Real Madryt

4

• Koniec meczu! Real Madryt pokonał Almerię 4:1!

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• I jeszcze Gareth Bale po wrzucie z autu Ronaldo mógł trafić do siatki Almerii, ale zabrakło w tej sytuacji trochę szczęścia.

• Goście postawili przysłowiową kropkę nad "i". Tym razem Daniel Carvajal świetnie zgrał piłkę na prawej flance do Portugalczyka, a ten po raz dwudziesty piąty w tym sezonie trafił do siatki rywala.

• Goooool!! Cristiano Ronaldo!!

• Gospodarze jeszcze próbują w jakiś sposób sforsować bramkę Realu. Przyjezdni umiejętnie się jednak bronią w tych ostatnich minutach meczu.

• Zmiana także w Realu, za Karima Benzeme wejdzie Fabio Coentrao.

• Zmiana w Almerii, Fran Velez opuści plac gry, zastąpi go Miguel Angel Corona.

• Jest już po meczu! Cristiano Ronaldo po kapitalnym podaniu Karima Benzemy zdobywa 24. bramkę w tym sezonie!

• Goooool!! Cristiano Ronaldo!!!

• Marcelo przyjął podanie w polu karne, oddał strzał, który został jednak zablokowany.

• Cristiano Ronaldo został ukarany żółtą kartką.

• Pędził z piłką przy nodze na pole karne gospodarzy Pepe, ale od razu widać, że napastnik z niego żaden...

• Wellington chciał zacentrować, ale Marcelo skutecznie go zablokował.

• Cristiano Ronaldo przyjął piłkę w okolicy pola karnego Almerii i zakończył całą akcję płaskim strzałem w sam środek b ramki.

• Wellington świetnie ze skrzydła odegrał do Edgara na szesnastkę, lecz ten nieznacznie minął się z piłką.

• Kolejna zmiana w Almerii, za Fernando Soriano wejdzie Wellington Silva.

• Toni Kroos uderzał z rzutu rożnego, defensorzy Almerii poradzili sobie w tej sytuacji.

• Fran Velez został ukarany żółtą kartką.

• Almeria nie wykorzystała ogromnej szansy! Verza podszedł do piłki, ale rzut kany obronił Iker Casillas!

• Asier Illarramendi został ukarany żółtą kartką.

• Iker Casillas broni karnego Verzy!!

• Mamy rzut karny dla Almerii!!

• Procentowe posiadanie piłki prezentuje się następująco: 37% - 63%.

• Almeria - Real Madryt

• Zmiana w Almerii, za Sebastiana Dubarbiera wejdzie Jonathan Zongo.

• Míchel Macedo trochę przypadkowo uderzał z dystansu, ale futbolówka powędrowała daleko nad bramką.

• Cristiano Ronaldo strzelał z krawędzi pola karnego, piłka wędrowała w dolny róg, ale w porę zablokował ją Ruben.

• Marcelo został ukarany żółtą kartką.

• Piłkarze Almerii mają dziś dużą przestrzeń, by spokojnie przedostać się pod pole karne Realu. Coś nie funkcjonuje tak jak trzeba w szeregach gości.

• Sebastian Dubarbier walczył wewnątrz szesnastki z Carvajalem, górą defensor Realu.

• Dośrodkowanie w pole Cristiano Ronaldo Gareth Bale świetnie przyjął piłkę, ale kiedy ustawiał się już do strzału jeden z obrońców zablokował go.

• Fernando Soriano został ukarany żółtą kartką.

• Carvajal bardzo dobrze spisuje się w tym meczu, przed chwilą wygrał pojedynek o piłkę z groźnym dziś Dubarbierem.

• Marcelo walczył o piłkę, ale koniec końców na aut wybił ją Edgar, przez co "Królewscy" rozpoczęli z bocznej linii grę.

• Cristiano Ronaldo uderzał na bramkę Almerii, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Verza zagrał futbolówkę tam, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

• Pepe upadł na boisko po kontakcie z Thomasem Partey, ale Portugalczyk wiele dodał od siebie w tej sytuacji, sędzia nie odgwizdał żadnego przewinienia.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy druga połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Świetna postawa Almerii, która chociaż przegrywa z Realem do przerwy 1:2, pokazuje kawał niezłego futbolu.

• Marcelo próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany.

• Verza uderzał z rzutu wolnego, strzelec pierwszej bramki dla Almerii zagrał na pole karne, ale piłkę pewnie chwycił Iker Casillas.

• Ależ mecz zrobił się nam na Mediterraneo! Tym razem piłkę po dośrodkowaniu Toniego Kroosa do siatki wpakował Gareth Bale!

• Goooool!! Gareth Bale!!!!

• Co za gol!!! Do piłki wybitej z pola karnego Realu dopadł Verza i potężnie huknął na bramkę "Królewskich" z dystansu, zdobywając pięknego gola! Iker Casillas był bez szans!!

• Gooooool!! Verza!!!!!!

• Tomer Hemed stanął przed świetną okazją! Znalazł przestrzeń w okolicach jedenastego metra i strzałem głową posłał piłkę w kierunku bramki. Uderzał jednak zbyt słabo.

• Chociaż to Real prowadzi, piłkarze Almerii oddali sześć celnych strzałów, goście zaś tylko dwa.

• Isco daje Realowi prowadzenie! Hiszpan odebrał płaskie podanie w polu karnym i posłał piłkę w kierunku bramki Almerii, a ta uderzyła w siatkę tuż przy prawym słupku!

• Goooool! Isco!!!!!

• Marcelo oddał dośrodkowywał na pole karne Almerii, ale zrobił to zbyt słabo, żeby piłka dosięgnęła któregoś kolegi z drużyny.

• Sebastian Dubarbier został ukarany żółtą kartką.

• Próba dośrodkowanie w pole karne Realu Edgar. Lepiej pozostawmy to bez komentarza, bowiem jakość tego zagrania nie była porywająca.

• Marcelo odważnie wbiegł w pole karne, chciał strzelać, ale Velez ofiarnie zdołał wyłuskać mu spod nóg piłkę.

• Sebastian Dubarbier zapuścił się w okolice pola karnego Realu, ale na posterunku był czujny Raphael Varane.

• Gareth Bale został ukarany żółtą kartką.

• Isco próbuje dośrodkować zza linii bocznej w pole karne, ale robi to bardzo niedokładnie i bez oczekiwanego efektu.

• Real powoli zaczyna dominować na placu gry, goście tylko początek spotkania mieli bardzo dobry. "Królewscy" częściej utrzymują się przy piłce i coraz odważniej poczynają sobie pod bramką Almerii.

• Marcelo świetnie wypuścił Bale'a w pole karne, Walijczyk zdecydował się na przeprowadzenie samotnej akcji, ale zabrakło odrobinę precyzji.

• Znów Tomer Hemed sprawdził umiejętności Ikera Casillasa, górą tym razem Hiszpan.

• Ronaldo w polu karnym, zagrał piłkę do Benzemy, ten jednak przy próbie strzału nieco się pomylił.

• Toni Kroos uderzał zza szesnastki, ale trafił tylko słupek! Jeszcze Cristiano Ronaldo próbował dobijać z przewrotki, też bez powodzenia!

• Verza zostaje ukarany żółtą kartką.

• Isco z krawędzi pola bramkowego próbuje odegrać futbolówkę, ale defensorzy Almerii poradzili sobie w tej sytuacji.

• Thomas Partey świetnie odebrał piłkę, a później zdecydował się na oddanie strzału tuż sprzed pola karnego. Pozostawiał on wiele do życzenia, ale gospodarzom po raz kolejny udało się dotrzeć daleko pod bramkę gości.

• Carlo Ancelotti z lekkim zaniepokojeniem obserwuje to, co dzieje się na boisku. Bardzo aktywnie rozpoczęli mecz gospodarze, piłkarze Realu są zaś bardzo bierni, jakby myślami zostali jeszcze w szatni.

• Sebastian Dubarbier chciał sprytnie odegrać futbolówkę przed polem karnym gości, ale znów powstrzymywał go Carvajal.

• Groźna sytuacja Almerii! Po zamieszaniu pod bramkę Ikera Casillasa, piłkę prosto w jego kierunku uderzał Sebastian Dubarbier. Niezłą interwencją na szczęście dla gości popisał się Daniel Carvajal.

• Tomer Hemed odważnie próbował sforsować defensywę Realu, ale Varane do spółki z Pepe w porę do powstrzymali.

• Pierwsza próba zaatakowania pola karnego "Królewskich" przez gospodarzy, ale czujny Marcelo przerwał atak rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Jeśli Real wygra dziś z Almierią, będzie to dwudzieste zwycięstwo "Królewskich" w rzędu.

• Podopieczni Carlo Ancelottiego na czternaście meczów wygrali aż dwanaście z nich, strzelając przy tym pięćdziesiąt jeden goli. Ekipa z Santiago Bernabeu ma na swoim koncie już trzydzieści sześć punktów i jest liderem rozgrywek.

• Almeria w czternastu meczach zdołali wygrać tylko dwa razy, ośmiokrotnie schodzili z boiska pokonani, a cztery razy dzielili się punktami z rywalami. Gospodarze dzisiejszego spotkania maja na koncie tylko dziesięć punktów i znajdują się tuż nad strefą spadkową.

• Rezerwowi Realu Madryt: Navas – Coentrao, Arbeloa, Nacho, Medran, Jese, Hernandez.

• Rezerwowi Almerii: Julian – Dos Santos, Mane, Corona, Azeez, Silva, Bifouma, Jonathan.