6

4 1 połowa

Werder Brema

0

• Koniec meczu! Arbiter 9 sekund przed upływem regulaminowego czasu gry zakończył mecz na Allianz Arenie.

• GOOOOOL! Mario Goetze trafia po raz drugi. Pomocnik Bayernu dostał piłkę od Thomasa Mueller i uderzył w światło bramki zza pola karnego, a Wolf nawet nie interweniował.

• Werder gra dzisiaj tragicznie. Właściwe przez całe spotkanie bremeńczycy nie zagrozili bramce Manuela Neuera.

• Głęboko cofnięty na własną połowę piłkarze Werderu. Akcję Bawarczyków strzałem na wiwat zakończył Dante.

• GOOOOOL! Thomas Mueller dośrodkował z prawej strony, w polu karnym piłkę wymienili Philipp Lahm z Shaqirim. Ten pierwszy z zimną krwią wykorzystał dogodną sytuację i pokonał Raphaela Wolfa po raz drugi.

• Długa piłka w kierunku Franco Di Santo, ale Manuel Neuer w swoim stylu przeczytał akcję i pewnym wybiciem z woleja poza polem karnym zażegnał niebezpieczeństwo.

• Żółta kartka dla Alejandro Galveza.

• Werder przedostał się w okolice pola karnego Bayernu, ale goście zaatakowali tylko trójką zawodników i obrońcy mistrza Niemiec szybko szkasowali tą akcję.

• Dynamiczna akcja Ribery'ego lewym skrzydłem, ale już podanie Francuza do Thomasa Muellera było minimalnie niecelne. Ribery zagrał nieco za plecy napastnika Bayernu.

• Tempo meczu wyraźnie siadło. Piłkarze Bayernu grają na stojąco. Goście z Bremy wcale nie kwapią się, by odebrać piłkę Bawarczykom.

• Franck Ribery od razu pokazał, się z dobrej strony. Francuz zagrał do Lahma. Zawodnik mistrza Niemiec poradził sobie z dwoma obrońcami, ale został zatrzymany przez trzeciego.

• A Arjena Robbena zastąpił Franck Ribery.

• Za Xabiego Alonso wszedł Shaqiri.

• Galvez zmienia Felixa Kroosa.

• Ależ sytuacje zmarnował Arjen Robben! Piłkarze Bayernu kompletnie rozmontowali defensyę Werderu, Goetze dograł piłkę do Robbena, ten miał czas by ją przyjąć, ale prawą nogą uderzył ponad poprzeczką.

• Rafinha miękko w pole karne do Thomasa Muellera, ale ten przegrał pojedynek z defensorem Werderu.

• Wprowadzony na boisko w drugiej połowie Marnon Busch ucierpiał w starciu z rywalem.

• Robben padł w polu karnym i był przekonany, że sędzia odgwiżdże jedenastkę. Arbiter pokazał, aby grać dalej.

• Rzut wolny z lewej strony boiska z około 35 metrów dla Werderu. Zlatko Junuzović bardzo wysoko zawiesił piłkę i Manuel Neuer nie miał najmniejszego problemu z wyłapaniem futbolówki.

• Spokojnie rozpoczął drugą połowę Bayern. Uderzenie z dystansu Rafinhi minimalnie minęło prawy słupek bramki Wolfa.

• W Bayernie od początku drugiej części spotkania gra Bernat, który zmienił Davida Alabę.

• Piłkarze w Monachium rozpoczęli drugą połowę.

• Marnon Busch pojawi się od początku drugiej połowy. Zastąpił Eljero Elię.

• Arbiter zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Bayern gromi Werder 4:0.

• GOOOOL! Kapitalnie zachował się Mario Goetze , który najpierw zwodem zgubił Lukimyę, a następnie oddał strzał z 15 metrów. Wolf był bez szans!

• GOOOOOOL! Thoma Mueller strzela w środek bramki, Wolf rzucił się w prawą stronę.

• Trójkowa akcja Bayernu i na skraju pola karnego faulowany był Thomas Mueller. Sędzia najpierw pokazał, że będzie rzut wolny. Później zmienił zdanie - karny dla monachijczyków.

• David Alaba chciał szybko odzyskać piłkę straconą przez kolegę z drużyny i ta sztuka mu się udała. Trener Werderu Robin Dutt miał pretensje do arbitra, że ten nie dostrzegł faulu Austriaka

• Werder pokazuje się dzisiaj z jak najgorszej strony. Piłkarze z Bremy nie stanowią dzisiaj zespołu i nie są w stanie nic przeciwstawić monachijczykom.

• Szybka akcja Bayernu prawą stroną. Piłka trafia do Robbena, który został nieco przyblokowany przez defensorów i dobrze wyglądająca akcja gospodarzy została przerwana.

• Piłkarze Werderu wyglądają na mocno oszołomionych po dwóch ciosach Bayernu. Mistrzowie Niemiec nadal kontrolują mecz. Spokojnie wymieniąją między sobą piłki.

• GOOOOL! Xavi Alonso! Rzut wolny dla Bayernu. Mur Werderu podskoczył, co wykorzystał Hiszpan, który sprytnie uderzył po ziemi. Zasłonięty Wolf nawet nie interweniował.

• Fantastyczna koronkowa akcja Bayernu. Futbolówka ostatecznie trafia do Arjena Robbena, który przed sobą ma Raphaela Wolfa. Holender przyjmuje futbolówkę prawą nogą i robi to fatalnie.

• Ostra wrzutka Davida Alaby z lewej strony, piłka po zamieszaniu trafia do Robbena. Defensor Werderu przeszkodził jednak Holendrowi i Bayern zacznie od rzutu rożnego.

• GOOOOOL! Philipp Lahm! Alaba dośrodkował piłkę z lewej strony, w polu karnym Thomas Mueller zdołał odegrać futbolówkę do Lahma, którym pewnym strzałem w prawy górny róg zaskoczył Raphaela Wolfa.

• Rzut wolny dla Bayernu. Arjen Robben wrzucił futbolówkę z prawej strony na piąty metr, ale tam Raphael Wolf piąstkuje piłkę.

• Rzut rożny po tym jak strzał Arjena Robbena został zablokowany przez jednego z obrońców Werderu.

• W iindywidualnej akcji Arjen Robben, ale zaatakowało go czterech zawodników i akcja Bayernu spaliła na panewce.

• Zamieszanie w polu karnym Bayernu. Dante nie patyczkował się jednak i wybił piłkę byle dalej od własnej bramki.

• Pressing gości nie przyniósł efektu. Prawą stroną szarżował Robben, Bawarczycy przerzucili piłkę na lewą stronę, ale tam Mueller przegrał starcie z obrońcą.

• Monachijczycy niepodzielnie panują w pierwszych minutach spotkania. Bawarczycy nie forsują jednak tempa. Długa piłka w pole karne, ale tam Wolf z problemami wyjaśnił sytuację.

• Kolejny atak gospodarzy, po którym Mario Goetze został wycięty przez jednego z defensorów Werderu.

• Spokojnie w ataku pozycyjnym piłkarze Bayernu. Alaba zagrywał do Goetzego, a pomocnik monachijczyków huknął wysoko nad poprzeczką.

• Bartels, dogrywał piłkę do Di Santo, ale zawodnik Werder znalazł się na pozycji spalonej.

• Zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Bayern Monachium: Starke, Benatia, Ribery, Shaqiri, Bernat, Rode, Lewandowski

• Rezerwowi Werder Brema: Caldirola, Galvez, Hajrović, Petersen, Selke, Husić, Busch

• Robert Lewandowski, który mocno ucierpiał w meczu ze Szkocją, rozpoczyna spotkanie na ławce rezerwowych.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema.