Real Madryt

4

Osasuna Pampeluna

0

• Koniec! Spektakularne ale też spodziewane zwycięstwo Realu. Królewscy wysyłają sygnał do Monachium, Bawarczycy mimo słabej postawy ograli dziś Werder 5-2. Żegnamy się z Państwem, do zobaczenia !

• Piłkarze czekają już jedynie na zakończenie spotkania. Realizator zamiast meczu pokazuje Ronaldo i w sumie jest to dużo ciekawsze.

• Ostatnie minuty spotkania, Real szuka piątej bramki i... strzela ją! Niestety, Morata faulował defensora Osasuny.

• Kolejna odsłona pojedynku Aribasa z Moratą. W ataku Osasuna, ale piłka szybko znalazła się w rękawicach Lopeza.

• Piękne dośrodkowanie Isco a Carvajal wykańcza je idealnym uderzeniem głową! To drugi gol tego zawodnika w sezonie.

• GOL ! Carvajal !!!

• @Basutaminaru

Nie wyglądało to groźnie w obydwu przypadkach, obaj zeszli z boiska o własnych siłach więc nie sądzę żeby było to coś poważnego. Nie mogę jednak tego potwierdzić bo nie mam odpowiednich informacji, należy poczekać na wieści z Hiszpanii.

• Piłka przerzucona do Marcelo, ten wpada w pole karne i upada na ziemię, ale po chwili wstaje. Nie była to próba symulacji, Brazylijczyk potknął się.

• Rzut rożny dla gości, dobry strzał gości i pokaz refleksu Diego Lopeza.

• Kontuzjowany Armenteros schodzi z boiska. Za niego na boisku melduje się Lobato.

• Korner dla Realu nie przyniósł zagrożenia, piłkę szybko wybyli goście. Przez chwilę grają oni w 10 bo poza boiskiem znalazł się jeden z piłkarzy Osasuny.

• @basutaminaru

Santiago Bernabeu to jeden z tych stadionów, które są zawsze zapełnione. Dzisiaj również nie widzę większych luk na trybunach więc podejrzewam że liczba oscyluje w granicach pojemności tego stadionu :)

• Di Maria schodzi z boiska, na placu gry melduje się Daniel Carvajal.

• Lekki strzał Isco ląduje w rękawicach Fernandeza.

• Galacticos zwolnili grę i nie przemęczają się na boisku.

• Bez zagrożenia. Znów przeważa Real, ale nie możemy doczekać się czwartej bramki dla gospodarzy.

• I wraca. Korner dla Pampeluny.

• Strata Osasuny pod ich polem karnym, rusza Real.

• Alonso zmienia Modricia, którego żegnają gromkie brawa.

• Królewscy dominują, ale Osasuna postawiła zasieki nie do przejścia. Futbolówka krąży w okolicach pola karnego gości.

• Riera out, Acuna in. Kolejna zmiana trenera Garcii.

• Owacje na stojąco dla schodzącego Ronaldo. Portugalczyk musi odpocząć przed meczem z Bayernem, a zastępuje go Casemiro. Dla tego chłopaka to pewnie wiekopomna chwila.

• Kapitalne dośrodkowanie di Marii i jeszcze lepsza główka Ramosa!

• RAMOS ! TRZY !

• Zmiana w ekipie przyjezdnych. Kontuzjowany Loe schodzi, wchodzi Oier Sanjurjo.

• Ronaldo zdenerwowany po tym jak poślizgnął się przy próbie oddania strzału.

• Ronaldo chciał szybko zagrać klepką z partnerem z zespołu ale dobrze na przedpolu ustawili się piłkarze w czerwonych trykotach i nie ma sposobności by piłka przeszła tą ścianę.

• @TheCorre

Za to teraz nie było spalonego :-)

• Portugalczyk próbował tego samego zagrania ale tym razem obrońcy Osasuny pilnowali go podwójnie, więc odegrał do kolegi.

• Zszedł z piłką w kierunku środka boiska i huknął z okolic dwudziestego metra wprost w okienko! Fantastyczna bramka!

• ROOOOOOOOOOOOONAAAAAAAAALDOOOOOOOOOO !!!

• Cejudo efektownie drybluje i mija czterech rywali, zatrzymuje go czwarty zawodnik Królewskich - Ramos.

• Piękny strzał Modricia mija bramkę Fernandeza o centymetry...!

• Przypadkowo kopnięty w twarz zawodnik gości, grę wybiciem wznawia Fernandez.

• Osasuna w szybszym ataku, efektowny strzał przewrotką Armenterosa mija bramkę Lopeza.

• Przed momentem zaczęła się druga część spotkania na Santiago Bernabeu!

• Ronaldo próbował strzelać szczupakiem, ale to mu sie nie udało. Koniec pierwszej części meczu, do zobaczenia za 15 minut !

• Minuta doliczona do pierwszej części gry.

• Piłka nadal pod polem karnym Osasuny, Real wciąż gra dośrodkowaniami. Kolejny korner dla Królewskich.

• Morata zderzył się z zawodnikiem gości i obydwaj leżą na murawie. Piłkarz Osasuny opatrywany przez lekarza.

• Znów świetna interwencja Fernandeza po tym jak Ronaldo uderzał z ostrego kąta.

• Marcelo strzela, broni Fernandez!

• Świetnie Ronaldo podciął piłkę w pole karne do Ramosa myląc całą linię obrony Osasuny! Niestety Ramos nie potrafił tego wykorzystać.

• Osasuna przy piłce, jednak szybko gubią piłkę pod własnym polem karnym. Równie szybko Morata został powalony na ziemię i mamy rzut wolny z dobrej pozycji.

• Z autu grę wznawia Nacho, piłkę szybko wybijają gracze Osasuny.

• Diego Lopez wznawia grę od bramki, Real znów w posiadaniu.

• Na minimalnym spalonym Ronaldo po crossowym podaniu od Marcelo.

• Świetnie uderzał Ronaldo prawą nogą a niewiele zabrakło również Moracie do wbicia piłki szczupakiem do bramki!

• Faulowany Ronaldo, mamy rzut wolny z boku pola karnego. Będzie groźnie.

• Galacticos rozgrywają piłkę na połowie rywala szukając luki w obronie, w której gra... dziewięciu zawodników Osasuny.

• Jeszcze jeden korner. Miażdżąca przewaga Realu.

• Ronaldo rozgrywa z Modriciem, akcję próbował zakończyć Di Maria i mamy korner dla gospodarzy.

• Di Maria zagrywał do Ronaldo, ale ten uprzedzony przez obrońcę Osasuny nie dochodzi do podania.

• Wciąż w ataku Królewscy, Real konstruuje atak pozycyjny.

• Ronaldo dośrodkowuje w pole karne a tam niecelnie główkuje zawodnik Realu.

• Cristiano Ronaldo pokazywał Marcelo, że jest niekryty i może strzelac, Brazylijczyk chciał zatem posłac do niego piłkę, ale całą sytuację przerwał jeden z defensorów Osasuny.

• Joan Oriol próbował teraz postraszyc Diego Lopeza, ale umiejętności strzeleckie nie są najmocniejszą stroną tego zawodnika.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale na razie więcej tych stałych fragmentów gry po stronie Osasuny, która wykonywała już cztery kornery przy dwóch Realu.

• Damia pędził prawym skrzydłem, ale był w tej sytuacji zupełnie osamotniony i w momencie dośrodkowania w pole karne piłkę przechwycił Sergio Ramos.

• Przy piłce Osasuna, ale każdy atak przyjezdnych kończy się wymianą kilku podań zakończonych strzałem, który nawet nie wędruje w światło bramki.

• Cristiano Ronaldo próbował zagrywac w kierunku Marcelo, ale uderzył zbyt mocno.

• Absolutna dominacja Realu na placu gry. Podopieczni Carlo Ancelottiego ciągle utrzymują się przy piłce i co chwila atakują bramkę Fernandeza. Nawet jeśli Osasuna wchodzi w posiadanie futbolówki po kilkudziesięciu minutach traci ją na rzecz gospodarzy.

• Emiliano Daniel Armenteros oddał bardzo niegroźny, płaski strzał na bramkę Lopeza, po którym piłka powędrowała obok lewego słupka.

• Niewiele potrzebowali gospodarzy by objąc prowadzenie. Jeśli tak dalej pójdzie na Santiago Bernabeu zapowiada się popis umiejętności strzeleckich w wykonaniu "Królewskich".

• Fantastyczna bramka Portugalczyka! CR7 zszedł do środka w swoim stylu i posłał kapitalną bombę z okolicy dwudziestego piątego metra na bramkę bezradnego w tej sytuacji Andresa Fernandeza.

• GOOOLL!!!!!! CRISTIANO RONALDO!!!

• Akcja Osasuny! Cejudo pędził prawym skrzydłem i zdecydował się na dośrodkowanie, które zagroziło Diego Lopezowi.

• Luka Modric uderzał piłkę z rzutu rożnego, do piłki doskoczył Raphael Varane, ale ostatecznie francuskiemu defensorowi nie udało się pokonac golkipera Osasuny.

• Ładne zagranie Isco do Alvaro Moraty, ale Hiszpanowi nie udało się przedostac pod pole karne Osasuny.

• Rozpoczynamy pierwszą połowę meczu na Santiago Bernabeu!

• Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego minutą ciszy zostanie uczczona pamięc zmarłego Tito Vilanovy.

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie.

• Real w tym sezonie dwukrotnie mierzył się z Osasuną w Pucharze Króla i oba te spotkania zakończyły się zwycięstwem madrytczyków 2:0

• Z kolei "Królewscy" w przededniu rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów z Bayernem muszą na moment wrócić na krajowe podwórko, gdzie gra o zdobycie mistrzostwa Hiszpanii wciąż się toczy. Real plasuję się obecnie na trzecim miejscu, a do lokalnego rywala - Atletico, które przewodzi tabeli traci sześć punktów.

• Sytuacja gości dzisiejszego spotkania nie jest zbyt wesoła. Piłkarze z Pampeluny muszą walczyć o utrzymanie, a po 34 kolejkach na swoim koncie mają 35 oczek, co gwarantuje im 16 pozycję. Od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie trzy punkty.

• Rezerwowi piłkarze Osasuny: Riesgo, Bertran, Acuna, Oier, Lobato, Manuel, Loties.

• Rezerwowi piłkarze Realu Madryt: Casillas, Pepe, Coentrao, Benzema, Xabi Alonso, Carvajal, Casemiro.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 35. kolejki Primera Division. Dziś na Santiago Bernabeu trzeci w tabeli Real Madryt podejmie Osasunę.