Sevilla FC

1

Levante UD

1

• Pojedynek w Sevilli długimi fragmentami bardziej przypominał galę MMA niż mecz piłki nożnej. Ładnych akcji było niewiele, za to zaciętej i często krwawej walki całe mnóstwo. Drużyna Sevilli wypadła dziś blado i remis z walczącym Levante można uznać za wynik sprawiedliwy. To wszystko na dziś, za uwagę dziękuje już Maciej Pietrasik.

• Popsute dośrodkowanie Coke i arbiter kończy to spotkanie!

• Przedarł się Fernando Navarro w polu karnym, ale znów dobrze ustawiony był Marino. Levante chce już chyba jak najszybciej zejść do szatni, Sevilla wręcz przeciwnie.

• Ależ szansa dla gospodarzy! Ogromne zamieszanie w polu karnym Sevilli, strzał z bliska oddaje Coke, ale trafia wprost w Marino!

• Navarro wraca na boisko... w kasku. Krew leje się dziś w Sevilli.

• Xumetra z żółtą kartką, Navarro z rozciętą głową, na boisku panuje chaos.

• Znakomite prostopadłe podanie Coke do Gameiro, lecz ten z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę!

• Aż osiem minut dolicza arbiter do drugiej połowy.

• Arribas znów potrzebuje pomocy lekarza, mamy kolejną przerwę.

• Sissoko ostro teraz faulował i ukarany został żółtą kartką.

• Vitolo ruszył lewą stroną boiska, zagrał do Bacci, Kolumbijczyk zagrał piłkę wzdłuż bramki, a tam Kevin Gameiro z metra nie trafił w piłkę!

• Bacca dośrodkowuje w pole karne, lecz skutecznie wybija piłkę Vyntra. Tylko rzut z autu dla Sevilli.

• Faulował jednego z rywali Ever Banega i został ukarany żółtą kartką.

• Stara się Sevilla przedostać pod bramkę rywala, ale na razie niewiele z tego wynika. Bez większego pomysłu gospodarze.

• Marino bardzo długo wznawiał grę i został ukarany żółtą kartką.

• Vidal walczył z dwoma rywalami w narożniku boiska, ale od bramki zacznie David Marino.

• Ostatnia zmiana w Sevilli, Tremoulinasa zastępuje Fernando Navarro.

• Fatalny błąd Beto, który wyszedł do piłki i nie zdołał jej złapać. El Zhar zdołał zgrać futbolówkę do Casadesusa, który umieścił ją w pustej bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA LEVANTE! VICTOR CASADESUS!

• Xumetra zastępuje Rubena Garcię.

• Na dłużej pod bramką Sevilli zagościło teraz Levante. Na razie przynosi to tylko rzuty rożne.

• Mamy kolejną przerwę. Znów krwawić zaczął Beto i potrzebuje zmiany opatrunku.

• Druga zmiana w zespole Sevilli. Na murawie pojawia się Kevin Gameiro, zastępując Denisa Suareza.

• akcja Levante lewą stroną boiska i dośrodkowanie w pole karne, dobrze na rzut rożny wybił Carrico.

• Arribas opuścił boisko na noszach, ale powinien za chwilę wrócić na boisko.

• Arribas z El Zharem zderzyli się głowami, mamy dłuższą przerwę w grze.

• Zmiana w Levante. Boisko opuszcza Juanfran, a wchodzi Ivan Mendoza.

• Vidal błyskawiczne ruszył prawą stroną, lecz jego dośrodkowanie w kierunku Bacci było niedokładne.

• Pierwsza roszada w Sevilli. Aleix Vidal zmienia Gerarda Deulofeu.

• A Juanfran za protesty ukarany został żółtą kartką.

• Ivanschitz trafia tylko w mur, a Sevilla ruszyła z kontrą. Tam wg sędziego faulowany był Deulofeu.

• Vitolo faulował teraz El Zhara i Levante będzie miało bardzo dobrą szansę z rzutu wolnego.

• Przedarł się lewą stroną Suarez, minął Sissoko, ale ostatecznie skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Kontra Levante, El Zhara uprzedził Carrico, ale jednocześnie zderzył się z Beto. Nie ma szczęścia Portugalczyk, znów jest przerwa.

• Bacca! Kolumbijczyk minął już bramkarza rywali i uderzał z ostrego kąta, lecz zdążył z interwencją Juanfran!

• Teraz Ivanschitz chciał strzelać bezpośrednio z rzutu rożnego, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Strzał Ivanschitza z rzutu wolnego odbija się od Krychowiaka i omal nie zaskakuje Beto! Pilka przeleciała ostatecznie obok słupka.

• Taktyczny faul Suareza i żółta kartka dla gracza Sevilli.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Davida Barrala zastępuje Nabil El Zhar.

• Dobra wrzutka Ivanschitza z rzutu wolnego, spore zamieszanie, od bramki zacznie jednak Beto.

• Indywidualna akcja Deulofeu, który miał poro wolnego miejsca i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała ponad bramką.

• Bardzo dobrą sytuację miał teraz Carlos Bacca. Po podaniu od Suareza z lewej strony boiska Kolumbijczyk znakomicie przyjął sobie piłkę, zwiódł rywala, ale uderzył ponad bramką.

• Ze sporym animuszem rozpoczęli gospodarze, po dośrodkowaniu Deulofeu piłkę dość rozpaczliwie wybijał Vyntra, a rzuty rożne nie przyniosły większego zagrożenia.

• Od środka swoją akcję rozpoczęła Sevulla. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Gramy!

• Wracamy już do Sevilli. Piłkarze Levante czekają na boisku, brakuje jeszcze gospodarzy.

• Mecz w Sevilli na razie nie zachwyca. Levante sprawia niezłe wrażenie, ale po strzelonej bramce to gospodarze przejęli kontrolę nad meczem i trzeba przyznać, że ich minimalne prowadzenie jest na razie zasłużone. Grzegorz Krychowiak rozgrywa na razie średnie spotkanie. Na drugą jego część zapraszamy za kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Ivanschitz dośrodkował w pole karne, Barral uderzył głową, ale Beto bez problemu łapie piłkę.

• Świetne dośrodkowanie Casadesusa w pole karne i spore zamieszanie, w ostatniej chwili piłkę zdołał zablokować Carrico.

• Świetny przerzut Tremoulinasa nad głową obrońców, Vitolo wpadł z piłką w pole karne, lecz nie zdołał dograć futbolówki do Bacci.

• Aż sześć minut doliczył do pierwszej połowy arbiter. To zasługa głównie urazu Beto.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Casadesusa w pole karne i łatwo łapie piłkę Beto.

• Bardzo nieudany drybling Deulofeu na prawej stronie boiska. Młody Hiszpan zgubił futbolówkę i obrońcy nie musieli nawet specjalnie interweniować.

• Zdecydowanie zwolniło tempo meczu. Sevilla spokojnie rozgrywa teraz piłkę.

• Dwójkowa akcja Suareza i Deulofeu, ten drugi próbował dryblingu w polu karnym, lecz poradzili sobie z młodym Hiszpan obrońcy.

• Dobra piłka Coke w kierunku Vitolo, ten nie zdołał jednak opanować futbolówki i od bramki rozpocznie Marino.

• Po dośrodkowaniu Ivanschitza z rzutu wolnego dwóch zawodników Levante padło w polu karnym. Gwizdek arbitra milczał, później uderzał jeszcze Vyntra, ale znajdował się na spalonym.

• Na bramkę Sevilli prawą stroną ruszył Ruben Garcia, lecz Tremoulinas do spółki z Banegą odebrali mu piłkę.

• Znakomite dośrodkowanie z prawej strony Gerarda Deulofeu, w polu karnym Vitolo uprzedził Juanfrana i strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA SEVILLI! VITOLO!

• Bardzo niepewna interwencja Marino po dośrodkowaniu z lewej strony Tremoulisana, pozostało to jednak bez konsekwencji.

• Dobry pressing w wykonaniu gości, lecz radzą sobie z piłkarzami Levante obrońcy Sevilli.

• Nieudana akcja Sevilli lewą stroną boiska. Zakończyło się to rzutem z autu dla Levante.

• Zamkoczony Bero wraca do bramki. Na razie trener nie decyduje się na zmianę.

• Przerwa wciąż trwa, lekarze starają się doprowadzić portugalskiego golkipera do porządku.

• Ucierpiał Beto po zderzeniu z Krychowiakiem, mamy dłuższą przerwę w grze.

• Arribas! Znakomite dośrodkowanie Tremoulinasa z rzutu rożnego, Arribas zdołał oddać strzał głową, lecz na posterunku był Marino.

• Krychowiak dobrze rozrzucił piłkę na lewą stronę boiska, a Tremoulinas wywalczył rzut rożny. Ten nie przyniósł jednak zagrożenia.

• Sissoko dobrze zszedł z lewej trony boiska do środka i oddał mocny strzał z dystansu, a piłka przeszła tuż obok słupka!

• Krychowiak najpierw stracił piłkę na własnej połowie, a później próbując ją odzyskać sfaulował rywala.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał David Navarro, ale piłkę złapał Beto.

• Andreas Ivanschitz ukarany żółtą kartką.

• Nieudane dośrodkowanie Evera Banegi z rzutu wolnego.

• Efektowny rajd Gerarda Deulofeu zakończony strzałem na bliższy słupek.

• David Barral ukarany żółtą kartką.

• Benoît Tremoulinas złapany na spalonym.

• Mohamed Sissoko faulował rywala, sędzia na jego szczęście nie pokazał mu kartki.

• Denis Suarez został złapany na spalonym.

• Mocno niecelny strzał Denisa Suareza na bramkę Levante.

• Groźnie pod bramką Sevilli! Świetne podanie Diopa w kierunku Karabelasa, który biegł rozpędzony na bramkę Andaluzyjczyków, jednak w ostatniej chwili Carrico wybił piłkę z linii bramkowej.

• Pierwsza akcja Sevilli, Coke jednak nie zrozumiał się dobrze z kolegami, w efekcie futbolówkę przechwycili gracze Levante.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na murawie. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi piłkarze Levante: Camarasa, El Zhar, Fernandez, Ivette Lopez, Morales, Simao, Xumetra.

• Rezerwowi piłkarze Sevilli: Aspas, Figueiras, Gameiro, Navarro F., Pareja, Rico, Vidal.

• Zupełnie odmienne nastroje panują w Levante. Goście dzisiejszego spotkania mają tylko osiem "oczek", przez co plasują się dopiero na osiemnastej lokacie i znajdują się w strefie spadkowej hiszpańskiej ekstraklasy.

• Piłkarze Sevilli w trwającym obecnie sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Drużyna ze stolicy Andaluzji zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli sprawiają. Na dziesięć rozegranych meczów podopiecznych Unaia Emery'ego wygrali aż siedem, a wyższość rywali musieli uznać tylko raz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 11. kolejki ligi hiszpańskiej, w którym Sevilla zmierzy się z Levante.