Bayer Leverkusen

2

Bayern Monachium

0

• Koniec meczu! Bayer pokonuje 2:0 przeorganizowany Bayern. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Weiser powalił Wendella, kolejny kartonik.

• Yurchenko za Bellarabiego.

• Schweinsteiger od tyłu zaatkował Sona, kolejna kartka.

• Rafinha i Bellarabi przepychali się, arbiter przerwał gre i ukarał obydwu zawodników żółtymi kartkami.

• Drmić z impetem wpadł w pole karne, ale uderzył za lekko, aby zskoczyć Neuera!

• Do końca spotkania zostało zaledwie kilka minut, Bayern chyba się musi pogodzić ze stratą punktów.

• Bellarabi wyprowadził szybką kontrę, zagrał na prawo do Brandta, który mocnym strzałem pokonał Neuera!

• Julian Brandt!!!! 2:0!!!!!!

• Tymczasem Son powinien podwyższyć na 2:0!!!! Piłka jednak odbiła się od Dantego, będzie korner!

• Od kilku minut to goście z Bayernu kontrolują tempo spotkania.

• Mario Goetze wykorzystał błąd defensywy Bayeru, urwał się i wyszedł sam na sam z Leno, ale i tym razem góra bramkarz Aptekarzy!

• ... oraz Josip Drmić zastępuje Kiesslinga.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy: Julian Brandt za Calhanoglu...

• Thiago zagrywa piłkę z narożnika, która ląduje w rękawicach Leno.

• Goertler uderzył na bramkę Leno, młody zawodnik wywalczył rzut rożny.

• Świetne podanie do Kiesslinga. Niemiec nie potrafił jednak przeciąc toru lotu piłki, a ta opuściła boisko.

• Lukas Goertler pojawi się za Pizarro.

• Kiessling powalony przez Dantego, pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym spotkaniu.

• Długa piłka z rzutu wolnego Calhanoglu, piłka poleciała daleko i opuściła boisko.

• Goetze szarżował lewa stroną boiska, zagrał w poel karne, ale tam dzieli i rządzi Leno, który z łatwością złapał piłkę.

• Koronkowa akcja gospodarzy, piłka krążyłą, ajk po sznurku. Son będąc w polu karnym wycofał piłkę do Rolfesa, a kapitan Bayeru huknął bez zastanowienia, jednak na posterunku Neuer, który złapał piłkę.

• Pep Guardiola dokonuje kolejnej roszady, Thiago Alcantara za Philippa Lahma.

• Schweinsteiger bardzo słabo zagrał ze stałego fragmentu gry.

• Gaudino przebijałsię przed polem karnym gospodarzy, a w pewnej chwili został powalony, rzut wolny dla Bayernu.

• Pierwsza zmiana na Bay Arena, Benatia za Martineza.

• Weiser ogrywa Jedvaja i urywa się prawą stroną boiska, jednak Niemiec wywlaczył tylko rzut rożny.

• Jedvaj tuz nad bramka uderzył!!! piłka trafiał do Chorwata po złym wybiciu zawodnika Bayernu, jednak defensor Bayeru przestrzelił!

• Tym razem Neuer piąstkuje futbolówkę poza linie końcową, Calhanoglu w przeciągu kilkudziesięciu sekund po trzeci uderzy piłkę z narożnika.

• Pizarro wybija piłka na kolejny rzut rożny.

• Wendell po lewej stronie zakręcił piłkarzami Bayernu i zagrałw pole karne, tam piłka odbiła sie od Javi Martineza i mamy korner.

• Mierzone uderzenie Turka ląduje tuz przy słupku, Neuer nie miał nic do powiedzenia!

• 1:0!!!!! Calhanoglu, cóż za uderzenie!!!!

• Na 20. metrze faulowany jeden z gospodarzy, będzie szansa na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

• Rezerwowi mistrza Niemiec: Reina – Kurt, Alonso, Görtler, Benatia, Alcántara, Bernat.

• Rezerwowi Bayeru: Krešić – Brandt, Boeder, Boenisch, Donati, Drmić, Jurczenko.

• Obie ekipy do drugiej odsłony przystąpiły bez zmian.

• Ależ szansa Bayernu, pizarro przegrywa pojedynek sam na sam z Leno!

• Od początku z animuszem znowu ruszyli gospodarze.

• Od środka zaczyna mistrz Niemiec, gramy!

• Oba zespoły wracają na murawę!

• Ostatni gwizdek arbitra, do przerwy bez bramek na BayArena.

• Rolfes wypuszcza "w uliczkę" Wendella,a zagranie Brazylijczyka wzdłuż bramki ląduje w rękawicach Neuera.

• Podopieczni Schmidta przycisnęli rywali, Bayern zmuszony do defensywy.

• Seria kilku dośrodkowan w pole karne Bayernu, ale bez efektu bramkowego.

• Mocne dośrodkowanie ląduje w rękawicach Leno.

• Pizarro faulowany na skraju pola karnego.

• Do końca pierwszej częsci meczu pozostało 5 minut, czy któraś ze stron strzeli bramke do szatni?

• Goetze zagrał z rzutu wolnego przed poel karne do Rafinhy, który uderzył z pierwszej piłki, jednak został zablokowany.

• Kontra gospodarzy, Calhanoglu zagrał na lewo do Sona, a ten decyduje się na strzał , który nie zaskoczył Neuera!

• Tim Jedvaj przejął piłke wybijaną przez Rafinhę i z szesnastego metra Chorwat uderzył nad bramką1

• Teraz pressingiem zaatakowali piłkarze Bayeru i dosyć szybko zmusili rywali do błedu.

• Rzut wolny dla mistrza Niemiec, jednak z piłką zagrywana w pole karne radzi sobie defensywa Bayeru. Aptekarze wyprowadzają szybką kontrę, którą psuje złym strzałem Bellarabi.

• Bawarczycy usypiają rywali, a w pewnej chwili przyspieszają gre i stwarzają zagrożenie pod bramką Leno.

• Bayern wykonywał rzut rozny do piłki dopadł Javi Martinez, ale uderzył głowa piłkę nad bramką.

• Mario Goetze otrzymał prostopadłe podanie, minął Leno, ale za lekko uderzył piłkę i Jedvaj ostatecznie wybił piłkę!

• Rafinha faulował po lewej stronie boiska Kieslinga, Brazylijczyk nie zgadza się z decyzją arbitra o przyznaniu rzutu wolnego.

• Indywidualna akcja Sona, jednak Koreańczyk nie zdołał oddać strzału.

• zakotłowało się po prawej stronie pola karnego Bayernu, ostatecznie piłka ląduje poza boiskiem, będzie korner.

• Brzydki faul Schweinsteigera, zaostrzyło nam sie widowisko.

• Kilka kolejnych przewinień Aptekarzy na piłkarzach Bayernu.

• Goetze powalony na murawę przez Bellarabiego.

• Son otrzymał piłkę z głębi pola i postanowił uderzyć z ostrego kąta, Koreańczyk trafia tylko w boczną siatkę.

• Stroną przeważającą są piłkarze Rogera Schmidta, Bayern przyczajony.

• Kiessling trafia do siatki, ale Niemiec ponownie na pozycji spalonej!

• Toprak doszedł do piłki zagrywanej z narożnika, jednak po uderzeniu turka piłka odbiła się od zawodnika Bayernu, kolejny korner.

• Tym razem na strzał zdecydował się Skimon Rolfes, a piłka po strzale zawodnika Bayeru po drodze sie odbija defensora Bayernu i opuszcza boisko.

• Heung-Min Son zza szesnastki uderzył, ale bardzo bardzo wysoko nad bramką.

• Bayern uśpił rywali! Mario Goetze indywidualnie się przebijał i uderzył mocno zza pola karnego, piłkę jednak odbił Bernd Leno!

• Pierwsze sekundy należa do gospodarzy, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

• Prostopadła piłka do Stefana Kiesslinga, ale Niemiec złapany na ofsajdzie.

• Hakan Calhanoglu zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Bayernu, ale nikt nie przejął piłki zagrywanej przez Turka.

• Bayer występuje w czerwonych strojach, a świeżo upieczony mistrz Niemiec w białych trykotach.

• Od środka rozpoczyna Bayer, gramy!

• Piłkarze Bayeru i Bayernu wychodzą na murawę, za chwilkę zaczynamy!!!

• Oba zespoły rozgrzewają sie na murawie Bay Areny.

• Pozostałe wyniki zakończonych spotkań:

• FC Augsburg - FC Koeln 0:0
    • Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1:0 (Selke 66`)
    • SC Freiburg - SC Paderborn 1:2 (Petersen 40` - Rupp 70`, 80`)
    • Schalke 04 - VfB Stuttgart 3:2 (Huntelaar 9`,78`, Klein (sam.) 89` - Harnik 22`, Kostić 51`)
    • VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:2 (Dost 24`, Perisic 45` - Briand 47`, Sane 58`)
    • Hoffenheim - Borussia Dortmund 1:1 (Volland 33` - Hummels 35)
  • Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią hitu 31. kolejki Bundesligi.

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium LIVE! Mistrz Niemiec przyjeżdża do Leverkusen

• Witamy serdecznie to nie koniec na dziś zmagań w Bundeslidze, w ostatnim dzisiejszym spotkaniu Bayer Leverkusen podejmie u siebie Bayern Monachium.Początek meczu za około trzy kwadranse.