Valencia CF

0

Villarreal CF

0

• Po niezbyt interesującym meczu Valencia bezbramkowo remisuje w derbach wspólnoty autonomicznej Walencja 0-0 z Villarrealem. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy, żadna z ekip nie wypracowała sobie przewagi. Za wspólnie spędzone dwie godziny dziękuje Adam Wielgosiński.

• Rodrigo o włos nie zdobył decydującej bramki! Rzut rożny dla Valencii.

• Sędzia dolicza aż 5 minut.

• Nico Otamendi ukarany żółtą kartką.

• Siedemnaście metrów od bramki, Dani Parejo podchodzi do rzutu wolnego.

• Przerwa w grze, kontuzjowany Musacchio, który opuszcza boiska i nie wiadomo, czy wróci. Na nieszczęście Villarrealu trener Marcelino wykorzystał już komplet zmian.

• Przewrotka Alvaro Negredo, piłka zmieszała w okienko bramki, ale przy słupki stał Sergio Asenjo, który ją wyłapał.

• Mamy przerwę w grze, Sergio Asenjo potrzebuje interwencji sztabu medycznego.

• Alvaro Negredo zmienia Paco Alcacera.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego z okolicy koła środkowego, Musacchio wybija piłkę.

• Debiutuje w La Liga Felipe Alfonso, który zmienia Jonathana dos Santosa.

• Bardzo bliska zdobycia gola Valencia. Leżący na murawie Sergio Asenjo z trudem wybił piłkę sprzed linii bramkowej.

• Lucas Orban zmienia Jose Gayę.

• Żółta kartka dla Gio dos Santosa za zagranie piłki ręką.

• Rodrigo zmienia Sofiane'a Feghouliego.

• Antonio Rukavina zmienia Joela Campbella.

• Fantastyczne dośrodkowanie z rzutu rożnego i Otamendi bliski był zdobycia gola, jednak jego strzał głową został zablokowany.

• Gerard Moreno opuszcza boisko, w jego miejsce wbiega Gio dos Santos.

• Dobrze interweniował Otamendi, który głową posłał piłkę na aut.

• Rzut rożny dla Villarrealu, do chorągiewki podchodzi Manu Trigueros.

• Gotowy do wejścia na boisko starszy z braci dos Santosów, Giovani.

• Pierwszy raz w tej połowie Valencia przedostała się pod pole karne rywala. Korner dla drużyny Nuno Santo.

• Dośrodkowania Villarrealu z obu flanek nie dają efektu. Lepsi pod względem fizycznym defensorzy Valencii bez problemu radzą sobie z centrami gości z El Madrigal.

• Valencia nieudolnie próbuje przedostać się do pola karnego Villarrealu. Dobrze zorganizowana defensywa "Żółtej Łodzi Podwodnej".

• Spory "kocioł" w polu karnym Valencii, w tym zamieszaniu faulowany Otamendi.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Dosyć ospała pierwsza połowa pod względem sportowym, jednak nie brakuje w niej walki. Co tu dużo powiedzieć, niewiele się dzieje, brak groźnych okazji. Czekamy na lepszą drugą część gry.

• Valencia kontroluje końcówkę pierwszej połowy i niechętnie przenosi się pod pole karne rywali. Wygląda na to, że obie ekipy chcą, by ta część gry jak najszybciej się skończyła.

• Ta kartka Parejo oznacza, że nie zagra w kolejnym meczu z Athletikiem.

• Dani Parejo otrzymał żółtą kartkę za wycięcie Joela Campbella.

• Valencia próbuje przebić się przez żółty mur złożony przez piłkarzy gości, ale przyjezdni skutecznie oddalają zagrożenie.

• Żółta kartka dla Luciano Vietto za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Po ostatnich atakach Valencii Villarreal utrzymuje się przy piłce i uspokaja grę.

• Rajd Mario Gaspara zakończony niezbyt dokładnym uderzeniem, ale jednak celnym i Diego Alves został zmuszony do interwencji.

• Centra Barragana z prawej strony, Andre Gomes zebrał wybitą piłkę i uderzył w światło bramki, jednak strzał został zablokowany.

• Mario Gaspar ukarany żółtą kartkę za przerwanie kontrataku.

• Wrzutka z rzutu wolnego Jonathana, piłki nie przeciął żaden z piłkarzy, a tego nie spodziewał się broniący Diego Alves, który nie opanował futbolówki.

• Dobrze rozrzucona piłka przez Moreno na prawą flankę, ale wszystko zepsuł Jonathan dos Santos fatalnym kiksem.

• Czuć derbową atmosferę w powietrzu. Luciano Vietto ma rozerwane spodenki po jednym ze starć.

• Drugi faul od tyłu Otamendiego, jeszcze jedno takie wykroczenie i pewnie Argentyńczyk otrzyma żółtą kartkę.

• Centra z lewej stronie, zamieszanie w polu karnym Valencii, ale cała sytuacja wyjaśniona przez Fuego.

• Parejo wślizgiem od tyłu atakuje Luciano Vietto, rzut wolny dla Villarrealu ponad 30 metrów od bramki Alvesa.

• Centra z rzutu rożnego w pole karne Valencii, Tomas Pina niedokładnie przyjmuje i Valencia przejmuje piłkę.

• Dośrodkowanie Barragana w pole karne, Mateo Musacchio wygrywa pojedynek główkowy, piłkę zza pola karnego uderza Andre Gomes, ale robi to niecelnie.

• Pierwsze minuty pod stoją pod znakiem formowania ataku pozycyjnego przez Valencię. Ciężko przedostać się gospodarzom, Villarreal dobrze zagęścił środek pola.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu ekip są już na boisku.

• W meczu na El Madrigal w rundzie jesiennej Valencia wygrała 3-1. Dla Villarrealu gola zdobył Manu Trigueros oraz jednego dla "Nietoperzy", gdyż strzelił "samobója". Dwa trafienia dołożył również Shkodran Mustafi.

• Ławka rezerwowych Valencii: Tropi, Cancelo, Orban, Negredo, Yoel, Rodrigo Moreno, Rodrigo De Paul.

Ławka rezerwowych Villarreal: Alfonso, Jokić, Giovani Dos Santos, Dorado, Rukavina, Carlos, Marcos.

• Znamy podstawowe składy obu ekip. Widzą je Państwo w panelu po lewej stronie.

• Dzień dobry! Zaczynamy relację z trzeciego w ten świąteczny weekend meczu na naszej stronie, czyli z derbów wspólnoty autonomicznej Walencja, Valencia - Villarreal.