Villarreal CF

2

Real Madryt

2

• Remis po naprawdę dobrym spotkaniu. Beniaminek z El Madrigal zasłużył co najmniej na ten jeden punkt, bo to gospodarze mieli zdecydowanie więcej sytuacji klarownych w tym pojedynku. Debiut Garetha Bale'a uwieńczony bramką, ale Królewscy nie wygrywają z Villarreal! Real traci pierwsze punkty w tym sezonie, tak samo zresztą, jak Villarreal. To tyle z mojej strony! Za sobotni wieczór hiszpański na portalu Ekstraklasa.net dziękuje Kuba Seweryn!

• Koniec spotkania! Villarreal remisuje z Realem Madryt 2:2!

• Wychodzący na czystą pozycję Hernan Perez zatrzymany przez liniowego, który dopatrzył się ofsajdu.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Akcja wędruje od jednego pola karnego do drugiego, ale obu ekipom brakuje dokładności.

• Ronaldo na spalonym. Coraz mniej czasu do końca.

• Ronaldo dwukrotnie uderza z daleka - najpierw broni Asenjo, a następnie futbolówka ląduje wysoko na trybunach El Madrigal.

• Indywidualna akcja prawego obrońcy gospodarzy, Mario Gaspara, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Morata na spalonym.

• Cani z dystansu! Fenomenalnie broni Diego Lopez!!!

• Di Maria przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie decyduje się na jedenastkę.

• 23 853 kibiców zasiadło dziś na El Madrigal.

• Modrić z dystansu przenosi piłkę ponad poprzeczką 'świątyni' Villarreal!

• Żółta kartka dla Piny za sfaulowanie Isco.

• Aquino idealnie ze skrzydła dograł w pole karne do Uche, ale Nigeryjczyk nie trafia czysto w piłkę przed Diego Lopezem!

• Kartka dla Moraty za atak bez zahamowań na nogi Aquino.

• Na spalonym Aquino.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi z boisko Giovani dos Santos, a zastępuje go Hernan Perez.

• W odpowiedzi odważną próbę Uche pewnie łapie Diego Lopez.

• Di Maria uderzył technicznie zza szesnastki i omal nie umieścił piłki w siatce! Zabrakło kilkunastu centymetrów!

• Benzema opuszcza boisko, a melduje się na nim Alvaro Morata.

• Pina wchodzi na plac gry, zastępując Triguerosa.

• Indywidualna akcja środkiem pola Caniego zakończona odbitym przez Diego Lopeza strzałem zza pola karnego. Problem dla Realu w tym, że piłka trafia do Giovaniego, a wychowanek Barcelony wyrównuje stan meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Giovani doprowadza do remisu!

• Uderzenie z dystansu Di Marii pewnie broni Asenjo.

• Uche zmienia Jonathana Pereirę.

• Real ma dziś furę szczęścia! Po kontrataku strzał Benzemy broni Asenjo, dobija Ronaldo, ale tak, że piłka trafia w obrońcę, potem znowu w Portugalczyka i ląduje w siatce zaskoczonego bramkarza Villarreal! Futbol nie zawsze jest sprawiedliwy!

• GOOOOOOOOOOOOL! Cristiano Ronaldo wyprowadza Real na prowadzenie!

• Khedira z kolei zmienia Illarramendiego.

• Gareth Bale opuszcza boisko, w jego miejsce Angel Di Maria.

• Khedira i Di Maria gotowi do wejścia.

• Pierwszy rajd w tym meczu Garetha Bale'a zakończony niecelnym dośrodkowaniem.

• Kartka dla Ramosa za brzydki faul na Aquino.

• Płaski strzał Benzemy zza szesnastki mija bramkę Asenjo.

• Ależ pudło!!! W znakomitej kontrze gospodarzy Pereira wykłada piłkę świetnie ustawionemu koledze przed bramką, jest nim Costa, który posyła ją kilka centymetrów od słupka!!!

• Faul w ofensywie Cristiano Ronaldo. Nie zgadza się z tym Portugalczyk.

• Można odnieść wrażenie, że pan Teixeira Vitienes zaczął w ostatnich minutach gwizdać nieco losowo.

• Gareth Bale z dystansu uderza nieznacznie ponad bramką rywala!

• Nacho zagrywa piłkę ręką w polu karnym po zagraniu Giovaniego Dos Santosa. Sędzia karnego nie dyktuje.

• Dośrodkowanie Aquino przecina Pepe. Tylko aut dla gospodarzy.

• Wznawiamy grę!

• Wracamy na murawę, za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• Pierwsze pół godziny to kompletna dominacja zawodników Villarreal. Gospodarze powinni byli prowadzić znacznie wyżej niż 1:0, ale byli nieskuteczni, za co zostali skarceni przez Real. Jedna składna akcja Królewskich, gol w debiucie Bale'a i do przerwy jest remis. Będzie ciekawie!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mamy remis 1:1!

• Dobre piąstkowanie Diego Lopeza po rzucie rożnym.

• Costa świetnie z lewej strony znalazł w polu karnym Pereirę, ale ten znowu został zablokowany!

• Ronaldo bardzo niecelnie uderzył zza pola karnego. Czy i Portugalczyk pozytywnie zareaguje na 'skradzione' mu show przez Bale'a, tak jak zrobił to godzinę temu Leo Messi?

• Dos Santos złapany na spalonym.

• Carvajal dobrze włączył się do akcji ofensywnej i zagrał piłkę spod linii końcowej pod samą bramkę, gdzie rywala wyprzedził Gareth Bale i wślizgiem umieścił piłkę w siatce! 1:1 na El Madrigal! Gospodarze spuścili z tonu i to się na nich zemściło.

• Villareal - Real MadrytVillareal - Real Madryt

• GOOOOOOOOOOOOLLL! Gareth Bale zdobywa gola w debiucie!

• Ofensywne wejście Nacho kończy się... żółtą kartką dla obrońcy Realu, który stracił piłkę i sfaulował Mario Gaspara.

• Uderzenie Modricia z daleka zostaje zablokowane i będzie rzut rożny dla gości.

• Żółta kartka dla Aquino za spóźnione wejście w nogi Nacho.

• Długa piłka w pole karne gospodarzy dotarła do Ronaldo, ale Portugalczyk głową uderza bardzo niecelnie!

• Ramos! Po dośrodkowaniu Isco z rzutu rożnego głową uderza Ramos, jednak świetnie broni Asenjo!!! Pierwsza okazja dla Realu!

• Aquino uderza z dystansu, ale wprost w Diego Lopeza!

• Zagranie nakładką Bale'a w polu karnym Realu na Pereirze. Walijczyk trafił nią Hiszpana, więc to mogła być jedenastka dla Villarreal!

• Niewiarygodne!!! Aquino dostał kapitalne podanie w tempo i miał niezwykle dużo czasu w pojedynku z Diego Lopezem! Bramkarz Realu broni jednak zarówno pierwszy, jak i drugi strzał Meksykanina!

• Dużo groźniejszym zespołem w tych 25 minutach są gospodarze i zasłużenie prowadzą. Real tak naprawdę nie jest w stanie przeprowadzić składnej akcji.

• Faul w ofensywie Pereiry na Pepe. Piłka dla gości.

• Jonathan Pereira w polu karnym się nieco pogubił, ale przez to skupił na sobie uwagę całej defensywy Realu! Napastnika Villarreal blokuje Pepe, jednak piłka trafia do niepilnowanego Caniego, a ten zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu! 1:0 dla beniaminka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL! CANI!!!

• Bale znowu posyła piłkę w trybuny. Na razie Walijczyk prezentuje duży brak wyczucia.

• Oczywiście Ronaldo, ale ponad bramką!

• Cristiano Ronaldo faulowany przez Bruno 30 metrów od bramki Asenjo. Kto uderzy? Cristiano czy Bale?

• Ogromny błąd defensywy Realu! Aquino nie potrafił jednak w idealnej sytuacji pokonać Diego Lopeza!

• Giovani dos Santos został zablokowany na lewym skrzydle. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Benzema strzela bardzo niecelnie z około 20 metrów, ku radości publiki na El Madrigal.

• Aquino poradził sobie z rywalami na prawej stronie, zagrał w pole karne, gdzie na piłkę już czekał Pereira. Ten, naciskany przez Pepe, nie był jednak w stanie oddać celnego strzału.

• Bale niedokładnie dośrodkowywał w stronę Cristiano Ronaldo. Piłka poza boiskiem.

• Carvajal uratował teraz tyłek Isco, ratując Real po stracie swojego kolegi z młodzieżówki.

• Cani z woleja zza pola karnego przenosi piłkę wysoko ponad bramką!

• Kontra Villarreal! Wielbłąd Pepe, a Jonathan Pereira przegrywa pojedynek z Diego Lopezem!!!

• Na spalonym Giovani Dos Santos.

• Ronaldo na lewym skrzydle, Bale na prawym. Tak na razie gra Real Madryt.

• Fernando Teixeira Vitienes daj znak do rozpoczęcia gry! Jonathan do Caniego i zaczynamy!

• Już piłkarze Villarreal i Realu wychodzą na murawę El Madrigal!

• W jedenastce Realu znalazło się miejsce aż dla sześciu Hiszpanów. Ostatnio nie zdarza się to zbyt często.

• Rezerwowi Realu: Casillas, Khedira, Casemiro, Morata, Jesé, Di Maria, Llorente.

• Ławka Villarreal: Juan Carlos, Gabriel, Íniguez, Pina, Hernán Pérez, Uche, Perbet.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn. W Realu zadebiutują dziś Asier Illarramendi oraz Gareth Bale!

• Zarówno gospodarze, jak i goście, po pierwszych trzech meczach mają na swoim koncie komplet dziewięciu punktów. Real pokonywał dotychczas Betis, Granadę i Athletic Bilbao, natomiast Żółta Łódź Podwodna okazywała sie lepsza od Almerii, Valladolid oraz Osasuny.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu czwartej kolejki La Liga pomiędzy Realem Madryt a Villarreal!