Real Madryt

4

Getafe CF

1

• Real Madryt bardzo pewnie zdobywa kolejne trzy punkty, strzelając Getafe tradycyjnie cztery gole. Królewscy awansują dzięki temu na trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji i tracą dwa punkty do prowadzących zespołów Barcelony oraz Atletico. Dzisiaj o wszystkim przesądziły bramki Ronaldo (dwie), Pepe oraz Isco; jednak trzeba uczciwie przyznać, że piłkarze Ancelottiego nie trafili na trudnego przeciwnika. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Real Madryt wygrywa z Getafe 4:1!

• Portugalczyk zdobywa pięknego gola po dośrodkowaniu Khediry i pieczętuje zwycięstwo Realu w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!! Cudowny strzał piętą Cristiano Ronaldo!!!

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Kolejny zmarnowany korner przez złą centrę Pedro Leona...

• Castro nieźle wypatrzył Miku w polu karnym, ten został zablokowany i jeszcze będzie rzut rożny dla gości.

• Ronaldo z rzutu wolnego posyła piłkę ponad poprzeczką!

• Michel ogląda czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jese!

• Ostatnia zmiana w tym meczu! Owacja dla Isco, który opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Jese!

• Modrić doskonale uruchomił Moratę, jednak ten w dobrej sytuacji uderzył niecelnie w stronę bramki Moyi!

• Morata zmienia Benzemę! Pokaz lojalności ze strony Arbeloi, który zachęcił publiczność do pożegnania brawami nieskutecznego dziś Francuza.

• Indywidualna szarża Ronaldo! Portugalczyk poradził sobie z Rafą, jednak uderzył tylko w słupek bramki gości!

• Kolejne pudło Benzemy głową z kilku metrów! Francuz dzisiaj jest koszmarnie nieskuteczny!

• Roszada w Realu. Illarramendi opuszcza boisko, a na jego miejsce wchodzi Modric.

• Wygląda na to, że arbiter się pomylił. To mogła być kartka dla bramkarza Getafe.

• Ronaldo wychodzi sam na sam z Moyą i przewraca się w starciu (?) z bramkarzem rywali, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Benzema!!! Francuz pudłuje głową z czterech metrów po kapitalnej akcji zespołowej Realu i dośrodkowaniu Arbeloi!

• Po kontrataku gości, Sarabia strzela płasko z dystansu i odbija piłkę dość spokojnie Diego Lopez.

• Kolejna niecelna wrzutka Pedro Leona. Stałe fragmenty gry nie są dzisiaj siłą Getafe.

• Zmiana w Getafe. Rafa wchodzi w miejsce Arroyo.

• Rzut rożny dla Getafe. Może to będzie okazja do powrotu do tego spotkania dla Los Azulones?

• Cristiano Ronaldo wydaje się mieć jakieś problemy zdrowotne po jednym ze starć z Michelem w polu karnym Getafe. Portugalczyk póki co gra dalej.

• Indywidualna akcja Diego Castro i płaski strzał zza pola karnego, z którym nie miał problemów Diego Lopez.

• Fantastyczny powrót Di Marii, który przerwał nieźle zapowiadającą się akcję gości.

• Próba Ronaldo z dystansu i odbija płasko uderzoną piłkę na rzut rożny Moya!

• Isco kapitalnie rozpoczął jeszcze jeden kontratak Realu, jednak niecelnym zagraniem zaprzepaścił tę akcję Ronaldo.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez Ronaldo, krótkie rozegranie w pole karne do Isco, młody Hiszpan mija rywala i strzela nie do obrony dla Moyi!!! 3:1 dla Realu Madryt!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Isco!!!

• Jednak strzela Di Maria, ale obok bramki!

• Isco faulowany bardzo blisko pola karnego Getafe. Będzie kolejna okazja dla Cristiano Ronaldo.

• Ronaldo poradził sobie z jednym rywalem w polu karnym, po czym został zablokowany przez Lisandro Lopeza. Korner.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Pedro Leona ponownie trafia w ręce Lopeza.

• Zaskakujący strzał Ronaldo z dystansu - broni na raty Moya.

• Znakomita kontra Realu, Cristiano znalazł Benzemę w polu karnym, ale były gracz Lyonu uderza wprost w ręce bramkarza rywali!

• Nieporozumienie w szeregach Getafe, piłka i Benzema mijają Moyę, jednak Francuz miał zbyt ostry kąt, żeby skierował futbolówkę do siatki.

• W przerwie Lago zmienił Escudero.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Real Madryt szybko stracił gola na 0:1 po strzale Lafity, ale stałe fragmenty gry w wykonaniu Królewskich pozwoliły im wyjść na zasłużone prowadzenie jeszcze przed przerwą. Zobaczymy, jak Getafe zareaguje po przerwie i czy będziemy jeszcze mieli emocje w tym pojedynku.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Real Madryt prowadzi z Getafe 2:1!

• Tak się dzieje jeszcze przed przerwą. Wychowanek Realu już na boisku.

• Lafita nie będzie w stanie kontynuować gry po starciu z Carvajalem. Ofensywny gracz Getafe siada na murawę i zostanie zmieniony przez Sarabię.

• Fatalne dośrodkowanie Pedro Leona...

• Diego Castro zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Carvajal ostro potraktował Lafitę w narożniku boiska i został ukarany napomnieniem od sędziego.

• Moya!!! Carvajal doskonale dograł w pole bramkowe do Benzemy, błąd popełnił Alexis, napastnik Realu jednak skiksował i zdołał jeszcze odbić piłkę Miguel Moya! Mogło być 3:1 dla gospodarzy!

• Escudero posłał kapitalną długą piłkę na wolne pole do Miku. Wenezuelczyka zdołał jednak zatrzymać w polu karnym Nacho.

• Wychodził z kolejnym kontratakiem, jednak podanie Benzemy wywołało tylko jęk zawodu na trybunach Santiago Bernabeu.

• Pedro Leon groźnie strzela z dystansu, ale po rykoszecie piłka wychodzi poza linię końcową.

• Di Maria idealnie dośrodkował piłkę na głowę Pepe, ale ten posyła ją ponad poprzeczką bramki rywala!

• Ronaldo wychodził już na czystą pozycję, jednak Alexis zdołał uprzedzić Portugalczyka. Tylko rzut rożny.

• GOOOOOOOOOOOLLL!!! Cristiano Ronaldo nie daje szans Moyi z 11 metrów!!!

• Żółta kartka dla gracza Getafe.

• Ronaldo uderza w mur, ale Michel w nim zagrywa ręką i jest jedenastka dla Realu!!!

• Alexis fauluje Pepe w walce o górną piłkę. Rzut wolny dla Realu z około 20 metrów i żółta kartka dla gracza gości.

• Strzał Benzemy głową zablokowany i kolejny rzut rożny.

• Carvajal w dobrej okazji zdołał zdobyć zaledwie korner dla Realu.

• Bardzo groźnie z dystansu uderzył Angel Di Maria, jednak Moya popisał się świetną interwencją i złapał piłkę!

• Była szansa na kontratak dla gości, ale Lafita za daleko sobie wypuścił piłkę i zabrał ją jeden z wracających piłkarzy Królewskich.

• Dośrodkowanie Di Marii na rzut rożny odbija defensywa Getafe.

• Isco na spalonym.

• Posiadanie piłki: Real 81%, Getafe 19%. No, no...

• Ponownie zagapili się obrońcy Getafe i Ronaldo znalazł się w dobrej sytuacji do zdobycia gola po rzucie wolnym! Portugalczyk zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale uderzył niedokładnie!

• Stały fragment gry dla Realu, Isco doskonale znajduje w polu karnym Ronaldo. Strzał Portugalczyka z kilku metrów zdołał jeszcze obronić Moya, ale przy dobitce Pepe był już bezradny! Remis na Bernabeu!

• GOOOOOOOOOOOLLL!!! Pepe doprowadza do remisu!

• Real zmuszony do gry atakiem pozycyjnym. Isco ponownie stara się uruchomić Arbeloę, ale zagrywa zbyt mocno i piłka ląduje poza boiskiem.

• Na spalonym złapany teraz w dobrej akcji Królewskich Arbeloa.

• Dośrodkowanie Di Marii z narożnika boiska pewnie chwyta Moya.

• Cristiano Ronaldo zablokowany w polu karnym po szybkim ataku Realu. Rzut rożny.

• Szczęście Realu! Jeszcze jedna akcja Getafe, piłka trafia dobrze trafia do Pedro Leona, który jednak kiksuje w polu karnym w niezłej sytuacji!

• Khedira dośrodkowywał w pole karne, gdzie jednak bardzo przytomnie piłkę wybił Lisandro Lopez.

• Ronaldo stracił piłkę na 30 metrze, ta trafia do Lafity, pomocnik Getafe uderza z 25 metrów, a futbolówka po rykoszecie wpada do siatki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Angel Lafita! Niespodzianka na Bernabeu!

• Centrę Carvajala pewnie łapie Moya.

• Co za okazja dla Realu!!! W kontrataku Di Maria szukał w polu karnym Ronaldo, ale tego uprzedził Escudero, który omal nie załadował samobója! Odbita od bramkarza piłka trafia do Ronaldo, ale ten zostaje zablokowany!

• Pierwsze dośrodkowanie Pedro Leona z rzutu wolnego - nieudane.

• Pierwszy gwizdek sędziego Fernandeza Borbalana i zaczynamy!

• Wychodzą na boisko oba zespoły. Real w koszulkach z napisem 'Animo Pirata' wspierającym ciężko kontuzjowanego Estebana Granero, byłego gracza Realu a obecnie piłkarza Realu Sociedad.

• Oho! Informacja z ostatniej chwili! Gareth Bale doznał kontuzji na rozgrzewce i w jego miejsce zagra Isco!

• W poprzednim sezonie na Santiago Bernabeu Real pewnie zwyciężył 4:0, ale na Coliseum Alfonso Perez lepsze było już Getafe, które wygrało 2:1.

• Rezerwowi Getafe: Codina, Lago, Rafa, Colunga, Borja, Sarabia, Gavilan. W drużynie gości brakuje kontuzjowanych Vareli i Lacena oraz Juana Rodrigueza i Lopo, z których zrezygnował sam Luis Garcia.

• Ławka rezerwowych Realu: Jesus, Isco, Modric, S. Ramos, Morata, Isco, Casemiro. Brakuje kontuzjowanych Casillasa, Coentrao, Varane'a, Marcelo oraz Xabiego Alonso.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn. Będzie debiut Garetha Bale'a przed własną publicznością na Santiago Bernabeu!

• Real Madryt obecnie zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. Królewscy jedyne punkty stracili w ostatniej kolejce, w meczu przeciwko Villarreal. Dużo gorzej wiedzie się Getafe, które zdobyło ledwie 4 punkty i jest w dolnej części ligowej tabeli.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu piątej kolejki La Liga pomiędzy Realem Madryt a Getafe!