2

FSV Mainz

0

• To jednak nie koniec walki o utrzymanie w Bundeslidze, Mainz nie miało dziś żadnych atutów, aby odmienić losy spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!

• Arbiter kończy mecz, sympatycy VfB mogą dziś odetchnąć! Stuttgart - Mainz 2:0.

• Stuttgart zmniejszy stratę do poprzedzających zespołów, teraz VfB będzie tracił jedno oczko do miejsca barażowego.

• Noveski minął się z futbolówką, na szczęście do piłki dopadł Karius!

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Romeu zmienia Die.

• Kontra za kontrę, gospodarze z a bardzo kombinują pod bramka Mainz!

• Timo Werner pojawi się w miejsce Kosticia.

• Christian Clemens za Bungerta melduje się na murawie

• Ginczek strzelał z 10. metra, to powinno być 3:0!!!

• Gospodarze nastawili się na kontry, Kostic popędził z piłką i uderzył na bramkę Kariusa, ale zawodnik FSV broni.

• Jak Stuttgart wygra, to będzie piąty kolejny mecz bez porażki na własnym obiekcie.

• Harnik wyłożył piłkę na 10. metr, a tam do niej dopadł Kostić, który mocnym strzałem trafił do siatki!

• Kostić!! 2:0!!!!!!

• Alexandru Maxi za Didaviego, który z bramką kończy udział w dzisiejszym mecz. .

• De Blasis był bliski strzelenia bramki, minimalnie przestrzelił!

• Pablo de Blasis za Geisa. Druga roszada w ekipie FSV.

• Ginczek uderzył z rzutu wolnego wprost w Kariusa.

• Kostić dośrodkował w pole karne, tam do piłki dopadł Ginczek, który nie trafił w bramkę gości.

• Geis uderzył z rzutu wolnego nad bramką Ulriecha.

• Didavi niepotrzebnie fauluje na 30. metrze. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Didavi zdecydował się na uderzenie z ok. 40 metrów, piłka skozłowała przed Kariusem i wpadła do siatki!!!

• Didavi!!!!! 1:0!!!!!!!!

• Ja-Cheol Koo pojawił się w miejsce Moritza.

• Bardzo słabo rozegrany rzut wolny, prosta strata gospodarzy.

• Kostić faulowany tuż przy linii końcowej.

• Malii zagrywał prostopadle do Okazkaiego, ale szybszy bramkarz Stuttgartu.

• Jedna z nielicznych akcji FSV Mainz, jednak zagranie Okazakiego wyłapuje Ulreich.

• Kolejna sytuacja VfB, jednak Harnik nie postarał się, Austriak nie powalczył o piłkę.

• Posiadanie piłki 56% do 44% na korzyść podopiecznych Stevensa.

• Goście z Moguncji szarpnęli do przodu, jednak Die wybił piłkę poza boisko.

• Kolejny korner dla gospodarzy, ale nadal bez efektu bramkowego.

• Arbiter przerywa grę , gdy piłka była już zagrana z narożnika boiska, Bell faulował jednego z rywali.

• Antonio Ruediger wybił piłkę na rzut rożny.

• Jeszcze 40 minut nadziei kibiców VfB, na korzystny wynik swoich ulubieńców.

• Żaden z trenerów nie zdecydował się w przerwie na dokonanie zmian.

• Dośrodkowanie w pole karne Mainz, a tam Harnik z kilku metrów spudłował strzałem głową.

• Od środka tym razem zaczynają goście z Moguncji, gramy!

• Obie drużyny są już na murawie, za chwilkę arbiter wznowi grę!

• Koniec pierwszej odsłony, do przerwy na Mercedes-Benz Arena bez bramek!

• Głupia strata Mainz po prawej stronie boiska w okolicach pola karnego VfB.

• Korner dla gospodarzy, ale Ginczek faulował jednego z rywali.

• Kostić wrzucił piłkę, ta trafiła przed pole karne do Gentnera, który uderzył, a piłka po drodze odbiła się od defensora FSV. Do futbolówki dopadł Ginczek, który fatalnie przestrzelił!

• Wreszcie uderzenie na bramkę Ulreicha, Geis uderzył z rzutu wolnego, ale piłka ląduje w rękawicach bramkarza VfB.

• Didavi uderzył nad poprzeczką!

• Didavi faulowany tuż przed polem karnym!

• Karius odbił piłkę, zza pola karnego huknął Didavi, a piłka odbija się od słupka!!!

• Akcja, za akcję, teraz Kostić wywalczył rzut rożny.

• Okazaki faulowany przez Gentnera w środkowej strefie boiska.

• Stuttgart konstruuje kolejny atak pozycyjny, wszyscy czekamy na gola na Mercedes-Benz Arena.

• Ginczek uderzył bardzo mocno, ale tylko w mur.

• Arbiter odgwizdał niebezpieczne zagranie głowa, będzie stały fragment gry dla VfB.

• Moritz napomniany słownie za faul na Kleinie.

• Teraz mamy do czynienia z dużą ilością pojedynków w środku pola.

• Mainz sporadycznie zbliża się pod bramkę gospodarzy, ale jak na razie bez większych efektów.

• Mainz nadal bez strzału,.

• Didavi za mocno zagrywał wzdłuż bramki, napór VfB nadal trwa.

• Didavi uderzy mocno z 20. metra, borni jednak Karius!

• Noveski nieprzepisowo powstrzymywał Ginczka, żółta kartka dla doświadczonego defensora FSV.

• Yunus Malli przesadził w polu karnym, zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.

• Harnik faulował jednego z rywali.

• Mainz , jak na razie nie potrafi zblizyc się pod bramkę Ulreicha.

• Kontra gospodarzy, jednak Didavi zagrał niedokładnie do Gentnera.

• Mocny początek gospodarzy, którzy chcą szybko zdobyć bramkę.

• Die oddał bardzo słaby strzał z dystansu.

• Dwa rzuty rożne pod rząd dla gospodarzy, defensywa Mainz radzi sobie z tymi zagraniami.

• Kostić zagrał do Didaviego, a ten z kilku metrów nie trafił do bramki strzeżonej przez Kariusa! Powinno być 1:0!!!

• Gospodarze występują w białych trykotach, a goście w granatowych.

• Klein łapie bardzo szybko żółtą kartkę po faulu na Sampiero.

• Mainz radzi sobie z tym stałym fragmentem gry.

• Ginczek szarżował, a w ostatniej chwili Noveski wybił piłkę poza boisko, będzie korner dla VfB

• Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

• Oba zespoły już są na murawie za chwilkę zaczynamy!

• Rezerwowi Mainz: Kapíno – Allagui, K. Ja-cheol, De Blasis, Díaz, P. Joo-ho, Clemens.

• Rezerwowi: VfB Vlachodimos – G. Sakai, Niedermeier, Romeu, Werner, Abdellaoue, Maxim.

• Goście z Moguncji zajmują 11. lokatę i maja 37 pkt. na koncie, zatem gościom ani puchary, ani spadek nie grozi.

• Stuttgart okupuje ostatnią pozycję w tabeli i musi dziś za wszelka cenę wygrać, jeśli chce realnie myśleć o utrzymaniu się w Bundeslidze. Podopieczni Huuba Stevensa tracą cztery oczka do miejsca barażowego.

• Witamy serdecznie za niespełna 45 minut rozpocznie się mecz 32. kolejki Bundesligi pomiędzy VfB a Mainz.