Rayo Vallecano

0

Real Madryt

2

• Mimo że Rayo dosyć długo stawiało opór, to Real Madryt wygrał 2-0. Gospodarze utrzymywali się przy piłce przez dłuższy czas spotkania, mieli swoje okazje, jednak nie potrafili tego zamienić na gole. Z tego miejsca zapraszamy na jutrzejszą relację ze starcia Bilbao z Valencią i życzymy dobrej nocy!

• Również Bale zasiada na ławce rezerwowych. Na murawę wbiega Javier Hernandez.

• Nacho zmienia strzelca drugiego gola, Jamesa Rodrigueza.

• Kolejna centra, małe zamieszanie w pole karnym, Tito miał świetną okazję na trafienie kontaktowe, jednak koncertowo to zepsuł.

• Wrzutka z prawej flanki, dośrodkowanie do Manucho, ten głową próbuje pokonać Casillasa, ale ten po raz kolejny w tym meczu jest na posterunku.

• Bale wyprzedza Alvareza, schodzi do prawej strony, zgrywa do Isco, który był w polu karnym, jednak Hiszpan trafia wprost w bramkarza.

• Javier Aquino zmienia Adriego Embarbę.

• Długa piłka od Isco do Cristiano, Cristian Alvarez uprzedza Portugalczyka i wyłapuje piłkę.

• Uderzenie Toniego Kroosa z około dwudziestu metrów, piłka minimalnie mija bramkę Rayo. Z piątego metra grę wznowi Alvarez.

• Zejście Jamesa w środku pola do lewej nogi, precyzyjne, techniczne uderzenie wewnętrzną częścią stopy i Cristian Alvarez musi wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

• JAMES!!! 2-0 dla Realu!

• Bomba zza pola karnego posłana przez Nacho! Znów na posterunku Casillas!

• Niesamowity rajd z piłką prawą stroną boiska przeprowadził Carvajal! Będąc już w polu karnym dośrodkował prosto na głowę Ronaldo, który bez problemu umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOOOOL! CRISTIANO RONALDO!

• Bardzo dobry rajd i strzał Rodrigueza, ale kolejne uderzenie ponad bramką.

• Brzydki faul Amaya.

• Uderzenie Ronaldo. Wysoko ponad poprzeczką.

• Pierwsze zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Schodzi Fatau, w jego miejsce Jozabed.

• Bale również oddaje strzał, ale piłka mija bramkę!

• Niesamowity strzał Marcelo z szesnastego metra! Milimetry nad bramką!

• Kolejna kartka! Daniel Carvajal fauluje i zostaje ukarany!

• oraz Toni Kroos.

• Kartoniki za dyskusję obejrzeli również Gareth Bale...

• Cristiano Ronaldo z żółtą kartką na koncie! Otrzymuje ją za symulowanie!

• Strzał Bale'a główką. Obok bramki.

• Czas rozpocząć drugą połowę! Sędzia gwiżdżę, a rozpoczynają gospodarzę.

• Oglądamy bardzo ciekawy mecz. Świetnie spisują się gracze gospodarzy i zdecydowanie zasługują na bramkę. Real próbuje, ale jak na razie nic z tego. Duża w tym zasługa obrony Rayo, która oprócz wielu pułapek ofsajdowych, równie dobrze powstrzymuje ataki.

• Arbiter kończy świetną pierwszą część spotkania! Przerwa.

• Kolejna kara dla graczy Rayo. Tym razem ukarany Nacho Martinez.

• Ależ okazja! Znakomita główka Trashorrasa, ale Casillas paruje strzał. Duże szczęście graczy Realu!

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego! Ronaldo fatalnie pudłuje.

• Tito fauluje Ronaldo i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Błąd jednego z obrońców Rayo. Niedokładne podanie do Alvareza i ten w ostatnim momencie zdążył wybić piłkę spod nóg graczy Realu.

• Po rzucie rożnym Manucho strącił piłkę w stronę bramki. Casillas z problemami, ale łapie.

• Kolejny spalony "Królewskich". Goście grają dużo prostopadłych piłek, jednak obrona gospodarzy jak na razie spisuje się bez zarzutu.

• Rayo nie przestraszyło się swojego rywala i prezentuje się bardzo dobrze. Rozgrywa piłkę, stwarza sytuację. Mamy bardzo ciekawy mecz.

• Gol! Nie uznany, Bale na spalonym.

• James Rodriguez otrzymuje żółty kartonik!

• Znakomity strzał z daleka Alberto Bueno, ale dobrze w bramce Casillas.

• Embarba uderza z przed pola karnego, strzał niecelny.

• I kolejna okazja! Podanie przed pole karne do niekrytego Jamesa, ale ten uderza zbyt słabo i spokojnie łapie bramkarz.

• Okazja dla gości! Znakomity przerzut na prawą stronę pola karnego przez Rodrigueza do Ronaldo, a ten strzałem z pierwszej piłki minimalnie pudłuje.

• Uderzenie jednak prosto w mur.

• Rzut wolny dla Rayo z około 30 metrów. Varane zagrał piłkę ręką.

• Rozpoczęli! Przy piłce Real!

• Mecz poprzedza minuta ciszy.

• Piłkarze pojawiają się na boisku! Zaraz zaczynamy!

• Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanym faworytem spotkania są goście, którzy nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, ponieważ swoje dzisiejsze spotkanie wygrała Barcelona i odskoczyła Realowi już na siedem punktów.

• Ławka rezerwowych Realu: Keylor Navas, Nacho, Coentrão, Illarra, Isco, Jesé, Chicharito.

• Ławka rezerwowych Rayo: Cobeño, Insua, Abdoulaye Ba, Licá, Aquino, Jozabed, Miku.

• Wiele osób przewidywało, że Real Madryt postawi dziś na zmienników, ale szkoleniowiec "Królewskich" postawił na swoje najmocniejsze obecnie zestawienie. W drużynie gości brakuje tylko Pepe, który jest kontuzjowany.

• Po lewej stronie możecie zobaczyć składy na dzisiejsze spotkanie.

• Witamy bardzo serdecznie i zapraszamy na pojedynek dwóch drużyn z Madrytu. Równo o godzinie 22, Rayo Vallecano rozpocznie swoje starcie z Realem Madryt.