Real Sociedad

0

Real Madryt

4

• Bardzo słaby mecz Realu Sociedad w drugiej połowie. Baskowie wydawali się na przytłumionych po utracie gola do szatni i po przerwie nie byli w stanie się w żadnym stopniu przeciwstawić Realowi. Solidni Królewscy doskakują do czołowej dwójki i wciąż liczą się w walce o mistrzostwo Hiszpanii. To wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu! Real Sociedad - Real Madryt 0:4!

• Bravo łapie strzał z dystansu Di Marii.

• Jeszcze kartka dla Carvajala za zagranie ręką. Trzy minuty doliczone.

• Błyskawiczna kontra Realu. Di Maria doskonale uruchamia Moratę, który po przebiegnięciu kilkudziesięciu metró w sytuacji sam na sam pokonuje Bravo! 4:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Alvaro Morata!

• Casemiro zmienia wygwizdanego Xabiego Alonso.

• Modrić z dystansu strzela wyraźnie obok bramki Realu Sociedad. Tymczasem widzimy, że Gareth Bale ma opatrywane udo.

• Zmiana w Realu. Schodzi poturbowany Bale, wchodzi Alvaro Morata.

• Po wrzutce Di Marii z rzutu rożnego piłkę głową zgrywa Ramos, a Pepe sytuacyjnym strzałem dobija Basków z San Sebastian! 3:0 po akcji stoperów Realu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Pepe!

• Bramkarz Realu teraz pewnie chwyta pilkę po rzucie rożnym.

• Osamotniony Griezmann z narożnika pola karnego uderza na bramkę Lopeza, który odbija ją na rzut rożny.

• Di Maria wchodzi w miejsce Isco.

• Wejdzie na plac gry Angel Di Maria.

• Ramos wybija piłkę na rzut rożny po płaskim dośrodkowaniu Carlosa Martineza.

• Kwadrans do końca, a to goście w ataku pozycyjnym, mimo że prowadzą 2:0. Baskowie rozczarowują.

• Ostatnia zmiana w Realu Sociedad. Ruben Pardo za Mikela Gonzaleza.

• Isco doskonale do Carvajala, który niecelnie dogrywał przed samą bramkę do Benzemy. To mogło być 0:3!

• Świetna składna akcja Realu. Carvajal zagrywa na 15. metr do Isco, który jednak zostaje ofiarnie zablokowany.

• Faul taktyczny na Bale'u i żółta kartka dla Bergary.

• Real Sociedad - Real Madryt

• Jeszcze jedna próba Karima Benzemy zza pola karnego, która nieznacznie mija bramkę Basków.

• Kabaret Claudio Bravo! Chilijski bramkarz zagrywa idealnie przed własne pole karne do... Garetha Bale'a, który z prezentu skrzętnie korzysta i podwyższa trafieniem z dystansu do opuszczonej bramki wynik na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Gareth Bale!

• Starał się odpowiedzieć Carlos Vela, ale trafił w dobrze ustawionego Pepe.

• Potężny strzał Karima Benzemy z 20 metrów trafia teraz w poprzeczkę bramki Realu Sociedad!!!

• Jest zmiana w Realu Sociedad. Wchodzi Agirretxe, schodzi bezbarwny Zurutuza.

• W odpowiedzi jeszcze gorzej z dystansu strzela Canales.

• Xabi Alonso uderza z rzutu wolnego nad poprzeczką.

• Bale zdaniem arbitra był faulowany przy narożniku pola karnego. Rzut wolny dla zespołu Ancelottiego.

• Carvajal wyjaśnia zamieszanie pod bramką Realu Madryt.

• Bravo świetnie odbija groźny strzał z rzutu wolnego Xabiego Alonso!

• Inigo Martinez faulował przed polem karnym Benzemę. To jest kolejna kartka po przerwie.

• Bale nabrał przy linii końcowej rywala 'na zamach' po czym potężnie trafił w jednego z rywali.

• Jeszcze jeden groźny rzut rożny dla gości. Bale jednak nieczysto trafił głową w piłkę po wrzutce Alonso.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Niezła wrzutka Canalesa, zgranie piłki głową przez Gonzaleza i do piłki nie zdążył Inigo Martinez.

• Żółta kartka dla Illarramendiego za faul taktyczny na Veli.

• Poprzeczka!!! Xabi Alonso dośrodkował z wolnego w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Sergio Ramos i uderzył w obramowanie bramki Claudio Bravo!!!

• Brzydki faul Mikela Gonzaleza na Carvajalu i w pełni zasłużone 'żółtko'.

• Wznawiamy grę na Estadio Anoeta. Obie drużyny bez zmian!

• To był mecz na remis, może z delikatnym wskazaniem na gospodarzy, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy to Real Madryt wyszedł na prowadzenie za sprawą bramki byłego gracza Sociedad, Asiera Illarramendiego. Po przerwie Baskowie będą na pewno starali się doprowadzić do remisu, więc czekają nas wielkie emocje.

• Koniec pierwszej połowy! Real Madryt prowadzi w San Sebastian 1:0!

• Szczęśliwy gol Realu Madryt! Groźnie z kilkunastu metrów strzela Benzema, piłkę odbija Bravo i ta trafia przypadkowo w nogę Illarramendiego, po czym ląduje w siatce! Real zdobywa gola do szatni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Asier Illarramendi!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Realu Madryt!!! Niepewne wyjście z bramki Diego Lopeza, strzela Canales i blokuje go Illarramendi! Tylko korner.

• Gospodarze teraz przede wszystkim skupieni na defensywie. Real z kolei męczy się w ataku pozycyjnym.

• Faul taktyczny Xabiego Alonso na wychodzącym z kontrą rywalu i żółta kartka.

• Nacho wywalczył korner dla Realu Madryt.

• W odpowiedzi dośrodkowanie Veli pewnie łapie Diego Lopez.

• Karim Benzema teraz był celem dośrodkowania Bale'a, ale Francuz był na ewidentnym spalonym.

• Real miał rzut rożny, ale na razie przy stałych fragmentach gry z obu stron dobrze spisują się defensywy obu Reali.

• Wrzutka Canalesa pada łupem dobre ustawionego na pierwszym słupku Benzemy. Wciąż 0:0 na Estadio Anoeta.

• Był rzut wolny dla gospodarzy, ale po odbitej wrzutce Canalesa będzie rzut rożny.

• Real Sociedad - Real MadrytReal Sociedad - Real Madryt

• Bale uderza jednak prosto w mur Basków.

• Bale faulowany 30 metrów od bramki gospodarzy. Szansa dla Walijczyka z rzutu wolnego.

• Carlos Martinez nie dał się przejść Isco i zanotował ważny przechwyt.

• Martinez blokuje dośrodkowanie Nacho i będzie jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

• Benzema wyszedł sam na sam z Bravo, ale został odgwizdany wyraźny spalony Francuza.

• Griezmann! Świetna centra Veli i wbiegający w pole karne Griezmann główkuje minimalnie nad bramką!!!

• Do dośrodkowania Modricia doszedł Bale, ale posłał głową piłkę w nieokreślonym kierunku.

• Mikel Gonzalez zatrzymał w szesnastce szarżującego Carvajala. Rzut rożny.

• Martinez dośrodkowywał w kierunku osamotnionego Griezmanna, który jednak nie był w stanie pod naciskiem stoperów oddać uderzenia głową.

• Inigo Martinez teraz wspaniale w polu karnym zatrzymuje kontratak prowadzony przez Bale'a.

• Zmiana w Realu Sociedad. Kontuzjowany Jose Angel opuszcza plac gry, a w jego miejsce Ion Ansotegi.

• Uderzenie na wiwat Pepe z dystansu.

• Diego Lopez! Niesamowita interwencja bramkarza Realu, który zatrzymał w niebywały sposób przed samą bramką Carlosa Velę! Sędzia liniowy, tym razem drugi, się skompromitował sygnalizując ofsajd.

• Griezmann wywalczył ambitnie korner dla gospodarzy.

• Sędzia dostrzegł spalonego-widmo Isco, a tymczasem, jak można było się spodziewać, Asier Illarramendi, były gracz Sociedad, a obecnie piłkarz Realu Madryt, jest wygwizdywany przy każdym kontakcie z piłką.

• Po centrze Isco najlepiej ustawiony w polu karnym był Mikel Gonzalez i to on wybił piłkę.

• Uderzenie Isco zablokowane w polu karnym i będzie pierwszy korner dla Realu.

• Elustondo wpadł z piłką w pole karne, ale zdążył go zablokować Sergio Ramos.

• Bardzo agresywnie gospodarze od pierwszej minuty tego meczu. Real ma problem w pierwszym fragmencie tego pojedynku.

• Wrzutkę Carlosa Martineza spokojnie łapie Diego Lopez.

• Vela został zablokowany w poprzedniej akcji, ale piłka trafiła w rękę Ramosa i mamy pierwszą kontrowersję. Carvajal wyjaśnia zagrożenie we własnej szesnastce.

• Vela! Piłka przypadkowo trafia w pole karne do Meksykanina, który się zawahał i został zablokowany.

• Ramos uprzedził Carlosa Velę w polu karnym, będzie rzut rożny dla Sociedad.

• Bardzo spokojny początek meczu. Gospodarze dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-niebieskich strojach, natomiast Real w całości na pomarańczowo.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Barcelona ostatecznie pokonała Betis Sewilla 3:1, więc Real przed pierwszym gwizdkiem traci sześć punktów do Atletico i pięć do Barcy.

• Obie drużyny wychodzą na murawę Estadio Anoeta.

• Dzisiaj na pewno nie zobaczymy po stronie gospodarzy Estrady, Granero, Ifrana, De la Belli, Zalduy oraz Xabiego Prieto. W Realu z kolei nie ma Khediry, Jese, Arbeloy, Marcelo, a także przede wszystkim Cristiano Ronaldo.

• Rezerwowi Realu Madryt: Iker Casillas, Carlos Casemiro, Raphael Varane, Angel Di Maria, Alvaro Morata, Willian Jose, Fabio Coentrao.

• Rezerwowi Realu Sociedad: Enaut Zubikarai, Javi Ros, Gonzalo Castro, Ion Ansotegi, Ruben Pardo, Haris Seferović, Imanol Agirretxe.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! Realu szansę gry otrzymują Illarramendi, Isco, a także Nacho!

• W pierwszym meczu obu drużyn, rozegranym na Estadio Santiago Bernabeu, Real Madryt rozbił Real Sociedad aż 5:1. Bohaterem tego pojedynku był nieobecny dziś Portugalczyk Cristiano Ronaldo, który zanotował hattricka. Po bramce dołożyli także Karim Benzema i Sami Khedira, a honorowe trafienie dla gości zaliczył Antoine Griezmann.

• Dzisiaj jednak zadanie dla zespołu Carlo Ancelottiego będzie bardzo utrudnione. Real musi sobie radzić dzisiaj bez swojego absolutnego lidera, Cristiano Ronaldo, który zmaga się z urazem kolana i jest oszczędzany na najbliższe spotkania Królewskich przede wszystkim w Lidze Mistrzów.

• Królewscy z kolei w dzisiejszym pojedynku grają praktycznie o przetrwanie w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Podopieczni Carlo Ancelottiego przed pierwszym gwizdkiem będą tracić sześć punktów (i bilans bezpośrednich spotkań) do prowadzącego Atletico Madryt oraz prawdopodobnie pięć (i bilans) do Barcelony, która obecnie prowadzi z ostatnim Betisem Sewilla 1:0. Jeśli Real nie zdobędzie dziś trzech punktów w San Sebastian, to prawdopodobnie utknie na dobre na trzecim miejscu w ligowej klasyfikacji.

• To jest prawdziwy szlagier tej serii spotkań w La Liga. Gospodarze dzisiejszego pojedynku, Real Sociedad to drużyna bardzo niewygodna dla wszystkich drużyn z czołówki La Liga. Podopieczni Jagoby Arrasate zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej klasyfikacji, ale wciąż są w walce o miejsce czwarte, dające prawo do gry w eliminacjach Ligi Mistrzów. Do czwartego Athletiku Bilbao Txuri Urdin tracą sześć punktów i dlatego muszą zrobić wszystko, aby dziś pokonać Real Madryt.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 32. kolejki Primera Division, w którym Real Sociedad zmierzy się na własnym stadionie z Realem Madryt.