0

Bayern Monachium

6

• Sędzia kończy mecz. Bayern gromi Paderborn 0-6. Relację prowadził Konrad Abramowicz.Zapraszam na swojego Twittera:

• Lewandowski dogrywa klatką Muellowi, ale Niemcowi kompletnie ten strzał nie wychodzi.

• Meha strzela na bramkę Neuera, ale bramkarz łapie piłkę z małymi problemami.

• Ribery dogrywa do Robbena na drugi metr. Meha próbował pilnować Holendra, ale ten dzisiaj bezbłędny. Mistrz.

• Ribery zza pola karnego strzela w trybuny. Kilka chwil wcześniej Lewandowski próbował złożyć się do przewrotki.

• Ostatnia zmiana w zespole Bayernu. Za Bernata wchodzi Dante.

• Weiser lobuje Krusego. Paderborn rzucone na kolana.

• I druga zmiana w zespole Guardioli.

• Po czwartej bramce wszedł Rode za Alonso.

• Paderborn - Bayern MonachiumPaderborn - Bayern Monachium

• Wrzutka Rafinhi. Obrońca Paderbornu wybija piłkę głową przed nogi Ribery'ego i ten podwyższa wynik na 4:0. To już pogrom!

• Druga zmiana w zespole gospodarzy.

• Badstuber w trybuny.

• Robben wrzucał. Bernat znalazł się w polu karnym, ale z tej akcji nic nie było.

• Lewandowski podaje w pole karne do Muellera, ale Niemiec gubi piłkę. Kolejny raz mu odskoczyła...

• Robben podziękował Muellowi za możliwość strzelenia karnego. To już 15 bramka Holendra w tym sezonie.

• Arjen Robben pewnie pokonuje bramkarza. 3:0 dla Bayernu.

• Robben zostaje faulowany w polu karnym. Będzie strzelał.

• Robben starał się wymienić piłkę z Riberym, ale obrońcy Paderbornu na razie czujni.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

• Ribery był w polu karnym Paderbornu. Przewrócił się. Kochunga próbował kontry z Kocem, ale nic z tego.

• Bayern usypia przeciwnika. Na razie nie ma ciśnienia na zdobycie trzeciej bramki.

• Meha próbował zaskoczyć CNeuera strzałem z połowy. Pozazdrościł Alonso?

• Robben strzelał, ale Kruse bez problemu złapał piłkę.

• Paderborn -  Bayern Monachium

• Kachunga dostał piłkę z dośrodkowania, ale za długo zwlekał ze strzałem. Obił nogi obrońcy Bayernu.

• Xabi Alonso chciał zaskoczyć z połowy bramkarza gospodarzy. Liczył na to, że oślepi go słońce.

• Gramy!

• Kończymy pierwszą połowę. Dwie akcje zakończone golami. Spokojne wykończenie dwóch akcji Lewandowskiego. Dzisiaj koledzy go dostrzegają bez problemu. Wracamy za 15 minut.

• Robben z lewej nogi, ale obok bramki. Mogło zaboleć.

• Kachunga (Padeborn) strzela, ale obok bramki. To nie mogło się udać. Bandy powiedziały, że boli.

• Ribery wyciąga piłkę sprzed linii i dogrywa na bliższy słupek do Lewandowskiego. Jak to wpadło?

• Lewandowski faulował Patrika Zieglera przy walce o pozycję. Gwizdek.

• Bayern próbuje rozbić obronę krótkimi podaniami, ale tak się składa, że Robben był na spalonym.

• Suleyman Koc na spalonym. Podniesiona chorogięwka.

• Wrzutka w pole karne Boatenga ale Rupp wraca i wybija futbolówkę.

• GOOOL! Świetna asysta Robbena i Robert Lewandowski praktycznie znalazł się sam na sam z bramkarzem. Polski napastnik nie marnuje takich sytuacji.

• Xabi Alonso rozciągnął grę do Rafinhi, ten dośrodkowywał, ale Lewandowski nie przymierzył się głową do tej piłki.

• Mueller próbował zagrywać do Lewandowskiego, ale obrońcy Padebornu przecięli tę próbę. Bayern nie potrafi się rozpędził. Robi wszystko za wolno.

• Meha napędza kolejną akcję Padeborn. Xabi Alonso wybija piłkę na rzut rożny.

• Meha strzelił, ale obok bramki. Chwilę później Ribery z Lewandowski próbowali wymieniać podania, ale przeszkodzili im obrońcy.

• Miał być wolny pośredni dla Paderborn. Jednak sędzia zmienił zdanie po konsultacji ze swoim asystentem. Piłkę przed Neurem dotknął piłkarz gospodarzy. Ciągłe ataki pozycyjne Bayernu.

• Było kolejne dośrodkowanie w pole karne Padeborn. Obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny. Boateng fauluje i futbolówkę przejmują gospodarze.

• Bayern utrzymuje się przy piłce. Robben jest faulowany. Będzie szansa na dośrodkowanie.

• Robert Lewandowski rozgrywa dzisiaj 20. spotkanie w barwach Bayernu.