• Goście po odebraniu piłki nie potrafią wyjść z własnej połowy boiska.

• Admir Mehmedi uderzył tuż obok bramki pierwsza groźna sytuacja gości.

• Kolejny, długi atak pozycyjny gospodarzy.

• Robben wypuścił Bernat,a le ten z 10. metrów trafia w słupek!!!

• Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał głową Boatenga broni bramkarz gości.

• Bernat z kilkunastu metrów, fantastycznie broi Burki!!

• Bawarczycy szanują futbolówkę.

• Groźniej zaatakowali podopieczni Christiana Streicha, ale strzał jednego z gości zza pola karnego zatrzymał się na defensorze Bayernu.

• Wypad gości poza połowę, ale tuż za kołem środkowym, Freiburg traci piłkę...

• bayern

• Po rzucie rożnym w poprzeczkę trafił uderzeniem głową Dante, a dobitka Shaqiriego nie leciała w światło bramki.

• Bawarczycy są o co najmniej klasę lepszym zespołem do Freiburga, goście jedynie ograniczają się do wybijania piłki.

• Xerdan Shaqiri za kontuzjowanego Alonso.

• Alonso udał się do szatni, będzie potrzebna trzecia już zmiana w ekipie Bayernu.

• W głupi sposób fryburczycy tracą pikę....

• Korner dla gości, pierwszy w tym meczu.

• Alonso opatrywany poza boiskiem.

• Dośrodkowanie w pole karne do wbiegającego Muellera,a el Niemiec myli się. Piłka ląduje obok słupka.

• Bayern długo rozgrywa piłkę na połowie gości.

• Bramka Muellera.

bayern

bayern

• Goetze do Robbena, ale Holender zablokowany przy próbie dośrodkowania.

• Posiadanie piłki 78% do 22% na korzyść gospodarzy.

• Sebastian Kerk pojawia się za Felixa Klausa.

• Kontuzja jednego z gości.

• Robben zagrywał do Bernata ten uderzył w poprzeczkę, a pika spadła przed bramkę, tam był Mueller, który głową podwyższył na 2:0!!!!

• Mueller!!! 2:0!!!!!!!

• Spokojne pierwsze sekundy drugiej odsłony.

• Zaczynamy drugą połówkę!!!!

• Goście zaczynają z Mujdzą, który zmienił OliveraSorga

• Lewandowskiego już nie zobaczymy na murawie. Na boisku pojawia się Schweinsteiger.

• Wracamy na Allianz Arenę.

• Bayern Monachium - FreiburgBayern Monachium - Freiburg

• bayern

• Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Bayern prowadzi 1:0 z Freiburgiem.

• Robben zza pola karnego, ale słabo i niecenie.

• Lewandowski dziś jest dosyć niewidoczny, Polak jak na razie oddał jeden strzał.

• Robben z ostrego kąta strzela wprost w bramkarza gości!!!

• Schuster atakował od tyłu Ribery`ego. Żółta karta dla zawodnika Freiburga.

• Robben!!!!! 1:0!!!!!! Ribery głową zgrał do Holendra. Robben szczupakiem pokonał BurkiEgo!!!!!

• Jest zmiana, za kontuzjowanego Benatię pojawia się Jerome Boateng.

• Dziś rozgrywane są również 3 mecze Bundesligi, dotychczas padła jedna bramka. Hannover prowadzi 1:0 z Augsburgiem.

• Benatia zgłasza uraz i schodzi z boiska, będzie potrzebna zmiana.

• Po kilku lepszych minutach, Bayern znowu gra bardzo wolno.

• Prostopadła piłka do Robbena, ale Holender nie poradził sobie z opanowaniem futbolówki.

• Ciekawie, kombinacyjnie rozegrany stały fragment gry. Piłka zagrywana w pole bramkę opuszcza boisko i od bramki rozpocznie Neuer.

• Dante faulował jednego z gości. będzie dobra okazja dla fryburczyków.

• Robben do Muellera, ale wrzutka Niemca zablokowana. kolejny korner dla Bayernu.

• Długi atak pozycyjny gospodarzy.....

• bayern

• Xabi Alonso z ok. 30 metrów, ładnie broni Burki.

• Lewandowski faulowany, polak zwija się z bólu.

• Goście momentami dosyć rozpaczliwie się bronią.

• Robben przedzierał się prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• Goetze w sytuacji sam an sam ,nie potrafił pokonać Burkiego!!!!

• Arjen Robben przypomniał o sobie. Holender uderzył zza pola karnego, ale obok bramki gości.

• Mueller nie trafia z 10. metrów, pierwsza dobra okazja gospodarzy!!!!

• Ribery wrzucił w pole karne z lewej strony, ale strzał głową Muellera poleciała obok bramki Burkiego.

• Goście bronią się całym zespołem na własnej połowie.

• Po 18` oglądaliśmy tylko 1 strzał, zdecydowanie za mało, aby powiedzieć, ze spotkanie jest ciekawe.....

• bayern

• Zakotłowało się w polu karnym Freiburga, ale defensorzy wybijają futbolówkę.

• Rafinha w ostatniej chwili odzyskał piłkę od Guntera, który składał się już do uderzenia, mogło być groźnie.

• Mueller dośrodkował z prawej strony, do piłki doszedł Lewandowski. strzał Polaka głową poszybował nad bramką.

• Mehdi Benatia ukarany kartką, za taktyczny faul.

• Dosyć spokojne tempo pierwszych minut, nie widzieliśmy jeszcze strzału na Allianz Arenie.

• Thomas Mueller zagrał prostopadle do Mario Goetze, ten szukał Roberta Lewandowskiego,a le piłkę wybili obrońcy.

• Christian Gunter popędził lewym skrzydłem zagrał w pole karne, ale Felix Klaus nie dotarł do piłki.

• Po 6` gry, Bayern 82% czasu przy piłce.

• bayern

• Juan Bernat dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale zrobił to za mocno.

• Goście ograniczają się do wybijania piłek przed siebie , na oślep. Bayern kontroluje tempo spotkania.

• Bawarczycy nie zagrozili bramce Romana Bürkiego.

• Franck Ribery przedzierał się lewa stroną, zagrał w pole karne, ale tam na posterunku był defensor gości. Będzie pierwszy korner.

• Od środka rozpoczynają gospodarze, zaczynamy!!!!

• Sędzia techniczny: Holger Henschel
  • Co ciekawe, w ostatnich 24 spotkaniach Freiburg nie był w stanie pokonać Bayernu Monachium. Rywalizacja obydwu zespołów w poprzednich rozgrywkach zakończyła się remisem 1:1 na Badenova Stadion i zwycięstwem Bawarczyków w Monachium 4:0.

• Bastian Schweinsteiger
  • Fryburczycy w poprzednim spotkaniu bezbramkowo zremisowali z Hamburgiem. Zespól z Badenova Stadion plasuje się na 15. miejscu, z 14 punktami na koncie.

• Rywalem Bawarczyków jest SC Freiburg - ekipa, która z trudem zdobywa punkty do ligowej tabeli. Podopieczni Christiana Streicha ostatni raz wygrali 8 listopada, gdy odprawili 2:0 Schalke.

• bayern

• Warto wspomnieć, że w pięciu kolejnych meczach, czyste konto zachował Manuel Neuer. Bramkarz reprezentacji Niemiec również może zaliczyć rundę do bardzo udanych. Bayern z przewagą 9 punktów nad drugim Wolfsburgiem, pewnie prowadzi w tabeli Bundesligi.

• Bayern w obecnej kampanii spisuje się znakomicie. Drużyna Roberta Lewandowskiego wygrała sześć ostatnich, ligowych spotkań. W sobotę, podopieczni Guardioli pokonali na wyjeździe Augsburg 4:0. Jedną z bramek dla mistrza Niemiec zdobył Robert Lewandowski.

• Witamy serdecznie, za 20 minut rozpocznie się mecz 16. olejki Bundesligi. Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie SC Freiburg.