Eintracht Frankfurt 0 - 0 Borussia Moenchengladbach

Eintracht Frankfurt

0

Borussia Moenchengladbach

0

• Kibice na Commerzbank arena obejrzeli dziś żywe spotkanie z dużą ilością okazji, jednak górą dziś byli golkiperzy, którzy byli bezbłędni. To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze jutrzejsze relacje!

• I to była już ostatnia okazja w dzisiejszym meczu, niestety nie dane nam było obejrzeć dziś bramki.

• Kapitalny rajd Traore, który minął kilku rywali i wycofał do Hazarda, młody Belg z kilku metrów nie zdołał jednak pokonać Trappa!

• Na ostatnią minutę Nordtveit za Johnsona

• Dominguez ledwo sięgnął piłkę, Trapp miał obowiązek to złapać i tak też uczynił

• Klepka Eintrachtu kończy się stratą i kontrą Gladbach. Zablokowane dośrodkowanie Krusie i będzie kolejny rzut rożny

• Madlung powalił Jantschkego w polu karnym Borussii, choć nie może się pogodzić z decyzją o faulu

• Oczipka ponownie potężnie strzelił z dystansu, trafił Johnsona prosto między nogi. To musiało boleć!

• Valdez już się dziś nabiegał, na więcej nie ma siły, więc zastępuje go Piazon

• Traore melduje się na boisku w miejsce Hermanna

• Valdez chciał uderzyć efektownie z półobrotu - wyglądało nieźle, efekt żaden, a dodatkowo Paragwajczyka łapią już skurcze

• Kruse dośrodkował na głowę Domingueza, ten uderzył celnie, ale zdecydowanie za lekko

• Niespecjalnie aktywnego dziś Raffaela zmienia Thorgan Hazard

• Pierwszy od łduższego czasu wypad pod bramkę Eintrachtu. Kruse zachował się dość nieporadnie, ale udało się wywalczyć korner

• Aigner miał kapitalną szansę! Gospodarze przejęli piłkę i błyskawicznie znaleźli się pod bramką. Valdez dograł do Aignera, ten przełożył Domingueza i potężnie uderzył lewą nogą z ok. 12 metrów. Piłka o centymetry minęła bramkę, Sommer nie miałby nic do powiedzenia!

• Głupia strata Brouwersa, na piłkę już czaił się Valdez, jednak Dominguez wszedł bardzo ostro wślizgiem, zabrał piłkę i oddalił niebezpieczeństwo

• Xhaka poszedł na przebój, wpadł w pole karne, jednak miał piłkę na swej słabszej, prawej nodze przez co uderzył niecelnie, a szkoda bo to była naprawdę dobra szansa

• Kruse za daleko wypuścił sobie piłkę, jednak zdołał ją dziubnąć tuż przed nogami Oczipki, który powalił go na ziemię. To musiała być kartka

• Medojević się doigrał i po faulu z tyłu na Kramerze ujrzał żółtą kartkę

• Wendt sprytnie dograł do Kramera, świetnie wyszedł jednak Trapp i wyłuskał piłkę spod jego nóg

• I wznawiamy! Oba zespoły bez zmian

• Jedyne czego brakuje w tym meczu, to bramek. Poza tym oglądamy typowy mecz Bundeligi - mnóstwo groźnych akcji, ładne zespołowe rozegrania i szybkie kontry z obu stron. Dodatkowo popisali się bramkarze, miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy jednak gole

• Arbiter zaprosił już obie ekipy na przerwę, wracamy za 15 minut!

• Długa piłkę w kierunku Raffaela, ale na 30. metr wyszedł Trapp i w stylu Neuera wybił futbolówkę

• Znów było gorąco pod bramką gości! Oczipka wrzucił piłkę z rożnego na dalszy słupek, gdzie był Aigner. Pomocnik Eintrachtu zgrał piłkę głową do Madlunga, a ten uderzył z kilku metrów prosto w Sommera!

• Długo trwało oblężenie bramki Sommera, gracze Borussii przez kilka chwil nie mogli wydostać się spod własnej bramki. Akcję gospodarzy fatalnym strzałem zakończył Aigner

• Kolejne ofensywne wejście Wendta, ale dobrze wrócił za nim Ignjovski i nie będzie nawet rogu

• Ależ parada Sommera! Dominguez nie sięgnął piłki dośrodkowanej z prawej strony, czyhał na nią Valdez, uderzył głową z 5 metrów, ale kapitalnie zachował się bramkarz Eintrachtu

• Jantschke ostro potraktował Kittela, który efektownie go okiwał, ale tym razem sędzia go oszczędził

• Znowu dobrze interweniuje Anderson, który wślizgiem powstrzymał Krusego. Niemiec ponownie ruszył lewym skrzydłem, ale obrońcy Eintrachtu wyszli z opresji

• Kolejna ładnie zapowiadająca się kontra gości zostaje przerwana przez gwizdek sędziego - Johnson był na spalonym

• Ignjovski nie miał pomysłu na rozwiązanie ataku, więc sprytnie nabił rywala i wywalczył rzut rożny, który został jednak fatalnie wykonany

• Jak to nie wpadło? Wendt ładnie podłączył się lewą stronę, wycofał do Johnsona, a ten technicznym strzałem chciał pokonać Trappa, piłka o centymetry minęła słupek!

• Raffael uderzył z dystansu, piłka otarła się o Andersona, sędzia jednak tego nie zauważył i nie zarządził rzutu rożnego

• Za długo chyba rozgrywał Eintracht tę kontrę. Gospodarze wychodzili 4 na 3, rozegrali szeroko, akcję strzałem zakończył Seferović - bardzo nieudane zagranie, piłka poszybowała daleko od bramki

• Kolejny raz piłkarze Borussii próbują prostopadle dograć w pole karne. Tym razem Raffael szukał Hermanna, ale ten był lekko faulowany przez Madlunga, jednak sędzia nie zareagował

• Napiera Eintrach, najpierw strzał Kittela zablokowany, potem podobny skutek odniósł strzał Hasebe, a na koniec Aigner złapany na spalonym

• Dobra oskrzydlająca akcja Eintrachtu, jednak dośrodkowanie było zbyt głębokie i przechwycił je Sommer

• Raffael zdobywa bramkę, ale był na minimalnym spalonym co nie umknęło sędziemu!

• Kruse fantastycznie dograł do Hermanna, ten bez zastanowienia uderzył z woljea! Fantastycznie wybronł to Trapp a dobitka skrzydłowego Gladbach przeszła nad bramką!

• Piłkarze Schaafa nie pozostają dłużni - Anderson bezpardonowo zaatakował Raffaela i również obejrzał żółtą kartkę

• Aigner uciekł Wendtowi i Szwed nie miał wyjścia, musiał faulować. Sędzia ukarał go za to żółtym kartonikiem

• Po ofiarnej interwencji Oczipki, goście mają pierwszy w meczu rzut rożny. Korner został krótko rozegrany, dośrodkowanie Jantschkego za głębokie, pewnie łapie Trapp

• I od razu pierwsza szansa dla gospodarzy! Seferović wpadł w pole karne i huknął z powietrza tuż nad bramką!

• Pierwszy gwizdek sędziego Marka Fritza i zaczynamy!

• Z kolei nie Eintracht nie radzi sobie najlepiej, nie potrafi wygrać od trzech kolejek, w ostatnim tygodniu Bayern nie dał im szans i wygrał 3:0. Na domiar złego kontuzji doznał Alex Meier. Lider klasyfikacji strzelców doznał urazu kolana, która wyklucza go z gry do końca sezonu

• Podopieczni Luciena Favre'a radzą sobie ostatnio znakomicie, odnieśli już 4 zwycięstwa z rzędu, przed tygodniem efektownie ograli swą imienniczkę z Dortmundu 3:1. W tabeli zajmują 3. miejsce i prawie pewny awans do Ligi Mistrzów

• I ławka Borussii: Heimeroth, Hahn, Hazard, Hrgota, Korb, Nordtveit, Traore

• Wyjściowe składy obu ekip macie po lewej stronie, a tak przedstawiają się ławki rezerwowych obu ekip: Eintracht: Weidwald, Chandler, Djakpa, Flum, Inui, Kinsombi, Piazon