Hannover 96

1

VfL Wolfsburg

3

• Świetna gra w dzisiejszym meczu rezerwowych piłkarzy Wolfsburga, którzy dali zwycięstwo Wilkom. Ja mogę jeszcze zaprosić na relację z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:30. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak.

• W naszym plebiscycie na najlepszego piłkarza meczu zwyciężył Luiz Gustavo, który otrzymał od Was 11 głosów.

• Koniec meczu! Wolfsburg pokonuje Hannover 1:3. Świetne zmiany Dietera Heckinga dały zwycięstwo Wilkom !

• Żółta kartka dla Sakai.

• Świetna szansa przed Bas Dostem, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelił obok bramki.

• Strzał de Bruyna, który trafił w obrońcę.

• Zmiana w drużynie Wolfsburga. Schodzi Perisić wchodzi Schaefer.

• Świetne podanie Perisića za obrońców na wolną pozycję do Arnolda, który w sytuacji sam na sam pokonał Zielera.

• GOOOLLLL!! BAS DOST!!!

• Żółtą kartkę dostaje de Bruyne za faul na Albornozie.

• Zmiana w drużynie Wolfsburga. Schodzi Vieriniha wchodzi Arnold.

• Vieriniha strzał, który obronił bramkarz gości, następnie strzelał Dost, jego strzał także wybronił golkiper gości. Zagotowało się teraz w polu karnym gospodarzy.

• Główkował całkiem niekryty Bas Dost, ale posyła piłkę nad bramką.

• Rzut rożny dla Wolfsburga.

• Faul Sobiecha na Knoche.

• Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Gulselam, a wchodzi Sobiech.

• Zmiana w drużynie z Wolfsburga. Schodzi Perisić, a wchodzi Dost.

• De Bruyne w pole karne i świetnie broni Zieler. Rzut rożny dla gości.

• GOOOLLL!! BAS DOST!!!

• Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Kiyotake wchodzi Prib.

• Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Briand wchodzi Bittencourt.

• Lars Stindl świetna okazja strzał z 3 metrów od bramki, który świetnie broni Benaglio!

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy, ale strzał głową Schulza nad bramką.

• Ostra gra zarówno gości jak i gospodarzy w drugiej połowie meczu.

• Vierinha w pole karne, piłkę źle przyjmuje de Bruyne. Mogła być groźna akcja.

• De Bruyne podaje prostopadle do Olicia, który z pół woleja posyła futbolówkę nad bramką.

• Piłkarze Wolfsburga mają problemy wyjścia ze swojej połowy.

• Joselu już na boisku.

• Joselu zszedł na chwilę z boiska, po jednym z faulów gości.

• Rodriguez po ziemi w pole karne, ale piłka została wybita przez obronę gospodarzy.

• Sakai do Stindla i niewiele zabrakło, aby ten drugi opanował piłkę i zdobył bramkę.

• Ładne podanie de Bruyna, który był na spalonym.

• Jednak ten rzut wolny nie przyniósł korzyści gospodarzom.

• Faul Guilavogui na Schulzu. Świetna okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Słabe dośrodkowanie, które wybija Perisić. Kolejny rzut rożny.

• Briand dośrodkowuje, ale zostaje zblokowany i pierwszy rzut rożny w drugiej połowie dla Hannoveru.

• Goście nie mogą wyjść ze swojej połowy. Świetny pressing ze strony gospodarzy.

• Piłkarze Hannoveru zaczęli świetnie drugą połowę.

• Zaczynamy drugą połowę! Od środku drużyna gospodarzy.

• Średniej jakości widowisko oglądamy jak na razie w Hannoverze. Wyrównanie gospodarzy przed końcem pierwszej połowy może ich bardziej zmotywować. Natomiast drużyna gości oddaje pełną inicjatywę w ataku jak i w obronie. Na drugą część meczu zapraszamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Joselu zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Brianda.

• GOOOLLL!!! JOSELU!!

• Świetna okazja Brianda, który nie trafił w bramkę. Tymczasem Schulz nad bramką z 4 metrów od bramki.

• Techniczny strzał Gulselama, który został odbity przez obrońcę Wolfsburga i mamy rzut rożny.

• Strzał Vierinhi został odbity przez obrońcę gospodarzy.

• Kolejny atak gospodarzy, dośrodkowanie do Stindla i świetne wybicie Junga.

• Stindl faulował Gustavo.

• Gulselam strzelił prosto w środek bramki, bez problemów broni Benaglio.

• Faul Ivicy Olicia na Schmiedebachu i kolejna świetna okazja z rzutu wolnego dla Hannoveru.

• Strzał Gulselama, ale wysoko nad poprzeczką.

• Stindl próbował dośrodkować, ale został zblokowany i rzut rożny dla gospodarzy, który nie przyniósł nawet strzału.

• Fauluje Knoche, rzut wolny dla gospodarzy.

• Marcelo fauluje Kevina de Bruyne.

• Iviva Olić drybluje po lewej stronie boiska strzela, ale piłkę wyłapuje Zieler.

• Centra Sakaiego, ale znowu świetnie wybija piłkę obrona Wolfsburga.

• Kiyotake z rzutu wolnego i Benaglio z problemami broni ten strzał.

• Brzydki faul Gustavo, będzie świetna okazja gospodarzy na strzał z rzutu wolnego.

• Bardzo pewnie gra dzisiaj obrona Wolfsburga.

• Akcja gospodarzy, ale Joselu traci piłkę.

• Vieirinha próbował dryblować, ale piłka wyszła za linię bramkową.

• Wolfsburg szuka swoich akcji długimi górnymi podaniami.

• Kevin de Bruyne fauluje Marcelo.

• Strzał z dystansu Luiza Gustavo, ale obok słupka.

• Kolejna akcja Hannoveru i faul Vieirinhi. Z rzutu wolnego dośrodkowuje drużyna gospodarzy, ale ten stały fragment nie przyniósł żadnej korzyści dla Hannoveru.

• Marcelo świetnie zagrał do Joselu, a ten posłał piłkę nad bramką.

• Świetna akcja po rzucie rożnym. Piłka zagrana przed pole karne i strzał Olicia, który obronił znakomicie Zieler.

• Centra Junga, ale zablokowana przez Albornoza i mamy rzut rożny.

• Gospodarze ciągle atakują.

• Świetna akcja gospodarzy. Kiyotake zagrał lekko piłkę do Klose, ale Naldo go uprzedził .

• Strzał Gulselama, który trafił w obrońcę Wolfsburga.

• Cały czas przy piłce drużyna Hannoveru.

• Gospodarze podawają piłkę między sobą, ale to nie przynosi efektów.

• Akcja gospodarzy, ale złe podanie jednego z pomocników Hannoveru.

• Po wybiciu Benaglio piłkę odbił głową jeden z pomocników gości, a futbolówka znalazła się pod nogami Kevina de Bruyne, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy!

• GOOOOLLLL!! Kevin de Bruyne sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy!

• Kolejna szansa dla gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Dośrodkowanie gospodarzy i strzał Kiyotake, który obronił świetnie bramkarz gości!

• Przy piłce utrzymuje się ciągle drużyna gości.

• Sędzia rozpoczął mecz!

• Piłkarze obu drużyn zameldowali się już na murawie!

• Ogólny bilans między tymi drużynami jest jednak ciągle na korzyść gości, którzy odnieśli łącznie 12 zwycięstw, przy dziewięciu porażkach i trzech remisach. Ostatni raz Wilki na wyjeździe z gospodarzami wygrały w 2010 roku.

• Kluczowym piłkarzem Wolfsburga w dzisiejszym meczu może okazać się Kevin de Bruyne. Potrafi świetnie grać w pomocy jak i w ataku.

• Hannover nie przegrał z Wolfsburgiem ostatnich pięciu meczów!

• Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

• Ławka rezerwowych Wolfsburgu: Max Gruen, Marcel Schaefer, Timm Klose, Daniel Caligiuri, Aaron Hunt, Bas Dost, Maximilian Arnold

• Ławka rezerwowych Hannoveru: Robert Almer, Salif Sane, Artur Sobiech, Martins Felipe, Leonardo Bittencourt, Maurice Hirisch, Edgar Prib

• Składy obu drużyn znajdziecie po lewej stronie!

• Zapraszamy na relację na żywo z Derbów Dolnej Saksonii! Początek meczu już za piętnaście minut!