Hamburger SV

0

Bayern Monachium

0

• KONIEC! Bayern Monachium dość niespodziewanie bezbramkowo remisuje w Hamburgu z HSV.

• Pierre Hojbjerg ukarany żółtą kartką.

• I jeszcze Robert Lewandowski w doliczonym czasie gry mógł zapewnić Bayernowi zwycięstwo, ale strzał Polaka obronił Drobny.

• Robert Lewandowski złapany na spalonym.

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry aż cztery minuty.

• Thomas Müller uderzał sprzed pola karnego, ale jeden z obrońców HSV zablokował go.

• Nicolai Müller opuszcza plac gry, zastąpi go Steinmann.

• Claudio Pizarro dość niespodziewanie oddał strzał na bramkę HSV, ale czujny Jaroslav Drobny zdołał obronić.

• Lewis Holtby zdołał jeszcze oddać strzał na bramkę Bayernu, ale Manuel Neuer mógł ją tylko odprowadzić wzrokiem, bowiem powędrowała tuż obok słupka.

• Strzał Jeromea Boatenga w żaden sposób nie zagroził bramce Jaroslava Drobnego.

• Valon Behrami ukarany żółtą kartką.

• Mario Goetze zagrał piłkę ręką, ale na jego szczęście sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

• Do końca meczu pozostało nieco ponad piętnaście minut, jak na razie na Imtech-Arena nie padła żadna bramka.

• Pierre-Michel Lasogga opuści plac gry, zastąpi go Julian Green.

• Błąd w szeregach obronnych HSV wykorzystuje Thomas Mueller, ale piłka po jego strzale odbiła się od Westermanna.

• Mario Goatze dość nieudanie uderza piłkę z rzutu wolnego, piłka nie powędrowała do żadnego piłkarza Bayernu.

• Dośrodkowanie Lewandowskiego zostaje wybite przez defensorów HSV.

• Lasogga dośrodkowywał, ale do piłki nie dobiegł żaden z jego kolegów.

• Heiko Westermann zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka mija światło bramki.

• Zmiana w HSV, Tolgay Arslan schodzi, zastąpi go Petr Jiracek.

• Xherdan Shaqiri opuszcza plac gry, zastąpi go Robert Lewandowski.

• Nicolai Müller przyjmuje przed polem karnym piłkę głową po rzucie rożnym, ale ostatecznie nie udaje mu się skierować jej do siatki.

• Mario Götze posłał piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zdołał do niej dojść.

• Zmiana w Bayernie, Rafinha schodzi z murawy, zastąpi go Mario Goetze.

• Nicolai Müller ukarany żółtą kartką.

• Bawarczycy zrobili się nieco odważniejsi pod bramką HSV i ciągu kilku minut stworzyli sobie kilka naprawdę świetnych sytuacji.

• Na szczęście David Alaba wraca do gry.

• David Alaba padł jak długi na murawę po faulu Dickmeiera. Wygląda to na poważniejszy uraz Austriaka.

• Bayern napiera na bramkę HSV, David Alaba stanął przed szansą zdobycia gola, ale źle uderzył piłkę i ta powędrowała ponad poprzeczkę.

• Philipp Lahm zmarnował świetną sytuację! Niepilnowany kapitan Bayernu przyjął piłkę i huknął na bramkę HSV, jednak Jaroslav Drobny zdołał obronić jego strzał.

• Zmiana w Bayernie, Pierre Hojbjerg opuści pla gry, w jego miejsce pojawia się Xabi Alonso.

• David Alaba dobrze dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy gospodarze oddalili piłkę od własnej bramki.

• Tego Bawarczycy z pewnością się nie spodziewali. Ofensywnie piłkarze HSV wyglądają w drugiej połowie jeszcze lepiej niż w pierwszej, a po ich grze widać, że po trzech porażkach z rzędu są głodni zwycięstwa.

• Bayern uspokaja grę, gospodarze przez dłuższą chwilę wymieniali między sobą podania, próbując budować spokojnie dogodne akcje.

• To mogła by bramka dla HSV! Nicolai Müllerna dostał piłkę będąc na krawędzi pola karnego, ale ta minimalnie minęła słupek!

• Piłka opuściła plac gry, HSV zacznie od rzutu z autu.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę meczu HSV - Bayern Monachium!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy HSV bezbramkowo remisuje z Bayernem Monachium.

• Tolgay Arslan ukarany żółtą kartką.

• Sędzia tego spotkania jest dziś bardzo pobłażliwy. Lasogga ostro sfaulował rywala, ale ten dał mu tylko ostrzeżenie.

• Faul Davida Alaby w ataku. Piłka po stronie gospodarzy.

• Ostrzolek po raz kolejny w tym meczu nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Piłkarz HSV wyraźnie pracuje na kartkę.

• Juan Bernat próbował dośrodkować w pole karne, ale piłka została zablokowana przez Diekmeiera.

• Piłkarz rzucona z głębi pola mija Dante i Boatenga. Lasogga próbował jeszcze dobiec do futbolówki, ale nie udało mu się i ta opuściła plac gry.

• Piłkarze HSV grają dziś nie tylko o pierwsze w sezonie zwycięstwo, ale także próbują strzelić pierwszą bramkę w tym sezonie. Po trzech kolejkach hamburczykom nie udało się jeszcze trafić do siatki rywali.

• Juan Bernat uderzał z narożnika boiska, ale golkiper HSV poradził sobie z jego uderzeniem.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad piętnaście minut, jak na razie widowisko w Hamburgu nie należy do najbardziej porywających...

• Xherdan Shaqiri uderzał z rzutu rożnego, ale to nie było zbyt dobre zagranie i z łatwością poradzili z nim sobie gracze z HSV.

• Thomas Müller przeholował piłkę aż pod pole karne HSV, ale zanim zdecydował się do którego partnera podać, rywale odebrali mu ją.

• Pierre Lasogga zaatakował bramkę Bayernu, ale niezawodny Neuer popisał się niezłą interwencją i uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Valon Behrami brzydko faulował rywala, ale sędzia nie pokazał mu kartki.

• Mimo ogromnej różnicy w tabeli, jaka dzieli obie drużyny, HSV jak na razie nie daje się zdominować Bayernowi.

• Stieber próbował dośrodkowywać, ale ponownie defensorzy Bayernu radzą sobie z takim zagraniem.

• Nicolai Mueller został złapany na pozycji spalonej.

• Nicolai Mueller próbował odegrać do lepiej ustawionego Lassoggi, ale czujny Boateng uprzedził jego zamiary.

• Rafinha posłał świetną piłkę w kierunku Pizarro, ale napastnik Bayernu źle uderzył i futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Lewis Holtby egzekwował rzut rożny, ale piłkarze Bayernu poradzili sobie z tym uderzeniem.

• Dennis Diekmeier biegł wzdłuż linii bocznej i dograł piłkę do Lasoggi, ten jednak nie wykorzystał podania kolegi i zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję.

• Thomas Müller pędził na bramkę rywali, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Nicolai Müller zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia, czego domagali się gracze Bayernu.

• Po faulu na Tolgayu Arslanie sędzia podyktował rzut wolny dla HSV. Piłkę uderzał Holtby, ale swoim uderzeniem nie sprawił rywalom problemów.

• Ostrzolek posłał niezłą, prostopadłą piłkę w kierunku lepiej ustawionego kolegi, ale w porę akcję przeciął Rafinha.

• Nicolai Müller nieźle przyjął piłkę i szukał swojej szansy pod bramką Bayernu na stworzenie dobrej akcji strzeleckiej. Bawarczycy w defensywie grają jednak bardzo mądrze i bez problemów radzą sobie z atakami przeciwników.

• Lewis Holtby uderzał z rzutu rożnego, ale piłka została wybita głową przez zawodnika drużyny gości.

• Ostrzolek wrzucał piłkę z boku boiska, ta powędrowała do Holtby'ego, który jednak nie zdołał dośrodkować pod dobrej interwencji defensora Bayernu.

• Sędzia odgwizduje przewinienie, Westermann nieprzepisowo zatrzymał Pizzaro pociągając go za koszulkę.

• Od początku spotkania Bayern Monachium stara się wziąć sprawy w swoje ręce. Mistrzowie Niemiec narzucili rywalom swoje warunki gry, ale jak na razie nie potrafią skonstruować dobrej akcji, która mogłaby się zakończyć golem.

• Xherdan Shaqiri dobrze dośrodkowywał na głowy swoich rywali, ale ostatecznie piłkę przechwycili defensorzy HSV.

• Alaba nieprzepisowo próbował powstrzymać rywala, ale na szczęście dla Austriaka sędzia nie ukarał go kartką.

• Gospodarze grają w białych koszulkach i czerwonych spodenkach, goście zaś na czarno.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz na Imtech-Arena!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na placu gry.

• Rezerwowi piłkarze HSV: Adler, Green, Cleber, Jiracek, Nafiu, Rudnevs, Steinmann.

• W drużynie HSV nie zagrają dziś Marcell Jansen, Slobodan Rajković, Maximilian Beister, Ivo Ilicević i Rafael van der Vaart, zaś w Bayernie Javi Martinez, Franck Ribery, Bastian Schweinsteiger, Thiago Alcantara oraz Holger Badstuber.

• Reprezentant Polski, Robert Lewandowski mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

• Rezerwowi piłkarze Bayernu: Reina, Alonso, Benatia, Lewandowski, Götze, Rode, Müller.

• Drużyna gości nie ma z kolei na co narzekać - dotąd udało się jej wygrać dwa z trzech meczów ligowych i z dorobkiem siedmiu punktów zająć drugą lokatę.

• Dla gospodarzy to już ostatni dzwonek, by zacząć w końcu zdobywać punkty. HSV w tym sezonie nie wygrało jeszcze ani jednego meczu i obecnie plasuję się na ostatnim miejscu ww tabeli z dorobkiem zaledwie jednego "oczka".

• Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszy, w jakim Joe Zinnbauer zadebiutuje w roli trenera HSV, który zastąpił na tym stanowisku Mirko Slomke.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki niemieckiej ekstraklasy, w którym Hamburger SV zagra z Bayernem Monachium.