

• Diop strzela z dystansu, odbita piłka i jeszcze jeden rzut rożny dla Levante.

• Diego Lopez! Bramkarz Realu popisał się kapitalną interwencją po niezłym uderzeniu z dystansu Baby!

• Żółta kartka dla Khediry za faul taktyczny na Xumetrze.

• Ronaldo w groźnej sytuacji zablokowany skutecznie przez defensywę Levante.

• Efektowna akcja Modricia, ale zupełnie nieudane uderzenie. Po chwili piłka trafia z powrotem do Chorwata, ale ten ponownie zablokowany.

• Posiadanie piłki: Levante 42%, Real 58%

• W powtórce okazało się, że obrońca Levante zrobił to ręką, więc powinien być rzut karny dla gości.

• Hector Rodas efektownie zablokował strzał głową Ronaldo po dośrodkowaniu Di Marii.

• Indywidualna akcja Baby, który poradził sobie z Modriciem i Ramosem, ale uderzył wysoko nad bramką.

• Keylor Navas łapie piłkę po jeszcze jednym mizernym strzale głową Ramosa.

• Piąty rzut rożny dla Realu.

• Baba na wątpliwym spalonym.

• Ronaldo uderza z rzutu wolnego, był jeszcze rykoszet od muru, ale Navas nie dał się zaskoczyć.

• Jaki tu spokój, na na na na. Nic się nie dzieje, na na na na...

• Nic zupełnie z niego nie wynikło.

• Jeszcze jeden rzut rożny dla Realu.

• Niezła centra Rubena Garcii z lewego skrzydła, ale Baba nie sięgnął piłki i ta padła łupem Diego Lopeza.

• Zbyt długie zagranie w stronę Cristiano Ronaldo.

• Baba w polu karnym przegrał pojedynek siłowy z Varanem.

• Ramos wygrał pojedynek główkowy i posłał piłkę w stronę bramki Levante, ale to ciężko nawet nazwać strzałem.

• Rzut rożny dla Realu, złe centry Di Marii, ale piłka jakimś cudem trafia do Benzemy, którego strzał zostaje zablokowany.

• Źle rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Mija powoli pierwszy kwadrans, a Real na poważnie nawet nie pokazał się na połowie Levante.

• Strzał z daleka Xumetry zupełnie nieudany.

• Niemiec wraca na murawę.

• Baba przewrócił się pod polem karnym w otoczeniu obrońców Realu. Na murawie tymczasem leży poturbowany Khedira.

• Dużo fauli, żadnej akcji. Tak to na razie wygląda.

• Ramos efektownie powstrzymał szarżującego Xumetrę.

• Faul taktyczny Coentrao, któremu znowu jednak się upiekło.

• Niecelna próba z połowy boiska Baby. Błąd wcześniej popełnił w środku pola Modric.

• Bardzo brzydkie wejście Coentrao wyprostowaną nogą. Tylko wczesna minuta uchroniła Portugalczyka przed co najmniej żółtą kartką.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Obie drużyny wychodzą na murawę Estadio Ciutat de Valencia.

• Rezerwowi Levante: Jimenez, Vyntra, Karabelas, S. Pito, El Adoua, El Zhar, Barral.

• Ławka Realu: Casillas, Carvajal, Marcelo, Pepe, Illarramendi, Jese, Morata. Brakuje kontuzjowanych Bale'a i Xabiego Alonso.

• Obok prezentujemy składy obu zespołów. Raczej bez niespodzianek.

• Królewscy wprawdzie ograli ostatnio Kopenhagę 4:0, ale nie da się ukryć, że w Madrycie nadal mówi się o słabiutkiej dyspozycji Realu w derbach z Atletico, które zakończyły się zwycięstwem Rojiblancos 1:0. Carlo Ancelotti przez następne tygodnie będzie pod presją udowodnienia tego, że jest w stanie co najmniej powtórzyć niezłe wyniki osiągane przez Real Jose Mourinho.

• To nie musi być łatwy mecz dla Realu, bowiem Levante, po pogromie na Camp Nou w pierwszej kolejce, gra coraz lepiej i zajmuje dobre dla siebie dziewiąte miejsce w tabeli.

• Witam bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu Levante - Real Madryt, rozgrywanego w ramach 8. kolejki La Liga!