• Zapraszam do dzielenia się opiniami na mojeg twittera. To już wszystko na dziś. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Koniec meczu! Osasuna nie dała sobie wyrwać wysokiego zwycięstwa!

• Raul Garcia świetnie wrzucił piłkę w pole karne do Diego Costy, który ekwilibrystycznie zagrał do Koke, który nie zdołał pokonać Fernandeza.

• Arda Turan nie otrzymuje żółtego kartonika za ewidentne zagranie piłki ręką. Przypomnę Arda Turan jest zagrożony przed derbami z Realem.

• Loe wchodzi za Cejudo.

• Dieeego Costaaa! Przykleił sobie piłkę do stopy! Zakręcił w polu karnym rywalami i uderzył potężnie nad bramką.

• Flano zmienia Lotiesa. Kontuzja Lotiesa.

• Raul Garcia posyła piłkę tuż koło bramki. Było blisko zdobycia honorowego gola.

• Diego Costa przewraca się na skraju pola karnego! Sędzie nie odgwizduje rzutu karnego, ale także nie pokazuje żółtej kartki za symulowanie.

• Cejudooo! Świetne podanie od Torresa, ale Cejudo zamiast uderzać z pierwszej piłki zdecydował się poczekać, co tylko utrudniło mu oddanie późniejszego strzału. Trafił w boczną siatkę.

• Pakiet zmian wykorzystany przez Simeone, ale nic to nie zmieniło w grze Atleti.

• Obrońca Osasuny Loties ruszył jak z procy do przodu spod własnego pola karnego i został zatrzymany dopiero na własnej połowie.

• Atletico po godzinie gry wciąż bez celnego strzału.

• Davida Villa opuszcza boisko na rzecz Raula Garcii.

• Diego opuszcza boisko. Zmienia go Arda Turan.

• Atletico nie ma pomysłu na stworzenie sobie sytuacji bramkowej.

• Osasuna gra długo piłką rozwścieczając tym zawodników Atleti.

• Cejudo sponiewierany w starciu z Koke, ale już pojawił się na boisku.

• W przerwie także zmiana w Atletico. Boisko opuścił Suarez. Za niego pojawił się Koke.

• W przerwie zszedł w drużynie Osasuny Bertran. Zastąpił go Oier.

• Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

• Zapraszam do dzielenia się opiniami na mojego twittera.

• Koniec pierwszej połowy! Osasuna gromi Atletico!

• Dośrodkowanie Damii z lewego skrzydła prawie spod linii końcowej na pole karne, gdzie adresatem podania był Roberto Torres, który mocny strzałem głową pokonał Courtoisa.

• Coś nieprawdopodobnego! ROOOBERTOO TORRRES 3:0!!!

• Świetny pressing Osasuny i przejęła piłkę przed własnym polem karnym, kontra zatrzymana nieprzepisowo przez Suareza. Zółta kartka.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego. Suarez wyskoczył najwyżej, ale nie sięgnął piłki.

• Diego Costa! Villa wślizgiem zdołał dograć do Costy, który z miejsca zdecydował się na uderzenie tuż koło słupka.

• Atletico powoli otrząsa się. Osasuna cofa się do tyłu.

• Piękne uderzenie Armenterosa sprzed pola karnego. Strzał idealny, piłka otarła się o słupek i wpadła do siatki. Courtois bez szans.

• ARMEEENTEEEROOOOS GOOOOOOLAAAZZZOOOO!

• Sprytnie rozegrany rzut różny przez Osasunę. Mocno płaskie dośrodkowanie do nadbiegającego Armenterosa, który trafia w nogi rywali.

• Dośrodkowanie w pole karne Atletico i obrońcy gości ratują się wybiciem piłki poza plac gry. Rzut różny.

• Diego Simeone zmartwiony przy linii bocznej boiska. Gestykuluje żywiołowo, ale jest bezradny.

• Cejudo przewraca się w polu karnym i domaga się karnego. Gwizdek sędziego milczy.

• Suarez! Blisko gola samobójczego! Piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

• Ależ zaskoczyli rywali piłkarze Osasuny! Krótkie rozegranie rzutu rożnego, szybkie dośrodkowanie na wbiegającego z prawego skrzydła kompletnie niepilnowanego Alvaro Cejudo.

• CEEEJUUUUDOOO GOOOOL!!!

• Silva w uliczkę do Roberto Torresa, który przegrał walkę o pozycję z obrońcami.

• Wymiana po jednym ciosie z obu stron, ale zbyt słabe, żeby objąć prowadzenie.

• Wczoraj Real Madryt pokonał Elche, a Barcelona przegrała z Sociedad. Jeśli Atletico wygra wyżej niż 4:0 to przejmie fotel lidera.

• Rozpoczyna Atletico!

• Ławka rezerwowych Atletico: Aranzubia, Insua, Miranda, Koke, Arda, Cebolla, Raúl García

• Ławka rezerwowych Osasuny: Riesgo, Flaño, Oier, Loé, Lobato, Acuña, Nino.

• Atletico bez Koke, Turana i Mirandy zagrożonych absencją w następnym meczu z powodu kartek. Simeone oszczędza ich na spotkanie derbowe z Realem.

• Dobry wieczór. Przed nami spotkanie Osasuny z Atletico. Początek za 10 minut. Zapraszam!