TSG 1899 Hoffenheim 1 - 1 Borussia Dortmund

1

Borussia Dortmund

1

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, zapraszam na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net!

• Koniec meczu!!! Hoffe dzieli sie punktami z Borussią Dortmund remisując 1:1. Na listę strzleców wpisał się Volland po stronie gospodarzy, a dla gości trafił Hummels!

• Sejad Salihović za Schweglera na ostatnie sekundy.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Bez zagrożenia pod bramką Baumanna.

• Durm wywalczył rzut rożny.

• Aubameyang zagrał do Immobile, a Włoch mocnym strzałem po ziemi nie potrafił pokonać Baumanna!

• Kehl za wysoko uniósł nogę rzut wolny dla Hoffe, do piłki podszedł Polanski, ale defensorzy BVB radzą sobie z jego dośrodkowaniem.

• Aubameyang wyszedł sam na sam z Baumannem, górą bramkarz gospodarzy!

• Teraz Schwegler poobijany leży na murawie.

• Jin Su Kim melduje się na placu za kontuzjowanego Abrahama.

• Na murawie leży Abraham, chyba będzie potrzebna zmiana.

• Schwegler o raz trzeci z narożnika, a piłke łapie Langerak.

• Dwa kolejne rzuty rozne dla gospodarzy, Hoffe dązy do strzelenia drugiego gola.

• Gisdol wprowadza za Modeste, Svena Schipplocka.

• Ciro Immobile zmienia Kagawę.

• Durm upomniany kartonkiem, stro graja piłkarze BVB.

• Pozostałe wyniki rozgrywanych spotkań (71. minuta):

FC Augsburg - FC Koeln 0:0 Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1:1 (Selke 66` - Rupp 70`) SC Freiburg - SC Paderborn 1:0 (Petersen 40`) Schalke 04 - VfB Stuttgart 1:2 (Huntelaar 9` - Harnik 22`, Kostić 51`) VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:2 (Dost 24`, Perisic 45` - Briand 47`, Sane 58`)

• Piłkarze Hoffenheim nacieraja na rywali, ale nikt nie jest w stanie oddać dobrego uderzenia, Modeste tym razem nie trafił w piłkę.

• Bardzo dobre tempo pierwszych kilkunastu minut drugiej połowy.

• Aubameyang urwał się lewą stroną, ale strzelił tuż obok bramki Baumanna!

• Modeste odebrał piłkę Langerakowi, ale Francuz nie potrafił po raz kolejny pokonać bramkarza gości!

• Szalai otrzymał piłkę w polu karnym, ale Węgier oddał bardzo słaby strzał.

• Modeste przedarł się lewą stroną, jednak nie trafił do bramki!!!!

• Świetna protsopadła piłka do napastnika gości, w polu karnym Aubameyang zagrał do Mkhitaryana, ale Ormianin nie skierował piłki do siatki!

• Kampl ukarany żółtym kartonikiem za dyskusje z arbitrem.

• Na murawie leży Schwegler, dosyć twardy pojedynek Hoffe - BVB.

• Volland wpadł w pole karne, ale zawodnik TSG stracił piłkę.

• Briand strzela kontaktowego gola w meczu: Wolfsburg - Hannover 96 2:1.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

• Kehl ukarany kartonikiem, pierwsza indywidualna kara dla piłkarzy BVB.

• Kagawa otrzymał kapitalna piłke, ale z 10. metra fatalnie przestrzelił!

• Indywidualna akcja Vollanda, który uderzył tuz obok bramki z ok. 20 metrów.

• Od środka zaczynają podopieczni Gisdola, gramy!!!

• Pozostałe wyniki rozgrywanych spotkań:

• FC Augsburg - FC Koeln 0:0
    • Werder Brema - Eintracht Frankfurt 0:0
    • SC Freiburg - SC Paderborn 1:0 (Petersen 40`)
    • Schalke 04 - VfB Stuttgart 1:1 (Huntelaar 9` - Harnik 22`)
    • VfL Wolfsburg - Hannover 96 (Dost 24`, Perisic 45`)
  • Do przerwy na Wirsol Rhein-Neckar-Arena jesteśmy świadkami bardzo wyrównanego spotkania, wielka szkoda, że Błaszczykowski musiał opuścić boisko z powodu urazu.

• Arbiter kończy pierwszą odsłonę, do przerwy: Hoffe - BVB 1:1.

• Posiadanie piłki 50%-50%

• Błąd Hummelsa, do piłki dopadł Modeste, ale nie potrafił on pokonać bramkarza BVB!!!

• Freiburg - Paderborn 1:0 (Petersen 40`)

• Kevin Kampl pojawia się na boisku za Polaka

• Błaszczykowski uciepriał w jednym ze starć, pech Polaka, to koniec meczu dla Kuby!!!

• Czy do przerwy, któraś z drużyn odpowie skutecznie?

• Piłka zagrywana z rzutu rożnego trafiła do Niemca, który daje wyrównanie!!!!

• 1:1!!!! Hummels!!!!!!!

• Volland z prawej strony pola karnego minął Schmelzera i pokonał Langeraka!!! Siódme trafienie zawodnika Hoffe!!!

• Kevin Volland!!!!! 1:0!!!! Gooolll!!!!

• Szalai szukał w polu karnym swoich kolegów, ale skutecznie piłkę wybija Schmelzer.

• Baumann bez problemu łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Kevin volland uderzył tuż obok słupka zza poal karnego!!!! było bardzo blisko!

• Błaszczykowski zagrywał w pole karne, ale na spalonym był Aubameyang

• Pierwsza żółta akrtka w dzisiejszym meczu, ukarany został Firmino.

• Schalke - VfB Stuttgart 1:1, dla drużyny z Mercedes-Benz Arena strzelił Harnik, a w Wolfsburgu Dost daje prowadzenie w meczu H96.

• Guendogan uderzył z dystansu, ale Niemiec został zablokowany.

• Świetna kontra gości, jednak Henrik Mkhitaryan źle zagrywa do urywającego lewym skrzydłem kolegi z zespołu.

• Polak bardzo słabo zagra z rzutu wolnego, strata piłki.

• Błaszczykowski wdał się w drybling ze Schweglerem, a Niemiec sfaulował Polaka.

• Schmelzer zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale tam dobrze wybija piłke Baumann.

• Kolejny korner dla gospodarzy, zakotłowało się w polu karnym Langeraka, jednak piłkarze Borussii wybijają futbolówkę daleko przed siebie.

• W pozostałych , równlegle rozgrywanych spotkaniach, jedynie Schalke prowadzi 1:0 po bramce Huntelaara.

• Polak szybko się pozbierał, dośrodkowanie skrzydłowego BVB z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Baumanna.

• Schwegler ostro potraktował Błaszczykowskiego, były zawodnik Wisły Kraków zwija się z bólu.

• Kehl faulował teraz Polanskiego.

• Pierre-Emerick Aubameyang szarżował lewym skrzydłem, Gabończyk stracił piłkę, jednak zawodnikom z Signal Iduna Park należał się korner, arbiter był innego zdania.

• Subotić z Szalai bezpardonowo walczyli o piłkę, jednak gwizdek arbitra milczy.

• Pierwszy korner dla gospodarzy, jednak podopieczni Markusa Gisdola nie zagrozili bramce BVB.

• Firmino dośrodkowywał w pole karne, jednak Hummels wybił piłkę.

• Ilkay Guendogan fauluje w środkowej strefie Schiplocka, rzut wolny dla TSG

• Pierwsza świetna okazja gospodarzy, prostopadła piłka do Modeste, ale zawodnik Hoffe w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Langeraka.

• Od środka rozpoczynają goście, pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

• Gospodarze wystąpia dziś w biało-niebieskich kostiumach, a BVB w czarnych koszulkach i żółtych spodenkach.

• Oba zespoły czekaja już w tunelu prowadzącym na boisko.