Sevilla FC

1

Real Sociedad

0

• Warto też wspomnieć o występie Grzegorza Krychowiaka, który zagrał solidne spotkanie. Nie był może zbyt widoczny, ale w kluczowych sytuacjach zachowywał się bardzo dobrze. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Po niezłym meczu, zwłaszcza w drugiej połowie, Sevilla pokonuje Real Sociedad 1:0 dzięki bramce Gerarda Deulofeu. Zwycięstwo, mimo wyrównanej końcówki jest całkowicie zasłużone. Gospodarze byli dziś lepsi pod każdym względem i dzięki temu są w świetnej sytuacji w lidze.

• Koniec spotkania!

• Dośrodkowanie w pole karne, tam najwyżej skacze Krychowiak i niebezpieczeństwo zażegnane.

• Goście rozpaczliwie próbują doprowadzić do remisu, Granero faulowany na 40-tym metrze, będzie rzut wolny.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry!

• Banega! Groźny strzał odbija się jeszcze od jednego z interweniujących rywali i przechodzi nad poprzeczką!

• Goście prostymi środkami próbują przedostać się pod bramkę rywala, ale górne zatrzymują się na obrońcach Sevilli.

• Napór piłkarzy ze stolicy Andaluzji trwa! Czy uda im się podwyższyć rezultat tego spotkania?

• Vidal! Aspas! groźne strzały gospodarzy fantastycznie broni Zubikarai!

• mecz

• Groźne uderzenie Suareza z problemami broni Zubikarai!

• Zmiana w Sevilli, schodzi Bacca, wchodzi Aspas.

• Banega miękko w pole karne, w dobrej sytuacji znalazł się M'bia, ale jego strzał głową nieznacznie mija lewy słupek bramki Zubikaraia!

• Kolejne upomnienie, tym razem Beto za dyskusje z arbitrem!

• Ostro grają gospodarze! Kartkę otrzymuje Tremoulinas.

• Kolejna zmiana w drużynie gości, schodzi Castro, wchodzi Berchiche.

• Goście nie potrafią zagrozić bramce Beto, co ze spokojem przyjmuje Sevilla.

• W drużynie gości schodzi Canales, wchodzi Finnbogason.

• Kolejne zmiany: U gospodarzy schodzi Reyes, wchodzi Suarez.

• Granero ukarany żółtą kartką.

• Kolejne podanie do Tremoulinasa, ten na pozycji spalonej.

• W Realu Sociedad z boiska zszedł Agirretxe, za niego pojawił się Vela.

• Zmiany w obu drużynach. W Sevilli boisko opuści strzelec bramki Gerard Deulofeu, w jego miejsce Aleix Vidal.

• Strzał Tremoulinasa prosto do rąk Zubikaraia.

• Reyes z rzutu rożnego w pole karne, świetnie w powietrze wychodzi M'bia! Bramkarz gości fantastycznie interweniuje i chroni swoją drużynę przed utratą bramki!

• Aktywny jest teraz Bacca! Strzał z 16. metrów, jednak zbyt lekki by mógł zaskoczyć Zubikaraia.

• Bacca upada w polu karnym, ale zdaniem sędziego próbował wymusić rzut karny i ogląda żółtą kartkę.

• Strzał głową Zaldui, ale Beto fantastycznie broni!

• Atak łokciem Kolodziejczaka i kolejna żółta kartka.

• Agirretxe podaje do Castro, który dobrze odnajduje się w polu karnym. Obrońcy skutecznie utrudnili mu oddanie strzału w boczną siatkę.

• Kolejna kartka dla piłkarza Sevilli. M'bia fauluje, sędzia pamięta o jego zachowaniu z pierwszej połowy i pokazuje mu "żółtko".

• Brzydkie zachowanie Figueirasa, sędzia pokazuje żółty kartonik.

• Piłkarze z San Sebastian od środka! Rozpoczynamy drugą połowę!

• Gospodarze przeważają i zasłużenie prowadzą po pierwszej połowie. Piłkarze z San Sebastian w końcówce starali się doprowadzić do remisu, ale ich strzały i dośrodkowania nie mogły zaskoczyć Beto. Do przerwy 1:0 dla Sevilli.

• Sędzia nie dolicza nawet minuty do pierwszej części gry.

• Zaldua wrzuca w 16-stkę, ale bramkarz Sevilli z problemami wybija piłkę daleko od bramki.

• Kolejny strzał Canalesa z rzutu wolnego, znów zupełnie nieudanie. Beto broni bez żadnych problemów.

• Canales strzela z 30 metrów, ale piłka fatalnie uderzona leci wysoko ponad bramką.

• Prostopadłę podanie z linii obrony do jednego z napastników gości, ale ten na minimalnym spalonym.

• Bardzo brzydko faul M'bii na Castro, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki Kameruńczykowi.

• Gospodarze ze spokojem utrzymują się przy piłce, czekając na kolejną okazję do podwyższenia rezultatu.

• Agirretxe upada w polu karnym, ale sędzia nie użył gwizdka.

• Baskowie próbują przeprowadzić groźną akcję pod bramką rywala, ale wszystkie ich próby rozbijane są już przed polem karnym!

• Ależ ofensywnie gra dzisiaj Tremoulinas! Kolejne jego dośrodkowanie, znów zablokowane przez obrońce.

• Mecz nieco się uspokoił, zawodnicy rozgrywają piłkę głównie w środkowej strefie boiska, ale przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Granero z rzutu rożnego w pole karne, piłka zostaje wybita przez jednego z obrońców drużyny ze stolicy Andaluzji.

• Gospodarze idą za ciosem! Strzał Banegi z trudem odbija bramkarz...ale to nie koniec! Do piłki dopada Reyes, lecz jego strzał minimalnie mija bramkę Zubikaraia.

• Świetne dośrodkowanie Tremoulinasa, piłka spada na piąty metr. Deulofeu nie pozostało nic więcej, jak strzelić piłkę do bramki! Sevilla na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Deulofeu!

• Indywidualna próba Deulofeu, strzał z 15 metrów i piłka w ostatniej chwili odbija się od fantastycznie interweniującego zawodnika Realu Sociedad.

• Akcja gości, Castro oddaje niepozorny strzał z narożnika pola karnego i piłka odbija się od poprzeczki!

• W międzyczasie zachęcam go głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie.

• Piękne uderzenie Parejy, ale Zubikarai fantastycznie zdejmuje piłkę z okienka!

• Faul Gonzaleza i sędzia pokazuje żółtą kartkę. Będzie dobra okazja do postraszenia bramkarza z rzutu wolnego.

• Kolejne dośrodkowanie Francuza, ale po nim kolejny raz nie udaje się nawet uderzyć na bramkę

• Niezłe dośrodkowanie Tremoulinasa w pole karne gości nie zostaje przecięte przez żadnego z ofensywnych zawodników Sevilli.

• Uderzenie Krychowiaka z 30 metrów odbija się od pierwszego obrońcy stojącego na linii strzału.

• W poczynaniach obu drużyn jak na razie jest sporo niedokładności. Może to wynikać ze zbyt słabej koncentracji od początku meczu.

• Pierwsza ofensywna akcja gości. Podanie Agirretxe'a w pole karne jednak niedokładne.

• Od środka gospodarze! Zaczynamy!

• Drużyny właśnie wychodzą z tunelu. Za chwilę przywitanie zawodników, losowanie i pierwszy gwizdek sędziego!

• Dzisiejszy mecz jest wyjątkowy dla Inigo Martineza, ponieważ będzie to jego setne spotkanie w La Liga.

• W ostatniej kolejce Sevilla pokonała na wyjeździe Cordobe 3:1, a drużyna z San Sebastian uległa u siebie Almerii przegrywając 1:2.

• Real Sociedad: Bardaji, Elustondo, Markel, Finnbogason, Carlos Vela, Ansotegi, Yuri Berchiche.

• Ławki rezerwowych obu drużyn prezentują się następująco:
    Sevilla: Rico, Fernando Navarro, Daniel Carrico, Coke, Suarez, Aleix Vidal, Aspas.

• Od pierwszej minuty zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, mamy nadzieję na kolejny udany występ naszego reprezentanta w La Liga.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania udanie rozpoczęli sezon i po 4 rozegranych meczach, zajmują wysoką 3. pozycję. Przyjezdni rozgrywki rozpoczęli bez większego rozmachu i plasują się obecnie na 13. miejscu.

• Witamy w relacji LIVE! ze spotkania 5. kolejki Primera Division. Już za kilka minut Sevilla FC podejmie na własnym obiekcie Real Sociedad. Zapraszamy!