Villarreal CF

1

Atletico Madryt

1

• Najlepszy beniaminek Villarreal jest drugą drużyną w tym sezonie, która urywa punkty Atletico Madryt. Piłkarze Simeone prowadzili niemal przez całe spotkanie, ale tym razem nie udało im się dowieźć przewagi do końca. Remis dla gospodarzy dała bramka samobójcza Juanfrana, ale tak samo jak w przypadku samobója Mario był on bardzo mocno naciskany przez napastnika. Za uwagę i śledzenie naszej relacji dziękuję już Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne nasze relacje z meczów La Liga i Atletico Madryt! Pozdrawiam!

• Koniec spotkania!

• Atak pozycyjny gospodarzy, ale dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu Courtois.

• Trzy minuty dłużej potrwa spotkanie Villarreal - Atletico.

• Szansa dla gości, ale Villa na spalonym. Jeszcze ostre wejście Asenjo w napastnika madryckiego zespołu.

• Lepiej w tej końcówce wygląda zespół gospodarzy. To oni stwarzają sobie lepsze sytuację, żeby zdobyć zwycięską bramkę.

• Faul Villi na Musacchio.

• Końcówka spotkania niezwykle otwarta. Akcja raz jednej a raz drugiej drużyny.

• Costa poza boiskiem a za niego Adrian.

• Kartka za rękę dla Mirandy.

• Mecz się ożywił, kibice także. Zza bramki Courtoisa na boisko spadł nawet balon.

• GGGOOOOOLLLL!!! Bramka dla Villarrealu!!! Piłkę do siatki swojego bramkarza pakuje Juanfran!!!

• Kontra Atletico przerwana przy linii środkowej boiska.

• Mecz się bardzo zaostrzył, wiele wejść w nogi jednych i drugich, sporo kartek. W swoim polu karnym upadł jeden z obrońców Villarreal, który został lekko uderzony przez Diego Costę.

• Uderzenie Triguerasa broni pewnie Courtois.

• Tym razem kartka dla Koke.

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy: Pereira już poza boiskiem a na nim Perbet.

• Kartka dla Costy za faul na Juanfranie.

• Ostre wejście obrońcy Villarrealu: uderzył Ville łokciem i nie ma nawet żółtej kartki.

• Aquino strzela, ale obok bramki.

• Próba wyjścia z kontrą Atletico, ale zatrzymana przez Aquino.

• Świetna szansa dla Pereiry! Ograł Mirandę, ale uderzył minimalnie obok słupka.

• Villarreal stara się przełamać defensywę gości, ale ani środkiem ani skrzydłami im się to nie udaje.

• Diego Simeone także zmienia - schodzi Garcia, który ma na swoim koncie żółtą kartkę, a za niego wracający po kontuzji Arda Turan.

• Po raz kolejny arbiter używa gwizdka i po raz kolejny fauluje Garcia.

• ... Aquino za Pereza.

• Podwójna zmiana - Trigueros za Pine i...

• Kartonik tym razem dla Raula Garcii za kolejny faul po prawej stronie boiska.

• Uche był w polu karnym rywala, ale dobrze blokowany nie mógł oddać strzału.

• Faulowany Insua przez Mario.

• Początek drugiej połowy spokojny, jak na razie Villarreal nie rzuca wszystkich sił do ataku.

• Żółty kartonik dla Gabiego. Dziwna decyzja arbitra, bo mieliśmy już dzisiaj o wiele brutalniejsze wejścia.

• Bardzo mocny strzał Bruno przyjął na ciało Miranda. Gracze Villarreal sygnalizowali zagranie ręką, ale arbiter był bardzo blisko tej sytuacji i gwizdka nie użył.

• Pierwszy strzał w drugiej połowie dla Villarrealu. Strzelał Pereira.

• Zaczynamy drugą część spotkania!

• Atletico Madryt prowadzi po golu samobójczym, który "zdobył" Mario Gaspar. Jednak wielki udział w tej bramce miał Koke i moim zdaniem to jemu powinna być zapisana bramka. Było wiele emocji i miejmy nadzieje, że druga połowa również przyniesie wiele sytuacji. Zapraszam na drugą połowę, która już niedługo.

• Koniec pierwszej połowy spotkania.

• Szansa dla Villarreal! Miranda wybija piłkę z pola karnego!!!

• Minuta doliczona.

• Mario uderzał na bramkę, ale ten strzał zablokowali obrońcy.

• Kolejne uderzenie na bramkę Courtoisa. Uderzał Pina, ale obok słupka.

• Atletico ustawione w końcówce pierwszej połowy bardzo defensywnie. Z przodu tylko Diego Costa.

• Atakuje Villarreal, ale dobrze interweniują obrońcy gości.

• Częściej przy piłce utrzymuje się zespół Marcelino, ale Atletico gra w swoim ulubionym stylu - z kontrataku.

• Atletico wychodziło z kontrą, ale podanie Garcii do Villi zbyt mocne.

• Strzał jednak prosto w mur.

• Rzut wolny dla Villarreal, niebezpiecznie dla Courtoisa. Piłka ustawiona na 20 m od bramki.

• Faulowany Costa przez jednego z obrońców. Napastnik Atletico miał coś jeszcze do powiedzenia swojemu rywalowi.

• Uderzenie Villi broni Asenjo!

• Szansa Villarreal, ale dośrodkowanie Pereiry zablokowane.

• Gabi starał się uruchomić prostopadłym podanie Costę, ale było ono zbyt mocne.

• Częściej przy piłce Villarreal, ale nic z tego nie wynika. Dobrze gra dzisiaj druga linia Atletico Madryt i to tam znaczna część akcji gospodarzy się kończy.

• Insua próbował wyprowadzić atak pozycyjny, ale stracił piłkę i z kontratakiem ruszyli gospodarze.

• Piłkarze Villarreal bardzo często kwestionują decyzję arbitra. Może się to skończyć żółtą kartką.

• Częściej przy piłce utrzymuje się teraz zespół Villarreal.

• Kartonik dla Tiago za kolejny faul w krótkim odstępie czasu.

• Bardzo ostre zachowanie gracza Villarreal. Bruno uderza łokciem Raula Garcię. Tylko żółta kartka, ale piłkarz gospodarzy miał sporo szczęścia, bo mógł wylecieć z boiska za to zagranie.

• Bruno opatrywany poza placem gry. Wraca na boisko w specjalnym opatrunku na głowie.

• Kolejny faul Atletico. Piłkarze Simeone grają dzisiaj bardzo ostro.

• Pereira w polu karnym Atletico, ale jego uderzenie lub dogranie przed bramkę nieudane.

• Faul Caniego na Raulu Garcii.

• Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął a gospodarze już muszą gonić wynik. Jak na razie starają się to robić dobrymi atakami pozycyjnymi, ale defensywa Atletico bez zarzutu.

• Świetna interwencja Courtoisa po uderzeniu z rzutu wolnego zza pola karnego.

• Costa lekko utyka i na rozgrzewkę ruszył Adrian.

• Bardzo brzydkie wejście Mario w nogi Davida Villi, ale tym razem sędzie bardzo pobłażliwy dla obrońcy gospodarzy.

• Idealna sytuacja na wyrównanie! Prawą stroną pędził skrzydłowy Villarreal, dobre dośrodkowanie po ziemi. Nabiegał na piłkę jeden z graczy gospodarzy, ale uderzenie minimalnie niecelne.

• GOOOOLLLL!!! Bramka dla Atletico Madryt! Doskonałe dośrodkowanie Juanfrana i piłka wpada do bramki! Koke naciskał obrońcę, ale mamy bramkę samobójczą!!! Strzelcem tego gola Mario!!!

• Ależ początek ekipy Diego Simeone! Świetna akcja prawą stroną boiska Juanfrana, doskonałe dośrodkowanie i Asenjo już na początku meczu musiał wyciągać piłkę z bramki.

• Rozpoczynamy trzeci dzisiejszy mecz La Liga.

• Obie jedenastki pojawiają się już na murawie.

• Czekamy więc na pierwszy gwizdek Pana Montero w tym spotkaniu.

• Ławki rezerwowe obu ekip: Villarreal - Jokić, Carmona, Gomez, Pablo, Pantic, Perbet, Trigueros. Atletico - Bounou, Manquillo, Turan, Guilavogui, Oliver, Adrian, Lucas.

• Do składu Atletico Madryt wraca Arda Turan. Dzisiaj jednak decyzją Simeone Turek usiądzie na ławce rezerwowej. Villarreal zagra bez swojego motoru napędowego jakim jest Giovani dos Santos.

• Dzisiaj na El Madrigal najlepszy z beniaminków - Villarreal podejmie wicelidera tabeli. Mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, a faworyta ciężko przewidzieć.

• Witamy podczas relacji z meczu Villarreal - Atletico Madryt!