5

Werder Brema

0

• Bayern

• Po tej bramce Gudo Winkmann zagwizdał po raz ostatni. Manita Bayernu i Werder jest liderem w Bundeslidze w klasyfikacji... największej ilości straconych bramek (53; o jedną wyprzedza VfB Stuttgart)

• Coman na luzie wszedł w pole karne jak w masło i zagrał na 5. metr do Thiago, który odpowiednio dostawiając stopę zamknął klamrą strzelecki festiwal w Monachium

• GOL, THIAGO ALCANTARA!!!

• Wiedwald sparował piłkę na słupek po strzela Alaby z dystansu

827 Podania 100

• Przerwa w grze. Ribery kuśtykając schodzi poza linię boczną.

• Galvez za słabo wycofał piłkę do bramkarza co wykorzystał "Lewy". Popędził w pole karne i precyzyjnym strzałem w stronę dalszego słupka zdobył 24. gola w tym sezonie!!!

• ROBERT LEWANDOWSKI TRAFIA DO SIATKI!!!

• Alcantara strzela z ok. 23 metrów nad bramką Wiedwalda.

• Ulisses Garcia nie widział innego wyjścia na zatrzymanie Ribery'ego jak faul. Żółta kartka na jego koncie.

• Lorenzen wywalczył rzut rożny. Obrona Bayernu wyjaśnia sytuację.

• Ribery przechwycił piłkę na 25. metrze. Chciał od razu zagrać w pole karne do Roberta Lewandowskiego, ale za słabo.

• Alcantara przewraca rozpędzonego Gebre Selassie. Bez konsekwencji kartkowej.

• Ulisses Garcia wchodzi za Santiago Garcię. Pierwszy jest Szwajcarem, drugi - Argentyńczykiem.

• Frekwencja na Allianz Arena

• Robert Lewandowski zmienia Thomasa Müllera na nieco ponad kwadrans.

• Coman na luzie ograł na prawej stronie trzech rywali. A do wejścia szykuje się Robert Lewandowski.

• Rode dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego. Podanie Niemce przeciął Galvez. Po chwili od Ribery'ego szybszy był Wiedwald.

• Joshua Kimmich opuszcza murawę. Wchodzi Rafinha.

• Papy Mison Djilobodji ostro skosił Comana. Żółta kartka.

• Po rzucie rożnym Ribery huknął z dystansu i Wiedwald sparował piłkę, ale wobec dobitki Müllera był bez szans!

• GOL, THOMAS MüLLER!!!

• Coman zablokowany przez Galveza. Gospodarze mają rzut rożny. Wcześniej spokojnie wymieniali podania na 30. metrze od bramki bremeńczyków.

• Ribery chciał popędzić lewym skrzydłem by dośrodkować w pole karne. Skutecznie powstrzymał go Gebre Selassie. W odpowiedzi Neuer na luzie podaje do obrońców, mimo że był naciskany przez Ujaha.

• 753 Podania 236

Wiedwald broni strzał Comana z bliskiej odległości!

• Garcie wyrzuca piłkę z autu. Po interwencji Xabi Alonso będzie rzut rożny. Bez zagrożenia.

• Alaba przedarł się lewą flanką i dośrodkował, Gebre Selassie zablokował centrę ręką. Sędzia jednak nakazał wznowienie gry od rzutu rożnego.

• Rode strzela z 17 metrów tuż nad poprzeczką!

• Niedokładne podanie Lahma do Neuera, który nie zdołał utrzymać piłki na murawie. Rzut rożny i bramkarz Bayernu chwyta piłkę.

• Mario Götze kończy występ w dzisiejszym meczu. Zmienia go Sebastian Rode.

• Neuerowi włączył się Szczęsny z meczu z Fiorentiną! Okiwał rywala i zagrał do Lahma.

• Müller na półmetrowym spalonym po podaniu Ribery'ego.

• Próba akcji zaczepnej w wykonaniu bremeńczyków. Neuer łapie piłkę zagraną przez Lorenzena.

• Kapitalna akcja Bayernu! W ostatniej fazie dwójkowo zagrali Lahm z Götze - Wiedwald broni nogami!

• Alcantara huknął zza pola karnego w poprzeczkę!

• Druga połowa rozpoczęta!!!

• ... i Melvyn Lrenzen za Milosa Velijkovicia.

• Laszko Kleinheisler za Levina Oztunaliego...

• Powracamy na Allianz Arena na drugą połowę meczu Bayern - Werder. Do przerwy prowadzą gospodarze po golach Thiago Alcantary i Thomas Müller. W ekipie gości podwójna zmiana.

• Ribery strzela głową ponad bramką. Centrował Xabi Alonso.
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Bayern na luzie prowadzi z Werderem Brema po golach Thiago Alcantary oraz Thomasa Müllera

• Malijczyk poza murawą, ale zaraz wróci. Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Przerwa w grze. Na murawie leżał Yatabare.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Comana mija pole karne gości. Przejął ją Alaba i od razu wystawił ją Alcantarze, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Wiedwald broni mocny strzał Alcantary z linii 16. metra!

• Müller za mocno wypuścił sobie piłkę w "szesnastce" po zagraniu Lahma. Wiedwald od bramki.

• Ujah na ponad metrowym spalonym.

• Żółta kartka dla Francka Ribery'ego za "stempel" na nodze Velijkovicia.

• Djilobodji znowu w parterze lepszy od Comana w polu karnym.

• Das ist Müller

• W odpowiedzi Grillitsch uderzył z 25 metrów na wiwat.

• Coman szaleje na prawym skrzydle. Przedarł się w polu karnym i zagrał do Müllera, a te z trudnej pozycji kieruje piłkę do siatki po rękawicy Wiedwalda!

• GOOL, THOMAS MüLLER!!!

• Lahm podaje do Müllera, który wyciągnął na 14. metr Wiedwalda. Nikt nie przybiegł z pomocą do Bawarczyka i akcja spaliła na panewce.

• Yatabare zagrywa długą piłkę na wolne pole do Ujaha. Szybszy od niego był Kimmich.

• Götze nie opanował piłki w polu karnym Werderu po podaniu z głębi pola. Przechwycił ją Wiedwald.

• Theodor Gebre Selassie zahaczył Ribery'ego w środku pola. Sędzia bez wahania sięgnął po żółtą kartkę.

• Ribery strzela z dystansu tuż nad poprzeczką! Pół metra niżej i byłby gol kolejki! Po chwili Götze uderzył w stronę dalszego słupka. Wiedwald sparował strzał na rzut rożny

• Wiedwald minął się z piłką po centrze Lahma, ale na jego szczęście bez konsekwencji. Przejął ją Oztunali i ruszył na bramkę Neuera. Został powstrzymany tuż za linią środkową.

• Yatabare szczęśliwie urwał się prawą stroną. Jego dośrodkowanie było dalekie od ideału - piłka wyszła poza linię końcową.

• Bawarczycy spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Werderu.

• Po niedokładnym zgraniu przez Ribery'ego Wiedwald chwyta piłkę. Złośliwie można napisać, że wśród bremeńczyków ma z nią najczęstszy kontakt.

• Tym razem Coman obok prawego słupka. Bayern ma jednak rzut rożny.

• Alaba świetnie dograł futbolówkę na 10. metr do Müllera! Ten po rykoszecie strzela tuż obok lewego słupka!

• Jeszcze raz próba akcji tych dwóch zawodników zakończona niepowiedzeniem. Goście tylko raz wyszli poza linię środkową.

Djibobodji czystym wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg Comana.

• Za mocne podanie Müllera w pole karne do Götze. Wiedwald z "piątki".

• Coman urwał się rywalowi na prawej stronie i dośrodkował w pole karne do nadbiegającego Alcantary, który uprzedzając obrońcę skierował piłkę do siatki!

• GOOL, THIAGO ALCANTARA!!!

• Oztunali dostał dalekie podanie od Yatabare. Turek zapędzony w stronę prawej chorągiewki nabił Alabę na rzut rożny. Po nicm Vesteergard strzela głową po koźle - Neuer broni.

• Jeszcze jeden. Wiedwald pewnie piąstkuje.

• Lewą stroną przedzierał się Ribery, ale został zahaczony przez Galveza. Rzut wolny ok. 10 metrów od lewego narożnika pola karnego. Po dośrodkowaniu uprzedzony Kimmich. Gospodarze mają jednak drugi korner.

• Alcantara na prawej stornie wywalczył rzut rożny. Ujah wyjaśnia sytuację wybiciem w stronę środka boiska.

• [b]Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta! Niemal od razu Wiedwald zmuszony do interwencji po strzale Comana z prawej strony pola karnego

• Lahm rozgrywa dzisiaj 300. mecz

• Z głośników (i kilkudziesięciu tysięcy gardeł) rozbrzmiewa hymn bawarskiego klubu

• Zawodnicy obu drużyn powoli wychodzą na murawę!

• Claudio Pizarro wraca na Allianz Arena

• Rezerwowi Bayernu: S. Ulreich - Robert Lewandowski, Douglas Costa, Rafinha, J. Bernat, S. Rode, A. Vidal.

• Rezerwowi Werderu: G. Tremmel - L. Keinheiser, U. Garcia, M. Lorenzen, L. Guwara, M. Eggstein, L. Fröde.

• Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór.

• Czy ten mecz, który rozpocznie się za pół godziny, to dla Bayernu przetarcie przed meczem z Juventusem w Lidze Mistrzów? Przekonamy się niebawem - Bawarczycy zmierzą się z Werderem Brema!