Real Madryt

2

Valencia CF

2

• Nieprawdopodobny, fantastyczny mecz na Santiago Bernabeu, ale tak naprawdę bez happy-endu dla żadnej z drużyn! Valencia nie dowiozła prowadzenia do końca pojedynku, a Real nie zdołał strzelić zwycięskiego gola, przez co szanse Królewskich na mistrzostwo Hiszpanii są tak naprawdę tylko iluzoryczne! W Barcelonie z pewnością już powoli chłodzą szampany, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie Pepe! KONIEC MECZU!!!

• Strzał z dystansu Marcelo zablokowany, Illarramendi faulowany przy linii bocznej i to jest ostatnia szansa dla Realu, piłka meczowa!

• Jeszcze sędzia uspokaja zawodników obu drużyn. Strzał głową Bale'a zablokowany przez Otamendiego i kolejny korner.

• Jeszcze rzut rożny dla Realu! Ostatnia szansa?!

• A jednak nie! Powtórki pokazują, że Carvajal doskonale zatrzymał Argentyńczyka! Brawa dla Hiszpana!

• W kontrataku Valencii, przy uderzeniu w dobrej sytuacji, De Paul został chyba potrącony przez Carvajala! Nie ma jednak karnego!

• Chicharito! Meksykanin strzela z kilkunastu metrów z powietrza, ale instynktownie łapie piłkę Alves!

• Pięć minut doliczonych do tego meczu. Żółta kartka dla Parejo.

• Po rzucie rożnym dla Realu Sergio Ramos główkował obok bramki!

• Faul w ofensywie Mustafiego. Zmiana w Valencii. Orban za Piattiego.

• Barragan w walce Isco zdobył rzut rożny.

• Próby z dystansu Bale'a i Isco zablokowane! Real walczy o zwycięstwo! Tylko trzy punkty jeszcze pozwolą na zachowanie szans na mistrzostwo Hiszpanii!

• Rzut rożny dla Realu nie przyniósł zagrożenia pod bramką Valencii.

• Ronaldo trafia w mur, a po odbiciu się od głowy Otamendiego piłka wychodzi na korner!

• Ronaldo faulowany tuż przed polem karnym Valencii! Rzut wolny dla Realu z 18 metrów!

• I już odpowiedź Valencii! Składna akcja, wyłożenie piłki na 16. metr, skąd Parejo uderza bardzo niecelnie!

• Fenomenalne uderzenie z dystansu byłego gracza Valencii trafia idealnie w okienko bramki Alvesa! Brazylijczyk był bez szans! Mamy remis!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Isco!!! Co za bramka!

• Chicharito! Meksykanin uderza z półobrotu (około 16 metrów), ale prosto w ręce Alvesa!

• Znowu setka Negredo! Po świetnej centrze z rzutu wolnego Parejo, napastnik Valencii główkuje obok bramki!

• Odpowiedź Realu! Diego Alves pewnie jednak łapie piłkę po płaskim strzale z dystansu Carvajala!

• Ależ szansa dla Negredo!!! Znakomita akcja i podanie De Paula, a ten w dobrej sytuacji uderza z pierwszej piłki wysoko w trybuny!

• Pierwszy rzut rożny zakończył się dobrą interwencją stoperów Realu, a drugi bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu Javiego Fuego. 10 minut do końca.

• Dani Parejo wywalczył korner dla Nietoperzy.

• Rodrigo de Paul zmienia Andre Gomesa.

• Diego Alves ma teraz jakiś problem ze zdrowiem. Potrzebna interwencja medyczna na kwadrans przed końcem spotkania.

• Diego Alveeeees!!! James Rodriguez z rzutu wolnego dośrodkował idealnie na głowę Ramosa, ale ten z kilku metrów nie zdołał pokonać genialnego dzisiaj Brazylijczyka!

• Żółta kartka dla Andre Gomesa za faul na Marcelo.

• Doszedł do strzału głową Mustafi, ale ponownie uderzył daleko od bramki Casillasa.

• Wybroniła się z tej sytuacji Valencia, a po chwili sama zdobyła korner dzięki Alvaro Negredo.

• Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Otamendiego.

• Mocne uderzenie z rzutu wolnego autorstwa Cristiano Ronaldo mija bramkę gości!

• Zmiana w Valencii. Schodzi Alcacer, wchodzi Negredo.

• Świetne mocne dośrodkowanie Gayi przed bramkę Realu, gdzie nie zdążył do niej Alcacer!

• Kontrę Królewskich fatalnym strzałem kończy teraz Chicharito.

• Przy linii końcowej przedarł się Andre Gomes i zagrał w pole karne do wbiegającego Gayi, który uderzył jednak bardzo niecelnie!

• Jest także napomnienie dla Ramosa za niesportowe zachowanie.

• Żółta kartka dla Otamendiego za faul na rywalu.

• Tym razem Alves nie mógł nic zrobić! Potężny strzał głową Pepe po rzucie rożnym trafia do siatki! Gol kontaktowy dla Realu! Wciąż jest nadzieja dla Królewskich!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Pepe!!!

• Nieprawdopodobne! Strzał z powietrza Bale'a mija bramkę Alvesa, a po chwili główkę Hernandeza broni Diego Alves!

• Teraz rzut rożny dla Valencii, który jednak nie przynosi zagrożenia pod bramką Casillasa.

• Kolejny rzut rożny kończy się niecelnym strzałem głową Ramosa!

• Kolejna szansa dla Realu! Piłka spada pod nogi Chicharito, ten zostawia ją Carvajalowi, którego strzał zostaje zablokowany! Po rzucie rożnym Barragan z trudem wybija piłkę na kolejny korner!

• Piłka już po drugiej stronie boiska. Z rzutu wolnego celnie uderza Ronaldo, ale bardzo spokojnie odbija piłkę Alves!

• Mustafi! Niemiec zdecydowanie najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Parejo z rzutu rożnego, ale uderzył ponad bramką!

• Żółta kartka dla Pepe za zdemolowanie Piattiego.

• Szansa dla Hernandeza! Dobre prostopadłe podanie w pole karne do Meksykanina, ale jego płaski strzał z ostrego kąta broni Alves!

• Wznawiamy grę w Madrycie!

• ... oraz Marcelo za Coentrao.

• Piłkarze Realu wracają na murawę. Będą dwie ostatnie zmiany wśród nich! Carvajal za Arbeloę...

• Nieprawdopodobny mecz na Bernabeu!!! Piłkarze Realu aż trzy razy ostrzeliwali słupki i poprzeczkę bramki Alvesa, ale to goście dwukrotnie trafili do siatki Królewskich! Żeby tego było mało, kontuzji doznał Toni Kroos, a w ostatniej minucie pierwszej połowy Diego Alves obronił czwartego karnego w tym sezonie, nie dając się pokonać Ronaldo! Wybitny pojedynek w Madrycie!

• Koniec pierwszej połowy!!!

• NIE MA GOLA!!! ALVES BRONI UDERZENIE RONALDO!!!

• Żółta kartka dla Chicharito za protesty.

• Rzut karny dla Realu!!! Zdaniem sędziego Bale był faulowany przez gości!

• Kolejna składna akcja Królewskich kończy się uderzeniem z dystansu, z powietrza Illarramendiego! Piłka nieznacznie mija bramkę Nietoperzy!

• Doszedł do centry Jamesa Sergio Ramos, ale jego uderzenie głową było bardzo niecelne!

• Po dośrodkowaniu Bale'a Otamendi zdołał odbić piłkę głową na rzut rożny.

• Słupek! Ileż pecha ma Real? Po świetnej kombinacji z Bale'm Chicharito płasko z kilku metrów trafia tylko w słupek!!!

• Źle rozegrany rzut rożny, a po chwili omal koszmarnego błędu nie zaliczył Alves, który przy wykopywaniu piłki trafił w Chicharito! Goście zdołali opanować sytuację.

• Teraz z kolei to Piatti zdobywa korner dla swojej drużyny.

• Niezbyt udane piąstkowanie Diego Alvesa, ale cała sytuacja kończy się faulem w ofensywie Hernandeza.

• Chicharito w walce z Gayą wywalczył rzut rożny dla Królewskich.

• Po faulu Bale'a jakieś problemu ze zdrowiem ma Parejo. Przerwa w grze.

• Diego Alves!!! Brazylijczyk kapitalnie broni świetne uderzenie z dystansu Bale'a!

• Ten mecz jest dla Realu jakimś koszmarem! Jak podopieczni Ancelottiego nie zanotują jakiegoś fantastycznego powrotu, to dzisiaj stracą realne szanse na mistrzostwo! W dodatku strata Toniego Kroosa...

• Nieprawdopodobne rzeczy dzieją się na Bernabeu! Javi Fuego pięknym strzałem głową pokonuje Casillasa! 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Javi Fuego!!!

• Fatalna wiadomość dla Realu! Kontuzjowany Kroos schodzi z boiska, a w jego miejsce Illarramendi.

• Arbeloa fauluje wślizgiem od tyłu Andre Gomesa. Żółta kartka.

• Uderzenie nożycami Cristiano Ronaldo trafia w obrońcę Nietoperzy, a strzał z dystansu Toniego Kroosa w trybuny! Co za mecz na Bernabeu!

• Niewykorzystane sytuacje się mszczą!!! Po świetnej centrze przed samą bramkę Jose Gayi Paco Alcacer z bliska pokonuje Casillasa!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Paco Alcacer!

• Nieprawdopodobne! Znowu poprzeczka! Tym razem po strzale głową Cristiano Ronaldo!

• Po nieźle rozegranym rzucie wolnym Gareth Bale trafił z kilku metrów w poprzeczkę! Wcześniej był jednak gwizdek sędziego, który dopatrzył się faulu w ofensywie Ramosa.

• Gaya ostro potraktował Isco i obejrzał żółtą kartkę.

• Poprzeczka!!! Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Bale'a trafia tylko w obramowanie bramki Diego Alvesa!

• Bale faulowany przez Otamendiego blisko pola karnego. Szansa dla Realu z rzutu wolnego.

• Alcacer! Długa piłka za plecy obrońców, napastnik Valencii wychodzi sam na sam z Casillasem, ale uderza ponad poprzeczką!!!

• Piłka już pod drugim polem karnym, ale kolejne centry Królewskich nie docierają do adresatów w polu karnym.

• Rzut rożny dla Nietoperzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Casillasa.

• Kapitalna składna akcja Valencii! Piłkę na lewym skrzydle dostaje Piatti, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane. Korner.

• Dwie kolejne centry z lewego skrzydła Cristiano Ronaldo padły łupem obrońców Valencii.

• Bardzo złe dośrodkowanie z rzutu rożnego Piattiego. Piłka po drodze w pole karne zdążyła przekroczyć linię końcową.

• Alcacer! Pierwszy strzał z dystansu napastnika Valencii broni Iker Casillas!

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!!!

• Minuta ciszy na Santiago Bernabeu.

• Sędzią tego spotkania będzie Carlos Clos Gomez.

• W Valencii brakuje dziś zawieszonego Rodrigo, z kolei w Realu brakuje dziś Raphaela Varane'a, a także kontuzjowanych Karima Benzemy i Luki Modricia.

• Rezerwowi Valencii: Yoel, Ruben Vezo, Joao Cancelo, Enzo Perez, Lucas Orban, Rodrigo de Paul, Alvaro Negredo.

• Rezerwowi Realu: Keylor Navas, Nacho, Dani Carvajal, Lucas Silva, Asier Illarramendi, Jese Rodriguez, Marcelo.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn.

• Szlagierowy pojedynek tej serii spotkań w Hiszpanii ma ogromne znaczenie dla losów czołówki tabeli. Drugi w tabeli Real Madryt musi dzisiaj zwyciężyć, jeśli chce jeszcze marzyć o mistrzostwie Hiszpanii. Z kolei Valencia marzy jeszcze o zajęciu trzeciego miejsca. Aby to osiągnąć, Nietoperze muszą koniecznie zwyciężyć na Santiago Bernabeu, a żeby bronić się skutecznie przed atakującą czwarte miejsce Sevillą, zdobyć przynajmniej jeden punkt.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division, w którym Real Madryt zmierzy się z Valencią!