Eintracht Frankfurt 2 - 0 Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt

2

Borussia Dortmund

0

• Eintracht zasłużenie pokonuje Borussię, urazu w meczu nabawił się Piszczek. miejmy nadzieję, ze to nic poważnego. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

• Koniec meczu!!! Eintracht pokonuje 2:0 BVB, Borussia dalej pozostaje najgorszą drużyną Bundesligi!!!

• Kittel za Aignera.

• 3. doliczone minuty.

• Ignjovski za Inuiego.

• Borussia umacnia się na ostatniej pozycji w tabeli....

• Lanig ukarany.

• Zanosi się na kolejną porażkę BVB w Bundeslidze...

• Grosskreutz ukarany żółtym kartonikiem.

• Gündogan ładnie uderzył, ale jeszcze lepiej obronił bramkarz gospodarzy.

• Tuz przed polem karnym faulowany jeden z gości.

• Długa piłka do Seferovicia. Weidenfeller wyszedł daleko z bramki, a Ginter zagrywając piłkę głową do własnego bramkarza minął go i tam sam z pustą bramką Seferović dopełnił formalności.

• Seferović, ale błąd defensywy BVB!!!!!

• Ginter upomniany przez arbitra.

• Do końca kilkanaście minut, czy goście odpowiedzą?

• Podwójna zmiana w zespole gości.

• Czy gospodarze dowiozą 1:0 do końca?

• Gospodarze długą piłka szybko przenoszą ciężar gry na połowę BVB.

• Aigner ukarany kartką za podcięcie przeciwnika.

• Meier, ależ sytuacja!!! Piłka dośrodkowana z prawej strony boiska ląduje na głowie napastnika gospodarzy, ale ten nie trafił z kilku metrów do bramki!

• 51% do 49% jeśli chodzi o posiadanie piłki dla gospodarzy.

• Martin Lanig za Stenderę.

• Borussia przejęła inicjatywę, ale nie zmienia to faktu, że BVB jest czerwoną latarnią Bundesligi.

• Durm nie dogonił piłki na lewym skrzydle, od bramki zacznie Wiedwald.

• Sporo walki teraz na boisku. Dortmund ma dziś naprawdę trudne zadanie.

• Gospodarze teraz zmarnowali dobrze zapowiadającą się kontrę.

• Anderson wraca na boisko.

• Anderson cierpi na boisku po zderzeniu głowami.

• Ramos otrzymał świetną piłkę od Gabończyka, ale znowu broni Wiedlwald!!!!

• Aubameyang strzelał z lewej strony boiska, ale Wiedwald pewnie broni.

• Gospodarze od wysokiego C- rozpoczęli druga połowę.

• Meier w dogodnej sytuacji nie trafił do bramki, powinno być 2:0.

• Stendera starał się wykorzystać błąd defensorów BVB, ale zawodnik gospodarzy nie trafił do bramki Borussi.

• Wracamy na boisko, od środka rozpoczną goście.

• Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Eintracht prowadzi z Borussią Dortmund 1:0.

• Seferović z kilku metrów trafia tylko w boczną siatkę!!!!

• 1. minuta doliczona.

• Piła w bramce Eintrachtu ale na spalonym był jeden z zawodników gości.

• Borussia bije głową w mur, goście nie potrafią przebić się pod pole karne gospodarzy.

• 8 do 5 w strzałach na korzyść BVB.

• Ramos za Piszczka, Polak opuszcza plac gry z powodu urazu.

• Aubameyang strzelił wysoko wysoko nad bramką.

• Piłka podana na lewe skrzydło do Durma, ale zawodnik gości zepsuł dośrodkowanie.

• Jak na razie nic się nie zienia, BVB nadal okupuje ostatnia pozycję w tabeli.

• Matthias Ginter łokciem potraktował jednego z gospodarzy, brzydki faul piłkarza BVB.

• Kehl, sytuacyjna piłka. Doświadczony zawodnik uderzył z 10. metrów, ale broni Wiedwald.

• Posiadanie piłki 56% do 44% na korzyść Eintrachtu.

• Mkhitaryan miał wykończyć kontrę BVB, ale znowu nie trafił do bramki!!!!

• Pierre-Emerick Aubameyang dostał świetne podanie, ale z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy ,a potem Grosskreutz trafia w słupek.

• BVB gra dziś bardzo nerwowo, dawno takiej Borussii nie oglądaliśmy.

• Eintracht jest dziś lepszym zespołem, może to zaskakiwać, ale takie są fakty.

• Jeden z gospdoarzy strzela obok bramki, ale gwizdek arbitra przerywa grę, spalony

• Rzut wolny dla gospodarzy za faul Kagawy, będzie dobra szansa na dośrodkowanie.

• Kevin Grosskreutz ruszył lewą storna ,ale przed polem karnym źle podał i stracił piłkę.

• Gospodarze grają dziś naprawdę dobrze, nie widać różnicy jeśli chodzi o klasę jaka dzieli poszczególnych piłkarzy.

• Posiadanie piłki 51% do 49% na korzyść BVB.

• Wrzutka w pole karne, tam z kilkunastu metrów nra bramkę ponownie uderzył Meier, ale dobrze broni Weidenfeller.

• Dośrodkowane z rzutu wolnego , piłka trafia do Aignera, ale ten uderzeniem głową nie potrafił skierować piłki do bramki.

• Mkhitaryan otrzymał dobre podanie, ale strzelił z kilkunastu metrów wprost w Wiedwalda

• Dosyć niespodziewanie gospodarze prowadzą.

• Świetna prostopadła piłka z głębi pola do Meiera, ten wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza BVB!!!!

• Bardzo nieudany strzał Henrik Mkhitaryana, poleciał wysoko nad bramką.

• Piłka podana na prawe skrzydło do Łukasza Piszczka, polak wywalczy rzut rożny.

• Borussia dziś na żółto,a gospodarze na czerwono-czarno.

• Pan Gagelmann rozpoczyna mecz!

• ŁAWKA REZERWOWYCH GOŚCI:

[*] Jon Gorenc Stanković [*] Ilkay Gudnogan [*] Adrian Ramos [*] Mitchell Langerak [*] Marcel Schmelzer [*] Nuri Sahin [*] Milos Jojić [/list]

• Bundesliga

• W poprzednim sezonie w obydwu spotkaniach lepszy okazał się Dortmund, który najpierw wygrał na wyjeździe 2:1, a na Singal Iduna Park padł wynik 4:0.

• W ekipie Eintrachtu zabraknie dziś Trappa, Djakpy, Gerezgihera, Zambrano, Rosenthala oraz Valdeza. Goście musza sobie natomiast poradzić bez Hummelsa, Błaszczykowskiego, Sokratisa i Reusa.

• Borussia w środku tygodnia doznała porażki w Lidze Mistrzów 0:2 z Arsenalem Londyn. Humory w obozie BVB nie są najlepsze. Podopieczni Kloppa zajmują ostatnie miejsce w tabeli mając na koncie 11 oczek.

• Początek sezonu w wykonaniu dortmundczyków jednak do udanych nie należy. W ostatniej kolejce Bundesligi, BVB zremisowało 2:2 z Paderborn, mimo prowadzenia do przerwy 2:0.

• Zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem dało chwilę oddechu przed rywalizacją z BVB. Eintracht z 15 punktami na koncie zajmuje 11. miejsce.

• Gospodarze w ostatniej kolejce przerwali fatalna serię czterech porażek z rzędu. Dosyć niespodziewanie Eintracht w poprzedniej kolejce, pewnie pokonał na wyjeździe Borussię Moenchengladbach 3:1.

• Na Commerzbank Arenie, Eintracht podejmie BVB.

• Witamy serdecznie za niespełna 45. minut rozpocznie się ostatni mecz 13. serii spotkań Bundesligi.