Bayern Monachium 4 - 0 TSG 1899 Hoffenheim

Bayern Monachium

4

TSG 1899 Hoffenheim

0

• To jest 18. kolejny mecz Bayernu bez porażki, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!!!

• Gagelmann kończy spotkanie, Bayern pokonuje na Allianz Arenie Hoffenheim 4:0, a jedną z bramek strzelił Lewandowski.

• Adam Szalai brutalnie powalił Dante, Węgier dostaje zasłużoną czerwoną kartkę!

• Xabi Alonso fauluje Firmino, żółty kartonik dla Hiszpana.

• Sebastian Rode!!!!! 4:0!!!! Pierwsza bramka Rode w barwach Bayernu!!!!

• Kim Jin-Su za Elyounoussiego

• schweinsteiger

• Wszystko na to wskazuje, że 3. punkty zostaną w Monachium.

• Robben zagrał z Lewandowskim w polu karnym. Holender podał do polaka, a ten z pierwszej piłki wypuścił Robbena w uliczkę, który podciął piłkę nad wychodzącym bramkarzem!!!!

• Robben!!!! 3:0!!!!!!! Asysta Lewego!!!!

• Robben przedzierał się, zagrał przed pole karne na wprost bramki do Ribery`ego, Francuz podał an lewo do Schweinsteigera, a Niemiec uderza na bramkę, ale broni Baumann.

• Dla Schweinsteigera jest to pierwszy występ w obecnym sezonie.

• Schweinsteiger za Goetze, ulubieniec publiczności wraca do gry po długiej kontuzji!!

• Ale szansa gości!!!! Prawą strona przedzierał się jeden z piłkarzy Hoffe, piłka trafiła an 5. metr do Szalaia,a le Węgier trafia w Neuera, powinno być 2:!!!!!

• Dante za Boatenga.

• Goście starają się przejąć inicjatywę, ale na Bayern to za mało.

• a za Modeste pojawi się Sven Schipplock

• Adam Szalai za Volanda, a za

• Podwójna zmiana w zespole gości zaraz będzie.

• Okres gry, gdzie gospodarze zwolnili tempo gry.

• Zakotłowało się w polu karnym Bawarczyków, ale gwizdek arbitra przerywa grę, zaczną gospodarze.

• Zaskakujące uderzenie Vollanda z lewej strony pola karnego, piłkę nad bramką odbił Neuer.

• bayern

• Chwilę wcześniej jeden z gości padł w polu karnym Bayernu po starciu z defensorów gospodarzy,a le gwizdek arbitra milczał.

• Robben faulowany przez Schweglera.

• Obraz gry w drugiej połowie niemalże identyczny jak na początku spotkania.

• Posiadanie piłki: 62% do 38% dla Bayernu.

• Ermin Bicakcić uderzył łokciem Lewandowskiego, rzut wolny dla gospodarzy.

• Sebastian Rode pojawi się na murawie za Thomasa Muellera.

• Wreszcie z własnej połowy wyszli goście, Voland zagrywał w pole karne do Modeste, ae napastnik gości nie sięgnął piłki.

• Bawarczycy wywalczyli kolejny korner, Hoffe zepchnięte do defensywy.

• Robben z lewej strony boiska uderzył, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Teraz na dwa razy Goetze próbował pokonać Baumann, ale i tym razem się nie udało.

• Robben prawą stroną zagrywa do obiegającego go Lewandowskiego. Ten wbiega z piłka w pole karne i uderza na bramkę, jednak dobrze tam ustawiony Baumann wybija piłkę na rzut rożny.

• Hoffenheim ma okazję, aby przeprowadzać kontry, ale piłkarze gości grają niedokładnie.

• Volland ukarany żółtym kartonikiem.

• Ribery przedzierał się po lewej stronie, wpadł w pole karne, a tam Niklas Sule czysto odzyskał piłkę Fancuzowi.

• Trochę chaosu wkradło się w ostatnich minutach, jedni i drudzy próbują szybko przenosić ciężar gry na połowę przeciwnika, ale obie ekipy natychmiast pozbywają sie piłek.

• Zakotłowało się na boisku, Benatia wzywany do Gagelmanna.

• Elyounoussi zagrywa do Modeste, ale ten w walce z Boatengiem fauluje Niemca.

• hoffenheim

• Obie ekipy przystąpiły do drugiej części bez zmian.

• Rzut rożny dla gości, ale dośrodkowanie Schweglera minęło w polu karnym piłkarzy Hoffenheim.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania Bayern - Hoffenheim!

• Pierwsze 20. minut było dosyć wyrównane potem Bayern przyspieszył i zdobył dwie bramki, zanosi się na to, ze Bayern przedłuży serię meczy bez porażki do 18 spotkań.

• Koniec!!! Piłkarze udadzą się do szatni, do przerwy Bayern prowadzi z Hoffe 2:0.

• Peter Gagelmann doliczył 1 minutę.

• Radość Polaka po bramce!!!

Lewandowski

• Trochę przypadkowa akcja gości, piłka trafiła do Tobiasa Strobla, ale ten szybko starcił piłkę.

• Bayern może teraz spokojnie kontrolować tempo spotkania.

• Kapitalna akcja gospodarzy, z prawej strony piłkę do Muellera zagrał Lewandowski. Niemiec dośrodkował w pole karne, tam był Robben, który wrzucił piłkę na wbiegającego Leego!!!! Polak głową pakuje piłkę w siatce!!!!

• Lewandowski!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!!!

• Robben wywalczył korner, piłka zagrywana z narożnika trafiła do jednego z Bawarczyków, ale piłka nie wylądowała w siatce.

• Sebastian rudy fauluje rozpędzonego Ribery`ego.

• Czy gości będzie stać, aby odpowiedzieć przed końcem pierwszej połowy?

• Juan Bernat przedzierał się lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• W strzałach 5:4 dla gości.

• Ribery wrzucał piłkę w pole karne, ale tam pewnie piłkę łapie Baumann.

• Ribery z lewej strony boiska zagrywał piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Goetze, któy uderzył na bramkę, ale obok słupka.

• Robben rozpoczął szybki atak Bawarczyków, ale po chwili wrócili goście i Bayern zaczyna od ataku pozycyjnego.

• Z rzutu wolnego uderzył Kevin Volland ,ale wprost w ręce Neuera.

• Prostopadła piłka do Elyounoussi,a tam Boateng powalił zawodnika gości. Żółta kartka dla Niemca.

• Neuer tradycyjnie, zabawiał się z piłką przed własną bramką, o mały włos straciłby piłkę.

• Pirmin Schwegler ukarany żółta kartką za faul na Lewandowskim.

• Radość po bramce.

bayern

• Czyste spotkanie,brak żółtych kartek, mało fauli. Peter Gagelmann nie ma dziś wiele pracy na boisku.

• Były zawodnik BVB zdecydował się na strzał z ponad 20. metrów, piłka wylądowała w siatce bramki Baumanna, gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• GGGooolllll!!!! Mario Goetze, ale uderzenie z dystansu!!!!

• Ribery rozpędził się na lewej stronie boiska i przebiegł z nią około 40 metrów. Dobiega do pola karnego i próbuje dośrodkować, jednak na jego drodze staje obrońca

• Po 20. minutach śmiało można powiedzieć, że goście nie przestraszyli się Bayernu.

• Po prawej stronie pola karnego piłkę dostał Lewandowski uderzył z prawej strony pola karnego, ale zbyt słabo, aby zagrozić bramce Hoffe.

• Bawarczycy nadal bez uderzenia na bramkę... sytuacja Muellera nie mogła zostać zaliczona jako uderzenie bo do piłki dopadł Baumann.

• Firmino zagra prostopadle w pole karne Bayernu, a le Modeste nie zdążył do piłki.

• Ribery zagrał w pole karne do Muellera, w 100 procentowej sytuacji Niemiec nie skierował piłki do siatki!

• Jak na razie dosyć spokojne tempo gry na Allianz Arenie.

• bayern lewy strzał

• Znów kontra Bayernu. Robben dostaje piłkę w na prawej stronie, wbiega z nią w pole, ale tam Beck odbiera mu futbolówkę.

• Posiadanie piłki 62% do 38% na korzyść Bayernu.

• Teraz podopieczni Gisdola wywalczyli rzut rożny, ale Bawarczycy wybijają piłkę.

• Ależ akcja gości!!!! Lewą strona pola karnego przedzierał się Tarik Elyounoussi zagrał przed bramkę Bayernu , a tam Modeste z kilku metrów głową nie trafił w dogodnej sytuacji!

• Dobra akcja Bayernu, prawym stroną przedzierał się Mueller zagrał przed bramkę do Lewandowskiego, ale Polak nie dotarł do piłki.

• Tym razem przewinił Benatia w środkowej strefie boiska.

• Po lewej stronie boiska tuz przy linii bocznej, w brzydki sposób powstrzymywany Ribery.

• Zgodnie z przewidywaniami to Bayern prowadzi grę w dzisiejszym spotkaniu, długo utrzymuje się przy piłce, a guście ograniczają się do gry z kontry.

• Lewandowski przebijał się jak czołg, ale w polu karnym za daleko wypuścił sobie piłkę i futbolówkę bez problemu złapał Oliver Baumann

• bayern

• Goście wybili piłkę i próbowali wyjść z kontrą, ale piłkę Volladnowi odebrał Ribery.

• Pierwsza akcja gospodarzy, prawą strona przebijał się Thomas Mueller, będzie pierwszy korner.

• Peter Gagelmann gwiżdże po raz pierwszy, zaczyna Bayern.

• Obie ekipy wyszły już na murawę, gospodarze wystąpią w swoich tradycyjnych strojach, a goście zaczną dziś w żółtych strojach.

• allianz arena

• OBSADA SĘDZIOWSKA:

• Sędzia główny: Peter Gagelmann
    • Sędzia asystent 1: Sven Jablonski
    • Sędzia asystent 2: Thomas Gorniak
    • Sędzia techniczny: Robert Kampka
  • Zdecydowanym faworytem meczu jest Bayern, który z dwunastu konfrontacji z TBG wygrał osiem, a cztery zremisował. Być może swoją niemoc strzelecką przełamie Robert Lewandowski.

• Steven Zuber
  • W barwach gości na pewno nie wystąpi Koen Casteels, a tak poza tym to wszyscy w Hoffenheim są gotowi na pojedynek z mistrzem Niemiec.

• W ekipie gospodarzy zabraknie z powodu urazów dwóch kluczowych piłkarzy Philippa Lahma oraz Davida Alaby. Po za wymienioną dwójką nie zobaczymy Reiny, Martineza, Pizarro, Starke, Badstubera oraz Alcanthary.

• Mimo dwóch słabszych pojedynków, podopieczni Gisdola zajmują bardzo dobre, 5. miejsce w tabeli Bundesligi.

• oście z Hoffenheim po bardzo dobrym początku sezonu odnieśli ostatnio dwie porażki, najpierw Hoffe przegrało z Borussią Mönchengladbach 1:3, a tydzień później uległo FC Köln 3:4.

• bayern skład

• Mimo świetnych wyników podopiecznych hiszpańskiego trenera, Bayern ma tylko 4. punkty przewagi and drugim Wolfsburgiem. W ostatniej kolejce Bawarczycy pokonali 4:0 Eintracht Frankfurt na Commerzbank Arena. Dla mistrza Niemiec trzy bramki zdobył Thomas Müller, a jedno trafienie dołożył Xherdan Shaqiri.

• Bawarczycy szlifują wyśmienitą passę 17 meczów bez porażki, co ciekawe jako gospodarz Bayern wygrał wszystkie pojedynki w obecnej kampanii. Podopieczni Guardioli radzą sobie w obecnych rozgrywkach znakomicie, jednak trener gospodarzy stawia przed drużyną z Bawarii kolejne cele. - Mamy jeszcze sześć kolejek Bundesligi i dwa mecze Ligi Mistrzów przed świętami Bożego Narodzenia. To ważny okres, a my możemy zrobić kolejny krok do przodu.

• Witamy bardzo serdecznie, za niecałe 30. minut, rozpocznie się 12. seria spotkań Bundesligi!!! Na Allianz Arena, Bayern podejmie Hoffenheim.