Schalke 04 Gelsenkirchen 1 - 0 FC Augsburg

Schalke 04 Gelsenkirchen

1

FC Augsburg

0

• Augsburg wcale nie był słabszym zespołem, remis w dzisiejszym spotkaniu były sprawiedliwym rezultatem. Jednak podopieczni Di Matteo potrafili skierować piłkę do siatki i to oni cieszą się z tzrech punktów. Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Sebastian Chmielak, Dobrej Nocy!

• Christian Dingert gwiżdże po raz ostatni!! Koniec meczu Schalke po bramce Huntelaara pokonuje FC Augsbureg 1:0!!!

• Ostatni szansa gości, Paul Verhaegh wrzucił w pole karne piłkę z autu. W polu karnym Schalke się zakotłowało, piłka trafił do Baiera, ale pomocnik gości nie trafił w bramkę.

• Tim Matavz zakręcił Hoewedesa, jak dziecko,. Słoweniec nie trafił w światło bramkii!!! Do piłki nie zdążył dopaść iny zawodnik gości.

• Chinedu Obasi mógł zagrać do partnera z drużyny, ale postąpił zbyt indywidualnie.

• W ostatnich minutach na boisku widzimy dużo walki.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• W 85 minucie za Hoegera pojawił się Fuchs.

• Gospodarze wywalczyli rzut rożny, pod bramka Hitza zakotłowało się, ale defensorzy gości wyszli zo presji.

• Caiuby za brzydkie podcięcie przeciwnika zostaje ukarany.

• Aogo ukarany żółtym kartonikiem.

• Ostatnie roszady w obu zespołach.Caiuby za Wernera.

• Teraz mamy taki moment na boisku, ze raz atakuje Schalke, raz Augsburg. Zobaczymy czy gości będzie jeszcze stać na wyrównanie.

• Raúl Bobadilla odebrał piłkę na 25. metrze, pobiegł z piłką kilak metrów i uderzył na bramkę, ale pewnie strzał Argentyńczyka broni Faehrmann

• Prawym skrzydłem atakowali gospodarze, ale dośrodkowanie w poe karne, wybijają goście.

• Lewą stroną próbowali się przedrzeć piłkarze Augsburga, dośrodkowanie w pole karne wybijają jednak obrońcy.

• Thommy ładnie uderzył z ponad 20. metrów, piłka minęła słupek bramki gospodarzy. Młody zawodnik dobrze się wprowadził na boisko.

• Do końca 15. minut, czy gości będzie stać na wyrównanie?

• Kontra gości, dobrze pokazał się Erik Thommy, ale przed polem karnym stracił piłkę.

• Uchida po raz kolejny prawą stroną, Japończyk wywalczył rzut rożny.

• Di Matteo wprowadza Christiana Clemensa za Choupo-Motinga

• Zmiana, Dominik Kohr opuszcza boisko,a w jego miejsce pojawi się Erik Thommy.

• W drugiej połowie więcej okazji an bramkę stworzyli gospodarze, ale Augsburg potrafi groźnie atakować, dlatego wcale nie jest powiedziane, ze gospodarze zdobędą komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu.

• Za ten faul Kohr upomniany żółtą kartką.

• Marco Hoeger zwija się z bólu w okolicy środka boiska, gra przerwana, potrzebna pomoc.

• Teraz z prawej strony pola karnego odpowiedzieli gospodarze. Autorem strzału był Obasi, ale na posterunku był Hitz.

• Raúl Bobadilla na lewym skrzydle zagrał do Altintopa, ale fantastycznie strzał z około 10. metrów broni Faehrmann

• Jan Kirchhoff fauluje Altintopa. Turek zwija się z bólu. Niemiec za to zagranie ukarany żółtym kartonikiem.

• Atak pozycyjny od linii defensywnej budują podopieczni Weinzierla

• Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść Augsburga!

• Defensorzy gości radzą sobie z dośrodkowaniem z narożnika boiska.

• Aogo walczył po lewej stronie boiska i wywalczył rzut rożny.

• Piłkę w pole karne wrzucił Aogo, sporo zamieszanie w szesnastce, piłka trafia ponownie do defensywy gospodarzy.

• Faulowany jeden z zawodników gości.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Tim Matavz za Essweina.

• Ależ szansa gości, do piłki zagrywanej wzdłuż pola bramkowego próbował dopaść Bobadilla, ale napastnik gości zderzył się z bramkarzem gospodarzy. Potrzebna pomoc medyczna.

• Alexander Esswein podał an lewą stronę do Wernera, ale dośrodkowanie zawodnika gości ląduje w rękawicach Faehrmanna

• Odpowiedź gości, ale w polu karnym w ostatniej chwili piłkę traci Bobadilla.

• Obasi przedzierał się prawym skrzydłem, w polu karnym zdecydował się na strzał, ale nie trafił w bramkę.

• Na spalonym jeden z zawodników gości.

• Strzał Bobadilly bez problemu broni Faehrmann

• Altintop faulowany około 25. metrów od bramki Schalke, będzie okazja dla gości.

• Bobadilla próbował odebrać piłkę w polu akrnym gospodarzy,a le za ostro zaatakaował defensora Schalke.

• Werner próbował wywalczyć rzut rożny, tym razem się nie udało.

• Hamit Altintop próbował przebijać się prawą stroną, ale od brami zacznie bramkarz gospodarzy.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ale dośrodkowanie Aogo za krótkie.

• Od środka zaczynają goście, gramy!

• Piłkarze obydwu ekip wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!!!

• Schalke prowadzi, ale wcale nie jest zespołem lepszym. pierwszy celny strzał od razu zamienił się na bramkę. Augsburg grał solidnie w defensywie oraz ofensywie.

• Arbiter kończy pierwszą cześć spotkania, Schalke do przerwy wygrywa 1:0 z Augsburgiem.

• Bobadilla zbyt indywidualnie, Argentyńczyk mógł podać do któregoś z kolegów, stzrał zawodnika gości zablokowany.

• Schalke po strzeleniu bramki gra dużo lepiej, piłkarze żwawiej się poruszają na placu.

• Max Meyer próbował prostopadłym podaniem uruchomić Huntelaara, ale szybszy bramkarz gości.

• Do momentu straty gola, to Augsburg grał dużo lepiej, cóż taki jest futbol, nieprzewidywalny.

• Słabiutki strzał zawodnika gości sprzed pola karnego bez problemu broni Faehrmann

• Kontra gospodarzy, Klaas-Jan Huntelaar wycofał piłkę do Obasiego, który huknął na bramkę gości. Marwin Hitz an raty obronił strzał zawodnika Schalke.

• Warto podkreślić ogromny wkład Uchidy, Japończyk pognał ile sił prawym skrzydłem i idealnie wyłożył piłkę Holendrowi.

• Klaas-Jan Huntelaar trafił z kilku metrów, wykończył kapitalną akcję Uchidy!!!!

• Baba Rahman z lewego skrzydła zagrał do Wernera. Zawodnik gości oddał kąśliwy strzał sprzed pola karnego, piłka minimalnie minęła bramkę Schalke.

• To zawodnicy Augsburga sprawiają lepsze wrażenie przez pierwsze 30. minut.

• Ależ akacja gości, wychodzili z akcją 4 na 2. Altintop podał do Dominika Kohra, ten przełożył jednego obrońcę, ale zatrzymał się na drugim defensorze,. Piłkarze Augbsurga powinni lepiej się zachować.

• Kontra gości, ale Bobadilla fatalnie podał, od bramki zacznie Ralf Faehrmann

• Choupo-Moting przedziera się lewą strona boiska, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Bobadilla strzelił nad bramką.

• Kontra gości, Bobadilla podał na lewą stronę do Wernera, który uderzył sprzed pola karnego, obronił bramkarz Schalke, ale gwizdek sędziego. Arbiter wrócił do wcześniej sytuacji. Uchida faulował Bobadille.

• Jan-Ingwer Callsen-Bracker wybił piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry,

• Faulowany Marco Hoeger, będzie okazja na dobrą wrzutkę w pole karne Augsburga.

• Długa piłka na Bobadille, ale Argentyńczyk na spalonym.

• Tobias Werner słabo wrzucił w pole karne, wyjaśniają obrońcy.

• Raúl Bobadilla faulowany w środku boiska przez Jana Kirchhoffa. Będzie okazja dla zawodników gości na dobre dośrodkowanie.

• Teraz futbolówka krąży przy piłkarzach Schalke

• Choupo-Moting rozgrywał piłkę z Huntelaarem na lewym skrzydle, ciężar gry został przeniesiony na drugą stronę boiska, Obasi jednak wycofał piłkę do obrony, Schalke gra bez pomysłu.

• Posiadanie piłki 51% - 49% na korzyść zespołu gości.

• Daniel Baier podawał do Callsen-Brackera, ale piłkę wybił Uchida. Futbolówka ponownie trafiło an lewą stronę do Baiera, ale Niemiec zdecydował się wycofać piłkę i od nowa budować atak pozycyjny.

• Goście przedzierali się środkiem boiska, ale piłkę stracił Altintop.

• Gospodarze jeszcze bez celnego strzału.

• Halil Altintop podał na lewe skrzydło do Baby Rahmana, ten wrzucił w pole karne. Tam z kilku metrów do bramki nie trafił Alexander Esswein, goście grają odważnie!

• Schalke gra jak na razie poniżej oczekiwań, gospodarze nie potrafią narzucić swojego stylu gry,

• Kontra gospodarzy, na lewym skrzydle piłkę otrzymał Dennis Aogo, dobrze dograł w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

• Kolejny korner dla Augsburga, ale wyjaśniają defensorzy Schalke.

• Goście nie zagrozili bramce Ralfa Faehrmanna

• Raúl Bobadilla otrzymał piłkę z autu w polu karnym gospodarzy i nabił jednego z defensorów piłką, od narożnika zacznie Augsburg.

• Maxim Choupo-Moting przedzierał się przed polem karnym ,a el strzał zawodnika gospodarzy został zablokowany przez defensorów Augsburga.

• Dłużej przy piłce teraz utrzymują się goście, a ekipa z Zagłębia Ruhry stara się pressingiem odebrać piłkę przeciwnikom.

• Prawą stroną przebijali się gracze Schalke, ale Uchida stracił piłkę w okolicy pola karnego.

• Za kontuzjowanego Draxlera pojawi się Chinedu Obasi.

• Mecz dla Di Matteo nie zaczyna się zbyt dobrze, kontuzja podstawowego gracza w pierwszych sekundach spotkania...

• Pierwsza walka o piłkę Juliana Draxlera, młody pomocnik sygnalizuje od razu zmianę, Niemiec leży na boisku.

• Pierwszy gwizdek Christiana Dingerta, zaczynamy!!!!!

• Piłkarze obydwu drużyn czekają już w tunelu prowadzącym na boisku, za kilka minut zaczynamy!

• obsada sędziowska spotkania:

• Sędzia główny: Christian Dingert
    • Sędzia asystent 1: Tobias Christ
    • Sędzia asystent 2: Arne Aarnink
    • Sędzia techniczny: Daniel Siebert
  • W poprzednim sezonie dwukrotnie w pojedynkach Schalke - Augsburg lepsi okazali się piłkarze z Zagłębia Ruhry. Na stadionie w Gelsenkirchen padł wynik 4:1 dla gospodarzy, natomiast na wyjeździe po bardziej zaciętym pojedynku Schalke wygrało 2:1.