Bayern Monachium

2

VfB Stuttgart

0

• Koniec meczu! Bayern wygrywa pewnie 2:0 po pełnym niecelnych podań i błędów meczu!

• Ależ, Ribery mógł wpisać się na listę strzelców, po błędach Stuttgartu, próbował strzelić obok bramkarza, jednak w ostatniej chwili wybił obrońca gości.

• 2 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

• Robert Lewandowski schodzi z boiska. Nie miał raczej jak się wykazać w tym meczu, gdyż był dobrze pilnowany, jednakże zdołał popisać się naprawdę ładną asystą.

• GOOOOOOOOL! Ależ piłka! Lewandowski świetnie zagrał prostopadłą piłkę do Riberiego, a ten podwyższa wynik na 2:0. Bayern Monachium może być teraz pewny zwycięstwa!

• Dobre dośrodkowanie do Kostica, ten próbował zagrać głową w środek pola karnego, lecz dobrze interweniuje Neuer.

• Mamy trzecią zmianę u gości! Moritz Leitner schodzi, a zastępuje go Alexandru Maxim.

• Strzał Alaby z rzutu wolnego. Trzeba przyznać, źle wykonany stały fragment gry, wprost w ręce Ulreicha.

• Nieprzyjemny faul Gruezo na Lahmie. Dzięki niemu Bawarczycy mają okazję do strzału z rzutu wolnego.

• Jeszcze niecałe 15 minut do końca, a wyraźnych zmian w grze obu zespołów nie mamy.

• Świetne podanie Francka Ribery, jednak po strzale jego kolegi i rykoszecie piłka trafia w poprzeczke. Piłka znajduje Lewandowskiego, który strzela w słupek! Ależ pech!

• Timo Wernera przebiegł parę dobrych metrów i strzela zza pola karnego, lecz nie przymierzył za dobrze.

• W miejsce kapitana Stuttgartu Christiana Gentnera wchodzi Gruezo.

• No i mamy zapowiadaną zmianę. Weteran, Franck Ribery, wchodzi na boisko za Mario Goetze, który żegnany jest oklaskami!

• Mueller na prawym skrzydle, dośrodkowanie, jednakże piłkarze Stuttgartu wybijają na rzut rożny.

• Żółtka kartka dla Xabi Alonso po wślizgu od tyłu na Harniku.

• Świetna seria podań Bayernu Monachium, Bernat w polu karnym, zagrywa do Goetze, jednak nic to nie dało...

• Rajd Gaudino, który podał do Alaby, ten strzela sprzed pola karnego, lecz nie trafia w bramkę.

• Bayern Monachium przez swoje niedokładne podania nie jest w stanie przebić się przez obronę Stuttgartu. Z kolei zespół Armina Veh trochę się ożywił, lecz żadnego skutku to nie przynosi.

• Rozgrzewa się już Franck Ribery. Czy on będzie w stanie dać Bayernowi pewniejsze prowadzenie i odmieni gre zespołu?

• Dośrodkowanie Goetze w pole karne, przyjął Lewandowski, obrócił się i strzelił nie celnie lewą nogą z powietrza.

• Dośrodkowanie Stuttgartu z lewej strony, jednakże Martin Harnik źle trafił w piłkę i ta przeszła obok bramki.

• Bayern Monachium - Stuttgart

• Zobaczymy, czy Stuttgart po tej zmianie będzie w stanie doprowadzić do remisu i jaki plan na tę połowę ma ma Armin Veh.

• Gwizdek sędziego Kinhofera, zaczynamy drugą połowę.

• Mamy zmianę- Kostić wchodzi za Ibisevica.

• Bramka Goetze:

• Po 45 minutach wrażenie jest takie, że Bayern Monachium gra, Stuttgart się broni, jednakże Bawarczycy nie są jeszcze w najlepszej formie. Wiele niecelnych podań, dużo rozgrywania piłki między obrońcami. Widać przebłyski, jednak częściej nie ma pomysłu na grę.

• No i mamy koniec, po 45 minutach Bayern Monachium prowadzi 1:0 dzięki świetnemu strzałowi Goetzego.

• Sędzia dolicza jedną minutę.

• No i mamy zmianę. Młodziutki Gaudino wchodzi za Badstubera.

• Badstuper opatrywany przez lekarzy. Czeka nas zmiana, gdyż obrońca zszedł z boiska i po rozmowie z Guardiolą uznał, że nie jest w stanie kontynuować gry.

• Leitner świetnie zagrywa na prawo do Harnika, jednakże ten został złapany na spalonym.

• Świetne, krótkie podanie do Muellera, jednak w ostatniej chwili dobrze interweniuje Ruediger.

• Jak do tej pory widać wolną, niezbyt dokładną grę Bayernu, który dominuje, jednak nie potrafi zamienić tego na bramki. Stuttgart natomiast rzadko bywa przy piłce, a jeśli jest, nic z tego nie wychodzi.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i ponownie Ruediger strzela z główki, lecz nie celnie.

• Swietne zagranie na prawe skrzydło do Harnika, ten dośrodkowuje, a Ibisević dopada do piłki... Główka! Rzut rożny dla Stuttgartu.

• Zobaczymy jak na tą bramkę odpowie i czy będzie w stanie odpowiedzieć zespół Armina Veha.

• Wspaniały gol Mario Goetze!. Zbyt krótkie wybicie dośrodkowania z rzutu wolnego. Do piłki dopadł Goetze i płaskim strzałem pokonał Ulreicha!

• Kontratak Bayernu Monachium, nieprzepisowo akcję powstrzymał Oriol Romeu i mamy groźny rzut wolny dla Bawarczyków.

• Świetny rzut rożny Stuttgartu, głową strzelał Ruediger, jednakże piłka przeszła obok bramkii.

• Bayern Monachium - VfB Sttutgart

• Dośrodkowanie Boatenga w pole karne, strzał Muellera z główki, jednakże świetna parada Ulreicha uratowała Stuttgart od straty bramki!

• Mamy komplet na stadionie! 71000 widzów obserwuje razem z nami mecz na Allianz-Arena.

• Dobra kontra, Mueller zagrał dobrze do Lewandowskiego, jednak Ulreich uprzedził polskiego napastnika.

• Wysokie podanie do Muellera, jednak ten spanikował i źle uderzył głową na bramkę Stuttgartu.

• Bayern Monachium - VfB Stuttgart

• Xabi Alonso zagrał na prawą stronę do Muellera, ten dośrodkował w pole karne, jednak Ulreich wyłapał tą piłkę.

• Dobre odegranie Ibisevica do Harnika w polu karnym, jednak akcja została przerwana.

• Dośrodkowanie Stuttgartu z prawej strony, jednakże z łatwością piłkarze z Monachium sobie z nim poradzili.

• Pierwsza próba Bawarczyków, podanie z prawej strony po ziemi do Lewandowskiego, ale obrona Stuttgartu z łatwością wybiła piłkę.

• Widać, że Bayernowi Monachium zależy na wygranej. Wysoki pressing zespołu z Monachium.

• Od środka rozpoczyna Stuttgart. No to zaczynamy!

• A tak prezentują się zawodnicy rezerwowi obu drużyn: Ławka Bayernu Monachium: Starke, Benatia, Gaudino, Ribery, Rode, Shaqiri, Pizarro. Ławka VFB Stuttgart: Kirschbaum, Haggui, Niedermeier, Rausch, Gruezo, Kostic, Maxim.

• Cieszyć może fakt, iż Robert Lewandowski ma miejsce w pierwszej jedenastce zespołu z Monachium.

• Będzie to 101 rywalizacja obu drużyn. W poprzedniej setce zespół z Monachium wygrał 62 razy, 18 razy przegrywał, natomiast 20 razy zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów. Bayern jest faworytem i wydaje się, że zdobędzie dzisiaj kolejne 3 punkty.

• Po lewej stronie widać już pierwsze jedenastki obu drużyn, wkrótce dodamy graczy siedzących na ławkach rezerw.

• Witamy na relacji live ze spotkania Bayern Monachium- VFB Stuttgart. Już za niecałe pół godziny zabrzmi pierwszy gwizdek Pana Thorstena Kinhöfera w tym meczu.