Real Madryt

3

SD Eibar

0

• Arbiter Hernandez Hernandez kończy mecz na Bernabeu. Real Madryt bez problemu pokonuje Eibar 3-0 po golach Ronaldo, Jese i Javiera Hernandeza. Eibaru nie stać było na chociażby jedną dobrą akcję. To koniec relacji z Madrytu, ale już trwa relacja z meczu Malaga - Atletico. Dziękujemy i zapraszamy!

• Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dosyć silny strzał Isco, ale znowu środkowy Realu uderzył za lekko i wprost w Iruretę.

• Indywidualna akcja Jese, strzał po długim rogu po ziemi, Irureta mógłby to wybronić, gdyby był po prostu wyższy.

• Jese podwyższa na 3-0!

• Derek Boateng ukarany żółtą kartką za wślizg na Cristiano Ronaldo.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Derek Boateng zmienia Daniego Garcię.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Pepe zgrywa piłkę głową z długiego słupka w kierunku Chicharito, ten z kilku metrów trafia w obrońcę, który zasłaniał pustą bramkę. Powinien być rzut rożny dla Realu, ale Irureta wznowi grę z linii piątego metra.

• Navas wznawia grę od swojej bramki po dłuższej przerwie.

• Przerwa w grze, Piovaccari wypuszczając sobie piłkę, wpadł na Pepego, który z kolei wpadł na Keylora Navasa. Obaj piłkarze Realu potrzebują pomocy lekarzy.

• Na ławkę siada Manu del Moral. Na boisku melduje się Federico Piovaccari.

• A za Marcelo wchodzi Nacho Fernandez.

• Podwójna zmiana w Realu. Sergio Ramos opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Pepe.

• Wrzutka Jesego zablokowana przez Anibarro, Saul asekurował sytuację przed polem karnym, wyprowadził kontratak, który zakończył się bardzo niedokładnym uderzeniem Manu del Morala.

• Lucas Silva zmienia na murawie Lukę Modricia.

• Rajd Jese prawą stroną, wrzutka w kierunku Cristiano niecelna, Eibar przy piłce.

• Atak Eibaru zakończył się jak zawsze, czyli stratą. Teraz Real w żółwim tempie rozgrywa piłkę.

• Eibar rozgrywa atak pozycyjny, zobaczymy, co z tego będzie.

• Jese leży na boisku, potrzebna jest interwencja medyków.

• Były piłkarz Legii, Mikel Arruabarrena, jest na boisku niecałe cztery minuty, a już zdążył złapać kartkę za faul na Jese.

• Strzał z okolic jedenastego metra Luki Modricia, piłka trafia wprost w Xabiego Iruretę.

• Pierwsza interwencja Keylora Navasa. Kostarykański bramkarz musiał wyłapać wrzutkę Capy.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Mikel Arruabarrena w przerwie zmienia Saula Berjona.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Mecz pod kontrolą Realu, Eibar tylko raz doszedł do pola karnego "Królewskich". Miło, łatwo i przyjemnie - tak zrobił to Real. Wracamy za kwadrans.

• Celny strzał Isco w polu karnym, jednakże uderzał lewą nogą, dlatego nie była to zbyt mocna próba.

• Strzał "z miejsca" Cristiano, dobra interwencja Irurety.

• Kartka dla Vili.

• Strzał Marcelo w światło bramki, Irureta lekko wypluł piłkę przed siebie, ale szybko ją opanował.

• Kolejna długo rozgrywana akcja Realu zakończona niecelną wrzutką Marcelo i przejęciem piłki przez Eibar.

• Wrzutka Arbeloi do Chicharito, ten przecina dośrodkowanie na krótkim słupku, ubiegając Raula Navasa.

• CHICHARITO!!! 2-0 dla Realu!!!

• Real od bardzo długiego czasu rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska i nie może przedostać się do pola karnego Eibaru.

• Wrzutka Chicharito z lewej strony boiska została przerwana przez Raula Navasa, korner dla Realu.

• Cristiano przerywa fatalną passę i trafia z rzutu wolnego. Sporo zawdzięcza Xabiemu Irurecie, który był zupełnie zdezorientowany.

• RONALDO!!! 1-0!!!

• Niesamowity pech Realu! Najpierw Ramos trafił w poprzeczkę, kilka sekund później zza pola karnego strzelał Isco. Piłka trafiła w jeden słupek, turlała się po linii bramkowej, odbiła się od drugiego słupka, dobił ją do pustej siatki Chicharito, ale Meksykanin była na pozycji spalonej.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Cristiano Ronaldo składa się do uderzenia z powietrza, jednak mija się z piłką.

• Kolejna niecelna centra tego meczu. Po raz kolejny Isco wrzucał bardzo niedokładnie.

• Piłka ląduje w siatce Ikera Casillasa, jednak wcześniej odgwizdany faul na Asierze Illarramendim.

• Wrzutka Chicharito do nikogo, Irureta wyłapuje piłkę i zaczyna akcję Eibaru.

• Dwójkowa akcja między Marcelo i Isco, ten drugi kończy ją bardzo niecelną wrzutką, piłka ląduje w wyższych partiach trybun.

• Uderzenie z okolicy szesnastego metra Isco, młody Hiszpan trafia w Anibarro, korner dla gospodarzy.

• Kontra Eibaru, Javi Lara zagrywał prostopadle do Manu Del Morala, ale Manu odpuścił bieg do piłki, bo wiedział, że był na spalonym.

• Pierwszy pojedynek między Jese a Didakiem, zwycięsko z niego wyszedł gracz Realu Madryt.

• Zaczynamy!

• Swój mecz w tygodniu wygrał również Eibar. Baskowie pokonali Malagę 1-0 po golu Mikela Arruabarreny.

• W poprzedniej kolejce Real Madryt pokonał na Vallecas Rayo 2-0 po golach Cristiano Ronaldo i Jamesa Rodrigueza.

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Alejandro Jose Hernandez Hernandez.

• W tym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek miał nie zagrać Cristiano Ronaldo, jednak Real Madryt odwołał się od kartki, jaką Portugalczyk otrzymał w meczu z Rayo. Apelacja "Królewskich" została rozpatrzona pozytywnie, co oznacza, że zawieszenie zostało cofnięte i dziś CR zagra na Bernabeu.

• Znamy podstawowe składy obu ekip, które są widoczne w panelu po lewej. Ławka rezerwowych Realu:Munoz, Casillas, Pepe, Benzema, Carvajal, Silva, Nacho.

• Dzień dobry! Zaczynamy długi dzień z La Liga na Ekstraklasa.net. Na początek starcie Realu Madryt z Eibarem, następnie potyczka Malagi z Atletico, a o 20 hit kolejki, Sevilla - Barcelona. Zapraszamy teraz na relację meczu z Santiago Bernabeu!