Werder Brema

0

Bayern Monachium

4

• Koniec spotkania! Bayern wygrywa z Werderem Brema 4:0, a dwa gole strzela Robert Lewandowski!

• Piękna dwójkowa akcja Bayernu, Mueller tuż przed bramką odegrał piłkę do Lewandowskiego, który pewnym strzałem posłał ją do siatki tuż przy prawym słupku.

• Gooool! ROBERT LEWANDOWSKI!!

• Fin Bartels opuszcza plac gry, zastąpi go Felix Kroos.

• Sebastian Rode chciał przymierzyć piłkę pod poprzeczkę, ale nie udało mu się to. Mógł zagrywać do lepiej ustawionego Robbena.

• Bayern spokojnie rozgrywka piłkę, do końca spotkania zostało raptem kilka minut.

• Davie Selke mocno naciskał Mehdiego Benatię, ale Marokańczyk nie popełnił błędu w tej sytuacji.

• Ostatnia zmiana w Bayernie, za Rafinhe wejdzie Mitchell Weiser.

• Jerome Boateng nie zagra już w tym meczu. Za niego pojawił się na murawie Dante.

• Zmiana w Werderze. Boisko opuszcza Santiago Garcia, zastąpi go Janek Sternberg.

• Po raz pierwszy od połowy listopada na placu gry pojawia się Philipp Lahm, który walczył z urazem kostki. Zastąpił Mario Goetze.

• Sebastian Rode wbiegł w pole karne i podał piłkę za plecy Roberta Lewandowskiego, przez co Polak nie mógł jej opanować.

• Gospodarze mimo straty trzech goli nie poddają się i wciąż szukają sytuacji na zdobycie chociażby gola honorowego.

• Bayern mógł prowadzić już 4:0! Thomas Mueller idealnie przyjął futbolówkę w polu karnym, ale strzelił ponad poprzeczkę!

• Przechwyt Boatenga, piłka zagrywana do Muellera, który oddał piłkę w kierunku Lewandowskiego. Pogubili się w tej sytuacji defensorzy i bramkarz bremeńskiej drużyny, a Polak znalazł się w świetnej sytuacji i głową trafił do pustej bramki.

• Gooool!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

• Długie dośrodkowanie w pole karne Bayernu, po którym piłkę bez żadnych problemów wyłapał Pepe Reina.

• Rzut rożny dla gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

• Mario Goetze zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta nie trafiła koniec końców do żadnego z jego partnerów.

• Davie Selke wykreował niezłą akcję strzelecką, Juan Bernat pogubił się w defensywie, więc piłkarz Werdera mógł pokusić się o strzelenie gola. W porę powstrzymał go jednak David Alaba.

• Brzydkie widowisko oglądamy teraz na Weserstadion. Piłkarze obu drużyn dopuszczają się wielu brzydkich fauli i z pewnością nie postępują zgodnie z zasadą fair play.

• Pepe Reina ofiarnie wyskoczył do obrony strzału i przez chwilę leżał na murawie. Hiszpan na szczęście szybko podniósł się i może kontynuować grę.

• Na boisku leży Jerome Boateng, który ma bardzo duże pretensje do sędziego za to, że nie ukarał rywala kartką.

• Kartką ukarany także Santiago Garcia.

• Żółtą kartką ukarany Jerome Boateng.

• Zlatko Junuzović popchnął Schweinsteigera, za co sędzia ukarał go żółtym kartonikiem.

• Sebastian Prödl zagrał piłkę ręką, dlatego sędzia nie uznał bramki gospodarzom.

• Mamy zmianę w Werderze, za Levina Oztunaliego wejdzie Izet Hajrović.

• Kary nie uniknął także Mehdi Benatia.

• Sebastian Prödl ukarany żółtą kartką.

• Zagotowało się na boisku! Sebastian Prödl wszedł w nogi Benatii, a gracze obu drużyn od razu rzucili się w kierunku sędziego aby wyjaśnić tę sytuację.

• Gebre Selassie wrzucił piłkę w pole karne Bayernu bezpośrednio z autu. Jego koledzy wymienili między sobą raptem kilka podań i stracili futbolówkę na rzecz gości z Monachium.

• Piłka wpadła w pole karne Werdera, dopaść do niej chciał Robert Lewandowski, ale w porę uprzedził go Gebre Selassie i oddalił zagrożenie z okolic własnej bramki.

• Jerom Boateng nieco poddenerwowany, przed chwilą miał pretensje do chłopaka podającego piłki. Sędzia uspokoił i dał ostrzeżenie Niemcowi.

• Goście nawet jeśli dostaną się w okolice pola karnego Bayernu, nie są w stanie oddać nawet groźnego strzału na bramkę strzeżoną przez Pepe Reine, bowiem goście skutecznie im to uniemożliwiają.

• Kolejna akcja Bayernu, strzał na bramkę Werdera oddał Robert Lewandowski, ale w porę zablokował go Sebastian Prödl.

• Levin Oztunali pędził lewą stroną, piłka znalazła się pod nogami Gebre Selassie, ale bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

• Robben przyjął futbolówkę w środku pola, Hoelnder odegrał ją do Roberta Lewandowskiego, a ten oddał strzał sprzed pola karnego, po którym piłka powędrowała daleko obok słupka. Polak w tej sytuacji mógł zachować się trochę lepiej i odegrać do lepiej ustawionych kolegów, między innymi do Mario Goetze.

• Spokojniejszy okres spotkania, gra toczy się w tej chwili w środkowej strefie boiska, przy piłce piłkarze Bayernu.

• Atak pozycyjny piłkarzy Werderu, gospodarze starają się od kilku chwil poważnie zagrozić bramce monachijczyków, ale jak na razie każda ich próba ataku kończy się fiaskiem.

• Na początku drugiej połowy bardzo mało aktywny jest Robert Lewandowski. Polak jest "schowany" na placu gry i rzadko włącza się do akcji swojego zespołu.

• Zlatko Junuzović miał pomysł na tę akcję, ale zbyt mocno dośrodkowywał i w efekcie piłkę pewnie wyłapał Pepe Reina.

• Davie Selke popisał się niezłymi umiejętnościami i bardzo ładnie odebrał Davidowi Alabie futbolówkę w środku pola. Goście spotkania w odpowiednim czasie zareagowali i zdołali odzyskać futbolówkę po kilku chwilach.

• Bastian Schweinsteiger posłał długą piłkę w kierunku swoich partnerów, ale czujny Raphael Wolf nie miał problemów, aby ją przechwycić.

• Trenerzy obu drużyn nie dokonali w przerwie żadnych zmian w składach.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Piękny gol Davida Alaby z rzutu wolnego

• Sędzia po tej bramce zakończył 1. połowę. 2:0 dla gości. Zapraszamy na 2. połowę.

• Rzut wolny lewą nogą wykonał Alaba. Piłka ze wspaniałą rotacją wpadła przy słupku. Wolf nie miał szans przy tym strzale.

• GOOOOOOOOLLLL!!!!!!!! ALABAAAAAAAA!!!!! 2:0

• Alaba ustawia piłkę do rzutu wolnego. Strzela i ....

• Po dłuższym prowadzeniu piłki Gotze faulowany 18 metrów od bramki.

• Piłkarze gospodarzy chyba już raczej chcieliby się znaleźć w szatni by móc przedyskutować plan na drugą połowę spotkania.

• Koronkowa akcja Bayernu, ale piłkarze z Monachium przesadzili z ilością podań i z akcji nic nie wynikło.

• Faul w bocznym sektorze boiska na ,,Lewym". Rzut wolny.

• Werderowi ciężko rozegrać akcję, wymienić 3- 4 podania. Bayern przejął całą inicjatywę.

• Thomas Muller z prawej flanki do Goetze ale ubiega go obrońca Werderu. Aut.

• Po wślizgu Rafinha dostaję żółtą kartkę.

• Po akcji z udziałem Lewandowskiego i strzale Mullera piłkę sparował do boku Wolf , ale piłka raz jeszcze trafiła do Thomasa Mullera, który pieknym rogalem umieścił ją w okienku bramki gospodarzy.

• GOOOOOOLLLL!!!!! Muller!!!!

• Pieknie podał Lewandowski, z obrońcą na plecach Muller strzela, ale broni Wolf. Ale zaraz, zaraz...

• Coraz ostrzej. Faul Oztunaliego. Dośrodkowanie z wolnego ale nikt nie przeciął tej piłki.

• Werder Brema - Bayern MonachiumWerder Brema - Bayern Monachium

• Daleko wychodzi Reina i to może być kartka bo był kontakt z napastnikiem. Nie to jednak gracz Werderu faulował.

• Boateng strzela, Lewandowski wślizgiem prawie w bramkarza. ,,Lewy" umiejętnie cofnął nogę i nic nie stało się bramkarzowi Werderu.

• Lewandowski ładnie odegrał Alabie ale ten ,,machnął się" i nic z tej akcji nie wynikło.

• Teraz to Werder po kontrze uzyskał rożny, ale strzał zza szestnastki Junuzovicia ginie w gąszczu nóg obrońców gości.

• Po rzucie rożnym, który był następstwem strzału Lewandowskiego główkuje Muller, ale piłkę łapię w koszyczek Wolf.

• Alez okazja Lewandowskiego po dośrodkowaniu Rafinii. Ale Robert główką nie pokonał Wolfa.

• Bayern tradycyjnie prowadzi grę. Werder skupi się raczej na kontrach.

• Rafinha fauluje Garcie. Upomnienie słowne sędziego. Rzut wolny w pole karne Bayernu ale Reina wyskakuje najwyżej.

• Nieładnie fauluje w środku boiska Schweinsteiger. Bez kartki, ale sędzia będzie go musiał mieć na oku.

• Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale do piłki nie dobiegł Selke. piłka w rękach Reiny.

• Thorsten Kirkhofen rozpoczyna spotkanie po utrudnieniach. Od środka Werder szybko przenosi się pod bramkę Bayernu i groźny strzał Oztunali.

• Sędzia liniowy sprawdzając naciągi siatki w jednej z bramek wzywa pracownika klubu w celu poprawnego umocowania siatki. Z tego też powodu mecz nam się trochę opuźni.

• W tym meczu emocji nie może zabraknąć. Po deklasacji Szachtara Donieck na urazy narzekali Robben i Ribery, których dzisiaj zabraknie. Guardiola dał odpocząć także Neuerowi, ale nie jest to spowodowane żadnym urazem. O tym, że może to być wyrównany mecz niech świadczy choćby to, iż Werder w rundzie rewanżowej zdobył tyle samo punktów co Bayern.

• A ławka gospodarzy wygląda następująco: Casteels, Caldirola, Sternberg, Makiadi, Hajrovic, Kroos, Aycicek.

• Po lewej stronie tradycyjnie składy obu wyjściowych jedenastek. Na ławce rezerwowych gości usiądą: Starke, Dante, Lahm, Badstuber, Gaudino, Weiser, Kurt.

• Witamy w relacji na żywo! Za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie 25. kolejki niemieckiej Bundesligi. Werder Brema na własnym boisku podejmie Bayern Monachium. Obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej formie co zwiastuje nam emocje na wysokim poziomie. Zapraszamy.