Hamburger SV

2

1 2 połowa

2 dogrywka 2 połowap.

• To już koniec, KSC - HSV 1:2, mecz pełen zwrotów akcji, gospodarze na długo zapamiętają ten dwumecz. Karlsruhe było o krok od bram raju. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, dobranoc!

• Hennings uderzył w prawy róg, ale wyczuł intencje strzelca Adler!!!! HSV zostaje w Bundeslidze, arbiter kończy mecz!!!!

• Kto podejdzie do jedenastki?!

• Hennings strzela, piłka odbija się od ręki Djourou, karny!!!!

• Yabo uderzył mocno z 13. metra, fenomenalnie broni Adler!

• Gospodarzom puszczają nerwy, Nazarov otrzymuje żółtą kartkę.

• Arbiter doliczył 2 minuty!

• Byliśmy blisko zdegradowania HSV, ekipa Bobadilli pokazał jednak charakter!

• Zaostrzyła się gra, żółta kartka dla Gordona.

• Rezerwowy HSV otrzymał piłkę od Diaza i bez problemu pokonał bramkarza KSC! Teraz to Hamburger SV jest bliski pozostania w Bundeslidze!

• Gooolll!!! 1:2!!!! HSV strzela bramkę, a jej autorem Mueller!!!!

• Od kilku minut podopieczni Bobadilli zamknęli rywali, ale ich poczynania nawet nie kończą się oddaniem strzału.

• Marcelo Diaz uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Niezmiennie od pierwszej minuty, świetny doping na Wildparkstadion.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką Adlera.

• Statystyka strzałów 20-13 dla HSV.

• Oj chyba o Bundeslidze zadecydują rzuty karne, żadna z ekip nie zamierza za wszelka cenę atakować.

• Zaczynamy ostatnie 15 minut rywalizacji!!!

• Dosyć spokojne 15 minut z jedną bardzo groźną szansą gospodarzy.

• Koniec pierwszej części dogrywki!

• Enrico Valentini uderzył nad bramką HSV.

• Nazarov powalony przed polem karnym, czy gospodarze wykorzystają szansę?

• Nazarov był bliski pokonania Adlera! Azer otrzymał piłkę po szybkim rozegraniu rzutu wolnego, zszedł do środka i uderzył mocno tuz obok bramki!

• Strzelec bramki dla HSV ukarany kartką.

• Baraż na żywo ogląda 27986 widzów

• Nazarov oddaje mocny strzał, ale niecelny.

• Torres zagrywał w pole karne, ale tam nikogo nie było...

• Żadna ze stron , jak do tej pory nie oddała strzału na bramkę rywali, oba zespoły spokojniej rozpoczęły grę.

• Od środka zaczynaHSV, rozpoczynamy dogrywkę!

• Gdy Karlsruhe otworzyło wynik spotkania wydawało się, że wszystko jest już przesądzone, jednak HSV ruszyło do ataku i w jednej z ostatnich szans wyrównało stan rywalizacji!

• Arbiter kończy drugą część spotkania, 1:1, czeka nas dogrywka!

• Diaz kapitalnie trafił z rzutu wolnego, szanse HSV zostały przedłużone!

• Tym razem ukarany Meffert.

• Golll!!!! 1:1!!! Diaz!! To nie koniec emocji!!!!

• Martin Stoll zmienia chwilę wcześniej ukaranego Krebsa.

• Napór HSV nie słabnie, czy podopiecznym Bobadilli wystarczy czasu?

• Krebs ląduje w notesiku arbitra, pierwsza indywidualna kara dla piłkarzy KSC.

• Cleber Reis za Ilicevicia.

• Jeszcze około 5. minut!!!!

• Dennis Kempe za Maxa.

• Van der Vaart wykonuje serię stałych fragmentów gry, bez efektu. Karlsruhe dzielnie się broni.

• Dlaczego tak późno Hamburger zaczął grać odważniej?

• Piłka zagrywana z narożnika, do piłki najwyżej wyskakuje Djourou, a futbolówkę z linii bramkowej wybijają defensorzy KSC!

• Lasogga trafia z kilku metrów w słupek, to powinno być 1:1!!!

• Lasogga uderzył bardzo mocno, na raty piłkę wybija defensywa KSC!

• Teraz HSV strzelając bramkę może jedynie doprowadzić do dogrywki, jesteśmy coraz bliżej sensacji!

• Rezerwowy Karlsruhe otrzymał kapitalną piłkę od Henningsa i z kilku metrów pokonał Adlera!!!

• Gooollll!!!! Yabo!! 1:0 dla KSC!!

• Nicolai Mueller melduje się w miejsce Olicia.

• Długa piłka niewidocznego Ostrzolka do Lasoggi, ten świetnie składa się do uderzenia głowa, ale w ramce jeszcze lepiej spisuje się Orlishausen!

• Spotkanie nam się trochę rozkręciło, dzięki lepszej grze gospodarzy.

• Nazarov kapitalnie interweniuje pod własną bramka kończąc zapędy Diekmeiera!

• Reinhold Yabo zmienia zmęczonego Yamadę.

• Karlsruhe przycisnęło, gospodarze są coraz bliżej Bundesligi!

• Korner dla gospodarzy, do piłki zagrywanej dociera Torres, a jego uderzenie głową wybija jeden z piłkarzy HSV!

• Mocny strzał z za szesnastki Nazarova! Azer zmusił do wysiłku Adlera!

• Zoltan Stieber melduje się za Hlotby`ego, Bobadilla musi szukać rozwiązań.

• Trzecia indywidualna kara dla piłkarza HSV, tym razem Rajkovic.

• Nazarov mocno zagrał z rzutu wolnego na długi słupek, tam do futbolówki dopadł Torres, jednak defensywa HSV sobie poradziła na chwile, bo Krebs zagrał w szesnastkę, a tam Hennings próbował skierować ja do siatki. pierwszy raz zakotłowało się pod bramka HSV!

• Nadal inicjatywa po stronie HSV (65%-35% posiadanie piłki).

• Gospodarze 30 minut od Bundesligi!

• Nazarov ładnie uderzył z 18. metra, ale piłka nie leci w światło bramki.

• Ostry faul Lusia Holtby`ego, zawodnicy HSV mocno zaostrzyli grę.

• Pechowa próba Manuela Torresa, który w chwili oddania strzału poślizgnął się, a piłka powędrował daleko, daleko w trybuny.

• Marcelo Diaz jest kolejnym ukaranym przez Gräfe.

• Gospodarze są coraz bliżej Bundesligi, czy będziemy świadkami sensacji?

• Teraz przed szansą stanął Diekmeier, ale główkował nad bramką!

• Piłka zagrywana z narożnika boiska trafia do Lasoggi ,a ten fatalnie strzela z 11. metra!

• Rouwen Hennings wreszcie miał okazję oddać strzał, jednak został zablokowany.

• Van der Vaart otrzymuje żółtą kartkę, to pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu.

• Chaotyczne pierwsze minuty, HSV musi strzelić bramkę, aby pozostać w Bundeslidze.

• Oba zespoły do drugiej części przystąpiły bez zmian.

• Od środka zaczyna KSC!!! Gramy!

• Manuel Gräfe kończy pierwszą część, do przerwy bez bramek, to KSC jest bliżej Bundesligi!

• Arbiter doliczył 1. minutę.

• Kończy się powoli pierwsza odsłona, która jest nudna, praktycznie brak sytuacji bramkowych, mimo, iż przewagę ma HSV.

• Gospodarze, jak do tej pory są bezsilni, ale wszystko wskazuje, żez korzystnym rezultatem dotrwają do końca pierwszej części spotkania.

• Holtby zagrywał w pole karne, tam najlepiej zachował się Lasogga, jednak strzał zawodnika HSV broni Orlishausen!

• Bardzo długi atak pozycyjny Rothosen, goście zmuszają do biegania za piłką piłkarzy KSC.

• Statystyka strzałów 9-2 na korzyść gości.

• Trener gospodarzy będzie musiał wstrząsnąć swoimi piłkarzami w szatni, HSV dziś dominuje.

• Djourou przedzierał się z piłką, jednak ją stracił, gospodarze chcieli szybko uruchomić swojego napastnika, ale dobrze z bramki wyszedł Adler i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Djourou faulował jednego z rywali, od rzutu wolnego zacznie drugoligowiec.

• Gulde w pojedynku biegowym z Oliciem, defensor Karlsruhe wybija piłkę na korner.

• Kontra gospodarzy skasowana przez Djourou, KSC rzadko opuszcza własną połówkę boiska.

• Długi atak pozycyjny podopiecznych Kauczinskeigo, do piłki dopadł przed polem karnym Yamada, ale Japończyk uderzył za lekko by zaskoczyć Adlera.

• Van der Vaart dostał piłkę przed polem karnym, uderzył na bramkę gospodarzy, ale bramkarz KSC skutecznie interweniuje.

• Hamburger niezmiennie od początku zawodów, kontroluje tempo spotkania.

• Zagranie van der Vaarta z rzutu rożnego znowu nie znajduje w polu karnym żadnego z kolegów.

• Po 20. minutach to KSC nadal bliżej Bundesligi.

• Na boisku leży Nazarov, piłkarze HSV wybijają piłkę poza linię boczną boiska.

• Van der Vaart zagrywał po raz kolejny z narożnika boiska, a defensywa KSC wybija piłkę na aut.

• Kontra gospodarzy, z piłką popędził Yamada, jednak Japończyk za bardzo się zapędził i ostatecznie piłka jest w posiadaniu piłkarzy z Hamburga.

• Lasogga w ostatniej chwili przyblokowany, będzie korner.

• Dennis Diekmeier otrzymał kapitalna piłkę od Rafaela van der Vaarta, ten zagrał wzdłuż pola karnego, ale nikt nie przejął piłki.

• Posiadanie piłki 68% do 32% na korzyść HSV.

• Akcja gospodarzy prawą stroną, ale Hiroki Yamada traci szybko piłkę.

• Po 11. minutach to Karlsruhe jest bliżej Bundesligi.

• Kolejna próba piłkarzy HSV, chytry strzał z ok. 30 metrów miał zaskoczyć bramkarza gospodarzy, piłka przeleciała nad bramką.

• Podopieczni Bruno Bobadilli rozpoczęli z narożnika boiska, ale defensywa KSC radzi sobie z tym zagraniem

• Strzał jednego z gości odbija się od dobrze ustawionego muru.

• Pierre-Michel Lasogga faulowany tuż przed polem karnym, będzie okazja na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego.

• HSV stara się zdominować rywali od początku, czy gospodarze przetrwają nawałnicę ekipy z Bundesligi?

• Kolejne uderzenie piłkarzy z Hamburga, tym razem uderzał Ilvica Olić, ale dobrze w bramce gospodarzy spisuje się Dirk Orlishausen.

• Od początku do ataku ruszyli piłkarze HSV, na strzał z dystansu zdecydował się Ivo Ilicević, ale nie trafił w bramkę.

• Goście występują w czerwonych strojach, a KSC w biało-niebieskich kompletach.

• Od środka zaczynają goście z Hamburga, gramy!

• Obie ekipy już wychodzą na murawę obiektu w Karlsruhe.

• Obsada sędziowska:

• Manuel Gräfe
    • Guido Kleve
    • Rene Rohde
  • Rezerwowi HSV: Brunst-Zöllner – N. Müller, Beister, Jiráček, Reis, Marcos, Stieber.

• Rezerwowi KSC: Vollath – Micanski, Yabo, Kempe, Sallahi, Stoll, Barry.

• Wynik 1:1, stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji KSC, zobaczymy, czy drugoligowiec odeprze napór HSv.

• HSV dopiero obudziło się po przerwie, a podopiecznych Bruno Labadii było stać jedynie, albo aż, na bramkę wyrównującą w 73. minucie, której autorem był Ivo Ilicević.

• Pierwszy pojedynek rozegrany na stadionie ekipy grającej w Bundeslidze mógł wprowadzić w osłupienie kibiców Rothosen. Podopieczni Markusa Kauczinskiego swoją dominację udokumentowali szybko strzeloną bramką. Już w 4. minucie za sprawą Rouwena Henningsa goście mogli cieszyć się z prowadzenia.

• Witamy serdecznie, dziś poznamy, kto uzupełni skład Bundesligi na sezon 2015/16, czy to będzie Hamburger SV, a może drugoligowiec z Karlsruhe sprawi niespodziankę i pokona utytułowanych rywali? o tym przekonamy się za niespełna 35 minut.

• Karlsruher SC - Hamburger SV LIVE!

Druga odsłona walki o Bundesligę

Dziś poznamy zwycięzcę pojedynku barażowego o Bundesligę. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu na Imtech Arena, HSV tylko zremisował 1:1 z drugoligowym KSC. W lepszej sytuacji są zawodnicy z Karlsruhe, którzy będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, a przy okazji sprawić swoim kibicom wielką radość wracając do Bundesligi.