Malaga CF

3

Sevilla FC

2

• Świetnie widowisko na La Rosaleda! Jak na derby przystało było dziś wszystko, czego się oczekuje po tak wyjątkowym meczu. Gole, kartki, kontrowersje i emocje pozytywne jak i negatywne. Malaga wygrywa 3:2 z Sevilla w derbach Andaluzji! To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Mateusz Kapera. Zapraszam do dyskusji na mojego ttwittera.

• KONIEC! MALAGA RZADZI W ANDALUZJI!

• Ależ zamieszanie w polu karnym Malagi! Piłka odbijała się od wszystkich zawodników!

• Ostatnie 30 sekund...

• Unai Emery jest wściekły! Prawdopodobnie ktoś ze sztabu Malagi wybił piłkę, po którą szedl zawodnik Sevilli.

• Małe zamieszanie na boisku... a dokładnie tuż za linią boczną boiska...

• Coraz mniej czasu dla Sevilli, aby zmienic wynik meczu. Walczą piłkarze Emery'ego, ale gospodarze nie dają za wygraną.

• Szalone ostatnie 15 minut Malagi!

• Pablo Perez efektownie, wewnętrzną częścią stopy zagrał do Pereza, który huknął jak z armaty nie dając szans Beto.

• Duda żółta karta za ściągnięcie koszulki. Ale czy to teraz jest ważne?!

• DUUUUDAAAA GOOOOL!!! Ależ remontada Malagi!

• Antunesss! Potężnie, ale prosto w Beto!

• Bacca ukarany żółtym kartonikiem.

• Dośrodkowanie z lewej strony, przepuszczenie piłki przez Hamadouiego do Samuela, który potężny strzałem pokonał Beto.

• GOOOOOL SAMUEL!!!!! Remis w derbach!!!

• Iborra ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Amrabacie.

• Ostatnia zmiana w Sevilli. Vitolo opuszcza boisko, a pojawia się na nim były zawodnik Realu Madryt - Denis Czeryszew.

• I trzecia, ostatnia zmiana w Maladze: Juanmi schodzi, wchodzi Pablo Perez.

• Tissone opuszcza boisko, El Hamadoui pojawia się za niego.

• Rakitic ponownie z dystansu!!! Ponownie koło bramki.

• Rakitic dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Fazio, który pokonał Caballero strzałem głową.

• FAAAZIOOOOO GOOOOOL! Sevilla prowadzi 2:1 z Malagą!

• Samuel wchodzi za Eliseu. Pierwsza zmiana Malagi.

• Rakitic!!! Potężne uderzenie zza pola karnego tuż koło słupka bramki rywali!

• Nic z tego. Defensorzy Sevilli wybili bez problemu piłkę z własnego pola karnego.

• Duda dośrodkowuje w pole karne... i w ostatniej chwili Navarro wybija zza linię końcową. Rzut rożny dla Malagi.

• Kibice Malagi "Bokerones" wspierają Ultras Sur. Kibice Malagi "Bokerones" wspierają Ultras Sur.

• Świetne podanie z głębi pola do Bacci, który nie zmarnował tej "setki".

• BAAACCAA GOOOOOL! Mamy remis!

• Druga zmiana w przerwie. Gameiro wchodzi za Reyesa.

• Coke nie wyszedł już na drugą połowę. Zmienił go Figueiras.

• Zaczynamy drugą połowę!

• W przerwie zapraszam do dyskusji na mojego twittera.

• Koniec pierwszej połowy! Malaga prowadzi 1:0 po bramce Dudy z rzutu karnego w 31. minucie. Choć nie mieliśmy zbyt wielu okazji do zdobycia bramki, to i tak mecz może się podobać. Agresywnie grają obie drużyny, jak na derby przystało.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Eliseu ukarany żółtym kartonikiem za faul na Moreno.

• Eliseu ofiarnie uderzał na bramkę, ale zbyt trudna sytuacja, aby pokonać Beto.

• Reyes świetnie zagrał bezpośrednią piłkę do Bacci, ten jednak nie poradził sobie z obrońcą.

• Antunes ukarany żółtą kartką za agresywne wejście.

• Amrabat choć debiutuje to wygląda bardzo dojrzale w zespole Malagi.

• Trafiony w bardzo czułe miejsce Jesus Gamez. To musiało... bardzo boleć.

• Karny?! Nie! Żółta karta dla Vitolo za symulowanie!

• Żółta kartka dla Alberto Moreno za faul na Camacho.

• Duda mocno uderzył w prawy róg bramki Sevilli. Beto wyczuł Portugalczyka, ale strzał był zbyt mocny.

• GOOOOOL DUDA!!! Malaga prowadzi!

• KARNY DLA MALAGI!!!

• Strzał Dudy obroniony przez Beto.

• Żółta kartka dla Coke za faul na Amrabacie. Rzut wolny przy skraju pola karnego.

• Malaga po 20 minutach doszła wreszcie do głosu w tym meczu, Teraz to oni dyktują warunki gry.

• Błąd Parejy pod własnym polem karnym, ale nie wykorzystali go zawodnicy Malagi.

• Rzut wolny. Duda wystawił piłkę Eliseu, ale ten uderzył niecelnie na bramkę Sevilli.

• Ambrabat faulowany na środku połowy Sevilli. Będzie okazja dla Malagi.

• Antunes! Uderza z dystansu, ale koło bramki.

• Sprytna akcja Malagi, ale piłka przerzucona nad głowami obrońców do Antunesa nie została dobrze przyjęta przez niego.

• Reyes! Hiszpan marnuje "setkę"! Błyskawiczna kontra prawą stroną Sevilli, zakończona strzałem Reyesa, ale na psoterunku był Caballero.

• Bardzo agresywni są w tych pierwszych minutach piłkarze z Sewilli.

• Dobra akcja Sevilli lewym skrzydłem. Vitolo popędził lewą flanką, dośrodkował w pole karne, ale czujny był Caballero, który nie miał problemów ze złapaniem piłki.

• Wysoki pressing Sevilli i Malaga ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Kontra Sevilli po przejęciu piłki na środku boiska. Ruszył Carlos Bacca i zdecydował się na zagranie do prawej strony, ale podawał zbyt mocno i akcja spaliła na panewce.

• Interweniuje Beto. Wybija szybko piłkę z dala od własnej bramki.

• Rzut wolny dla Malagi. Z lewej strony boiska, znaczna odległość do bramki.

• Gospodarze w niebiesko - białych strojach. Goście w czerwonych.

• Mecz rozpoczyna Malaga!

• Minuta ciszy dla zmarłego Luisa Aragonesa, wielkiego człowieka hiszpańskiego futbolu.

• Sędzią spotkania Jose Luis Gonzalez Gonzalez.

• Obie "jedenastki" wybiegają na murawę!

• Co ciekawe "boquerone" to malutka ryba - sardela, bardzo podobna do sardynki. Jest to jedna z najbardziej znanych potraw (tapas) w Maladze.

• Dziś wystąpi nowy nabytek Malagi - Amrabat. Holender został wypożyczony z Galatasaray, gdzie nie mieścił się w składzie. W Maladze ma być lekarstwem na słabą skuteczność "Boquerones".

• Zapraszam do zapoznania się z obszerną zapowiedzią tego niezwykłego spotkania. Rozmarzyłem się trochę wracając do czasów świetności obu ekip i zadałem wam pytanie: Co byłoby, gdyby sukcesy obu drużyn przypadły na ten sam czas? Myślę, że mielibyśmy niesamowite derby Andaluzji!

• To pierwsze od trzech sezonów derby Andaluzji, do których to Malaga przystępuje będąc niżej w tabeli od Sevilli.

• Ławka rezerwowych Sevilli: J. Varas, Figueiras, Luismi, Cristoforo, Czeryszew, Trochowski, Gameiro.