Real Valladolid

1

FC Barcelona

0

• Sędzia kończy mecz. Real Valladolid wygrywa niespodziewanie z Barceloną 1:0. Blaugrana upokorzyła swoim stylem nie tylko siebie, ale także swoich kibiców.

• Każde podanie w pole karne Valladolid jest wybijane. Ostatnie sekundy meczu.

• Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy.

• Sastre dostaje żółtą kartkę za nieczyste zagranie.

• Guerra chciał podać do Ramy, ale któryś z zawodników Barcelony przecina to podanie.

• Dani Alves strzelał, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.

• Pedro schodził do linii końcowej. Próbował dośrodkować, ale Valladolid przejmuje piłkę.

• Mascherano do Tello, ale obrońcy Valladolid wybijają piłę ze swojego pola karnego.

• Barcelona leniwie rozgrywa piłkę w środku boiska.

• Oscar mógł pogłębić Barcelonę, ale strzela pół metra ponad bramkę.

• Marino łapie piłkę do koszyczka. Za chwilę kontra Valladolid.

• Rubio dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką. Okazja z rzutu wolnego dla Messiego.

• Sergio Roberto do Tello. W pole karne wbiegał Messi ale ten nie doczekał się podania.

• Ostatni kwadrans zapowiada się jedną wielką obroną pola karnego Valladolid przez cały zespół. Klasyczny autobus.

• Pena dostaje żółtą kartkę na faulu Pedro.

• Real Valladolid - FC Barcelona

• Za słabego dzisiaj Neymara wchodzi Tello.

• Dzisiaj Javier Mascherano rozgrywa swój setny mecz w La Liga.

• Gdyby nie Pique Barcelona przegrywałaby co najmniej dwoma bramkami. Dobry mecz Hiszpana.

• Dobry mecz Zakaryi Berdicha. Publiczność wiwatuje gdy ten schodzi z boiska.

• Dani Alves chciał naciągnąć sędziego na drugą żółtą kartkę dla Bergdicha. Nie udało mu się to. Może gdyby to było bliżej pola karnego, a nie w środku boiska.

• Jeśli Barcelona przegra dzisiejszy mecz będzie tracić w tabeli do Realu Madryt już aż 4 oczka.

• Gonzales wchodzi za aktywnego Manucho.

• Pique dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką. Gdyby nie to napastnik Valladolid byłby sam na sam z bramkarzem gości.

• Messi do Xaviego, ale ten ostatni zanim zdążył przyjąć piłkę już jej nie miał pod nogami.

• Ostatnie 5 minut to wielka nuda. Nic się nie dzieje.

• Jednak schodzi Fabregas. Osobiście zmieniłbym Neymara.

• Alexis Sanchez już gotowy do wejścia na boisko. Zmieni pewnie Neymara.

• Zmiana wymuszona. Valiente kuleje schodząc z boiska.

• Pedro do Fabregasa, ten przepuszcza piłkę do Neymara, ale Brazylijczyk fatalnie strzela ponad bramką.

• Barcelona wreszcie próbuje zamknąć Valladolid w polu karnym. Krótkie podania mogą przynieść niedługo bramkę.

• Rossi dostaje żółty kartonik za protesty.

• Barcelonie trudno przebić się z piłką w pobliże pola karnego Valladolid.

• Messi pędził przez pół boiska z piłką przy nodze po prawej stronie boiska. Strzelał prawej nogi, ale bramkarz po raz trzeci jest górą nad Argentyńczykiem.

• Nieprzepisowe zagranie i w konsekwencji żółta kartka dla Bergdicha.

• Gramy.

• Bramka Fausto Rossiego.

• Sędzia zaprasza zawodników do szatni. Wracamy za 15 minut.

• Ponad 40. minut gry, a Barcelona nie miała żadnej klarownej sytuacji.

• Neymar popychał rywala przy przyjmowaniu piłki. Rzut wolny dla Realu.

• Messi strzelał z zza pola karnego schodząc do środka z lewej strony, ale bramkarz to obronił.

• Messi strzela w sam środek bramki. Bramkarz doskonale wiedział gdzie będzie bita bramka i nawet nie musiał się ruszać z miejsca.

• Messi faulowany przed polem karnym Valladolid. Pokrzywdzony będzie miał okazję strzelić z rzutu wolnego.

• Neymar uderza w okolice 40. rzędu trybun. Trudno będzie go pobić w tej kwestii.

• Rossi uderza z rzutu wolnego, jednak zarówno nad murem jak i nad bramką. Niebezpieczeństwo zażegnane.

• Guerra faulowany przez Cesca Fabregasa przed polem karnym Barcelony.

• Rossi do Guerry, ten przerzuca sobie piłkę piętą, ale nie było miejsca na strzał. Dobra próba.

• Chwila przestoju w meczu. Piłka rozgrywana przez obydwie drużyny w środku pola.

• Przed tym meczem gospodarze byli na 18. miejscu w tabeli. Z dorobkiem 4. zwycięstw, 11 remisów i 11 porażek.

• Messi wypatrzył Neymara, ale ten był na spalonym. Była okazja.

• Chyba nikt nie zakładał takiego otwarcia meczu.

• Javi Guerra uderza niecelnie, jednak piłka przechodzi koło obrońców Barcelony do Fausto Rossiego i ten pewnie pokonuje Victora Valdesa.

• Bergdich dobrze wrzuca w pole karne i znów Pique musiał załatać dziurę w obronie. Trzeba go pochwalić.

• Rukavina podaje do Guerry który jest w polu karnym, jednak Pique wyjaśnia sytuację.

• Barcelona szuka wolnych miejsc w polu karnym rywali. Fabregas podaje do Neymara, ale znów z tego nic nie wynika.

• Dobre podanie Xaviego do Neymara, jednak ten pod presją rywala nie przyjmuje piłki.

• Pierwszy strzał Messiego w tym meczu, jednak niecelnie. Rzut rożny dla Blaugrany.

• Valladolid miało okazję na dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale jeden z obrońców kieruje piłkę na rzut rożny.

• Guerra strzela z ostrego kąta w stronę bramki Valdesa. Był to zbyt słaby strzał żeby zaskoczyć golkipera gości.

• Barcelona nie daje sobie odebrać piłki. Valladolid bezradnie.

• Długa piłka do Messiego została zatrzymana przez obrońców Valladolid.

• Rozpoczynamy mecz!

• Spotkanie prowadzi 31-letni sędzia Alejandro Hernandez Hernandez.

• W dzisiejszym meczu nie wystąpi Andres Iniesta z powodu spraw rodzinnych.

• Piłkarze obydwu drużyn właśnie wyszli na boisko.

• Witamy na transmisji na żywo z meczu Valladolid - FC Barcelona. Mecz zaplanowano na godzinę 16.00.