• Ładna indywidualna akcja Lewandowskiego. Polak ograł efektownie Felipe i zabrakło mu tylko precyzji przy podaniu do Robbena. Zagrał za mocno

• Strzały: 20-4 Posiadanie piłki 70%-30%

• Gianluca Gaudino za Xabiego Alonso

• Najpierw szarża Robbena zatrzymana wślizgiem, a potem strzał głową Pizarro obok bramki. Bayern wysoko prowadzi, ale dalej atakuje

• Typowy dla Holendra gol. Robben zszedł z prawej strony w pole karne, biegł sobie z piłka, rywale rzucali mu się pod nogi, próbowali zatrzymać, ale ten nic sobie z tego nie robił. Akcję zakończył mocny strzałem

• Robben łatwo wpadł w pole karne po zejściu z prawego skrzydła. Zabrakło mu jednak miejsca na dobry strzał i został zablokowany

• Znowu nie popisał się Sobiech. Dostał dobre podanie od Kyiotake, ale jego strzał z linii pola karnego był słaby jakościowo. W zasadzie to Polak oddał piłkę gospodarzom

• Dobre wyjście Zielera z bramki i pewny przechwyt po centrze z prawej strony

• Claudio Pizarro na boisku, a poza placem gry Xerdan Shaqiri

• Robben do Lewandowskiego, ten piętką w polu karny do Holendra, ale pomocnik Bawarczyków nie sięgnął jednak piłki

• Pander fatalnie zagrał do Kiyotake, który nie miał szans, by dojść do piłki i po raz kolejny goście zmarnowali swój ataku

• Marcelo sfaulował Lewandowskiego ok. 25 metrów od bramki Hannoveru. Gospodarze krótko rozegrali rzut wolny, Robben podał do Shaqiriego, ale ten został zatrzymany przez Zieler, który wyszedł z bramki i przestraszył pomocnika Bawaryczków

• Bayern Monachium - Hannover 96Bayern Monachium - Hannover 96

• Schmiedebach zaatakował prawą stroną, ale jedyne co udało mu się wywalczyć to aut. Dobrze grają w obronie gospodarze

• Xabi Alonso zmarnował rzut rożny, dośrodkował za mocno i piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym

• Robben zagrał na prawą stronę do Mullera, ten centrował w pole karne, ale tam dobrze ustawieni gości wybili piłkę na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia dla bramki Hannoveru

• Sobiech powalczył z Bernatem i piłkarz Bayernu ucierpiał. Poleżał chwilę na boisku, ale szybko wrócił do pełni sił

• Kolejny atak Bayernu i strzał aktywnego Robbena broni Zieler!

• W ataku ciągle Bayern. Po akcji Robbena rzut rożny, po kornerze Holender uderzał, ale ponad bramką.

• Próba dwójkowej akcji Robbena z Lewandowskim, ale Polak przekombinował podnosząc piłkę i próbując przerzucić obronę.

• Głęboka wrzutka Shaqiriego z lewej strony, za mocna by do piłki doszedł Lewandowski. Pewnie wyłapał ją za to Zieler.

• Bayern kontroluje grę i buduje ataki pozycyjne. Kiedy traci piłkę, nie pozwala na wyprowadzanie kontrataków. Teraz faulem przerwał taką próbę Alonso.

• Nowa moda w Bundeslidze - strzały zza połowy? Bardzo blisko szczęścia był teraz Xabi Alonso, ale Zieler zdążył wrócić i wybić piłkę spod poprzeczki na róg.

• Bayern w ataku pozycyjnym, ale tym razem obronną ręką wyszła defensywa Hannoveru. Mecz na razie całkowicie pod kontrolą gospodarzy.

• Uderzał ponownie Robben, ale tym razem niecelnie.

• Jedna z nielicznych akcji gości, ale Sobiech łatwo powstrzymany przez obrońców.

• Świetnie zrobił to Robben, który przedryblował kilka metrów, wszedł w pole karne i uderzył obok bramkarza, mimo asysty stoperów.

• Goooool! Już 2:0 dla Bayernu! Robben!

• W końcu akcja Hannoveru, ale mocno zagrana piłka odbiła się kilka razy od nóg obrońców Bayernu i wyszła w pole. Sobiech na razie zupełnie niewidoczny.

• Bayern ciągle w ataku, Shaqiri uderzył z dystansu po ziemi, ale obok bramki.

• "Lewy" dostał piłkę za linię obrony, przyjął ją na klatkę, opanował i posłał obok Zielara. Świetnie z połowy zagrał do polskiego napastnika Rafinha, zaspał Marcelo, który zgubił krycie, a Lewandowski świetnie uniknął spalonego i wykończył akcję jak światowej klasy napastnik.

• Gooooool! Leeeeewandowskiiii!

• Kolejny korner dla Bayernu, tym razem wrzucił Shaqiri. Goście ponownie wybijają na korner, Shaqiri ponawia, ale tym razem piłka wybita poza pole karne przez obrońców.