AS Roma

0

AC Milan

0

• Koniec! Bez bramek w Rzymie, jednak nie można powiedzieć, że mecz nie był interesujący. Świętują kibice w Turynie, Milan wywozi cenny punkt grając w osłabieniu.

• Kolejna akcja Giallorossich, kolejna nieudana. Bardzo dobrze bronią się goście.

• Dobre uderzenie El Shaarawy'ego z dystansu, ale pewnie broni golkiper Romy. Tymczasem Gervinho nie wejdzie już na boisko po pomocy lekarzy.

• Dwie minuty nadziei dla Giallorossich, całym zespołem broni się Milan.

• KAPITALNIE LOPEZ! Yanga-Mbiwa świetnie odgrywa do Gervinho, ale Iworyjczyk uderza wprost w interweniującego nogami Lopeza!

• Aż pięć minut doliczone przez arbitra.

• Walczy o piłkę z obrońcami El Shaarawy, ale przegrywa tę piłkę i na dodatek fauluje rywala.

• Faraon na boisku. El Shaarawy zmienia Meneza.

• Jednak kartkę obejrzał również Destro.

• Diego Lopez kopnięty w twarz przez Destro, kartką ukarany został jednak Mexes, który siłą próbował odegrać się na wychowanku Interu.

• Nieskuteczni piłkarze Giallorossich mają coraz większe problemy z rozegraniem akcji.

• Fatalny błąd Lopeza, ale Torosidis uderza niecelnie w stuprocentowej sytuacji!

• Nie można powiedzieć, że Roma wykorzystuje grę w przewadze. Gospodarze zupełnie nie mają pomysłu na rozegranie akcji.

• Sulley Muntari pojawia się na boisku w miejsce Poliego.

• Piłkarze Romy protestują domagając się podyktowania jedenastki, ale nie ma o tym mowy.

• Fatalne rozwiązanie akcji w wykonaniu Zapaty. zmarnowana okazja.

• Chyba nikogo nie dziwi przewaga Romy, ale warto zaznaczyć skuteczną obronę gości.

• Również zmiana w ekipie Rudiego Garcii. De Rossiego zmienia Destro

• Alex zmienia Hondę i łata lukę w obronie.

• Tym razem kartkę ogląda De Rossi.

• Gra wznowiona, Milan już w dziesiątkę. Za chwilę na boisku pojawi się Alex.

• Ależ zamieszanie! Armero wylatuje z boiska za zagranie ręką, kłótnie piłkarzy Romy przyniosły skutek!

• Ósma żółta kartka w sezonie dla Nigela de Jonga.

• Menez wychodzi na czystą pozycję, ale sędzia unosi chorągiewkę.

• Ljajić zastępuje Florenziego.

• Rzut wolny dla Milanu, faulowany był Honda. Groźna okazja do strzału z rzutu wolnego.

• Pressing Milanu, zablokowany Florenzi.

• Świetna szansa dla Giallorossich po kontrze, jednak nikt nie "zamykał" dośrodkowania Tottiego.

• Znów przy piłce Rossoneri, dobra okazja Hondy, ale przytomnie wybijają ją obrońcy Romy.

• Brzydki faul Maicona, który powalił Zapatę wślizgiem prostą nogą. Kartka dla Brazylijczyka.

• Roma powoli wraca do gry, gospodarze szukają swoich okazji.

• Kolejna okazja Milanu, tym razem uderza Bonaventura ale z dużym spokojem broni De Sanctis!

• Dobre, kąśliwe uderzenie Poliego mija bramkę w niewielkiej odległości.

• Ładna akcja Hondy skrzydłem kończy się zagraniem ręką Bonaventury.

• Brzydki faul na Nainggolanie, obyło się jednak bez kartki.

• Coraz bardziej widoczna przewaga Rossonerich na boisku, ale wciąż brakuje bramek na Stadio Olimpico.

• DE SANCTIS! Menez uderza w długi róg bramki z pola karnego, ale skutecznie broni golkiper Romy!

• Rzut wolny dla gości w środku pola, krótko rozegrany.

• Gra została wznowiona, piłkę rozgrywają Giallorossi.

• Po wejściu Yanga-Mbiwy Menez jest opatrywany przez lekarz. Chwila przerwy w grze.

• Bez zmian w obydwu składach, nie zmienia się również sytuacja na placu gry. Dominuje twarda walka.

• Wracamy na Stadio Olimpico, grę wznawiają goście!

• Koniec pierwszej części meczu! Roma nie dostała karnego, a kibice nie dostali bramek. Czyli nikt w Rzymie zadowolony nie jest...

• Keita powalił rywala i ostatni stały fragment gry w pierwszej połowie wykona Lopez.

• Giallorossi wymieniają piłkę ze stoickim spokojem.

• Końcówka pierwszej połowy, nie zapowiada się na zmianę rezultatu przed przerwą.

• Kolejny faul w środku pola, ale tym razem Roma zbyt szybko wznawia grę i traci szansę na skuteczny atak.

• Niepewna interwencja Diego Lopeza, ale w porę pomagają mu koledzy z zespołu. Wciąż bez bramek na Stadio Olimpico.

• Pierwsza kartka w tym spotkaniu - żółta dla Armero.

• KAPITALNY STRZAŁ MEXESA Z 40 METRÓW BRONI DE SANCTIS! Włoch wyciąga się jak struna i sparuje uderzenie lecące wprost w okienko bramki Romy!

• Zatrzymana kontra Romy po stracie piłki przez De Jonga.

• Maicon jednak gra dziś od pierwszej minuty, ale Brazylijczyk wydaje się mieć problemy. Milan atakuje jego stroną boiska i mamy korner dla gości.

• Fatalnie teraz skiksował De Sanctis, który wyszedł z pola karnego i niecelnym podaniem wyłożył piłkę rywalowi, ale z jego błędu nie skorzystał Poli, który słabo przymierzył i posłał piłkę daleko od bramki Romy.

• Roma od dłuższej chwili utrzymuje się pod bramką Rossonerich, zaczyna być widoczna przewaga Gladiatorów.

• Przepraszam, pomyłka! Fatalna decyzja arbitra, to NIGEL DE JONG, ocalił swój zespół RĘKĄ "ściągając" piłkę z głowy rywala!

• Zamieszanie w polu karnym Milanu, kolejny korner dla gospodarzy i kolejna kapitalna parada Lopeza!

• Odpowiedź Milanu, ale podanie Meneza w głąb pola karnego kończy w rękach De Sanctisa.

• Diego Lopez! Kapitalna interwencja Hiszpana, który wychodzi z bramki i ratuje zespół przed stratą bramki!

• Gwizdy na Stadio Olimpico, Lopez opóźnia wznowienie gry.

• Honda przegrał z Maiconem i faulował rywala.

• Świetny strzał Tottiego pod porzeczkę, ale skutecznie broni Lopez!

• Nieprzyjemny faul Bonery, ale Włoch unika kary od sędziego.

• Ostra walka w środku pola, tym razem przy piłce utrzymują się przyjezdni, ale sytuacja dynamicznie się zmienia.

• Skuteczny odbiór piłki w środku pola przez De Jonga.

• Florenzi dwukrotnie próbował zaskoczyć bramkarza, ale jego strzały nie przyniosły zagrożenia. Rzut rożny.

• Skutecznie przecina podanie Bonaventura i kończy akcję gospodarzy.

• Faulowany w środku pola był Menez, grę wznowią goście.

• Zdaniem sędziego Menez wyszedł z piłką poza linię boczną boiska. Aut dla Romy.

• Goście oddali piłkę rywalom po tym jak Ci przerwali grę.

• Dobre podanie w kierunku Tottiego, ale zbyt mocne by kapitan Romy dosięgnął piłki.

• Totti uderza z rzutu wolnego, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Poli brzydko fauluje rywala, ale Włoch musiał naprawiać błąd Mexesa. Będzie groźnie.

• Na boisku na razie niewiele się dzieje, nie widać przewagi żadnej ze stron.

• Gervinho znalazł się na dogodnej pozycji, ale był na spalonym.

• Dobra okazja Romy, ale podanie Gervinho w kierunku kolegi z drużyny zostaje wybite przez defensorów Milanu!

• Na boisku leżał Riccardo Montolivo, ale gra po chwili została wznowiona.

• Piłka co chwilę zmienia posiadacza, trwa walka w środku pola.

• Dośrodkowanie w pole karne Milanu, ale blokuje je Bonera. Pierwszy korner.

• Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• Rzut wolny w środku pola dla Rossonerich, którzy dziś w jednolitych białych strojach.

• Świetny strzał z dystansu Keisuke Hondy ale broni intuicyjnie De Sanctis!

• Riccardo Montolivo zatrzymany na skrzydle, aut dla Milanu.

• Mecz rozpoczną Giallorossi. Pierwszy gwizdek Rizzolliego i gramy!

• Do Rzymu wraca również Philippe Mexes. Za chwilę początek spotkania!

• Kibice Giallorossich odpalili setki raz i gorąco przywitali swoich ulubieńców!

• Na stadionie rozbrzmiewa już hymn AS Romy!

• Maicon doznał kontuzji na rozgrzewce. Brazylijczyka zastąpi Torosidis.

• Piłkarze już za moment pojawią na boisku i rozpoczną spotkanie. Czy Roma dotrzyma kroku Juventusowi, który w poniedziałek zagra o Superpuchar kraju?

• Ławka rezerwowych Romy

Lobont, Curci, Somma, Cole, Emanuelson, Torosidis, Paredes, Strootman, Ljajic, Iturbe, Borriello, Destro

• Ławka rezerwowych Milanu

Abbiati, Agazzi, Albertazzi, Alex, Zaccardo, Essien, Muntari, Saponara, El Shaarawy, Niang, Pazzini, Torres

• Jeremy Menez to były zawodnik Romy. Francuz będzie miał dodatkową motywację do strzelenia kolejnej bramki?

• W domu tej pary ktoś nie zje dziś kolacji... :-)

• Milan nie wygrał trzech kolejnych spotkań na wyjeździe. Roma natomiast jest jednym z najlepszych zespołów na własnym stadionie w Europie. Faworytem spotkania są więc Giallorossi, jednak "dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe".

• Tak wygląda w tej chwili Stadio Olimpico w Rzymie.

• Piłkarze Romy w eleganckich ubraniach, jednak już za pół godziny garnitury zamienią na klubowe koszulki.

• Witamy i zapraszamy na relację z hitu 16. kolejki Serie A. Na Stadio Olimpico zmierzą się dziś AS Roma i AC Milan. Który włoski gigant wygra to starcie?