• Real Sociedad w ataku na bramkę Malagi. Goście chyba są zadowoleni z jednego punktu

• Znów centra, znów główka i znów obok słupka

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Camacho zmienia Portillo

• Fernando Tissone głową z 7 metrów nie trafia w bramkę

• Duża ilość strzałów na bramkę w tym meczu głównie zaliczana jest do statystyk. Zagrożenia pod bramkami jest niewiele choć dużo bardziej ciekawsza jest druga część meczu.

• 1-2 w celnych strzałach na bramkę w tym meczu pokazuje, że mecz do najciekawszych nie należy

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Seferović zmienia Agirretxe

• Kwadrans do zakończenia regulaminowych 90 minut. Z całą pewnością druga część meczu jest dużo ciekawsza jak pierwsza połowa. Czy tylko doczekamy się bramek?

• Taktyczne przewinienie Sancheza kończy się pokazaniem mu żółtej kartki

• Doskonałe podanie do Dudy od Sancheza, który po chwili marnuje 100% okazję na gola

• Antoine Griezmann oddaje strzał na bramkę rywali ale arbiter pokazuje pozycję spaloną.

• Po dwie zmiany już wykorzystali obaj trenerzy. Czy zobaczymy dziś na boisku Polaka Pawłowskiego?

• Santa Cruz zmienia Marokańczyka Hamdaoiego

• Castro także zakończył udział w tym meczu....

• Pardo schodzi z boiska...

• Szykują się kolejne zmiany w tym meczu. Obaj trenerzy widzą co się dzieje na boisku i próbują odpowiednio zareagować

• Obronę gości najczęściej próbują rozmontować Prieto z Velo. Zawodnicy gospodarzy mają na początku pierwszej połowy optyczną przewagę.

• Godzina gry za nami. Pierwsze 15 minut drugiej połowy zdecydowanie ciekawsza niż cała pierwsza część

• Bardzo ładna, koronkowa akcja gospodarzy zakończona jednak faulem w polu bramkowym na bramkarzu.

• Zawodnicy wracają na boisko za moment początek drugiej części meczu

• Zgodnie z przewidywaniami arbiter nie doliczając nawet minuty kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie.

• Dośrodkowanie Mounir El Hamdaouiego zablokowane przez jednego z obrońców

• Prieto za dyskusję z arbitrem otrzymuje żółty kartonik

• 5 minut do końca mało ciekawej pierwszej połowy meczu

• Posiadanie piłki - 55%:45% dla gospodarzy

• Sergi Darder doskonale zagrywa w pole karne ale żaden z kolegów nie doszedł do tej piłki, która przeleciała na 7 metrze od bramki

• Carlos Vela dostał doskonałe podanie z prawej strony ale prosty błąd techniczny nie pozwolił mu dokładnie zagrać w pole karne.

• Gonzalo Castro dobrze wrzucił piłkę w pole karne gości. W "16" Malagi było dość spore zamieszanie jednak wyjaśnione ostatecznie przez defensorów.