Villarreal CF

1

Malaga CF

1

• Wszystko wskazywało na to, że słabe dziś Villarreal wygra z jeszcze słabszą Malagą, ale gospodarze nie potrafili do ostatniego gwizdka dowieźć swojego prowadzenia i bramka Weligtona pozwala gościom na wywiezienie z El Madrigal jednego punktu. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec! Remis na El Madrigal!

• Z rzutu rożnego, którego chyba nie powinno być, dośrodkowuje Anderson i Weligton głową umieszcza piłkę w siatce!!! Malaga wyrównuje w ostatnich sekundach!

• GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Weligton!

• Będzie rzut rożny dla Malagi po odbitym dośrodkowaniu Moralesa.

• Jeszcze niecelna próba Giovaniego z około 20 metrów.

• Giovani kapitalnie poradził sobie z Weligtonem, ale później nie był w stanie celnie dograć do ustawionego przed bramką Pereza!

• Trzy minuty doliczone do tego słabego spotkania.

• Uche!!! Nigeryjczyk z kilku metrów główkuje wprost w nogę Willy'ego Caballero!!!

• Na spalonym złapany Olinga, choć tego ofsajdu chyba nie było.

• Żółta kartka dla Andersona za zbyt wczesne wykonanie rzutu wolnego.

• Z rzutu rożnego dla gospodarzy nic ciekawego nie wyszło.

• Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Hernan Perez za Uche.

• Dziesięć minut nadziei dla Malagi i jej trenera Bernda Schustera, który zdaniem hiszpańskich dziennikarzy walczy dziś o swoją posadę.

• Poważniejsza kontuzja Sergiego Dardera. Pomocnik gości zniesiony na noszach do szatni, w jego miejsce Bobley Anderson. Nie zobaczymy dziś Bartłomieja Pawłowskiego.

• Jeszcze jedna zmiana w tym spotkaniu. Tomas Pina wchodzi w miejsce Manuela Triguerosa.

• Faulował Sergiego Dardera Bruno Soriano i ogląda żółtą kartkę.

• Nie poszli za akcją Uche jego koledzy i dośrodkowanie Nigeryjczyka w polu karnym było 'do nikogo'.

• Coraz mniej czasu do końca, a sytuacja Moralesa była jedyną stworzoną przez oba zespoły w drugiej połowie.

• Nie ma gola dla Malagi!!! Groźnie płasko uderzył z dystansu Eliseu, piłkę odbił Asenjo, doszedł do niej Morales, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy!!!

• Po efektownej akcji Caniego, kiksował w polu karnym Weligton, ale na jego szczęście piłka znalazła się za linią końcową. Seria rzutów rożnych dla Villarreal, kolejna w tym meczu.

• ... natomiast w Maladze Morales za Tissone.

• No to czas na zmiany. W Villarreal Giovani zmienia Pereirę...

• Na bardzo niskim poziomie stoi ta druga połowa. Szkoda, bo zdecydowanie więcej można było się spodziewać po tym spotkaniu.

• Będzie ciekawiej na boisku, bo pojawi się za chwilę Giovani dos Santos.

• Dośrodkowanie Costy zablokowane i będzie korner dla Villarreal.

• Na spalonym złapany Fabrice Olinga.

• Żółta kartka dla Eliseu za faul na Triguerosie.

• Znowu słaby początek w wykonaniu obu zespołów. Sporo czasu zajmuje im wejście w mecz.

• Zupełnie nieudana centra Gameza z prawego skrzydła.

• Wznawiamy grę na El Madrigal!

• Villarreal grał całkiem dobrze w tej pierwszej połowie, stworzyło kilka groźnych sytuacji i zasłużenie prowadzi 1:0 po trafieniu Bruno Soriano. Po przerwie Malaga nie będzie miała nic do stracenia, więc być może zobaczymy na boisku Bartłomieja Pawłowskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Villarreal prowadzi z Malagą 1:0!

• Villareal - MalagaVillareal - Malaga

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Juanmiego.

• Bardzo niecelny strzał głową Gabriela.

• Teraz gospodarze przebywają z piłką dłuższą chwilę w pobliżu pola karnego rywala. Na razie jednak nie potrafią zakończyć akcji strzałem i zdobywają kolejne kornery.

• Było groźnie! Niezłą centrą popisał się Darder, ale w piłkę tuż przed bramką nie trafili Weligton i Camacho!

• Rzut rożny dla Malagi po akcji Antunesa.

• Na trybunach jest dzisiaj obecny legendarny piłkarz Villarreal, Marcos Senna.

• Głupia strata gości na własnej połowie. Piłkę przejmuje Costa, na lewym skrzydle dostaje Cani i płasko dośrodkowuje idealnie do wbiegającego Bruno, który z kilkunastu metrów pokonuje Caballero! 1:0 dla Villarreal!

• GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Bruno Soriano!

• Jonathan Pereira doznał kontuzji barku w starciu z Weligtonem. Wygląda na to, że będzie mógł grać dalej.

• Gospodarze wreszcie przejęli inicjatywę na boisku i na pewno w swoim ataku są groźniejsi niż ekipa Malagi.

• Ależ pudło Uche! Nigeryjczyk dostał idealnie dośrodkowanie od Caniego, ale głową z kilku metrów posłał piłkę obok bramki!

• Piłka trafia w pole karne do Uche, ten mocno uderza z kilkunastu metrów, ale Caballero świetnie odbija piłkę!

• Zmiana w Maladze. Kontuzjowany Samuel jednak schodzi z boiska. W jego miejsce Fabrice Olinga.

• Żółta kartka dla Camacho za faul taktyczny na Canim.

• Samuel Sanchez opatrywany przez lekarzy z Malagi po jednym ze starć. Gracz gości może jednak kontynuować grę.

• Bardzo niecelne uderzenie głową Sergio Sancheza.

• Seria rzutów rożnych dla gości, którzy są nieznacznie lepsi do tej pory w tym pojedynku.

• Tempo spotkania jest niezłe, ale brakuje sytuacji bramkowych i strzałów w pierwszych minutach spotkania.

• Juanmi został znakomicie zatrzymany w polu karnym przez Gabriela. Rzut rożny.

• Dobra interwencja w defensywie gospodarzy po dośrodkowaniu Eliseu z rzutu wolnego i sytuacja wyjaśniona.

• Teraz Eliseu faulowany na skrzydle przez Mario. Rzut wolny dla Malagi.

• Dobra centra Pereiry w kierunku Uche, ale ten został zablokowany prez Gameza.

• Przewrócił się w polu karnym Eliseu w starciu z Jaume Costą, ale sędzia nie podyktował karnego.

• Rozpoczynamy mecz! Przy piłce Malaga!

• Obie drużyny już na murawie El Madrigal. Za chwilę zaczynamy.

• Kogo dzisiaj zabraknie? Poważne osłabienia są tylko w Maladze, gdzie kontuzjowani są dwaj napastnicy, Roque Santa Cruz i Mounir El Hamdaoui, a za kartki pauzować musi Francisco Portillo.

• Rezerwowi Villarreal: Juan Carlos, Chechu Dorado, Bojan Jokic, Tomas Pina, Hernan Perez, Jeremy Perbet, Giovani dos Santos.

• Ławka rezerwowych Malagi: Carlos Kameni, Marcos Angeleri, Duda, Pedro Morales, Fabrice Olinga, Bobley Anderson, Bartłomiej Pawłowski.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn na to spotkanie!

• Faworytem tego spotkania będzie ekipa Villarreal, która w tym sezonie spisuje się znakomicie. Beniaminek z El Madrigal z 27 punktami zgromadzonymi w 14 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Dużo gorzej wiedzie się Maladze. Zespół Bartłomieja Pawłowskiego ma tych oczek tylko 13 i okupuje dopiero 14. pozycję.

• Witam bardzo serdecznie na meczu 15. kolejki La Liga, w którym Villarreal podejmie Malagę!