Sevilla FC

1

Celta Vigo

0

• Sevilla wygrywa, ale w fatalnym stylu. Minimum na jeden punkt zasłużyła grając przez większość czasu w osłabieniu Celta. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna i piłkarze Berizzo przegrali szóste spotkanie z rzędu.

Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Koniec meczu.

• Świetne przejęcie Krychowiaka, szybka rajd pod pole karne i... fatalne zagranie prosto w nogi obrońcy mimo, że Gameiro był dobrą chwilę na świetnej pozycji.

• Dobre wyjście Alvareza kilkadziesiąt metrów przed bramkę, aby wślizgiem wybić piłkę, którą mógł przejąć zawodnik rywali.

• Grzegorz Krychowiak uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka trafia wprost w ręce bramkarza.

• Madinda pojawia się w miejsce Krohna-Dehliego. To ostatnia zmiana gości.

• Schodzi Santi Mina, wchodzi Borja Fernandez. To druga zmiana Celty.

• Dobrą zmianę dał Kevin Gameiro. Przed momentem świetnie holował piłkę wzdłuż pola karnego i zagrał do Tremoulinasa, który uderzył niecelnie. Wniósł więcej energii Gameiro.

• Banega strzela z pola karnego tuż koło słupka!

• Niesamowita akcja Reyesa! Mógłby być piękny gol, a tak to tylko poprzeczka.

• Ostatnia zmiana w Sevilli. Gameiro za Baccę.

• Szybka konta Celty zatrzymana przez Pareję tuż przed polem karnym.

• Zamieszanie w polu karnym Sevilli po złym wypiąstkowaniu piłki przez Beto. Sytuacja uspokojona przez wybicie piłki z dala od pola karnego gospodarzy.

• Krychowiak otrzymuje żółtą kartkę. Nie zagra w przyszłym meczu.

• Boisko opuszcza Denis Suarez, a w jego miejsce pojawia się Ever Banega.

• Krohn-Dehli trafia w POPRZECZKĘ! Składna akcja gości, zakończona nieczystym uderzeniem Duńczyka w poprzeczkę.

• Pablo Hernandez ładnie poradził sobie z piłką w polu karnym rywali przenosząc piłkę na lewą stronę do Orellany, które uderzył na bramkę Beto, ale po drodze piłka odbiła się od nogi zawodnika Sevilli.

• Krychowiak zawahał się z interwencją powodując tym groźną kontrę rywali.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Zaostrzyła się gra na Sanchez Pizjuan. Żółta kartka dla Carricio.

• Minuta doliczonego czasu gry.

• Reyes fauluje Orellanę przed własnym polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

• Wysoki pressing Celty sprawia duże problemy obrońcom Sevilli.

• Płaskie dośrodkowanie Krohn-Dehliego, wybita piłka przez obrońców Sevilli.

• Faul Parejy na wysokości pola karnego. Okazja dla gości.

• Vitolo strzela w polu karnym, ale wprost w bramkarza.

• Dobre zagranie Krychowiaka na lewe skrzydło do Tremoulinasa, ale Francuz źle dośrodkowuje w pole karne.

• Błąd Sergio Alvareza. Piłka leciała w zasięgu ręki bramkarza. Mimo to bardzo ładne uderzenie Parejy.

• PAREJAAAA GOOOOL! Sevilla prowadzi po strzale Parejy z rzutu wolnego.

• Hugo Mallo fauluje blisko pola karnego rywala i otrzymuje żółtą kartkę.

• Zmiana także w Celcie - spowodowana wcześniejszą czerwoną kartką. Charles opuszcza boisko, a pojawia się na nim Jonny.

• Pierwsza zmiana w zespole Sevilli. Mbia schodzi, a w jego miejsce pojawia się Tremoulinas. Prawdopodobnie jakiś uraz Mbia.

• CZERWONA KARTKA!!! Carles Planes wylatuje z boiska za ostry faul na Denisie Suarezie.

• Żółta kartka dla Vitolo za faul w środkowej strefie boiska.

• Ponad kwadrans gry za nami... zdecydowanie na korzyść gości.

• Nicolas Pareja bliski samobójczego trafienia. Piłka odbiła się od nogi obrońcy Sevilli i minęła słupek bramki zespołu z Andaluzji.

• Pareja wślizgiem blokuje strzał rywala! Było groźnie... Celta napiera na gospodarzy.

• Świetna akcja Celty! Orellana zagrał w uliczkę do wbiegającego w pole karne Charles'a, ale ten nieczysto uderzył piłkę.

• Ależ wymiana ciosów! Najpierw Santi Mina przegrywa pojedynek z Beto, a następnie piłka zostaje posłana w pole karne Celty, gdzie Alvareza nie dał rady pokonać Denis Suarez.

• Carlos Bacca bliski strzelenia gola w pierwszej minucie meczu. Alvarez wybijał piłkę, ale Bacca doskoczył do niego i odbiła ciałem futbolówkę, która poleciała jednak w przeciwną stronę niż bramka.

• Zaczynamy!

• Piłkarze Sevilli wychodzą na murawę w białych koszulkach z napisem: "Animo Seba" wyrażając w ten sposób wsparcie dla kolegi z zespołu Sebastiana Cristoforo, który odniósł kilka miesięcy temu kontuzję kolana.

• Żółta kartka dla Krychowiaka oraz Parejy będzie dla nich oznaczać pauzę w kolejnym meczu. W podobnej sytuacji jest trzech piłkarzy Celty: Charles, Fontas i Cabral.

• Celta Vigo kontynuuje niechlubną passę 5 porażek z rzędu. Co więcej, piłkarze Eduardo Berizzo nie trafili do siatki rywali od... 576 minut. Dziś, choć rywal silny, jest najlepszy moment, aby zamknąć ten fatalny okres... albo przynajmniej takie postanowienie noworoczne powinni mieć piłkarze Celty.

• Sevilla nie może sobie dziś pozwolić na stratę punktów przed własną publicznością. Rok 2014 zakończyli bezbramkowym remisem i jeśli chcą wciąż liczyć się w walce o najwyższe cele, to nie mogą tracić punktów dwa razy z rzędu.

• Ławka rezerwowych Celty Vigo: Lopez, Fernandez, Madinda, Blanco, Costas, Planas, Gomez.

• Ławka rezerwowych Sevilli: Rico, Navarro, Figueiras, Suarez, Deulofeu, Gameiro, Aspas.

• Buenas tardes! Witam Państwa w relacji drugiego meczu ligi hiszpańskiej w nowym roku - 2015. Ponad godzinę temu rozpoczął się pierwszy mecz 17. kolejki - Atletico Madryt kontra Levante. Natomiast za ponad 30 minut startuje spotkanie Sevilli Grzegorza Krychowiaka z Celtą Vigo. Zapraszam!