Real Madryt

2

Malaga CF

0

• Zwycięstwo Królewskich absolutnie zasłużone i powinno być zdecydowanie wyższe, ale cuda w bramce Malagi wyczyniał Caballero, który przede wszystkim zaszedł za skórę Cristiano Ronaldo. Niemniej jednak to gospodarze zdobywają trzy punkty i zobaczymy, jak teraz odpowiedzą ekipy Barcelony i Atletico, które swoje mecze rozegrają jeszcze dziś. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

• Koniec! Real Madryt pewnie pokonuje Malagę 2:0!

• Żółta kartka dla Carvajala.

• Sam Portugalczyk po strzeleniu gola... przepraszał kibiców za swoją dzisiejszą postawę.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Ronaldo za 128. razem pokonuje wreszcie Caballero! 2:0!

• Bale zdaniem arbitra faulowany w polu karnym w idiotyczny sposob przez Weligtona! Jedenastka!

• Argentyński bramkarz przerzuca piłkę nad poprzeczkę groźny strzał z dystansu Marcelo!

• Jeszcze raz Ronaldo i jeszcze raz Caballero. To jest nieprawdopodobne!

• Caballero kapitalnie interweniuje teraz po strzale z kilkunastu metrów Jese!!!

• Cristiano Ronaldo złapany na spalonym.

• Niewiarygodne!!! Po kapitalnej akcji Marcelo i Jese idealną okazję fatalnie marnuje Ronaldo, który z trzech metrów uderza w słupek!

• Opuszcza plac gry najlepszy piłkarz meczu, Di Maria, a w jego miejsce Jese.

• Nieuznany gol głową Khediry z powodu spalonego.

• Sergio Sanchez fauluje w brzydki sposób Di Marię i ogląda żółtą kartkę.

• Groźne uderzenie z dystansu Andersona nieznacznie mija bramkę gospodarzy!

• ...oraz Darder za Antunesa.

• Kolejne zmiany. W Maladze Santa Cruz za Portillo...

• Alvaro Morata zostaje zmieniony przez Walijczyka!

• Uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo i oczywiście kolejna interwencja Caballero. Tymczasem do zmiany przygotowany Gareth Bale!

• Żółta kartka dla Jesusa Gameza.

• Odpowiedź Ancelottiego. Modrić na placu gry w miejsce Isco.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. W miejsce beznadziejnego Samuela Sancheza wchodzi Bobley Anderson.

• Do dośrodkowania Isco z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Morata i uderzył nieznacznie obok bramki przeciwnika!

• Jeszcze jedna kombinacyjna akcja Realu i jeszcze raz najczujniejszy okazał się Caballero.

• Ronaldo znowu przegrywa pojedynek z Willym, ale i tak wcześniej był na ofsajdzie.

• Bardzo mizernie spisuje się dziś zespół Bernda Schustera. Jest tylko 1:0 dla Realu, ale nie wygląda, żeby goście byli w stanie jeszcze wyrównać.

• Jesus Gamez wywalczył korner dla gości.

• Kapitalna akcja lewą stroną El Hamdaouiego i świetnie podanie przed bramkę do Samuela Sancheza, ale zarówno on, jak i stojący za nim Portillo nie byli w stanie opanować piłki!

• Kolejna próba Ronaldo i jeszcze jedna interwencja Caballero. Nie ma dzisiaj precyzji w strzałach Portugalczyka.

• Gol Di Marii

• Fatalna centra Di Marii. Najgorsze zagranie Argentyńczyka w tym meczu.

• Khedira świetnie włączył się do akcji ofensywnej, po czym niedokładnie zagrał przed bramkę w stronę Ronaldo. Tylko rzut rożny.

• 78 632 widzów dzisiaj na Bernabeu z pewnością czeka na wejście z ławki Garetha Bale'a.

• Ronaldo z dystansu uderza wprost w ręce bramkarza Malagi.

• Di Maria teraz znakomicie wypatrzył w polu karnym Isco, ale ten nie był w stanie z kilkunastu metrów zaskoczyć swojego byłego kolegi z drużyny, Caballero!

• Żółta kartka dla Eliseu za zagranie ręką.

• Ależ zaczęli ten mecz gospodarze! Di Maria z prawego skrzydła centrował w pole karne, gdzie piłki nie sięgnął jednak Ronaldo i ta wpadła do siatki zaskoczonego Caballero!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Angel Di Maria!!

• Zaczynamy drugą część spotkania! Nie ma zmian.

• Real w pierwszej połowie zagrał naprawdę dobry mecz, ale podopieczni Carlo Ancelottiego mają spore problemy ze swoją skutecznością. Zobaczymy, czy podobnie będzie po przerwie. A może to Malaga udowodni, że niewykorzystane okazje się mszczą?

• Koniec pierwszej części gry! Pomimo dominacji Realu mamy nadal bezbramkowy remis.

• Marcelo zablokowany tuż przed polem karnym. To jedna z ostatnich akcji gospodarzy w tej części gry.

• Wreszcie jakiś strzał w wykonaniu gości. Dość szczęśliwie do pozycji strzeleckiej z kilkunastu metrów doszedł Eliseu i lekko skiksował, przez co piłka minęła wyraźnie bramkę Lopeza.

• Składna akcja Malagi zakończona płaską i niedokładną centrą Gameza.

• Piłkarze Realu są na potęgę dzisiaj łapani na spalone. Co chwila po kilku graczy Królewskich jest wyraźnie za linią obrony rywala.

• Genialna interwencja Caballero po strzale głową Moraty!!! Znakomite zachowanie bramkarza Malagi, bo młody napastnik Realu miał idealną okazję!

• Pół godziny gry za nami. Wyraźna przewaga Realu, ale wciąż 0:0 na Santiago Bernabeu.

• Kontratak Realu, Carvajal zagrywa do rozpędzonego Ronaldo, ale ten ponownie nie był w stanie zaskoczyć Caballero!

• Jedna z nielicznych akcji gości. Centrę Antunesa z lewego skrzydła pewnie łapie Diego Lopez.

• Królewscy wciąż nacierają na bramkę Malagi. Gra Realu dzisiaj wygląda naprawdę dobrze, poza jednym elementem - skutecznością.

• Caballero pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Moraty.

• Do idealnego dośrodkowania Carvajala dopadł Morata i skierował głową piłkę do siatki, jednak wcześniej był na metrowym spalonym i sędzia słusznie nie uznał gola.

• Po wrzutce Isco, Cristiano Ronaldo głową przenosi piłkę wysoko ponad bramką Malagi.

• Morata blokowany przez Weligtona i rzut rożny dla gospodarzy.

• Di Maria zacentrował piłkę idealnie tym razem do Moraty, ale młody Hiszpan z kilku metrów trafia prosto w Caballero! Angel Di Maria jest na razie najlepszym graczem Realu w tym meczu.

• Ogromne problemy z uporządkowaniem swojej gry Malaga. Real atakuje agresywnym pressingiem i na razie to przynosi skutek, choć jeszcze bez wymiernych efektów w postaci bramek.

• Kapitalna kontra Królewskich! Di Maria zagrywa idealnie w tempo do wychodzącego na czystą pozycję Ronaldo, a ten posyła piłkę centymetry obok słupka!!!

• Di Maria zdecydował się teraz na indywidualną akcję i jeszcze raz uderzył zza szesnastki, ale tym razem Argentyńczykowi wyraźnie zabrakło precyzji.

• Willy broni celne uderzenie z wolnego Di Marii!

• Antunes fauluje przed własnym polem karnym Khedirę i ogląda żółtą kartkę. Świetna okazja dla Królewskich.

• Teraz Portugalczyk złapany na spalonym.

• Poprzeczka!!! C. Ronaldo zdecydował się na zaskakujący strzał z narożnika pola karnego i piłka trafia w poprzeczkę bramki Caballero!!!

• Di Maria z rzutu wolnego zdołał idealnie dograć na głowę Ramosa, ale ten przestrzelił, a ponadto był na spalonym.

• Strzał Jesusa Gameza zza szesnastki pewnie broni Diego Lopez, a to koledzy Gameza z Malagi, którzy dzisiaj znaleźli się na ławce rezerwowych: Kameni, Chen, Duda, Bobley, Morales, Darder, Santa Cruz.

• Początek meczu bardzo spokojny, a ja zapomniałem dodać informację o ławkach rezerwowych obu drużyn. Oto rezerwowi Realu: Casillas, Nacho, Arbeloa, Bale, Casemiro, Modric, Jese.

• Zaczynamy mecz!

• Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę Santiago Bernabeu, ale przed rozpoczęciem meczu koszykarze Realu zaprezentują miejscowej publiczności wywalczone w tym roku trofea.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn. W Realu zabraknie dziś kontuzjowanych Benzemy oraz Alonso.

• Jak wygląda sytuacja w tabeli La Liga obu drużyn? Real jest trzeci i z 19 punktami na koncie traci już 5 oczek do prowadzących Atletico i Barcelony, choć przy grze Królewskich to i tak jest dobry dla nich wynik. Malaga, z 9 punktami, zamyka z kolei pierwszą część tabeli La Liga.

• Jest za to bardzo prawdopodobne, że Santiago Bernabeu po raz pierwszy zobaczy w akcji Garetha Bale'a. Walijczyk po problemach zdrowotnych pojawił się wreszcie w kadrze meczowej Realu i zasiądzie na ławce rezerwowych.

• Na wstępie musimy zmartwić polskich kibiców czekających na występ Bartłomieja Pawłowskiego. Polak nie został uwzględniony przez Bernda Schustera w kadrze meczowej ekipy z Andaluzji.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo ze szlagierowego meczu 9. kolejki La Liga, w którym Real Madryt podejmie na własnym stadionie Malagę.