0

Real Madryt

5

3 1 połowa

• Królewscy rozstrzelali rywali i dołożyli "cegłę" do spadku Los Beticos do Segunda Division. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera. Zapraszam na mojego twittera, aby podzielić się wrażeniami po tym spotkaniu, a także o lidze hiszpańskiej.

• Koniec meczu. Real wygrywa na Villamarin 5:0.

• Marcelo dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, Ronaldo próbował uderzyć futbolówkę z przewrotki, ale nieczysto trafił w piłkę, która poleciała do dobrze ustawionego Moraty, który bez problemu pokonał Andersena. Betis - Real 0:5

• GOOL! ALVARO MORATA!

• Molina przed szansą! Wślizgiem uderzał piłkę z kilku metrów od bramki Lopeza! Fatalnie przestrzelił...

• Marcelo posyła petardę ze skraju pola karnego, ale przestrzela.

• Modrić uderza z dystansu, piłkę "wypluł" Andersena, do której podbiegł jeszcze Bale, ale przesadził z mocą podania.

• Paulao! Świetna okazja dla Betisu! Dośrodkowanie z prawej strony na głowę Paulao, który minimalnie przestrzela.

• Na boisku pojawia się ostatni rezerwowy zawodnik Betisu Jose Antonio Caro. Boisko opuścił Lorenzo Reyes.

• Żółta kartka dla Javiera Chica

• Alvaro Morata pojawia się na boisku za Karima Benzemę

• Nacho wchodzi za Ramosa.

• Vadillo otrzymuje żółtą kartę na faul na Carvajalu

• Di Maria opuszcza boisko, wchodzi Illarramendi. Świetny mecz Argentyńczyka.

• Di Maria na 4:0

• Potężne uderzenie ze sporego dystansu w wykonaniu Di Marii przełamały palce Andersena.

• Juanfran za Salvę Sevilla

• DI MARIA GOOOL!!!

• Benzema zdecydował się na indywidualną akcję i uderzył sprzed pola karnego. Dobra interwencja Andersena.

• Benzema zdobywa gola na 3:0

• Kibice na Villamarin od 25 minuty śpiewają: "Garrido, odejdź już!"

• Ruben Castro schodzi z boiska. Za niego pojawia się Vadillo.

• Ronaldo marnuje setkę! Znalazł się oko w oko z Andersenem i przegrał pojedynek z Andersenem.

• Ależ mógłby być samobój! Marcelo wypuścił lewym skrzydłem Di Marię, który od razu dośrodkował. Piłkę wybijał obrońca Betisu i o mały włos nie wpakował piłkę do siatki.

• Ronaldo uderza, ale jednak ponad poprzeczką.

• Modrić faulowany tuż przed polem karnym! Bale czy Ronaldo uderzy?

• Betis rozpoczyna drugą połowę.

• Ostatnia bramka dla Realu padła po przejęciu piłki przez Modricia, którzy zamarkował uderzenie kładąc rywali na ziemię po czym wystawił piłkę Benzemie, który potężnym strzałem pokonał Andersena.

• Po bramce dla Realu sędzia zakończył pierwszą połowę

• BENZEMA GOOOL!!!

• Carvajal ładnie pokazał się na prawym skrzydle i płasko dośrodkował do Di Marii... ale wtrącił się Benzema, który zepsuł akcję.

• Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Betisu na Pepego, który posyła "balon" w stronę bramkarza rywala.

• Gol Garetha Bale na 2:0

• Di Maria ładnie przerzucił piłkę nad głowami obrońców do Marcelo, który jednak dośrodkował niecelnie.

• Gol Cristiano Ronaldo na 1:0

• Salva Sevilla otrzymuje żółty kartonik za faul na Carvajalu.

• Poszkodowany we wcześniejszej akcji Ronaldo oddał rzut wolny Bale'owi, który technicznym strzałem pokonał zaskoczonego Andersena. Duży błąd portero Betisu.

• BALE GOOOOL!

• Ronaldo faulowany przed polem karnym! Gorąco teraz pod bramką Betisu.

• Akcja Realu Madryt. Ronaldo zagrywa na lewo do Di Marii, ale ten dosrodkowuje prosto w ręce bramkarza.

• Pierwsza żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul na Leo Baptistao. Ostre wejście Ramosa wślizgiem.

• Faulowany Leo Baptistao przez Di Marie w środkowej strefie boiska.

• Dwudzieste pierwsze trafienie w lidze hiszpańskiej najlepszego piłkarza świata 2013 roku.

• Atomowe uderzenie Portugalczyka zza pola karnego! Nawet nie ruszył się Andersen.

• CRISTIANO RONALDO GOOL!

• Ruben Castro mocno uderza na bramkę Realu, ale bez sukcesu.

• Co prawda, Betis bardzo źle prezentują się w lidze, ale co ciekawe awansowali do fazy pucharowej.

• Marcelo ostro fauluje rywala przy linii bocznej, sędzia jednak darował Brazyliczykowi i nie pokazał kartonika.

• Pierwsza wrzutka Di Marii, ale piłka wpada w prosto ręce golkipera Betisu.

• Pierwszy gwizdek! Zaczynają Królewscy!

• Królewscy na niebiesko, gospodarze w zielono-białe pasy.

• Piłkarze obu drużyn już na boisku.

• Zapraszam także do śledzenia mojego twitter'owego profilu.

• Piszcie swoje typy na ten mecz w komentarzach oraz zadawajcie pytania dotyczące spotkania!

• Zapowiedź tego spotkania dostępna tutaj.

• Damian Perquis nie zagra w dzisiejszym spotkania. W nocy trafił do szpitala z powodu kolki nerkowej - podała hiszpańska MARCA.

• Ławka rezerwowych Betisu: Guillermo Sara, Nacho, Caro, Verdu, Juanfran, Vadillo, J. Carlos

• Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casillas, Arbeloa, Nacho, Jesé, Morata, Isco, Illarramendi.

• Witam sympatyków ligi hiszpańskiej w relacji na żywo z meczu 19. kolejki ligowej między Betisem a Realem Madryt. Za chwilę składy obu drużyn.