Real Madryt

5

Rayo Vallecano

0

• Lekko łatwo i przyjemnie zwycięża dzisiaj Real Madryt. Królewscy dostali idealnego rywala na przełamanie, zdobycie łatwych punktów i przystąpienie w znacznie lepszych humorach do rywalizacji w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Real gromi Rayo 5:0!

• Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

• Coentrao złapany na spalonym.

• Powinno być 6:0! Po centrze Isco przypadkowy strzał Ramosa minął bramkę Rayo!

• Ramos próbował efektownie uderzyć z powietrza, ale fatalnie skiksował.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Rayo! Pepe zamiast do bramki trafia w ustawionego na linii bramkowej Borję!

• Bale w indywidualnej akcji próbował zagrać przed bramkę do Ronaldo, ale Ruben przejął to zagranie.

• Rayo będzie kończyło ten mecz w dziesiątkę, bo Jose Carlos doznał kontuzji.

• Saul z rzutu wolnego uderza w mur gospodarzy.

• Piękny techniczny strzał wychowanka Realu z narożnika pola karnego! Ruben bez szans! Nowy image łysego Moraty symbolem nowej formy?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Alvaro Morata!

• Zbyt egoistycznie Ronaldo! Portugalczyk zagubił się w dryblingu w kolejnej znakomitej okazji do zmiany wyniku!

• Po zagraniu Isco Ronaldo uderzył z powietrza nad bramką Rayo.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Morata za Benzemę.

• Rayo okazuje się idealnym rywalem dla Realu i dla Garetha Bale'a na przełamanie. Królewscy bez większego wysiłku niemiłosiernie punktują najgorszą defensywę ligi.

• Potężna kontra indywidualna Bale'a, który wygrał szczęśliwie przebitkę z Ratem, popędził na bramkę rywala i pokonał Rubena! 4:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Gareth Bale!

• W Realu z kolei szansę gry otrzymuje Casemiro, który zmienia Di Marię.

• Larrivey opuszcza boisko, a w jego miejsce Longo

• Jose Carlos próbował zaskoczyć Diego Lopeza, ale po rykoszecie piłka wypadła poza boisko. Korner.

• Cudowna akcja Realu! Ronaldo zagrywa idealnie w tempo w pole karne do Di Marii, a ten wykłada piłkę Bale'owi, któremu pozostało wpakowanie jej do pustej bramki! 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!! Gareth Bale!

• Kontra za kontrę, ale wszystko kończy się bardzo nieudanym strzałem Jose Carlosa.

• Groźny strzał z rzutu wolnego Viery nieznacznie mija bramkę Lopeza!

• Faul taktyczny Carvajala na szarżującym Vierze. Kartka.

• Zmiana także w Realu. Isco za Illarramendiego.

• Jonathan Viera zmienia Alberto Bueno.

• Jeszcze raz Saul, tym razem nogą, tym razem z dystansu. Broni jednak pewnie Diego Lopez.

• Słupek! Po rzucie rożnym Saul uderza groźnie głową, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Real Madryt - Rayo Vallecano

• Pepe zdołał zablokować w polu karnym Larriveya. Rzut rożny.

• Będący chyba na minimalnym spalonym Bale zagrał w pole karne, gdzie Ronaldo inteligentnie wystawił piłkę Carvajalowi, który lewą nogą pokonuje Rubena! 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dani Carvajal!

• Bale zagrał niedokładnie do Ronaldo w pole karne.

• Ruben pewnie łapie dośrodkowanie Bale'a.

• Cristiano Ronaldo wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sedzia dopatrzył się spalonego.

• Koślawy strzał głową Larriveya.

• 60 174 widzów dzisiaj na Bernabeu. Słaby wynik.

• Wracamy do gry! Nie ma zmian w obu zespołach.

• Królewscy trochę na pół gwizdka wygrywają ze znacznie niżej notowanym rywalem. Widać, że w głowach podopiecznych Ancelottiego już coraz więcej miejsca zajmuje ćwierćfinałowy dwumecz w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi z Rayo 1:0.

• Jose Carlos z rzutu wolnego uderz obok bramki Diego Lopeza.

• Rayo wciąż pozostaje żywe w tym meczu. Jedna akcja może dać gościom tutaj remis.

• Niewiarygodne! Bale wyszedł sam na sam z Rubenem i przy próbie oddania strzału się przewrócił!

• No i uwaga, bo ucierpiało kolano Cristiano Ronaldo, które było lekko kontuzjowane już przed tym meczem. Sprawę bagatelizował Carlo Ancelotti, ale jest teraz grymas bólu na twarzy Portugalczyka.

• Saul z dystansu uderza bardzo niecelnie.

• Teraz groźnie pod drugą bramką! Ramos efektownie uprzedził Larriveya we własnej szesnastce!

• Z rzutu wolnego Sergio Ramos uderza nad poprzeczką.

• Ruben znowu wygrał pojedynek z Cristiano Ronaldo! Jeszcze Benzema faulowany tuż przed polem karnym Rayo.

• Rzut rożny dla Realu nie przyniósł teraz zagrożenia pod bramką Rayo.

• Ruben teraz uprzedził w polu karnym Cristiano Ronaldo.

• Benzema!!! Po akcji Ronaldo Francuzowi przed samą bramką odskoczyła piłka!

• Już jest zmiana w Rayo. Schodzi z boiska Rochina, w jego miejsce Jose Carlos, bohater ostatniego spotkania z Osasuną.

• Ronaldo dostał doskonałe podanie za linię obrony, ale w doskonałej okazji źle przyjął piłkę i przejął ją Ruben.

• Blokowany Cristiano Ronaldo nie doszedł do centry Di Marii. Chwilę później po indywidualnej akcji Bale nie był w stanie zaskoczyć Rubena.

• Bale z dystansu uderza wyraźnie obok bramki Rayo.

• Portugalczyk dostał podanie od Bale'a, po czym wjechał przez obronę rywala w pole karne jak w masło i bez trudu płaskim strzałem pokonał Rubena! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Cristiano Ronaldo!

• Coentrao dośrodkował w pole karne, gdzie bardzo niewiele zabrakło do bramki samobójczej Arbilli. Piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Na razie dość wyrównane spotkanie na Santiago Bernabeu.

• Lopez łapie teraz piłkę po słabiutkim strzale z dystansu Saula.

• Diego Lopez łapie piłkę po centrze Iago Falque.

• Po błędzie Ramosa goście będą mieli teraz korner.

• Bale huknął z dystansu, ale trafił w jednego z rywali.

• Gareth Bale wywalczył rzut rożny dla Realu, z którego Królewscy nie zagrozili bramce Rubena.

• Dobra interwencja Ramosa po dośrodkowaniu Rochiny.

• Już była szansa dla Realu! Dośrodkowanie płaskie w pole karne, gdzie Benzema zostaje zatrzymany przez Rubena!

• Zaczynamy mecz na Santiago Bernabeu!

• Atletico pokonało w Bilbao Athletic 2:1 i dzięki temu po tej kolejce na pewno utrzyma pozycję lidera w La Liga. Real traci teraz do lokalnego rywala sześć punktów.

• Kogo brakuje w obu drużynach? W Realu nie zobaczymy chorego Modricia oraz kontuzjowanych Jese, Khediry oraz Arbeloi. W Rayo brakuje Adriana Embarby, Alejandro Galveza, Johana Mojiki, Adrian Gonzaleza, Alberto Perei, Seby Fernandeza i Nery'ego Castillo. Wszyscy oni zostali w domu decyzją trenera. Ponadto kontuzjowani są Tito i Leonel Galeano.

• Rezerwowi Rayo: David Cobeno, Nacho, Jonathan Viera, Raul Baena, Lass Bangoura, Jose Carlos, Samuele Longo.

• Ławka Realu Madryt: Iker Casillas, Marcelo, Nacho, Raphael Varane, Isco, Casemiro, Isco, Alvaro Morata

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Zadanie dla Realu może nie być łatwe, bowiem wprawdzie Rayo jest najgorszą defensywą ligi (63 stracone gole w 30 meczach), ale ostatnio drużyna Paco Jemeza radzi sobie doskonale. Rayo w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobyło 13 punktów na 15 możliwych i dzięki temu wydostało się ze strefy spadkowej na trzynaste miejsce w klasyfikacji Primera Division.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Real Madryt. Królewscy będą za wszelką cenę chcieli przerwać serię dwóch porażek z rzędu, która zepchnęła ich z pierwszego na trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji. Teraz podopieczni Ancelottiego będą musieli wygrać, żeby nie stracić kolejnego dystansu do swoich rywali, bowiem w tym momencie tracą 5 punktów do Barcelony (która wygrała z Espanyolem 1:0) i sześć do Atletico (które prowadzi w Bilbao 2:1 z Athletikiem, 80 minuta gry).

• Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu 31. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się z Rayo Vallecano.