Eintracht Frankfurt 0 - 4 Bayern Monachium

Eintracht Frankfurt

0

Bayern Monachium

4

• Florian Meyer kończy mecz, Bayern bez problemów pokonuje Eintracht 4:0, bohaterem meczu Mueller strzelec trzech bramek. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Miłego Wieczoru!!!

• Na ostatnie sekundy za Hasebe pojawia się Ignjovski.

• Znowu indywidualna akcja Robbena, Holender huknął sprzed pola karnego,a le dobrą interwencją popisuje się bramkarz gospodarzy.

• Robben zagrał piłkę do Rode, Niemiec uderzył, a po drodze tor lotu piłki zmienił Shaqiri, pogrom.

• GOOOLLLLL!! 0:4!!!! Tym razem Xherdan Shaqiri!!!!

• Teraz dystansu strzelał Boateng, piłka przeleciał obok lewego słupka bramki.

• Piłkarze Bayernu grają tak, jakby przebywali na treningu.

• Mario Goetze wpadł z piłką w pole karne, ale z kilku metrów nie potrafił pokonać Wiedwalda.

• Lucas Piazon zastąpi Aignera.

• Prostopadła piłka do Seferovicia, ale szybszy Neuer , który 30 metrów od bramki przejął piłkę.

• Bayern teraz dominuje , ten mecz mógłby się już skończyć, gospodarzy nie stać na skuteczną odpowiedź.

• Shaqiri w pole karne zagrywał, tam piłkę wybili obrońcy, ale po chwili znowu przy piłce znaleźli się piłkarze Bayernu.

• Xherdan Shaqiri stał przed szansą pokonania brakarza gospodarzy, ale nie trafił w bramkę.

• Ribery opuszcza boiska ,a za niego widzimy Shaqiriego.

• Hasebe zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki, słabo grają gospodarze.

• Robben zagrywał z rzutu rożnego, ale goście nie potrafili zamienić dośrodkowania Holendra na strzał.

• Anderson zwija się z bólu, chwila przerwy w grze.

• Guardiola daje odpocząć swoim podstawowym zawodnikom, za Lahma zobaczymy Sebastiana Rode.

• Robben otrzymał piłkę, Holender chciał zakończyć akcję indywidualnie, ale został zablokowany, będzie korner.

• Boisko opuszcza również Lewandowski, za niego pojawi się Robben.

• Sonny Kittel zastąpił Stenderę.

• Goetze wypuścił prostopadle Muellera, który bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy.

• GGGOOOLL!!!!! 0:3!!! Mueller po raz trzeci!!!

• Ribery fauluje w środkowej strefie boiska Hasebe, żółta kartka dla pomocnik gości.

• Lahm zagrał prostopadle na prawą stronę do Ribery`ego, Francuza zagrał wzdłuż bramki an 5. metrze ,a tam formalności dopełnił Mueller.

• GGGGGOOOLLLL!!!! 0:2!!!! Znowu Mueller kończy składna akcję Bayernu!!!!!

• Świetna atmosfera na Commerzbank-Arena, fani Eintrachtu naprawdę świetnie się bawią na trybunach.

• Po raz kolejny Seferovic próbował się przedrzeć przez zasieki obronne gości, ale szwajcar zdanie arbitra faulował Rafinhę.

• Gospodarze chwilami bronią się rozpaczliwie...

• Prostopadła piłka do Lewandowskiego od Goetze, ale Polak złapany na spalonym.

• Franck Ribery dośrodkowywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką Eintrachtu.

• Czyżby Eintracht miał dziś ponieść 5. porażkę z rzędu? Fatalna seria piłkarzy Thomasa Schaafa

• Robert Lewandowski głową kieruje wysokie podanie na bramę rywali, Felix Wiedwald skutecznie jednak interweniuje.

• Kolejna akcja gospodarzy spaliła an panewce, Bayern szybko odbiera piłkę, kontroluje tempo meczu.

• Posiadanie piłki 63% do 37% na korzyść mistrza Niemiec.

• Alex Meier złapany na spalonym. Kolejna akcja Eintrachtu przerwana przez arbitra głównego.

• bayern łąwka

• Kolejna prostopadła piłka do Lewego,a le tym razem nie był w stanie dogonić futbolówki.

• Świetna prostopadła piłka do Lewandowskiego, ale Polaka uprzedził odważnym wyjściem bramkarz gospodarzy.

• Seferović przepchnął Boatenga, ale zdaniem arbitra Szwajcar faulował.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynają piłkarze Eintrachtu!!!

• Wyniki do przerwy spotkań rozgrywanych równolegle:

• Augsburg - Paderborn 1:0
    • Hoffenheim - FC Koln 3:3
    • Freiburg - Schalke 1:0
    • Bayer Leverkusen - Mainz 0:0
  • W taki sposób Mueller pokonał bramkarza gospodarzy.

Eintracht - Bayern, gol Muellera.

• Florian Meyer gwiżdże po raz ostatni, Bayern do przerwy wygrywa we Frankfurcie z Eintrachtem 1:0.

• W ostatnich minutach obydwie drużyny się ożywiły.

• Bernat zagrał wzdłuż bramki, piłka minęła dwójkę defensorów gospodarzy i Mullera. Do futbolówki doszedł Lewandowski, który zamiast uderzać przyjmował i piłkę po zagraniu Polaka złapał Wiedwald.

• Rzut wolny na 20. metrze. Meier uderzył na bramkę Neuera po podaniu Oczipki, ale fantastycznie broni bramkarz gości.

• Z rzutu rożnego piłkę zagrywał Oczipka, futbolówka przed polem karnym odbiła się od ręki Ribery`ego i będzie dobra szansa dla gospodarzy.

• Lewą stroną przedarł się Seferović, podał wzdłuż bramki do Hasebe, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybił piłkę Dante.

• Kolejne przewinienie gospodarzy, żółta kartka dla Aignera.

• Sporo fauli dziś widzimy na boisku, jest to efekt bezsilności zawodników Thomasa Schaafa

• Gospodarze nie maja pomysłu na zawodników Bayernu.

• Dwa rzuty rożne dla Bayernu, ale Bawarczycy nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy.

• Lewandowski przedzierał się lewą strona boiska, zdołał minąć jednego defensora, ale na drugim się zatrzymał.

• Timothy Chandler fauluje Ribery`ego, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu.

• Ribery fauluje Hasebe w środkowej strefie boiska.

• Czy gospodarzy będzie stać na odpowiedź?

• Sporo fauli w początkowych minutach, w niecałe 30. minut odnotowano już 12 przewinień.

• Alonso zagrywał futbolówkę w pole karne, tam do niej dopadł Dante, ale nie potrafił skierować piłki w stronę bramki.

• Po lewej stronie boiska faulowany Lewy przez Chandlera, będzie szansa na dobrą wrzutkę w pole karne.

• Błąd Neuera, który złym wybiciem piłki oddał piłkę za darmo gospodarzom, ale będąc pod polem karnym Bayernu, piłkarze Eintrachtu łatwo stracili piłkę.

• Kolejna piękna akcja gości, podanie do Lahma w pole karne odgwizdane jako spalony.

• Kapitalna akcja gości, Ribery zagrał po lewej stronie boiska z Lewandowskim. Francuz zagrał wzdłuż bramki do Muellera, a ten na raty pokonuje bramkarza gospodarzy.

• GGGGGGOOOOLLLLL!!!! 0:1!!!!! Thomas Mueller na raty pokonuje Wiedwalda!!!

• Dobra szansa Alonso, ale kapitalnie zachowuje się bramkarz gospodarzy.

• Goście nadal nie oddali strzału.

• Lewą strona przedzierał się Bernat, ale Hiszpan nie zdążył do piłki, od bramki zacznie Wiedwald.

• Na razie dosyć spokojne tempo spotkania, podopieczni Guardioli nie forsują tempa.

• Posiadanie piłki 64% do 34% na korzyść Bayernu Monachium.

• Alonso zagrywał piłkę w pole karne , tam do piłki dopadł Mueller, który głową z kilku metrów chciał zgrać do Lewandowskiego, ale Niemiec został uprzedzony przez bramkarza gospodarzy.

• Mueller faulowany około 35. metrów od bramki, goście przed szansą dobrego dośrodkowania.

• Po chwili faulował Mario Goetze.

• Z piłką przedzierał się Lahm, ale Niemiec zbył faulowany na środku boiska, od stałego fragmentu gry rozpoczną goście.

• Goście jeszcze nie oddali strzału na bramkę Felixa Wiedwalda

• Długa piłka na Lewandowskiego, ale piłkę wybijają obrońcy.

• Rzut rożny dla Eintrachtu, piłkę zagrywał Bastian Oczipka, do futbolówki dopadł jedne z zawodników gospodarzy, ale gwizdek arbitra przerywa grę, spalony.

• Gospodarze atakują przede wszystkim długim podaniem na Meiera, bądź Seferovicia.

• piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry wybija Lewandowski.

• Przejęcie futbolówki w środku pola przez gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony zablokowane przez Bernata. Następnie Boateng popełnia kiks i wybija piłkę za linię końcową boiska. Będziemy mieli rzut rożny.

• Mamy pierwszą polską bramkę w tej kolejce Bundesligi, Paweł OLKOWSKI strzelił bramkę dla FC Koln w meczu z Hoffenheim.

• Thomas Mueller przedzierał się lewą stroną, podał piłkę do Lewandowskiego, ale Polak na spalonym.

• Od początku z animuszem rozpoczęli mecz goście.

• Kolejna akcja Bayernu zatrzymana faulem. Rafinha wyprowadzał futbolówkę z własnej połowy, podcinał go Seferović.

• Kapitalna szansa dla Bayernu, lewą stroną pognał Lewandowski, tuż przed bramkarzem podał na prawo do Muellera,a le futbolówka nie dotarła do Niemca.

• Pierwszy gwizdek Florian Meyera, rozpoczynają goście!

• Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na boisko!

• Przyjazd Bayernu to zawsze wielkie święto i logistyczne wyzwanie. Tym razem będzie ono wyjątkowo ogromne, bo niemal wszyscy kibice musieli dostać się na stadion samochodami i autokarami.

• Już za chwilke zaczynamy święto we Frankfurcie!!!

• Przypomnijmy, że wczoraj Hertha uległa 0:2 w Berlinie drużynie Hannoveru 96.

• Rozgrzewka gospodarzy:

Eintracht rozgrzewka

• Frankfurt wystąpi natomiast bez Kevina Trappa, Constanta Djakpy, Carlosa Zambrano, Johannesa Fluma, Martina Laniga, Jana Rosenthala i Nelsona Valdeza.

• Świeżego urazu nabawił się też Claudio Pizarro. Wyłączeni są w dalszym ciągu Pepe Reina, Tom Starke, Holger Badstuber, Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger, Thiago Alcantara.

• Niestety w ekipie goście nie zobaczy Davida Alaby, który nabawił się kontuzji podczas środowego meczu LM z Romą.

eintracht - bayern, ustawienie taktyczne

• Goście natomiast dominują nie tylko na międzynarodowym podwórku, ale również na własnym. Po środowym zwycięstwie w Lidze Mistrzów 2:0 nad Romą, czas na Bundesligę. Bawarczycy w hitowym pojedynku pokonali Borussię Dortmund 2:1,a jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski.

• Wyjściowy skład mistrza Niemiec:

bayern

• Podopieczni Thomasa Schaafa przegrali cztery mecze pod rząd i spadli z piątej na dwunastą pozycję w tabeli. U siebie frankfurtczycy ulegli Stuttgartowi i M'gladbach (Puchar), a na wyjeździe okazali się gorsi od Paderbornu i Hannoveru.

• Witamy bardzo serdecznie, za niespełna godzinę, Eintracht Frankfurt podejmie na własnym obiekcie Bayern Monachium. Mecz zostanie rozegrany w ramach 11. kolejki Bundesligi.