3

Bayer Leverkusen

0

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal. Miłego wieczoru!

• Koniec spotkania! Bayern Monachium wygrywa na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen 3:0.

• Strzał Roberta Lewandowskiego, ale Leno odbija piłkę na rzut rożny.

• Kontra Bayeru, w akcji Karim Bellarabi, ale "Aptekarze" wywalczyli jedynie rzut rożny.

• Zbyt mocne podanie Boenischa do Kruse, piłkę przejął Manuel Neuer.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym pojedynku. Sebastian Rode wchodzi w miejsce Thiago Alcantary.

• Mueller dograł w pole karne, ale piłka po strzale Lahma minimalnie minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Leno.

• Zmiana także w zespole przyjezdnych. Wendella zmienił Sebastian Boenisch.

• Mario Goetze wchdozi na boisko za Arjena Robbena.

• Rajd Lewandowskiego zakończony strzałem, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Bayeru.

• Zmiana w zespole Guardioli. Dante zastępuje Juana Bernata.

• Piłka w bramce Bayernu Monachium, jednak gol nie zostaje uznany, ponieważ wcześniej Robbie Kruse zagrał ręką. Żółta kartka dla piłkarza Bayeru.

• GOOOOOOOOL! 3:0, pewny strzał Arjena Robbena w lewy róg!

• Ręka Hilberta w polu karnym i... drugi rzut karny dla Bayernu!

• Bayern spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Leverkusen. Goście jakby już zrezygnowani i pogodzeni z porażką.

• Druga zmiana w zespole gości. Robbie Kruse wchodzi w miejsce Hakana Calhanoglu.

• Pewny strzał niemieckiego napastnika, choć w sam środek bramki. Bayern prowadzi już 2:0!

• GOOOOOOOOOL! Thomas Mueller strzela z rzutu karnego na 2:0!

• Rzut karny dla Bayernu Monachium! Faulowany Arturo Vidal przez Hilberta.

• Faul Wendella, a ten zawodnik ma już żółtą kartkę na swoim koncie. Arbiter jednak daje ostatnią szansę piłkarzowi Bayeru.

• Rzut rożny dla podopiecznych Guardioli. Zbyt mocne dośrodkowanie i piłkę z autu wyrzucać będą goście.

• Robben dograł na wolne pole do Lewandowskiego, ale Leno wybiegł z bramki i nabił Polaka! Piłka minimalnie minęła słupek "Aptekarzy", było blisko kuriozalnej bramki!

• Przekombinowana akcja Bayernu Monachium. Robben zamiast dograć do Lewandowskiego, wdał się w drybling i po chwili piłkę poszybowała nad bramką Bayeru.

• Karim Bellarabi z lewego skrzydła zszedł na prawą nogę i oddał strzał na bramkę Bayernu, ale Manuel Neuer pewnie wyłapał futbolówkę.

• Costa wygrał kolejny rajd na lewym skrzydle, zdążył dograć w pole karne, ale piłkę skutecznie wybijają obrońcy Leverkusen.

• Stefan Kiessling stanął przed szansą na strzelenie gola, ale najpierw dobrą interwencją popisał się Manuel Neuer, a dobitkę wybił sprzed bramki Alaba!

• Po rzucie rożnym dla Bayernu obyło się bez zagrożenia pod bramką Leverkusen.

• Arjen Robben upada w polu karnym gości! Arbiter jednak nie dał się nabrać i gra toczy się dalej!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Julian Brandt zastępuje Admira Mehmediego.

• Gwizdek arbitra Meyera, tak więc czas na rozpoczęcie drugiej części spotkania!

• Tempo spotkania nie zachwyca, mimo tego byliśmy świadkami kilku naprawdę ciekawych akcji pod obiema bramkami. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie spotkanie jeszcze bardziej się rozkręci i piłkarze swoją grą dostarczą nam jeszcze więcej emocji. Do relacji wrócimy za kilka minut!

• Koniec pierwszej części spotkania. Bayern Monachium prowadzi do przerwy z Bayerem Leverkusen 1:0 po golu Thomasa Muellera.

• Robben przedzierał się prawym skrzydłem, ale ostatecznie wyjechał z piłką poza linię końcową.

• Indywidualna akcja z lewej strony Costy, ale piłkę po jego dośrodkowaniu złapał Bernd Leno.

• Douglas Costa wywalczył rzut rożny dla Bayernu Monachium.

• Po chwili szczęścia spróbował Wendell, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny. Od bramki rozpocznie Neuer.

• Calhanoglu! Cóż za strzał z dystansu piłkarza Bayeru. Neuer sparował piłkę na poprzeczkę!

• Gol Muellera:

• Rzut rożny dla Bayeru Leverkusen. Po dośrodkowaniu piłkę wybili Monachijscy obrońcy.

• Douglas Costa próbował indywidualnej akcji, by przedrzeć się w pole karne gości, ale zawodnik Bayernu szybko stracił piłkę.

• Ależ było blisko podwyższenia wyniku! Robben dośrodkował w pełnym biegu w pole karne Bayeru, Douglas Costa przymierzył w poprzeczkę!

• Świetna piłka na skrzydło do Douglasa Costy. Ten dograł na piąty metr do Muellera, a doświadczony napastnik bez problemu umieścił piłkę w bramce Leverkusen!

• GOOOOOOOOOL! Thomas Mueller strzelcem gola dla Bayernu Monachium! 1:0!

• Strzał z główki Stefana Kiesslinga, ale piłka przeleciała obok bramki gospodarzy. Piłkę z piątego metra będzie wybijał Manuel Neuer.

• Stefan Kiessling uderzony łokciem przez Vidala, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki. Choć ta niewątpliwie należała się piłkarzowi Bayernu.

• Zaostrzyło się spotkanie, teraz żółtą kartką został ukarany Thiago Alcantara za faul taktyczny na połowie gości.

• Ostry faul Kramera, żółta kartka dla piłkarza Leverkusen.

• Niezbyt ciekawe widowisko na Allianz Arenie. Zdecydowanie brakuje podbramkowych akcji pod obiema bramkami.

• Kolejna akcja Bayeru Leverkusen, ale tym razem piłka pada łupem Manuela Neuera.

• Piłka odbija się od Costy i podopieczni Schmidta będą wykonywać rzut rożny.

• Szybka akcja gospodarzy, Robben wycofał na 18. metr do Thiago Alcantary, ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką Bayeru.

• Zbyt słabe dośrodkowanie Robbena z prawego skrzydła, piłkę złapał Leno.

• Tym razem żółta kartka dla piłkarza Bayernu. Kartonikiem ukarany został Bernat.

• Kolejny faul na Robbenie. Żółtą kartkę otrzymał Wendell.

• Holender dośrodkował, ale obrońca Bayeru wybił piłkę na rzut rożny.

• Faulowany Arjen Robben 25 metrów od bramki gości.

• Bernd Leno bez problemów wyłapał piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska.

• Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Douglasa Costy.

• Początek spotkania, przy piłce Bayern Monachium!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko.

• Rezerwowi Bayeru Leverkusen: Sebastian Boenisch, Julian Brandt, Giulio Donati, Dario Kresić, Robbie Kruse, Ramalho, Seung-Woo Ryu

• Rezerwowi Bayernu Monachium: Dante, Rafinha, Mario Goetze, Kimmich, Sebastian Rode, Sven Ulreich, Steinhart

• Znamy już składy obu drużyn. W wyjściowej jedenastce Bayernu znajduje się Robert Lewandowski, natomiast Sebastian Boenisch jest na ławce rezerwowych Leverkusen.

• Natomiast "Aptekarze" na inauguracje sezonu pokonali Hoffenheim 2:1, a drugiej kolejce pokonali na wyjeździe Hannover 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Hakan Calhanoglu.

• Po dwóch kolejkach obie drużyny mają na swoim koncie komplet punktów. Bayern w pierwszej kolejce rozgromił HSV 5:0, a w drugiej wygrał na wyjeździe z Hoffenheim 2:1. Decydującego gola w końcówce spotkania zdobył wówczas Robert Lewandowski.

• Witam i serdecznie zapraszam na relację tekstową hitu 3. kolejki Bundesligi. Bayern Monachium zmierzy się na własnym stadionie z Bayerem Leverkusen.