Real Betis Sewilla 0 - 2 Atletico Madryt

Real Betis Sewilla

0

Atletico Madryt

2

• Atletico wygrało na wyjeździe z Betisem 2:0. Bramki w drugiej połowie zdobyli Gabi i Diego Costa. Dziękuję za uwagę, Mateusz Kapera.

• Koniec meczu!

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Diego otrzymuje żółtą kartką

• Spokojnie Atletico rozgrywa sobie piłkę na własnej połowie.

• Jorge Molina uderza na bramkę. Strzał został stonowany przez jednego z obrońców.

• Koke opuszcza boisko. Za niego pojawia się Jose Sosa.

• Suarez zagrywa piłkę ręką. Sędzia jednak jest niekonsekwentny i nie wyciąga żółtej kartki.

• Diego świetnie zagrywa do Costy w pole karne, ale w ostatniej chwili zablokowany Diego Costa przez Adana.

• David Villa faulowany przed polem karnym Betisu. Chwilę później trafiony w głowę na pozycji spalonej zdezorientowany Villa.

• Matilla wchodzi za Lolo Reyesa.

• Juan Carlos zmieniony przez Cedrica.

• Świetne podanie w pole karne, Costa przepuścił piłkę do Koke, który trafił jedynie w obrońcę Betisu.

• Bramka dla Atletico padła w następujący sposób: Koke zgrał głową w pole karne do Costy, który silnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

• Schodzi Arda Turan. Wchodzi David Villa.

• DIEGO COOOOSTA! GOOOOL!

• Diego Costa wpada w pole karne i ląduje na ziemi! Sędzia nie gwiżdże jednak.

• Jorge Molina otrzymuje żółty kartonik za dyskusję.

• Raul Garcia opuszcza boisko. Wchodzi na niego Diego.

• Nieatakowany Gabi zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i posłał pikę tuż przy słupku.

• GAAAABI! GOOOL! Świetne uderzenie z dystansu! Atletico prowadzi 1:0!

• Braian Rodriguez zagrał piłkę ręką. Za przewinienie otrzymuje drugi żółty kartonik, w konsekwencji czerwony.

• Bardzo szarpana jest gra na początku drugiej połowy.

• Molina świetnie zagrywa na dobieg do Juan Carlosa, który trafia w słupek!

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy! Remis bezbramkowy.

• Paulao zrewanżował się Diego Coscie. Wszedł w niego z całym impetem. Zabolało to Diego Costę.

• Faul Filipe Luisa i żółta kartka dla niego.

• Pauloa ucierpiał z pojedynku z Diego Costą. Piłkarz Atletico popchnął w ostaniej chwili Paulao na bandy.

• Diego Costa miał okazję na zdobycie bramki. Jednak nie udało mu się opanować piłki w polu karnym.

• Braian Rodriguez ukarany żółtym kartonikiem.

• Wymuszona zmiana. Boisko opuszcza Amaya. Wchodzi Nono.

• Diego Costa zdobywa bramkę, ale gol nie zostaje uznany przez sędziego, który odgwizdał pozycję spaloną. Diego Costa jednak nie był na pozycji spalonej. Błąd sędziego.

• Groźna akcja Atletico. Arda Turan zakręcił obrońcami w polu karnym tuż przy linii końcowej boiska i szukał dośrodkowaniem Raula Garcię. Jednak Hiszpan nie doszedł do piłki.

• Leży na murawie B. Rodriguez. Tu już nie pierwszy piłkarz, który ucierpiał.

• Fatalne dośrodkowanie Betisu z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Z pomysłem rozegrany rzut wolny, ale nie dający prowadzenia ekipie Simeone.

• Paulao fauluje Diego Costę tuż przed polem karnym! Będzie okazja z rzutu wolnego dla Atletico.

• Diego Costa przedzierał się prawym skrzydłem i ostatecznie został zatrzymany przez obrońców.

• Pierwszy strzał Atletico, ale bardzo niecelny.

• Jak na razie Atletico ma problem z oddaniem strzału na bramkę. Co więcej mają problem ze swobodnym wyprowadzeniem piłki.

• Betis ma dziś bardzo trudne zadanie, gdyż Simeone jeszcze w Sewilli nie przegrał.

• Rzucili się od pierwszych minut zawodnicy Betisu na rywali.

• Strzał piłkarza Betisu Juanfrana, ale Courtois nie musiał wyciągać piłki z siatki.

• Gospodarze w zielono-białe pasy. Atletico w czerwono-białe pasy.