AS Roma

4

Inter Mediolan

2

• Koniec! Kolejne zwycięstwo Romy u siebie! Piękne bramki i fantastyczne spotkanie w Rzymie zakończone efektownym zwycięstwem nad odwiecznym rywalem!

• PJAAAAANIĆ! ALEŻ GOL Z RZUTU WOLNEGO!!! PRZYMIERZYŁ PONAD MUREM TUŻ POD OKIENKO!!!

• Ależ akcja Gervinho, który minął rywali i wpadł w pole karne, ale obrońcy uprzedzili jego kolegę z zespołu! Piłka wraca przed szesnastkę i tam brzydkim faulem żółtą kartkę zarobił Guarin. Będzie okazja do strzału.

• Nerwowa końcówka dla Interu, jeśli Nerazzurri przegrają dzisiejsze spotkanie spadną poza czołową dziesiątkę tabeli.

• Kolejna akcja Iturbe, mija obrońcę i posyła piłkę między nogami Handanovica... piłka przetacza się obok słupka!

• Znakomita indywidualna akcja Iturbe, ale Argentyńczyk przenosi piłkę ponad poprzeczką!

• Obi pojawia się w miejsce Medela.

• Iturbe zmienia Tottiego.

• Icardi zmienia Dodo.

• Na boisku leży jeden z piłkarzy Romy co da okazję do zmian dla Interu.

• Palacio sięgnął piłkę po dobrym dośrodkowaniu, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

• Dobra próba strzału gospodarzy, ale ponad poprzeczką.

• Pjanić wpadł w pole karne ale jego strzał został zablokowany!

• Dobry przerzut piłki do Florenziego, ale ten przegrywa pojedynek z Campagnaro.

• Rzęsisty deszcz pada w Rzymie, a goście powoli zdobywają przewagę.

• Giallorossi próbują długo utrzymywać się przy piłce, żeby nie stracić kolejnej bramki.

• Sporo walki w środku pola i wymiany ciosów między obydwoma zespołami. Przy piłce Inter.

• Groźna kontra Interu kończy się wybiciem piłki przez defensorów Romy.

• Gospodarze tracą piłkę na połowie rywala, ale przerywają akcję faulem.

• Witamy ponownie i przepraszamy za utrudnienia. Za chwilę uzupełniły braki. Tymczasem na boisku rzut rożny dla Interu.

• Kolejna zmiana w Romie, Keitę zastąpi de Rossi.

• Zmiana w Romie, boisko opuści Ljajic, zastąpi go Florenzi.

• Gooool!! Miralem Pjanić!!! Gervinho zagrał na prawą stronę do Tottiego, ale ten przy próbie strzału został zablokowany. Do piłki szczęśliwie dopadł jednak Miralem Pjanić, który wpakował ją do siatki rywali!

• Goooool!! Pablo Osvaldo!!! Dodo zagrał na jedenasty metr, do futbolówki dopadł Osvaldo, piłka odbiła się jeszcze rykoszetem i zmyliła Morgana de Sanctisa!

• Rodrigo Palacio ukarany żółtą kartką.

• Goooool! Jose Holebas!!! Świetna akcja gracza Romy, który pędził lewym skrzydłem, zwiódł po drodze dwóch defensorów, po czym wbiegł w pole karne i świetnym strzałem pokonał Semira Handanovica!

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Dobre dośrodkowanie Guarina i słaby strzał Osvaldo.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry, korner dla Interu. Dużo lepiej w drugiej połowie prezentuje się zespół Nerazzurrich.

• Żółta kartka dla Keity za faul w środku pola.

• Osvaldo w znakomitej sytuacji za bardzo kombinował i w efekcie nie zaskoczył bramkarza swoim strzałem... Fatalna decyzja Włocha.

• Goście znów w ataku, walczą o bramkę przed zejściem do szatni.

• Ljajić! Oddał strzał piłkarz Romy będąc w polu karnym, ale trafił w obrońcę!

• Ranocchia poza boiskiem, nabawił się jakiegoś urazu Włoch i mamy chwilę przerwy w grze.

• Gervinho próbował indywidualnej akcji, ale jego strzał został zablokowany.

• Rzut rożny, dośrodkowanie w pole karne Ranocchia oddał strzał, a piłka skozłowała i zaskoczyła bramkarza Romy! Pierwsza bramka stracona przez Romę na własnym boisku!

• GOOOOOOL! RANOCCHIA!

• Osvaldo wywalczył korner dla Interu.

• Dodo próbował ataku skrzydłem, ale nic to nie dało.

• Znakomita akcja Romy, świetną klepką wpadli w pole karne tam Ljajić dograł do Gervinho, który trafił do bramki ale sędzia pomocniczy podniósł chorągiewkę - spalony!

• Osvaldo padł na boisko na połowie rywala, ale sędzia dopatrzył się faulu... Włocha... Rzut wolny dla Romy.

• Gospodarze wywalczyli korner.

• Osvaldo efektowną przewrotką próbował oddać strzał, ale trafił rywala w twarz. Rzut wolny dla Romy.

• Znakomita akcja Nainggolana, który po indywidualnym rajdzie oddał strzał - minimalnie niecelny!

• Sytuacja Interu jest o tyle nieciekawa, że Nerazzurri nie wygrali jeszcze spotkania w tym sezonie gdy jako pierwsi stracili bramkę.

• Korner dla Interu, obyło się jednak bez zagrożenia.

• De Sanctis! Ależ okazję zmarnowali goście, Kuzmanović dopadł do piłki uprzedzając zaspanych defensorów i oddał strzał na bramkę Romy, ale przytomna interwencja Morgana ratuje Rzymian!

• Gervinho urwał się obrońcom, ale był na pozycji spalonej.

• Podrażnieni goście próbują od razu odpowiedzieć, ale przytomnie bronią się już w środku pola gospodarze.

• GERVINHOO!!! Znakomita akcja Romy, Ljajic po akcji kolegów z zespołu wpadł w pole karne i dograł piłkę wzdłuż linii piątego metra gdzie stał Gervinho i pewnie wpakował piłkę do siatki!

• Gervinho przegrywa pojedynek z obrońcą.

• Kapitalna kontra Romy, Gervinho ruszył skrzydłem ale równie świetnie powrócili do obrony zawodnicy Interu i zagranie Iworyjczyka do kolegi z zespołu nie dotarło do celu!

• Znów skutecznie defensorzy Romy. Ciężko dzisiaj minąć linię obrony zespołu z Wiecznego Miasta.

• Handanović trzyma się za nogę po skutecznej interwencji, potrzeba pomocy masażystów.

• Guarin odważnie i ryzykowanie powstrzymuje rywala, ale zdaniem arbitra nie faulował Holebasa. Po chwili Ljajić złapany na spalonym.

• Rzymianie radzą sobie bez problemu z kolejnym atakiem rywala.

• Dodo próbował wywalczyć rzut karny symulując faul, ale sędzia nie dał się na to nabrać.

• Wciąż w przewadze Roma, gubi się trochę z przodu piłkarz gospodarzy.

• Niebezpiecznie gospodarze w polu karnym, Pjanić wywalczył korner, jednak znów nie przyniósł bramki stały fragment gry.

• Nieudana próba ataku Nerazzurrich, Roma odbiera piłkę.

• Korner dla Romy, pomysłowo wykonany, ale nie przynosi zagrożenia. Mimo to przy piłce wciąż utrzymują się Giallorossi.

• Starcie Osvaldo z Manolasem, które wygrywa Grek,

• Na połowie rywala utrzymują się teraz gospodarze. Tracą jednak piłkę po nieudanym zagraniu w kierunku Ljajica.

• Rozgrywają piłkę na własnej połowie goście, po chwili przenoszą akcję do przodu ale Osvaldo był na spalonym.

• Niecelny strzał Francesco Tottiego.

• Pierwszy rzut rożny dla Giallorossich.

• Rzut wolny dla Interu z bocznej strefy, ale bronią się gospodarze.

• Od pierwszych minut atakują goście, dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło jednak efektu.

• Gramy! Początek spotkania.

• Hymn AS Romy, kibice z Rzymu odpalili sporo pirotechniki!

• Piłkarze są już gotowi, za chwilę wybiegną na boisko! Pięć minut dzieli nas od pierwszego gwizdka w hicie tego weekendu!

• Nikt nie strzelił Interowi więcej bramek niż AS Roma (206). Giallorossi to także jedyna ekipa w najsilniejszych ligach w Europie, która w tym sezonie nie straciła jeszcze bramki na własnym stadionie.

• Francesco Totti do tej pory zdobył już 11 bramek w meczach przeciwko Interowi. Nerazzurri nie wygrali z Romą już dziewięciu kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach.

• Legenda Romy obecna!

• W składzie Interu zobaczymy dziś dwóch eks-giallorossich: Dodo oraz Pablo Daniele Osvaldo, a z kolei w barwach Romy zagra były obrońca Nerazzurrich - Maicon.

• Ławka rezerwowych Interu:

Carrizo, Berni, Andreolli, Icardi, Kovacic, Obi, Mbaye, D'Ambrosio, Krhin, Donkor, Bonazzoli.

• Ławka rezerwowych AS Romy:

Skorupski, Yanga-Mbiwa, Cole, Iturbe, Borriello, De Rossi, Destro, Florenzi, Paredes, Torosidis, Somma, Emanuelson.

• Witamy i zapraszamy na kolejną dziś relację LIVE z meczu piłkarskiej Serie A. Tym razem udamy się do Rzymu, gdzie wicelider - Roma, podejmuje Inter Mediolan. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zapraszamy do typowania w komentarzach.