Bayern Monachium

0

FC Augsburg

1

• Byliśmy świadkami sporej niespodzianki na Allianz Arena, Augsburg pokonuje Bayern 1:0, kluczowa sytuacja miała miejsce w 13. minucie, gdy Reina został ukarany czerwonym kartonikiem. Trzy punkty jada do Augsburga, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

• Weinzierl tryumfuje!! koniec meczu!!!

• Rafinha przerwał faulem kontrę gości, żółta kartka.

• Arbiter doliczył dwie minuty.

• Boateng tym razem zdecydował się na strzał, który poleciał obok prawego słupka bramki Hitza!

• Pizarro uderzył z 16. metra nad bramką!

• Prostopadła piłka do Moeldersa, ten popędził na bramkę gospodarzy, ale uderzył nad bramką.

• Mimo niekorzystnego wyniku, na trybunach bawarscy kibice świetnie się bawią.

• Bobadilla opuszcza murawę, a na niej pojawia się Sascha Moelders.

• Strzał z dystansu Goetze, piłka leciała po ziemi i nie sprawiła problemów Hitzowi.

• Bayern star się zdominować rywala, Bawarczycy budują długie ataki pozycyjne.

• Schweinsteiger strzela nad bramką...

• Jeong-Ho Hong powalił tuz przed polem karnym Goetze, żółta kartka dla Koreańczyka!

• Baba powalony przez Weisera tuż przy linii bocznej.

• ... Rafinha za Muellera.

• Pizarro za Lewandowskiego oraz ...

• Weiser indywidualnie się przebijał, ale piłka ląduje w rękawicach Hitza.

• Bobadilla wykorzystuje świetne podanie z lewej strony boiska Hojbjerga i strzałem piętka z kilku metrów pokonuje Neuera!

• Bobadilla!!!! 0:1!!!!!!!!

• Bobadilla wychodził sam na sam z Neuerem, ale został złapany na pozycji spalonej!

• Goście w ostatnim fragmencie gry bardzo szybko tracą piłkę.

• Augsburg zdecydowanie nastawił się na grę z kontry.

• Piłka zagrywana z narożnika ląduje w rękawicach Neuera.

• Werner zagrał wdzłuż bramki, a tam Dante ratuje sytuację wybijając piłkę na rzut rożny!

• Tempo spotkania nie jest zbyt szybkie.

• Werner zagrywał w pole karne, ale jeden z defensorów Bayernu wybił piłkę na aut..

• Lewandowski wystawił piłkę do Weisera, ten uderzył mocno, ale broni Hitz!

• Rzut rożny dla Augsburga, do piłki dopada Jeong-Ho Hong i pakuje ją w siatce, jednak arbiter wcześniej przerwał grę, rzut wolny dla mistrza Niemiec.

• Boateng nakładką zaatakował jednego z rywali.

• Werner uderzy na bramkę Neuera, jednak nie przestraszył tym uderzeniem Niemca.

• Zagranie ręką jednego z gości, Augsburg wygląda na przestraszonego.

• Bobadilla w walce o piłkę, znokautował Dante.

• Co ciekawe, to Bayern atakuje bramkę gości, mimo gry w osłabieniu.

• Lewandowski wyszedł sam na sam, jednak nie potrafił minąć Hitza!

• Guardiola nic w swojej dziesiątce nie zmieniał.

• W przerwie goście dokonali jednej zmiany, za Altintopa pojawił się bardziej kreatywny gracz- Hojbjerg.

• Zaczynamy drugą połowę, gramy!!!

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy bez bramek na Allianz Arena!

• 1. minuta doliczona przez arbitra do regulaminowego czasu gry.

• Lewandowski otrzymał fantastyczna piłkę, Polak lobuje Hitza, a piłka odbija się od poprzeczki!

• Atak pozycyjny grających w osłabieniu zawodników Bayernu, piłka trafia do Weisera, który zostaje zablokowany w polu karnym gości.

• Świetna piłka do Muellera, ale ten bardzo pudłuje!

• Jak na razie 2:1 w strzałach celnych dla gości.

• Goście wyszli z kontrą 3 na 2, jednak Werner zmarnował szansę na oddanie strzału.

• Paul Verhaegh zagrał prostopadle do koelgi z zespołu, ale ten strzela bardzo słabo, by zaskoczyć Neuera.

• Augsburg star się przejąć kontrolę nad boiskowymi poczynaniami, zobaczymy czy podopieczni Weinzierla, jeszcze przed przerwą groźnie zaatakują bawarską bramkę.

• Altintop nie czysto trafił w piłkę i z kilku metrów nie trafił do bramki!!! dodajmy, ze przy tej sytuacji Dante się poślizgnął, oj BRAZYLIJCZYK NIE WYGLĄDA DZIŚ NA PEWNEGO.

• Esswien opuszcza boisko z powodu urazu, a na jego miejsce melduje się Tobias Werner.

• Dante toczy kolejny bój na granicy faulu we własnym polu karnym, gwizdek arbitra milczy, będzie korner dla gości.

• Lewandowski ładnie przyjął piłkę , odegrał na lewo do Bernata, ale ten fatalnie wrzuca w pole karne.

• Thiago zagrał w pole karne, a tam z ok. 10. metra Lewandowski uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Baba zdaniem arbitra faulował Muellera, zobaczymy kto zdecyduje się wykonywać stały fragment gry.

• Bernat tym razem z prawej nogi uderzył, ale i tym razem bardzo słabo.

• Posiadanie piłki:63% do 37% dla Bayernu.

• Esswein otrzymał podanie od Altintopa, jednak uderzył bardzo źle.

• Noi Bawarczycy muszą sobie radzić w dziesiątkę, Neuer miał dziś odpoczywać...

• Bernat uderzył za pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• A jednak , to był słupek, a nie interwencja Niemca!

• Paul Verhaegh nie trafia!!!! Broni Neuer!!!!!

• Neuer pojawi się na murawie za Lahma.

• Reina ukarany czerwonym kartonikiem, koniec meczu dla Hiszpana!!!

• Reina powalił w polu karnym Bobadillę, będzie karny!

• Dante powalił na murawę Essweina- byłego zawodnika Norymbergii.

• Podopieczni Guardioli występują w czerwonych strojach,a goście w zielonych kompletach.

• Goetze otrzymał podanie po prawej stronie, na skraju pola karnego, uderzył na bramkę Hitza, a futbolówka otarła się od słupka i wyszła poza boisko!

• Gospodarze kontrolują tempo spotkania, można było się tego spodziewać, Augsburg nastawia się na szybkie kontry.

• Boateng tym razem szukał długim podaniem Lewandowski, piłka po raz kolejny ląduje w rękawicach Hitza.

• Mario Goetze zszedł z piłką w polu karnym do środka i uderzył na bramkę, jednak za słabo, by zaskoczyć Hitza.

• Marwin Hitz pewnie przechwytuje podanie do Muellera.

• Raúl Bobadilla uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Reiny, a Hiszpan fantastycznie broni mocne uderzenie Paragwajczyka!

• Brzydki atak Dante na rywalu ,rzut wolny dla gości.

• Markus Feulner ucierpiał po starciu z Bastianem Schweinsteigerem, ale zawodnik gości po chwili się pozbierał.

• Od środka zaczyna Augsburg, gramy!!!

• Obydwie jedenastki już na boisku, zaraz zaczynamy!

• Oba zespoły już powoli ustawiają się w tunelu prowadzącym na murawę.

• Rezerwowi gości: Manninger – J. Dong-won, Matavž, Mölders, Højbjerg, Janker, Werner.

• Rezerwowi Bayernu: NeuerAlonso, Benatia, Martínez, Rafinha, Pizarro, Gaudino.

• Augsburg w poprzedniej serii, bezbramkowo zremisował na własnym obiekcie z FC Koeln.

• Augbsurg natomiast nadal am o co walczyć, były klub Arkadiusza Milika zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 43 punktów. Podopieczni Markusa Weinzierla plasuj się na pozycji dającej prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy.

• Bayern- świeżo upieczony mistrz Niemiec, w ostatniej serii przegrał na BayArena z Aptekarzami 0:2, a w środę doznał dotkliwej porażki z Barceloną na Camp Nou ulegając 0:3 w półfinale Champions League.

• Witamy w przepiękne sobotnie popołudnie przed Nam seria kilku spotkań 32. kolejki Bundesligi, my skupimy się na rywalizacji Bayernu Monachium z Augsburgiem.