Sevilla FC

1

Atletico Madryt

3

• Atletico pokazało dzisiaj, że znów może być trzecią siła tego sezonu w Hiszpanii. Mimo przewagi posiadania piłki przez Seville, to goście wygrywają dzisiaj to bardzo emocjonujące spotkanie. Za uwagę dziękuje Jakub Trzaska.

• Arbiter kończy mecz Sevilli z Atletico.

• Gooooooooooooooooool!!! Kapitalna indywidualna akcja Rodrigueza i Atletico prowadzi już 3:1. To już chyba koniec marzeń Sevilli o remisie!!!

• Trzy minuty doliczone do regulaminowych 90.

• Jeszcze rusza Sevilla, ale brakuje dokładności przed polem karnym Atletico.

• ...Jednak uderzenie Rakiticia zbyt łatwe do obrony dla Courtois'a.

• Faulowany przed polem karnym zawodnik Sevilli. Będzie okazja na dobre uderzenie z rzutu wolnego zza pola karnego...

• Kolejna kartka. Vitolo bardzo ostro atakuje Diego Costę.

• Faul taktyczny w środku boiska. Groźną kontrę zatrzymał Marin, jednak otrzymał za to zagranie żółtą kartkę.

• Sevilla w końcówce tego spotkania jest bardzo rozciągnięta na boisku. Luki między formacjami są dobrze wykorzystywane przez gości.

• Świetna akcja Kevina Gameiro! Ograł trzech zawodników i dograł do Perottiego, ale jego strzał obroniony przez bramkarza Atletico. Tylko rzut rożny. Źle jednak rozegrany przez Seville.

• Diego Simeone wprowadza swoje ostatniego zawodnika na boisko. Za Koke wchodzi Rodriguez.

• Goooooooooooooooooooool!!! Diego Costa strzela swoją drugą bramkę w tym meczu!!! Doskonała, kontrująca piłka dla bramkarza i Atletico wychodzi na prowadzenie!!!

• I znów zmiana drużyny, która przejmuje inicjatywę. Atletico utrzymuje się długo przy piłce na połowie rywala, ale nie ma strzału na bramkę Beto.

• Kolejny faul i kolejna kartka dla zawodnika Sevilli. Tym razem ukarany Coke.

• Świetna sytuacja dla Sevilli! Marko Marin wkręcił w ziemie Juanfrana po czym oddał strzał w długi róg bramki. Górą bramkarz Atetico.

• Ostatnia zmiana w Sevilli. Na boisku pojawia się nowy nabytek Sevilli Kevin Gameiro.

• Teraz dłużej przy piłce utrzymują się goście i pojawiają się pierwsze gwizdy na trybunach.

• Schodzi David Villa. Debiut w Atletico jednak dzisiaj bez bramki nowej gwiazdy zespołu.

• Gospodarze coraz częściej i dłużej utrzymują się przy piłce.

• Zagranie piłką ręką przez Torresa, który niedawno pojawił się na boisku i sędzie od razu sięga po żółtą kartkę.

• W drugiej połowie gra jest jeszcze szybsza niż pierwsza. Coraz więcej sytuacji ma zarówno jedna jak i druga drużyna.

• Druga zmiana w Sevilli: z boiska zejdzie Vicente Iborra a na nim pojawi się młody Israel Puerto.

• Dobre uderzenie Filipe zza pola karnego obroniony przez Beto. Odgwizdany jednak spalony napastników Atletico i bramka i tak nie została by uznana.

• Pierwsza zmiana w Atletico Madryt: z boiska zszedł Turan a na nim pojawił się Oliver Torres.

• Kapitalne dwa strzały Sevilli. Najpierw z 30 m huknął Marko Marin, dobijał Bacca, ale dwukrotnie świetnie broni Thibaut Courtois.

• Kolejna żółta kartka dla gracza Atletico Madryt. Ukarany nią Miranda za brzydki faul od tyłu.

• Doskonała sytuacja dla Vitolo! Stanął sam na sam z bramkarzem Atletico, ale pomocnik Sevilli strzelił obok lewego słupka bramki.

• Druga połowa zaczyna się tak jak pierwsza - przewagę mają gospodarze, ale nic z tego jak na razie nie wynika.

• Mecz się zaostrza. Kolejne groźne wejście w nogi tym razem przez gracza Sevilli. Żółta kartka dla Kondogbi.

• Ostre wejście Gabiego i jest to druga żółta kartka dla gracza Atletico.

• Pierwsza zmiana w Sevilli - Pareja nie wychodzi na drugą połowę, zastępuje go Kondogbia.

• Zawodnicy są już na murawie i sędzia rozpoczyna grę. Zaczynają gospodarze.

• Wracamy na stadion Ramon Sanchez Pizjuan, ale nie ma jeszcze na murawie zawodników jednej i drugiej drużyny.

• Goooool!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Koke i bramkę strzela zupełnie niepilnowany Diego Costa!!!

• W pierwszej połowie mecz był wyrównany, swoje szansę miała jedna jak i druga drużyna. Atletico zdecydowanie przeważa jeśli chodzi o rzuty rożne i jeden z nich wykorzystali. Kapitalny strzał Diego Perottiego daje jednak remis Sevilli.

• Sędzia doliczył tylko jedną minutę do pierwszej połowy. Kończy się ona wynikiem 1:1.

• Żółtka kartka dla Perottiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Iborra zdecydował się na strzał z 40 m, jednak wysoko nad poprzeczką.

• Kolejna kapitalna szansa dla Atletico! Gabi miał wyłożoną piłkę na 16 m, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Alberto Moreno.

• Goooool!!! Bardzo szybka odpowiedź Sevilli!!! Kapitalne uderzenie Diego Perottiego zza pola karnego ląduje w prawym okienku bramki Atletico!!!

• Na spalonym Mario Suarez.

• Posiadanie piłki - 55% Sevilla 45% Atletico.

• Uderzenie Gabiego zza pola karnego, jednak wysoko nad poprzeczką bramki Beto.

• Mecz stał się bardziej wyrównany, raz atakuje jeden zespół raz drugi. Atletico ma jednak świetne kontry i któraś z nich może skończyć się bramką.

• Kapitalna akcja Atletico. Trzy podania Atletico i uderzenie Villi sparował Beto na rzut rożny.

• Kapitalne dośrodkowanie Sevilli z prawej strony i Bacca trafia tylko w poprzeczkę!

• Filipe próbował się przedrzeć lewą stroną, ale wywalczył tylko rzut rożny. Kolejne niezłe dośrodkowanie i znów Beto piąstkuje. Atletico zaczyna dominować, zamyka gospodarzy przed ich polem karnym.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Arda Turan nie sięgnął piłki i ze spokojem interweniował Beto.

• Sevilla stara się zdominować rywala, ale Atletico przeprowadza dzisiaj bardzo szybkie kontry.

• Diego Costa upadł w polu karnym i domagał się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Dobre dośrodkowanie Koke, jednak bramkarz Sevilli Beto wypiąstkował piłkę.

• Pierwszy rzut rożny dla Atletico Madryt.

• W pierwszych minutach meczu przewagę mają gospodarze. Ich akcję są bardzo szybki i boczni obrońcy mają problemy ze skrzydłowymi Sevilli.

• Świetna sytuacja dla Marina, miał przed sobą tylko bramkarza, jednak zbyt długo zwlekał z uderzeniem i obrońcy zdążyli z interwencją.

• Pierwsze uderzenie gości jednak zatrzymane przez obrońców.

• Dwa dośrodkowania Sevilli jednak nie było uderzenia na bramkę Atletico. W kontrze Atletico, jednak szybko zatrzymana przez obrońców.

• Żółtą kartką ukarany Arda Turan.

• Piłkarze rozpoczynają mecz. Na środku zawodnicy Atletico gotowi do rozpoczęcia spotkania.

• Na stadionie minuta ciszy.

• Na stadionie rozbrzmiewa hymn klubu z Sevilli.

• Piłkarze pojawiają się na boisku.

• Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek sędziego, którzy zabrzmi o godzinie 23:00.

• Trener Sevilli wyjawił także cele drużyny na ten sezon: - Jeśli wygramy w niedzielę, to w tabeli będziemy przed Rojiblancos. To jest właśnie nasz cel, który chcemy realizować w nadchodzącym sezonie. Jesteśmy ambitni i choć niektórzy mówią, że to niemożliwe, to my wiemy swoje. Mimo wszystko staramy się skupiać na tym, co jest najważniejsze, czyli na najbliższych spotkaniach. Po co mówić, że wygramy Ligę Europy, skoro jeszcze nie wyeliminowaliśmy Śląska? Tak samo jest w lidze - najpierw chcemy po prostu pokonać bezpośredniego rywala o czołówkę tabeli.

• Unai Emery skomentował transfer Atletico na przedmeczowej konferencji prasowej: Na pewno są to dwaj różni napastnicy. Trzeba jednak Atletico oddać, że swoich kluczowych graczy potrafią zastępować równie znakomitymi zawodnikami.

• Wszyscy kibice gości dzisiejszego spotkania mają pewnie nadzieję, że udany debiut zaliczy dzisiaj David Villa - były gracz FC Barcelony.

• Oba zespoły liczą dzisiaj na udany start sezonu. Sevilla w tym okienku transferowym straciła trzy najważniejsze ogniwa pierwszej 11 - Jesusa Navasa, Gary'ego Medela i Alvaro Negredo. W Atletico nie ma już Radamela Falcao, który zdobywa bramki dla AS Monaco.

• Witam na relacji LIVE z meczu I kolejki Primera Division. Dzisiaj na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan gospodarze - Sevilla FC zmierzą się z Atletico Madryt.